Nowy Targ Road Challenge

19-21 maja 2017

PREMIA SPECJALNA KEGEL-BŁAŻUSIAK - ZJAZD

Etap 1

Data wyświetlenia wyników 17-11-2018 01:45:23

 

INFORMACJA

Z uwagi na błąd synchronizacji, który w żaden sposób nie wpłynął na osiągnięte rezultaty, wyniki premii prezentujemy jedynie w kolejności, bez podania wyników czasowych. Najmocniej przepraszamy Was za nasze niedopatrzenie.
Miejsce Numer Imię i nazwisko Drużyna Kategorie
1 107 Piotr Szafraniec TREK Velonews.pl M3Mężczyźni OPENOPEN
2 44 Mateusz Karkula HEAD TEAM LUBOŃ Skomielna Biała M1Mężczyźni OPENOPEN
3 46 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa M2Mężczyźni OPENOPEN
4 114 Piotr Tomana GATTA BIKE-RS M2Mężczyźni OPENOPEN
5 74 Dariusz Mirosław activejet M2Mężczyźni OPENOPEN
6 139 Patryk Wójcik In Mogilany Cycling Team M1Mężczyźni OPENOPEN
7 58 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN
8 150 Marek Wojnarowski 72D Windsport Powered by Oshee M2Mężczyźni OPENOPEN
9 122 Adam Wolański Buski Klub Kolarski Hydrogeotechnika M4Mężczyźni OPENOPEN
10 112 Adam Ślązak SCS OSOZ Racing Team M3Mężczyźni OPENOPEN
11 149 Maciej Habrat 72D Windsport Powered by Oshee M2Mężczyźni OPENOPEN
12 140 Michał Cwynar In Mogilany Cycling Team M2Mężczyźni OPENOPEN
13 60 DARIUSZ LEDUCHOWSKI DANIELO SPORTSWEAR M4Mężczyźni OPENOPEN
14 147 Krzysztof Tracz Veloart Way2Champ.com M1Mężczyźni OPENOPEN
15 121 Wojciech Wojtas M1Mężczyźni OPENOPEN
16 65 ARTUR MAJEWSKI Retro Bike Academy Pl M3Mężczyźni OPENOPEN
17 37 Lech Gradziński Varso M1Mężczyźni OPENOPEN
18 50 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
19 129 Marcin Ziemianek Veloart Way2Champ.com M1Mężczyźni OPENOPEN
20 66 Tomasz Majewski Retro Bike Academy Pl M3Mężczyźni OPENOPEN
21 86 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS M3Mężczyźni OPENOPEN
22 133 Adrian Jach OPONEO MOTORSPORT M3Mężczyźni OPENOPEN
23 104 Marek Stram Retro Bike Academy Pl M3Mężczyźni OPENOPEN
24 68 Kamil Malinowski M2Mężczyźni OPENOPEN
25 62 Andrzej Liwiński M3Mężczyźni OPENOPEN
26 145 Jakub Wach M2Mężczyźni OPENOPEN
27 35 Roger Głowacki Wawa Bike Team M2Mężczyźni OPENOPEN
28 120 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
29 151 Krystian Piróg THULE - JMP M2Mężczyźni OPENOPEN
30 123 Łukasz Woźnica Retro Bike Academy Pl M1Mężczyźni OPENOPEN
31 32 Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-Foodora-EA7-OSLO M2Mężczyźni OPENOPEN
32 512 Maria Hajnos-Małecka Nowotarski Klub Kolarski Kobiety OPENOPEN
33 12 Dawid Budziński Pętla Kopernika M2Mężczyźni OPENOPEN
34 137 Janusz Bala THULE - JMP M3Mężczyźni OPENOPEN
35 110 Bartek Szkop plasson.pl Grupa M3Mężczyźni OPENOPEN
36 42 Robert Kałuża M1Mężczyźni OPENOPEN
37 23 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
38 130 Michał Ziomek CFETeam M2Mężczyźni OPENOPEN
39 61 Maciej Lesiak AirBike.pl Team M2Mężczyźni OPENOPEN
40 77 Sławek Niciński Team LRP Poland M3Mężczyźni OPENOPEN
41 57 Kamil Kurzyk Fala M2Mężczyźni OPENOPEN
42 125 Emil Wydarty elkapitano.pl M2Mężczyźni OPENOPEN
43 8 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN
44 95 Jakub Rycąbel Veloart Way2Champ.com M2Mężczyźni OPENOPEN
45 141 Zbyszek Orłowski M4Mężczyźni OPENOPEN
46 119 Michał Wetoszka Varso M2Mężczyźni OPENOPEN
47 89 Mateusz Poręba GATTA BIKE-RS M1Mężczyźni OPENOPEN
48 51 Łukasz Krajewski activejet M1Mężczyźni OPENOPEN
49 70 Mateusz Małecki Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
50 109 Michał Szewczyk SCS OSOZ Racing Team M1Mężczyźni OPENOPEN
51 36 Mateusz Górski M1Mężczyźni OPENOPEN
52 26 Marcin Dziub Seven-Perceptus Team M2Mężczyźni OPENOPEN
53 40 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com M3Mężczyźni OPENOPEN
54 117 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team M3Mężczyźni OPENOPEN
55 116 Marek Uludowski CYKLOFAN Opole M3Mężczyźni OPENOPEN
56 45 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN
57 30 Michał Fonał XtraBike Bolesławiec M2Mężczyźni OPENOPEN
58 94 Sebastian Rubin Cyklomaniacy M3Mężczyźni OPENOPEN
59 126 Paweł Zaczyk VeloPaka Racing Team M1Mężczyźni OPENOPEN
60 113 Paweł Światlak Seven-Perceptus Team M3Mężczyźni OPENOPEN
61 13 Krzysztof Celary BIKEBOARD M1Mężczyźni OPENOPEN
62 128 Dariusz Zielak M3Mężczyźni OPENOPEN
63 56 Ernest Kurowski Wawa Bike Team M3Mężczyźni OPENOPEN
64 101 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS M3Mężczyźni OPENOPEN
65 83 Daniel Packi M2Mężczyźni OPENOPEN
66 22 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team M2Mężczyźni OPENOPEN
67 3 Igor Balakirev M4Mężczyźni OPENOPEN
68 146 Maciej Proficz 72D Windsport Powered by Oshee M1Mężczyźni OPENOPEN
69 54 Michał Krystosiak MyBike Road Team M3Mężczyźni OPENOPEN
70 80 Andrzej Niziolek THULE - JMP M2Mężczyźni OPENOPEN
71 105 Marek Strug Veloart Way2Champ.com M2Mężczyźni OPENOPEN
72 1 Roman Abramczyk M2Mężczyźni OPENOPEN
73 41 Dariusz Kaleta M3Mężczyźni OPENOPEN
74 144 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
75 21 Adam Czuba KUKUCZSPORT.PL M3Mężczyźni OPENOPEN
76 11 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-narty M4Mężczyźni OPENOPEN
77 63 Krzysztof Łapsa GminaNTTeam M3Mężczyźni OPENOPEN
78 71 Jacek Matuszkiewicz M1Mężczyźni OPENOPEN
79 134 Dariusz Szulgo OPONEO MOTORSPORT M4Mężczyźni OPENOPEN
80 18 Maciej Czarnota k.s. celironman.pl M1Mężczyźni OPENOPEN
81 6 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL M1Mężczyźni OPENOPEN
82 143 Piotr Bieliński activejet M4Mężczyźni OPENOPEN
83 96 Krzysztof Sapiński M3Mężczyźni OPENOPEN
84 10 Łukasz Boroński M2Mężczyźni OPENOPEN
85 91 Adam Ptasiński BLU Team Refleks M3Mężczyźni OPENOPEN
86 102 Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
87 88 Jan Pilch TKKF Uklejna Myslenice M4Mężczyźni OPENOPEN
88 38 Pavel Iarygin Trisport-WAY M2Mężczyźni OPENOPEN
89 138 Władysław Balakowicz Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN
90 47 Szymon Kogut M4Mężczyźni OPENOPEN
91 67 Kamil Maj LKK Lublin M2Mężczyźni OPENOPEN
92 115 Zdzisław Trybuła Trezado Bike Tires.pl M3Mężczyźni OPENOPEN
93 27 Maciej Etgens ROGELLI TEAM M1Mężczyźni OPENOPEN
94 34 Maciej Głowacki BIKEBOARD M2Mężczyźni OPENOPEN
95 9 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini M3Mężczyźni OPENOPEN
96 33 Maciej Giełzak M3Mężczyźni OPENOPEN
97 514 Sylwia Szafraniec TREK Velonews.pl Kobiety OPENOPEN
98 99 Maksymilian Skolik Huzar Bike Academy M3Mężczyźni OPENOPEN
99 142 Jarosław Chojnacki activejet M4Mężczyźni OPENOPEN
100 72 Lechosław MIchalak Absolute Bikes Redingo Team M4Mężczyźni OPENOPEN
101 148 Paweł Gasior Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
102 16 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów M3Mężczyźni OPENOPEN
103 19 Robert Czarnowski Oxygen Cycling Project M3Mężczyźni OPENOPEN
104 127 Łukasz Zembik M2Mężczyźni OPENOPEN
105 136 Paweł Jarosz Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN
106 118 Rafał Urban KK24h M3Mężczyźni OPENOPEN
107 98 Krzysztof Sikora GATTA BIKE-RS M1Mężczyźni OPENOPEN
108 28 Piotr Falczyński KROSS STAFF TEAM M1Mężczyźni OPENOPEN
109 29 Krzysztof Fecko LeFeRo M4Mężczyźni OPENOPEN
110 52 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM M4Mężczyźni OPENOPEN
111 81 Stanisław Okoński Jastrzębie Łaskie M4Mężczyźni OPENOPEN
112 64 Janusz Łukaszczyk M2Mężczyźni OPENOPEN
113 17 Cyprian Czarniecki M3Mężczyźni OPENOPEN
114 25 Michał Dukaczewski M2Mężczyźni OPENOPEN
115 84 Bogdan Pałczyk Kiosk Kolarski SPORTOSITO M3Mężczyźni OPENOPEN
116 4 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa M2Mężczyźni OPENOPEN
117 515 Agnieszka Sikora Wawa Bike Team Kobiety OPENOPEN
118 108 Krzysztof Szejdewik Ptc Przemysl M4Mężczyźni OPENOPEN
119 7 Marcin Błaszkiewicz M2Mężczyźni OPENOPEN
120 106 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
121 76 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team M2Mężczyźni OPENOPEN
122 100 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN
123 31 Adam Gawlik Ptc Przemysl M1Mężczyźni OPENOPEN
124 131 Adam Żywicki Cisowianka TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN
125 69 Łukasz Malinowski AtakSport C67 Racing Team M3Mężczyźni OPENOPEN
126 518 Agnieszka Śpica Huzar Bike Academy Kobiety OPENOPEN
127 509 Kamila Biernat In Mogilany Cycling Team Kobiety OPENOPEN
128 90 Maciej Prajel Huzar Bike Academy M2Mężczyźni OPENOPEN
129 73 Piotr Michałowski STC Sokołów Podlaski M1Mężczyźni OPENOPEN
130 78 Adam Nierzwicki M2Mężczyźni OPENOPEN
131 75 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN
132 49 Piotr Kopańczuk Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN
133 111 Sławomir Szymczak M4Mężczyźni OPENOPEN
134 511 Magdalena Chmielewska Warszawski Klub Kolarski Kobiety OPENOPEN
135 97 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN
136 103 Maciej Stano M2Mężczyźni OPENOPEN
137 516 Izabela Sikora HIGH5 POLSKA Kobiety OPENOPEN
138 132 Rafal Bankowski M3Mężczyźni OPENOPEN
139 55 Michał Kuprianowicz Grupa Szalonych Rowerzystów M2Mężczyźni OPENOPEN
140 510 Viktoria Bolshakova Kobiety OPENOPEN
141 48 Marcin Kolasa GminaNTTeam M2Mężczyźni OPENOPEN
142 135 Sławomir Kamiński M1Mężczyźni OPENOPEN
143 520 Małgorzata Zimnicka Huzar Bike Academy Kobiety OPENOPEN
144 2 Konrad Adkonis M2Mężczyźni OPENOPEN
145 124 Łukasz Wyczesany M2Mężczyźni OPENOPEN
146 517 Małgorzata Sucha Fenix Tychy Kobiety OPENOPEN
147 519 Magdalena Winiarczyk Ptc Przemysl Kobiety OPENOPEN
148 85 Maciej Papiernik Grupa Szalonych Rowerzystów M3Mężczyźni OPENOPEN
149 93 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL M1Mężczyźni OPENOPEN
150 513 Joanna Kurzawińska Nowotarski Klub Kolarski Kobiety OPENOPEN
TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl