Nowy Targ Road Challenge

1-3 czerwca 2018

PREMIA SPECJALNA Kegel-Błażusiak

Etap 1

Data wyświetlenia wyników 15-11-2018 18:16:43

 

Miejsce Numer Imię i nazwisko Drużyna Kategorie Czas
1 138 Patryk Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:17:06.789
2 35 Marcin Korzeniowski AGROCHEST TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:21.125
3 32 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:26.900
4 21 Jarosław Górecki KOLARSKI.EU M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:35.193
5 187 Krystian Piróg Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:17:40.890
6 25 Maciej Habrat 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:42.345
7 107 michał czapla AGROCHEST TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:17:47.137
8 22 Lech Gradziński Varso M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:51.973
9 50 Daniel Packi TEAM HUROM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:56.332
10 139 Jakub Haligowski IN MOGILANY CYCLING TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:03.258
11 228 Andrzej Liwiński PELETON M5Mężczyźni OPENOPEN 00:18:03.880
12 171 TOMASZ KOWALSKI Bike Center Atak Sport Świdnica M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:06.650
13 55 Michał Przybysz Varso M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:06.658
14 16 Michał Fonał dadelo.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:07.557
15 106 Krzysztof Celary BIKEBOARD M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:12.018
16 118 Mateusz Laszczyk AGROCHEST TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:14.058
17 69 Marek Wojnarowski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:22.017
18 186 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:23.440
19 158 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:29.157
20 39 Kamil Kurzyk Fala M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:30.362
21 70 Marcin Wojtal Michelin Bloomnet Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:30.432
22 67 Jakub Wach IN MOGILANY CYCLING TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:31.990
23 157 Piotr Biernawski Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:33.942
24 155 Damian Bartoszek SCS OSOZ Racing Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:37.497
25 176 Bartosz Latawiec Varso M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:40.469
26 169 Dariusz Kaleta M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:41.820
27 159 Michał Bogdziewicz Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:42.037
28 20 Maciej Głowacki BIKEBOARD M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:43.907
29 109 Łukasz Grabarczyk M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:44.294
30 51 Mariusz Pałyga Absolutebikes team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:47.787
31 197 Marek Stram Retro Stork Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:47.972
32 27 Grzegorz Jazurek Varso M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:48.635
33 182 Dariusz Miśkiewicz dmtex M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:48.677
34 104 Michał Błażejewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:53.732
35 136 Paweł Zaczyk 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:56.207
36 5 Tomasz Błądek PUŁAVELO M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:57.532
37 119 Michał Lewandowicz VINCI WHEELS M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:57.639
38 195 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:59.776
39 75 Jakub Rycąbel Cycling CLUB M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:01.002
40 173 Ernest Kurowski AGK NEXELO KUROWSKI TEAM M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:01.017
41 102 Tomek Baran M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:01.707
42 71 MARCIN WRÓBEL JAS-KOLKA M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:04.157
43 66 Patrycjusz Urbanek Cycling CLUB M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:05.928
44 12 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:08.420
45 42 Tomek Łukawski Road-Racing.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:08.665
46 105 Amadeusz Brachaczek M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:10.630
47 36 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:10.634
48 225 Krzysztof Fecko LEFERO M5Mężczyźni OPENOPEN 00:19:10.702
49 127 Michał Sakowski Decathlon Racing Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:12.153
50 49 Piotr Nowacki Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:14.709
51 178 Tomasz Majewski Retro Stork Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:17.599
52 199 Daniel Sumara GATTA BIKE-RS M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:18.470
53 26 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:19.462
54 46 Michał Nabiałek SCOUT CZĘSTOCHOWA M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:19.610
55 128 Kacper Sawicki Thule-JMP-Apteka Gemini M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:20.077
56 115 Łukasz Krajewski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:21.900
57 237 Adam Wolański BKK Hydrogeotechnika Busko-Zdrój M5Mężczyźni OPENOPEN 00:19:24.355
58 192 Szymek Sawicki Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:28.211
59 131 Grzegorz Sulima VeloGd M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:30.019
60 168 Tomasz Kaczorowski Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:30.328
61 122 Piotr Michałowski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:30.870
62 137 Marcin Ziemianek Cycling CLUB M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:33.392
63 62 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:34.756
64 223 Piotr Bieliński Legion serwis active jet M5Mężczyźni OPENOPEN 00:19:35.152
65 48 Andrzej Niziolek Thule-JMP-Apteka Gemini M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:37.034
66 120 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:38.233
67 108 Maciej Etgens ROGELLI TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:39.923
68 180 Marcin Michalczewski Legion serwis active jet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:40.684
69 7 Łukasz Boroński M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:41.512
70 208 Adrian Jach dadelo.pl M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:43.647
71 130 Paweł Słomski SCANDAGRA M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:47.547
72 73 Łukasz Wyczesany zdrowe ceny racing team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:48.908
73 200 Piotr Szafraniec Ekoi Velonews.pl M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:50.192
74 190 Maciej Prajel Huzar Bike Academy M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:50.361
75 170 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:50.775
76 123 Bartosz Mitmański Fenix Tychy M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:51.172
77 77 Maciej Proficz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:52.699
78 76 Marek Strug Cycling CLUB M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:58.650
79 132 Jan Śmietana POC division Poland M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:59.253
80 28 Matthias Kaczmarowski CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:59.562
81 9 Dawid Budziński TTS Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:04.747
82 224 Tomasz Czyżkowski Legion serwis active jet M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:08.363
83 29 Philip Kaczmarowski CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:09.422
84 233 Jan Pilch TKKF UKLEJNA Myślenice M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:10.505
85 121 Jacek Matuszkiewicz M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:11.530
86 229 Krzysztof Łuczkowiec Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:11.864
87 167 Piotr Huzior Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:12.777
88 117 Robert Krawenda M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:15.562
89 60 Mateusz Sarapata M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:18.390
90 202 Paweł Światlak SEVEN Perceptus Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:20.060
91 163 Wojciech Dworczyk TTC BERETTA TORUŃ M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:20.267
92 194 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:21.220
93 152 Roman Abramczyk M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:21.682
94 113 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:24.651
95 227 DARIUSZ LEDUCHOWSKI Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:27.487
96 10 Bartłomiej Czarnecki Absolutebikes team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:27.776
97 156 Maciej Bernolak Ośka Warszawa M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:32.100
98 161 Cyprian Czarniecki M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:33.145
99 133 Piotr Twardosz Sports Camp M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:33.670
100 191 Maciek Rogulski Legion serwis active jet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:34.037
101 226 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:34.140
102 165 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:37.457
103 160 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:38.997
104 221 Wojciech Bartolewski ECOCOLOR.PL M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:39.412
105 14 Pierre-François Drouin M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:43.452
106 2 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:44.415
107 231 Lechosław MIchalak Absolutebikes team M5Mężczyźni OPENOPEN 00:20:46.750
108 206 Robert Wierucki Legion serwis active jet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:49.286
109 33 Jędrzej Konwerski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:53.672
110 110 Mateusz Grabarski VeloGd M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:53.972
111 101 Matthieu Adamczyk Pedalada de Mañana M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:55.132
112 114 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:55.197
113 179 Ryszard Miadziołko Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:55.458
114 175 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:58.394
115 184 Sławek Niciński Team LRP Poland M4Mężczyźni OPENOPEN 00:20:58.774
116 18 Norbert Gałązka Retro Stork Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:20:58.995
117 124 Jakub Młynarczyk Sports Camp M2Mężczyźni OPENOPEN 00:20:59.500
118 308 Angelika Grabiec JAS-KOLKA Kobiety OPENOPEN 00:20:59.933
119 166 Tomasz Hrycyk Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:00.514
120 41 Maciej Lesiak TTS Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:02.835
121 126 Łukasz Pękala M2Mężczyźni OPENOPEN 00:21:04.820
122 13 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:07.103
123 207 Marek Żelazny Huzar Bike Academy M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:07.453
124 19 Tomasz Glazer Agregaty EPS System M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:07.932
125 74 Michał Ziomek CFE Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:08.269
126 37 Florian Kremerskothen CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:11.017
127 135 Wojciech Wojtas M2Mężczyźni OPENOPEN 00:21:15.035
128 188 Sebastian Pluta M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:15.461
129 154 Janusz Bala Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:16.548
130 61 Andre Surmann CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:23.550
131 44 Tomasz Mazurkiewicz M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:30.124
132 172 Michał Krystosiak MyBike.pl - Road Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:30.570
133 63 Łukasz Tomala BIKEHEAD M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:33.386
134 164 Piotr Dyzio SuperDrob bike team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:34.202
135 43 Mateusz Małecki 111.kegel.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:34.815
136 52 Piotr Piątek VeloGd M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:36.840
137 11 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:38.631
138 112 Michał Kochanowski 28" M2Mężczyźni OPENOPEN 00:21:39.300
139 31 Gregor Kiecko CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:39.820
140 38 Tomasz Krzymiński Musli4u M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:43.160
141 174 Grzegorz Kuzia M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:46.539
142 236 Andrzej Specjał Keno-Meble M5Mężczyźni OPENOPEN 00:21:47.240
143 185 Michał Obarzanowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:21:52.847
144 222 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski M5Mężczyźni OPENOPEN 00:21:57.297
145 59 Łukasz Sacha TTS Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:22:00.497
146 68 Paweł Wiśniewski VeloGd M3Mężczyźni OPENOPEN 00:22:00.755
147 6 Pavel Borisenok M3Mężczyźni OPENOPEN 00:22:03.025
148 183 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:22:03.847
149 305 Magdalena Chmielewska Team NaSzosie Kobiety OPENOPEN 00:22:07.178
150 125 Jan Pawłowski VeloGd M2Mężczyźni OPENOPEN 00:22:09.067
151 24 Piotr Gruba LPP TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:22:19.527
152 103 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL M2Mężczyźni OPENOPEN 00:22:19.834
153 205 Tomasz Wąsowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:22:22.304
154 181 Maciej Mierzejewski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:22:24.632
155 317 Dorota Gąsiewicz TriActiv Kobiety OPENOPEN 00:22:24.999
156 203 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:22:25.444
157 234 Sergei Rogatkin M5Mężczyźni OPENOPEN 00:22:28.173
158 193 Mirosław Słomski SCANDAGRA M4Mężczyźni OPENOPEN 00:22:30.718
159 235 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski M5Mężczyźni OPENOPEN 00:22:33.353
160 313 Klaudia Ostrowska Mtb Suwałki Kobiety OPENOPEN 00:22:37.155
161 302 Kamila Biernat IN MOGILANY CYCLING TEAM Kobiety OPENOPEN 00:22:41.652
162 129 Marcin Sichelski Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:22:44.214
163 15 Michał Dukaczewski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:22:47.125
164 198 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:22:57.764
165 209 Rafal Bankowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:23:02.398
166 3 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:23:03.492
167 314 Emilia Pluta Kobiety OPENOPEN 00:23:10.902
168 312 Katarzyna Orłowska ROGELLI TEAM Kobiety OPENOPEN 00:23:11.884
169 17 Paweł Fronczak Roche Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:23:24.920
170 189 Dariusz Potoniec JAS-KOLKA M4Mężczyźni OPENOPEN 00:23:35.175
171 56 Michał Ranik Goggle Pro Active Eyewear M3Mężczyźni OPENOPEN 00:23:39.667
172 53 Tomasz Podczaszy M3Mężczyźni OPENOPEN 00:23:42.907
173 8 Jerzy Brakoniecki BTWIN Racing Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:23:46.857
174 303 Joanna Borowiec BIKEBOARD Kobiety OPENOPEN 00:23:57.656
175 301 Karolina Antoszewska Kobiety OPENOPEN 00:24:13.413
176 65 Zygmunt Tuszyński PGE Obrót S.A. M3Mężczyźni OPENOPEN 00:24:13.743
177 58 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL M3Mężczyźni OPENOPEN 00:24:28.345
178 45 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:24:29.253
179 316 Małgorzata Sucha Ebicom PM Bike Racing Team Kobiety OPENOPEN 00:24:31.969
180 201 Tomasz Śmietana POC division Poland M4Mężczyźni OPENOPEN 00:24:40.912
181 300 Sonia Almagro CYCLE-INNOVATE BikeFitting Kobiety OPENOPEN 00:24:52.445
182 307 Renata Glazer Agregaty EPS System Kobiety OPENOPEN 00:24:54.132
183 315 Kathi Sigmund CYCLE-INNOVATE BikeFitting Kobiety OPENOPEN 00:24:57.030
184 309 Ewa Karchniwy SCS OSOZ Racing Team Kobiety OPENOPEN 00:25:03.890
185 306 Klaudia Dominiak BIKEBOARD Kobiety OPENOPEN 00:25:05.519
186 304 Marta Borzyńska Kobiety OPENOPEN 00:25:16.727
187 310 Maike Lange CYCLE-INNOVATE BikeFitting Kobiety OPENOPEN 00:25:33.400
188 4 Marcin Błaszkiewicz M3Mężczyźni OPENOPEN 00:25:37.148
189 230 zenon malinowski KK24h Ostrołęka M5Mężczyźni OPENOPEN 00:25:44.316
190 177 thomas Mackowiak CYCLE-INNOVATE BikeFitting M4Mężczyźni OPENOPEN 00:25:47.877
191 47 Tomasz Niedzielski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:26:02.184
192 311 Kasia Nowak DRUŻYNA TVN Kobiety OPENOPEN 00:26:09.720
193 34 Andrzej Kornaś KUKUCZSPORT.PL M3Mężczyźni OPENOPEN 00:26:35.457
TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl