Nowy Targ Road Challenge

19-21 maja 2017

PREMIA GÓRSKA NA PRZEŁĘCZY KNUROWSKIEJ

Etap 1

Data wyświetlenia wyników 17-11-2018 01:47:16

 

Miejsce Numer Imię i nazwisko Drużyna Kategorie Czas
1 114 Piotr Tomana GATTA BIKE-RS M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:15.310
2 149 Maciej Habrat 72D Windsport Powered by Oshee M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:24.084
3 151 Krystian Piróg THULE - JMP M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:30.619
4 139 Patryk Wójcik In Mogilany Cycling Team M1Mężczyźni OPENOPEN 00:13:32.807
5 8 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:45.603
6 150 Marek Wojnarowski 72D Windsport Powered by Oshee M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:48.853
7 9 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:48.980
8 30 Michał Fonał XtraBike Bolesławiec M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:56.047
9 120 Marcin Węgrzyn Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:13:57.927
10 147 Krzysztof Tracz Veloart Way2Champ.com M1Mężczyźni OPENOPEN 00:13:58.965
11 62 Andrzej Liwiński M3Mężczyźni OPENOPEN 00:13:59.889
12 104 Marek Stram Retro Bike Academy Pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:00.422
13 13 Krzysztof Celary BIKEBOARD M1Mężczyźni OPENOPEN 00:14:01.222
14 34 Maciej Głowacki BIKEBOARD M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:01.884
15 38 Pavel Iarygin Trisport-WAY M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:05.839
16 86 Mariusz Piasecki GATTA BIKE-RS M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:09.241
17 66 Tomasz Majewski Retro Bike Academy Pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:09.720
18 102 Artur Staniec Warszawski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:10.388
19 46 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:11.316
20 145 Jakub Wach M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:16.172
21 26 Marcin Dziub Seven-Perceptus Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:21.931
22 10 Łukasz Boroński M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:24.825
23 95 Jakub Rycąbel Veloart Way2Champ.com M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:25.930
24 67 Kamil Maj LKK Lublin M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:25.951
25 108 Krzysztof Szejdewik Ptc Przemysl M4Mężczyźni OPENOPEN 00:14:27.755
26 103 Maciej Stano M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:29.822
27 101 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:30.689
28 129 Marcin Ziemianek Veloart Way2Champ.com M1Mężczyźni OPENOPEN 00:14:30.938
29 57 Kamil Kurzyk Fala M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:34.295
30 40 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:35.285
31 109 Michał Szewczyk SCS OSOZ Racing Team M1Mężczyźni OPENOPEN 00:14:39.672
32 113 Paweł Światlak Seven-Perceptus Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:40.455
33 50 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:41.915
34 126 Paweł Zaczyk VeloPaka Racing Team M1Mężczyźni OPENOPEN 00:14:42.057
35 105 Marek Strug Veloart Way2Champ.com M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:46.300
36 41 Dariusz Kaleta M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:47.434
37 37 Lech Gradziński Varso M1Mężczyźni OPENOPEN 00:14:50.402
38 123 Łukasz Woźnica Retro Bike Academy Pl M1Mężczyźni OPENOPEN 00:14:52.214
39 83 Daniel Packi M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:52.947
40 32 Arthur Gągała ,,Martinez,, Ferrari-Foodora-EA7-OSLO M2Mężczyźni OPENOPEN 00:14:58.526
41 112 Adam Ślązak SCS OSOZ Racing Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:14:58.687
42 12 Dawid Budziński Pętla Kopernika M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:01.689
43 124 Łukasz Wyczesany M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:01.900
44 42 Robert Kałuża M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:02.259
45 98 Krzysztof Sikora GATTA BIKE-RS M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:03.932
46 21 Adam Czuba KUKUCZSPORT.PL M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:04.022
47 80 Andrzej Niziolek THULE - JMP M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:04.324
48 89 Mateusz Poręba GATTA BIKE-RS M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:05.164
49 140 Michał Cwynar In Mogilany Cycling Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:05.194
50 44 Mateusz Karkula HEAD TEAM LUBOŃ Skomielna Biała M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:05.504
51 133 Adrian Jach OPONEO MOTORSPORT M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:06.837
52 143 Piotr Bieliński activejet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:15:08.582
53 91 Adam Ptasiński BLU Team Refleks M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:10.667
54 74 Dariusz Mirosław activejet M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:10.668
55 47 Szymon Kogut M4Mężczyźni OPENOPEN 00:15:12.627
56 94 Sebastian Rubin Cyklomaniacy M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:12.907
57 144 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:13.072
58 128 Dariusz Zielak M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:15.182
59 90 Maciej Prajel Huzar Bike Academy M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:18.524
60 107 Piotr Szafraniec TREK Velonews.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:18.624
61 36 Mateusz Górski M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:20.602
62 27 Maciej Etgens ROGELLI TEAM M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:21.833
63 99 Maksymilian Skolik Huzar Bike Academy M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:22.500
64 23 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:23.790
65 125 Emil Wydarty elkapitano.pl M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:24.634
66 122 Adam Wolański Buski Klub Kolarski Hydrogeotechnika M4Mężczyźni OPENOPEN 00:15:24.740
67 1 Roman Abramczyk M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:25.537
68 56 Ernest Kurowski Wawa Bike Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:25.684
69 61 Maciej Lesiak AirBike.pl Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:25.897
70 60 DARIUSZ LEDUCHOWSKI DANIELO SPORTSWEAR M4Mężczyźni OPENOPEN 00:15:27.017
71 130 Michał Ziomek CFETeam M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:27.952
72 146 Maciej Proficz 72D Windsport Powered by Oshee M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:28.410
73 51 Łukasz Krajewski activejet M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:28.709
74 100 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:29.174
75 78 Adam Nierzwicki M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:31.484
76 148 Paweł Gasior Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:32.836
77 45 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:35.870
78 137 Janusz Bala THULE - JMP M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:40.269
79 52 BOGUSŁAW KRAMARCZYK ROGELLI TEAM M4Mężczyźni OPENOPEN 00:15:40.785
80 514 Sylwia Szafraniec TREK Velonews.pl Kobiety OPENOPEN 00:15:41.092
81 17 Cyprian Czarniecki M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:43.528
82 65 ARTUR MAJEWSKI Retro Bike Academy Pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:46.894
83 116 Marek Uludowski CYKLOFAN Opole M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:46.973
84 515 Agnieszka Sikora Wawa Bike Team Kobiety OPENOPEN 00:15:49.917
85 121 Wojciech Wojtas M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:50.113
86 71 Jacek Matuszkiewicz M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:50.905
87 70 Mateusz Małecki Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:15:52.172
88 58 Marcin Kwiatek Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:15:52.610
89 31 Adam Gawlik Ptc Przemysl M1Mężczyźni OPENOPEN 00:15:53.927
90 518 Agnieszka Śpica Huzar Bike Academy Kobiety OPENOPEN 00:15:57.533
91 29 Krzysztof Fecko LeFeRo M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:01.950
92 49 Piotr Kopańczuk Ośka Warszawa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:08.087
93 127 Łukasz Zembik M2Mężczyźni OPENOPEN 00:16:17.048
94 141 Zbyszek Orłowski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:18.349
95 16 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:24.266
96 6 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL M1Mężczyźni OPENOPEN 00:16:24.390
97 18 Maciej Czarnota k.s. celironman.pl M1Mężczyźni OPENOPEN 00:16:25.024
98 54 Michał Krystosiak MyBike Road Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:25.615
99 76 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:16:27.246
100 134 Dariusz Szulgo OPONEO MOTORSPORT M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:27.862
101 68 Kamil Malinowski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:16:29.861
102 84 Bogdan Pałczyk Kiosk Kolarski SPORTOSITO M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:35.482
103 88 Jan Pilch TKKF Uklejna Myslenice M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:37.116
104 73 Piotr Michałowski STC Sokołów Podlaski M1Mężczyźni OPENOPEN 00:16:38.282
105 136 Paweł Jarosz Nowotarski Klub Kolarski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:38.984
106 512 Maria Hajnos-Małecka Nowotarski Klub Kolarski Kobiety OPENOPEN 00:16:39.043
107 81 Stanisław Okoński Jastrzębie Łaskie M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:41.309
108 142 Jarosław Chojnacki activejet M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:41.508
109 115 Zdzisław Trybuła Trezado Bike Tires.pl M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:42.274
110 35 Roger Głowacki Wawa Bike Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:16:43.157
111 118 Rafał Urban KK24h M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:45.290
112 64 Janusz Łukaszczyk M2Mężczyźni OPENOPEN 00:16:51.883
113 117 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:16:53.122
114 119 Michał Wetoszka Varso M2Mężczyźni OPENOPEN 00:16:53.224
115 138 Władysław Balakowicz Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:16:55.113
116 135 Sławomir Kamiński M1Mężczyźni OPENOPEN 00:16:58.651
117 77 Sławek Niciński Team LRP Poland M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:02.114
118 131 Adam Żywicki Cisowianka TEAM M2Mężczyźni OPENOPEN 00:17:02.790
119 22 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team M2Mężczyźni OPENOPEN 00:17:06.075
120 97 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski M4Mężczyźni OPENOPEN 00:17:07.870
121 520 Małgorzata Zimnicka Huzar Bike Academy Kobiety OPENOPEN 00:17:09.245
122 516 Izabela Sikora HIGH5 POLSKA Kobiety OPENOPEN 00:17:16.343
123 11 Antoni Brzuski Brzuski Rowery-narty M4Mężczyźni OPENOPEN 00:17:21.710
124 63 Krzysztof Łapsa GminaNTTeam M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:23.576
125 3 Igor Balakirev M4Mężczyźni OPENOPEN 00:17:24.678
126 85 Maciej Papiernik Grupa Szalonych Rowerzystów M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:26.890
127 25 Michał Dukaczewski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:17:31.794
128 509 Kamila Biernat In Mogilany Cycling Team Kobiety OPENOPEN 00:17:33.133
129 110 Bartek Szkop plasson.pl Grupa M3Mężczyźni OPENOPEN 00:17:40.457
130 28 Piotr Falczyński KROSS STAFF TEAM M1Mężczyźni OPENOPEN 00:17:48.345
131 72 Lechosław MIchalak Absolute Bikes Redingo Team M4Mężczyźni OPENOPEN 00:18:03.322
132 4 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:14.420
133 511 Magdalena Chmielewska Warszawski Klub Kolarski Kobiety OPENOPEN 00:18:19.417
134 519 Magdalena Winiarczyk Ptc Przemysl Kobiety OPENOPEN 00:18:31.572
135 33 Maciej Giełzak M3Mężczyźni OPENOPEN 00:18:35.802
136 7 Marcin Błaszkiewicz M2Mężczyźni OPENOPEN 00:18:43.050
137 106 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:02.402
138 75 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:02.727
139 55 Michał Kuprianowicz Grupa Szalonych Rowerzystów M2Mężczyźni OPENOPEN 00:19:11.402
140 513 Joanna Kurzawińska Nowotarski Klub Kolarski Kobiety OPENOPEN 00:19:14.613
141 517 Małgorzata Sucha Fenix Tychy Kobiety OPENOPEN 00:19:28.152
142 93 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL M1Mężczyźni OPENOPEN 00:19:28.670
143 132 Rafal Bankowski M3Mężczyźni OPENOPEN 00:19:30.375
144 510 Viktoria Bolshakova Kobiety OPENOPEN 00:19:41.684
145 111 Sławomir Szymczak M4Mężczyźni OPENOPEN 00:19:53.067
146 19 Robert Czarnowski Oxygen Cycling Project M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:09.408
147 48 Marcin Kolasa GminaNTTeam M2Mężczyźni OPENOPEN 00:21:23.393
148 69 Łukasz Malinowski AtakSport C67 Racing Team M3Mężczyźni OPENOPEN 00:21:51.975
149 96 Krzysztof Sapiński M3Mężczyźni OPENOPEN 00:23:20.218
150 2 Konrad Adkonis M2Mężczyźni OPENOPEN 00:23:30.250
TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl