Nowy Targ Road Challenge

1-3 czerwca 2018

PREMIA GÓRSKA - STUDZIONKI - META

Etap 1

Data wyświetlenia wyników 14-11-2018 15:18:14

 

Miejsce Numer Imię i nazwisko Drużyna Kategorie Czas podjazdu
1 155 Damian Bartoszek SCS OSOZ Racing Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:08:44.511
2 187 Krystian Piróg Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:08:58.733
3 48 Andrzej Niziolek Thule-JMP-Apteka Gemini M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:17.100
4 159 Michał Bogdziewicz Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:09:24.063
5 168 Tomasz Kaczorowski Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:09:27.394
6 66 Patrycjusz Urbanek Cycling CLUB M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:29.187
7 138 Patryk Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:29.317
8 109 Łukasz Grabarczyk M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:30.499
9 55 Michał Przybysz Varso M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:32.915
10 70 Marcin Wojtal Michelin Bloomnet Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:34.004
11 25 Maciej Habrat 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:34.104
12 139 Jakub Haligowski IN MOGILANY CYCLING TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:39.408
13 69 Marek Wojnarowski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:41.738
14 32 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:43.818
15 158 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:09:44.207
16 20 Maciej Głowacki BIKEBOARD M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:45.050
17 106 Krzysztof Celary BIKEBOARD M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:45.669
18 49 Piotr Nowacki Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:46.663
19 105 Amadeusz Brachaczek M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:46.740
20 21 Jarosław Górecki KOLARSKI.EU M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:48.197
21 107 michał czapla AGROCHEST TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:50.292
22 35 Marcin Korzeniowski AGROCHEST TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:51.345
23 76 Marek Strug Cycling CLUB M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:53.562
24 182 Dariusz Miśkiewicz dmtex M4Mężczyźni OPENOPEN 00:09:53.848
25 22 Lech Gradziński Varso M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:54.545
26 42 Tomek Łukawski Road-Racing.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:09:55.725
27 131 Grzegorz Sulima VeloGd M2Mężczyźni OPENOPEN 00:09:58.560
28 195 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS M4Mężczyźni OPENOPEN 00:09:58.854
29 173 Ernest Kurowski AGK NEXELO KUROWSKI TEAM M4Mężczyźni OPENOPEN 00:09:59.077
30 169 Dariusz Kaleta M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:00.075
31 46 Michał Nabiałek SCOUT CZĘSTOCHOWA M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:01.380
32 5 Tomasz Błądek PUŁAVELO M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:05.395
33 118 Mateusz Laszczyk AGROCHEST TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:06.772
34 39 Kamil Kurzyk Fala M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:07.414
35 137 Marcin Ziemianek Cycling CLUB M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:08.120
36 120 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:09.707
37 67 Jakub Wach IN MOGILANY CYCLING TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:10.923
38 136 Paweł Zaczyk 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:11.890
39 157 Piotr Biernawski Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:13.236
40 7 Łukasz Boroński M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:14.595
41 171 TOMASZ KOWALSKI Bike Center Atak Sport Świdnica M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:15.698
42 167 Piotr Huzior Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:16.181
43 186 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:17.377
44 128 Kacper Sawicki Thule-JMP-Apteka Gemini M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:18.353
45 176 Bartosz Latawiec Varso M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:20.161
46 16 Michał Fonał dadelo.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:20.224
47 50 Daniel Packi TEAM HUROM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:21.615
48 71 MARCIN WRÓBEL JAS-KOLKA M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:21.706
49 228 Andrzej Liwiński PELETON M5Mężczyźni OPENOPEN 00:10:22.695
50 197 Marek Stram Retro Stork Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:23.445
51 75 Jakub Rycąbel Cycling CLUB M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:24.738
52 9 Dawid Budziński TTS Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:24.800
53 33 Jędrzej Konwerski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:26.342
54 126 Łukasz Pękala M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:29.677
55 51 Mariusz Pałyga Absolutebikes team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:31.205
56 190 Maciej Prajel Huzar Bike Academy M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:32.581
57 12 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:35.882
58 102 Tomek Baran M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:39.136
59 200 Piotr Szafraniec Ekoi Velonews.pl M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:39.965
60 199 Daniel Sumara GATTA BIKE-RS M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:40.413
61 36 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:42.460
62 192 Szymek Sawicki Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:43.651
63 132 Jan Śmietana POC division Poland M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:43.704
64 27 Grzegorz Jazurek Varso M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:44.137
65 77 Maciej Proficz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:49.635
66 14 Pierre-François Drouin M3Mężczyźni OPENOPEN 00:10:53.318
67 114 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest M2Mężczyźni OPENOPEN 00:10:54.817
68 178 Tomasz Majewski Retro Stork Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:10:55.358
69 62 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:00.756
70 26 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:00.928
71 61 Andre Surmann CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:02.098
72 108 Maciej Etgens ROGELLI TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:04.974
73 119 Michał Lewandowicz VINCI WHEELS M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:05.261
74 237 Adam Wolański BKK Hydrogeotechnika Busko-Zdrój M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:07.940
75 170 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:09.242
76 229 Krzysztof Łuczkowiec Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:09.555
77 127 Michał Sakowski Decathlon Racing Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:09.707
78 122 Piotr Michałowski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:10.760
79 194 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:13.919
80 205 Tomasz Wąsowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:14.448
81 154 Janusz Bala Thule-JMP-Apteka Gemini M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:14.637
82 115 Łukasz Krajewski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:16.473
83 73 Łukasz Wyczesany zdrowe ceny racing team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:17.029
84 180 Marcin Michalczewski Legion serwis active jet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:18.543
85 52 Piotr Piątek VeloGd M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:20.578
86 41 Maciej Lesiak TTS Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:22.545
87 29 Philip Kaczmarowski CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:22.930
88 225 Krzysztof Fecko LEFERO M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:24.388
89 183 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:29.055
90 165 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:31.399
91 161 Cyprian Czarniecki M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:31.955
92 224 Tomasz Czyżkowski Legion serwis active jet M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:32.962
93 2 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:33.619
94 74 Michał Ziomek CFE Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:34.173
95 227 DARIUSZ LEDUCHOWSKI Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:35.613
96 206 Robert Wierucki Legion serwis active jet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:36.100
97 156 Maciej Bernolak Ośka Warszawa M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:36.777
98 160 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:37.813
99 123 Bartosz Mitmański Fenix Tychy M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:37.982
100 59 Łukasz Sacha TTS Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:39.462
101 103 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:39.883
102 223 Piotr Bieliński Legion serwis active jet M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:43.903
103 222 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:44.651
104 113 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:47.521
105 133 Piotr Twardosz Sports Camp M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:48.041
106 202 Paweł Światlak SEVEN Perceptus Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:49.555
107 124 Jakub Młynarczyk Sports Camp M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:50.460
108 130 Paweł Słomski SCANDAGRA M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:50.961
109 43 Mateusz Małecki 111.kegel.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:53.283
110 226 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:53.767
111 38 Tomasz Krzymiński Musli4u M3Mężczyźni OPENOPEN 00:11:54.687
112 110 Mateusz Grabarski VeloGd M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:56.007
113 104 Michał Błażejewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:56.260
114 117 Robert Krawenda M2Mężczyźni OPENOPEN 00:11:57.156
115 179 Ryszard Miadziołko Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:57.845
116 152 Roman Abramczyk M4Mężczyźni OPENOPEN 00:11:58.093
117 221 Wojciech Bartolewski ECOCOLOR.PL M5Mężczyźni OPENOPEN 00:11:58.528
118 308 Angelika Grabiec JAS-KOLKA Kobiety OPENOPEN 00:11:59.480
119 207 Marek Żelazny Huzar Bike Academy M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:04.689
120 63 Łukasz Tomala BIKEHEAD M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:04.878
121 129 Marcin Sichelski Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:12:05.666
122 208 Adrian Jach dadelo.pl M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:05.702
123 18 Norbert Gałązka Retro Stork Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:07.197
124 13 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:09.122
125 37 Florian Kremerskothen CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:10.513
126 233 Jan Pilch TKKF UKLEJNA Myślenice M5Mężczyźni OPENOPEN 00:12:11.293
127 231 Lechosław MIchalak Absolutebikes team M5Mężczyźni OPENOPEN 00:12:12.040
128 317 Dorota Gąsiewicz TriActiv Kobiety OPENOPEN 00:12:12.180
129 175 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:14.100
130 188 Sebastian Pluta M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:15.599
131 203 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:15.720
132 166 Tomasz Hrycyk Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:21.142
133 10 Bartłomiej Czarnecki Absolutebikes team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:24.197
134 184 Sławek Niciński Team LRP Poland M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:26.166
135 24 Piotr Gruba LPP TEAM M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:26.539
136 164 Piotr Dyzio SuperDrob bike team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:28.092
137 163 Wojciech Dworczyk TTC BERETTA TORUŃ M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:32.078
138 44 Tomasz Mazurkiewicz M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:32.945
139 60 Mateusz Sarapata M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:35.442
140 11 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:35.596
141 235 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski M5Mężczyźni OPENOPEN 00:12:40.980
142 28 Matthias Kaczmarowski CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:43.105
143 193 Mirosław Słomski SCANDAGRA M4Mężczyźni OPENOPEN 00:12:46.727
144 6 Pavel Borisenok M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:48.624
145 15 Michał Dukaczewski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:12:50.032
146 312 Katarzyna Orłowska ROGELLI TEAM Kobiety OPENOPEN 00:12:50.830
147 135 Wojciech Wojtas M2Mężczyźni OPENOPEN 00:12:58.990
148 172 Michał Krystosiak MyBike.pl - Road Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:13:00.682
149 302 Kamila Biernat IN MOGILANY CYCLING TEAM Kobiety OPENOPEN 00:13:00.709
150 174 Grzegorz Kuzia M4Mężczyźni OPENOPEN 00:13:08.063
151 45 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:12.973
152 68 Paweł Wiśniewski VeloGd M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:15.089
153 19 Tomasz Glazer Agregaty EPS System M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:18.767
154 185 Michał Obarzanowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:13:24.458
155 112 Michał Kochanowski 28" M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:27.722
156 198 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:13:29.208
157 313 Klaudia Ostrowska Mtb Suwałki Kobiety OPENOPEN 00:13:29.927
158 17 Paweł Fronczak Roche Cycling Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:34.680
159 191 Maciek Rogulski Legion serwis active jet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:13:43.020
160 101 Matthieu Adamczyk Pedalada de Mañana M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:57.042
161 125 Jan Pawłowski VeloGd M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:57.074
162 58 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:01.543
163 306 Klaudia Dominiak BIKEBOARD Kobiety OPENOPEN 00:14:03.486
164 3 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:10.965
165 314 Emilia Pluta Kobiety OPENOPEN 00:14:12.043
166 56 Michał Ranik Goggle Pro Active Eyewear M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:13.842
167 305 Magdalena Chmielewska Team NaSzosie Kobiety OPENOPEN 00:14:16.566
168 301 Karolina Antoszewska Kobiety OPENOPEN 00:14:21.360
169 65 Zygmunt Tuszyński PGE Obrót S.A. M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:22.565
170 121 Jacek Matuszkiewicz M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:25.922
171 309 Ewa Karchniwy SCS OSOZ Racing Team Kobiety OPENOPEN 00:14:27.115
172 31 Gregor Kiecko CYCLE-INNOVATE BikeFitting M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:33.915
173 311 Kasia Nowak DRUŻYNA TVN Kobiety OPENOPEN 00:14:44.919
174 234 Sergei Rogatkin M5Mężczyźni OPENOPEN 00:14:47.107
175 316 Małgorzata Sucha Ebicom PM Bike Racing Team Kobiety OPENOPEN 00:14:53.027
176 201 Tomasz Śmietana POC division Poland M4Mężczyźni OPENOPEN 00:14:59.668
177 236 Andrzej Specjał Keno-Meble M5Mężczyźni OPENOPEN 00:15:00.970
178 209 Rafal Bankowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:15:35.327
179 189 Dariusz Potoniec JAS-KOLKA M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:07.285
180 47 Tomasz Niedzielski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:27.875
181 304 Marta Borzyńska Kobiety OPENOPEN 00:16:37.876
182 230 zenon malinowski KK24h Ostrołęka M5Mężczyźni OPENOPEN 00:16:40.938
183 315 Kathi Sigmund CYCLE-INNOVATE BikeFitting Kobiety OPENOPEN 00:16:59.169
184 307 Renata Glazer Agregaty EPS System Kobiety OPENOPEN 00:17:01.138
185 53 Tomasz Podczaszy M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:02.628
186 34 Andrzej Kornaś KUKUCZSPORT.PL M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:14.202
187 8 Jerzy Brakoniecki BTWIN Racing Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:16.348
188 4 Marcin Błaszkiewicz M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:22.292
189 181 Maciej Mierzejewski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:17:26.425
190 177 thomas Mackowiak CYCLE-INNOVATE BikeFitting M4Mężczyźni OPENOPEN 00:17:55.307
191 303 Joanna Borowiec BIKEBOARD Kobiety OPENOPEN 00:19:13.090
192 310 Maike Lange CYCLE-INNOVATE BikeFitting Kobiety OPENOPEN 00:19:25.012
193 300 Sonia Almagro CYCLE-INNOVATE BikeFitting Kobiety OPENOPEN 00:20:29.096
TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl