Klasyfikacja Sektorowa

Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty w sezonie 2018

Klasyfikacja MEGA/GIGA Klasyfikacja HOBBY

Klasyfikacja sektorowa na maraton w Wierchomli. Zawodnicy, którzy nie startowali w sezonie 2018 ustawiają się w ostatnim sektorze odpowiednio dla każdego dystansu.


Klasyfikacja MEGA/GIGA

Sektory 1,2,3,4,5,6,7,8 MEGA/GIGA

M-ce Imię Nazwisko Nr Team Dys. Sektor Średnia #1
Horyniec
#2
Przemyśl
#3
Wierchomla
#4
Kluszkowce
#5
Brzozów
#6
Łopuszna
#7
Pruchnik
#8
Wojnicz
#9
Kasina
#10
Dukla
#11
Myślenice
#12
Rzyki
1 Mateusz Bieleń
310
Ebicom PMBike Racing Team M/G Sektor 1 1.0000 1.0000(G) - 1.0000(G) - - 0.9670(G) - - - - - -
2 Piotr Krawczyk
618
REAL 64-STO M/G Sektor 1 1.0000 - - - 1.0000(M) - - - - 1.0000(M) - 1.0000(M) -
3 Lary Zębatka
267
www.laryzebatka.com M/G Sektor 1 1.0000 - 1.0000(M) - - - - 1.0000(M) - - - - 1.0000(M)
4 Michał Kucewicz
510
CST 7R MTB Team M/G Sektor 1 1.0000 - 0.8073(G) - - - - - - - 1.0000(G) - -
5 Jakub Cierniak
1809
JC-TB Wiedeń M/G Sektor 1 1.0000 - 0.9339(M) - - - - - 1.0000(M) - - - -
6 Piotr Sajdak
334
CYCLO TRENER TEAM M/G Sektor 1 0.9973 1.0000(M) 0.9812(M) 0.9944(M) 0.9947(M) 1.0000(M) 1.0000(M) 0.9776(M) 0.9908(M) 0.7210(M) 0.9698(M) 0.9946(M) 0.7402(M)
7 Sławomir Dziwisz
24
M/G Sektor 1 0.9925 0.9583(M) 0.9709(M) 1.0000(M) 0.9487(M) 1.0000(M) 0.9928(M) 0.9699(M) 0.9911(M) 0.9552(M) 1.0000(M) 0.9312(M) -
8 Karol Kucięba
441
CST 7R MTB Team M/G Sektor 1 0.9901 0.9802(M) 1.0000(G) - - - - - - - 0.9311(G) - -
9 Sławomir Skóra
740
Jedlicze TEAM M/G Sektor 1 0.9893 - 0.9666(G) - - - - - 0.9893(G) - - - -
10 Andrzej Jarosz
7214
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 1 0.9846 - 0.9693(G) - - 1.0000(G) 1.0000(G) - - 1.0000(G) 0.9382(G) 1.0000(G) 0.7839(G)
11 Łukasz Sanocki
304
M/G Sektor 1 0.9786 - - - - - 0.9737(M) 0.9626(M) 0.9995(M) - - - 0.7132(M)
12 Maciej Biedrończyk
1695
KS Luboń Skomielna Biała M/G Sektor 1 0.9776 - - - - - - - - - 0.9776(M) - -
13 Paweł Chrząszcz
7205
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 1 0.9761 - 0.9618(G) 0.9260(G) - 0.9576(G) 0.9909(G) - - - - 0.9701(G) 1.0000(G)
14 Tomáš Burcák
1148
ProEfekt team M/G Sektor 1 0.9755 - - - - - 0.9505(M) - - 0.9755(M) - - -
15 Krzysztof Gajda
1015
Jedlicze TEAM M/G Sektor 1 0.9734 - - - - 0.9734(G) - - - - - - -
16 Krzysztof Celary
831
BIKEBOARD M/G Sektor 1 0.9702 - - 0.9317(G) - - 0.9700(G) - 1.0000(G) - - 0.9793(G) 0.7881(G)
17 Łukasz Szumiec
682
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 1 0.9652 - 0.9652(G) - - - - - - - - - 0.9281(M)
18 Kamil Pomarański
302
CYCLO TRENER TEAM M/G Sektor 1 0.9650 - 0.9650(M) - - - - - - - - - -
19 Daniel Smolarz
2034
Gomola Trans Airco M/G Sektor 1 0.9641 0.9474(G) 0.9306(G) 0.9504(G) 0.9536(G) 0.9697(G) 0.9415(G) 0.9673(G) 0.9917(G) 0.8855(G) - - 0.9518(G)
20 Jacek Szczurek
378
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 1 0.9619 - 0.9308(G) 0.9675(G) 1.0000(G) - 0.9358(G) - - - 0.9444(G) - -
21 Szymon Kulas
7070
DKK GRYF Dębica M/G Sektor 1 0.9609 - - 0.9609(M) - - - - - - 0.9551(M) - -
22 Daniel Packi
1129
TEAM HUROM M/G Sektor 1 0.9599 - - - - - 0.9599(M) - - - - - -
23 Michał Golonka
1721
KSPO Dentinea 1A M/G Sektor 1 0.9545 0.8752(G) - 0.8367(G) 0.9907(G) 0.9714(G) 0.8932(G) 1.0000(G) 0.9962(G) 0.8592(G) - - 0.7671(G)
24 Szymon Zacharski
866
Tytan Radom M/G Sektor 1 0.9535 - - 0.9408(G) - - 0.9535(G) - - - - - -
25 Łukasz Pańko
369
wydolnosc.pl M/G Sektor 1 0.9531 0.9531(M) - - - - - - - - - - -
26 Serhii Piasetskyi
335
Bicycle Sport Touristic M/G Sektor 1 0.9525 0.9417(M) 0.9525(M) - - - - - - - - - -
27 Tomasz Leśniak
246
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 2 0.9476 - 0.9160(M) - - - - 0.9808(G) 0.9613(M) 0.9389(G) 0.9350(G) 0.9534(G) 0.7991(G)
28 Hubert Dudzik
341
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 2 0.9470 - 0.9101(G) 0.9342(G) 0.9607(G) 0.9707(G) - - 0.9919(G) - 0.9146(G) 0.8866(G) -
29 Michał Cichoń
69
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 2 0.9464 - 0.9464(M) - - - - - 0.9412(M) - - - -
30 Maciej Głowacki
827
BIKEBOARD M/G Sektor 2 0.9452 - - 0.9398(M) 0.9178(M) - 0.9622(M) - - 0.9629(M) - 0.9372(M) 0.9237(M)
31 Mateusz Wielgos
1014
M/G Sektor 2 0.9449 - - - - - 0.9449(M) - - - - - -
32 Mateusz Rejch
1358
T-Bike Racing Team M/G Sektor 2 0.9415 - - - - - - - - 0.9415(G) - - -
33 Marcin Reczyński
195
CYCLO TRENER TEAM M/G Sektor 2 0.9399 0.9475(G) 0.9307(G) 0.9521(G) - - 0.9438(G) - - 0.8865(G) 0.9023(G) 0.9424(G) 0.9229(G)
34 Adam Gawlik
955
TanieOdzywki.plTeam M/G Sektor 2 0.9384 0.9503(M) 0.9381(M) 0.9084(M) 0.9366(M) 0.9527(M) 0.9216(M) 0.9308(M) - - 0.8984(M) - -
35 Marcin Stanuszek
7212
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.9364 0.9407(M) - 0.8953(M) 0.8998(M) 0.9321(M) - - 0.9384(M) 0.9673(M) 0.8980(M) 0.8836(M) 0.9400(M)
36 Jakub Chryczyk
823
BIKEBOARD M/G Sektor 2 0.9329 - - 0.8523(M) 0.9476(M) - 0.9876(M) 0.8846(M) - 0.9498(M) - 0.8950(M) -
37 Krystian Nawój
282
ROWEROMANIA M/G Sektor 2 0.9321 0.9128(G) 0.7944(G) 0.9285(G) - 0.9141(G) 0.8790(G) 0.9547(G) 0.8536(G) 0.8474(G) 0.9256(G) - 0.9569(G)
38 Andrzej Kruszec
1982
Augusta Restauracja - Kraków M/G Sektor 2 0.9309 0.9412(M) 0.9328(M) 0.9205(M) - - 0.9091(M) 0.9041(M) 0.9328(M) 0.8798(M) 0.9185(M) 0.8852(M) 0.9395(M)
39 Grzegorz Grzywa
7201
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.9296 - 0.9319(M) - - 0.9346(M) 0.9202(M) 0.9390(M) - 0.9252(M) - 0.9269(M) 0.7307(M)
40 Tomasz Niedźwiecki
913
M/G Sektor 2 0.9291 - - 0.9291(G) - - - - - - - - -
41 Mateusz Hałajko
188
SST Lubcza M/G Sektor 2 0.9279 0.9336(M) 0.9337(M) 0.8903(M) - - - - 0.9575(G) - 0.9245(M) 0.8695(M) -
42 Grzegorz Maleszka
1384
Dachland TREK Team - Olsztyn M/G Sektor 2 0.9273 - - - - - - - - 0.9273(M) - - -
43 Arkadiusz Krzesiński
225
PSG w Wetlinie M/G Sektor 2 0.9266 - 0.9266(M) - - - - - - - - - -
44 Adam Kawula
443
SST Lubcza M/G Sektor 2 0.9252 0.9211(G) 0.9404(G) - - - 0.9537(G) 0.9854(G) - 0.8756(G) 0.8672(G) 0.8752(G) -
45 Jakub Żurek
7209
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.9242 - 0.9266(M) 0.8818(M) - 0.8582(M) 0.9493(M) 0.8515(M) 0.9223(M) 0.9366(M) 0.8949(M) 0.8445(M) 0.9156(M)
46 Marcin Rydel
340
M/G Sektor 2 0.9240 0.9240(G) - - - - - - - - - - -
47 Marcin Sieńko
38
BSK Miód Kozacki M/G Sektor 2 0.9235 0.9315(M) - - - 0.9154(M) - - - - - 0.8430(M) -
48 Michał Woźniczka
837
BIKEBOARD M/G Sektor 2 0.9232 - - - 0.9092(M) - 0.9426(M) - 0.9031(M) 0.9299(M) - - 0.9109(M)
49 Maciej Pitach
509
CST 7R MTB Team M/G Sektor 2 0.9231 - - - - - - 0.8468(M) - 0.9994(M) - - 0.7458(M)
50 Michał Dziama
25
Salus Synergy Automation Team M/G Sektor 2 0.9221 0.9363(M) 0.9164(M) - - 0.9319(M) - - 0.9037(M) 0.8663(M) - - -
51 Michał Matłosz
433
SST Lubcza M/G Sektor 2 0.9208 0.9208(G) 0.9015(G) - - - - - - - - - -
52 Michał Pękala
1728
KSPO Dentinea 1A M/G Sektor 2 0.9199 - - 0.9268(M) - 0.9254(M) 0.8858(M) 0.8768(M) 0.9348(M) - - 0.9061(M) 0.9403(M)
53 Radosław Wasilewski
85
BSK Miód Kozacki M/G Sektor 2 0.9197 0.9531(M) 0.9069(M) - - - - 0.8471(M) - - - - 0.8991(M)
54 Paweł Powroźnik
1611
Baran Cycling Team M/G Sektor 2 0.9174 0.9208(G) 0.8393(G) 0.8827(G) 0.9289(G) 0.8943(G) - - 0.9451(G) 0.8843(G) 0.8805(G) 0.8912(G) 0.9240(G)
55 Mirosław Borycki
543
TWOMARK CHORZÓW M/G Sektor 2 0.9159 - 0.9010(G) 0.9234(G) - - 0.8753(G) - - - - - 0.9234(G)
56 Tomasz Fidytek
72
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M/G Sektor 2 0.9156 0.9403(M) 0.9170(M) - 0.8899(M) - 0.9440(M) 0.8996(M) - - 0.9026(M) 0.7509(M) 0.8451(M)
57 Wojciech Bukowiecki
1733
KSPO Dentinea 1A M/G Sektor 2 0.9135 0.9131(G) 0.9002(G) 0.9097(G) - 0.8817(G) 0.9030(G) - 0.9507(G) 0.8627(G) 0.8215(G) 0.7637(G) 0.9041(G)
58 Michał Wacławek
560
CYCLO TRENER TEAM M/G Sektor 2 0.9130 - 0.8934(M) 0.9029(M) 0.9230(M) - - - - - - - -
59 Zbigniew Krzesiński
775
Żbik Komańcza M/G Sektor 2 0.9125 - 0.9144(M) - 0.6942(M) 0.9434(M) 0.9177(M) 0.9098(M) 0.9162(M) - 0.8614(M) 0.4922(M) 0.8734(M)
60 Michał Korlatowicz
338
Zryw Buszkowiczki M/G Sektor 2 0.9123 0.9123(G) - - - - - - - - - - -
61 Janusz Głowacki
357
ROWEROMANIA M/G Sektor 2 0.9119 0.9452(M) 0.9102(M) 0.7360(M) - 0.9308(M) 0.8973(M) 0.8771(M) 0.9067(M) 0.8814(M) - - 0.6455(G)
62 Andrzej Miłek
399
SST Lubcza M/G Sektor 2 0.9106 0.9405(M) 0.9056(M) 0.8631(M) 0.8647(M) 0.9073(M) 0.8553(M) 0.8686(M) 0.8843(M) 0.8990(M) 0.9206(M) 0.8700(M) 0.8908(M)
63 Kazimierz Mrówka
365
Stowarzyszenie Aktywnych SPRINT M/G Sektor 2 0.9086 0.5786(M) - 0.8799(M) 0.8908(M) 0.9617(M) 0.8935(M) 0.9100(M) 0.9160(M) - 0.7713(M) 0.8677(M) 0.8466(M)
64 Piotr Biernacki
427
SST Lubcza M/G Sektor 2 0.9086 0.9266(M) - - 0.8906(M) - - - - 0.8610(M) - - -
65 Jarek Luty
1001
ATTIQ/ SUOMY CYCLING POL/ LUTYTEAM M/G Sektor 2 0.9040 0.9040(G) - - - - - - - - - - -
66 Tomasz Cygoń
614
RYSIANKA Team M/G Sektor 2 0.9029 - - - 0.9029(M) - - - - - - - -
67 Szymon Stawowy
1143
M/G Sektor 2 0.9027 - - - - - - - - - - 0.9027(M) -
68 Krzysztof Ligęska
42
Anywhere Bike Team M/G Sektor 2 0.9025 - - 0.9037(G) - 0.9014(G) - - - 0.8654(G) - - -
69 Mariusz Rogula
7213
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.9012 0.9135(G) 0.9015(G) 0.8815(G) 0.8261(M) 0.9324(M) 0.8994(M) - - 0.8790(M) - 0.8762(M) 0.8632(M)
70 Łukasz Szlachta
301
KS Strzyżów MTB Team M/G Sektor 2 0.9007 - 0.7969(G) - - - - 0.8771(M) 0.8973(M) 0.9171(M) 0.9066(G) 0.9007(M) 0.9057(M)
71 Paweł Kurzyca
1683
M/G Sektor 2 0.8990 - - - - - - - - - 0.8990(G) - -
72 Mariusz Pietrzyk
1106
M/G Sektor 2 0.8986 - - - - - 0.8340(G) - 0.9122(G) 0.8707(G) - - 0.9129(G)
73 Marcin Gołuszka
1146
M/G Sektor 2 0.8986 - - - - - 0.8986(M) - - - - - -
74 Łukasz Szłapa
7225
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.8984 0.8984(M) 0.8789(M) - - - - - - - - - -
75 Jakub Gryzło
1980
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 2 0.8982 0.9137(G) 0.8838(G) 0.9364(G) - 0.8015(G) - - 0.8417(G) 0.8533(G) 0.8567(G) 0.8818(G) 0.9167(G)
76 Przemysław Bonusiak
1457
Pressing Bike-System Ice-Went Team M/G Sektor 2 0.8980 - - - - - - - - - - 0.8980(G) -
77 Jakub Kulas
608
DKK GRYF Dębica M/G Sektor 2 0.8977 - - 0.8977(M) - - - - - 0.8875(M) - - -
78 Grzegorz Koguciuk
1458
Pressing Bike-System Ice-Went Team M/G Sektor 2 0.8973 - - - - - - - - - - 0.8973(G) -
79 Magdalena Zielińska
1301
KELLYS - UKS SOKÓŁ KĘTY M/G Sektor 2 0.8968 - - - - - - - 0.8968(M) - - - -
80 Bartosz Fetler
890
Rowerowy Bytom - Rowerek M/G Sektor 2 0.8968 - - 0.9204(G) 0.9175(G) 0.8862(G) 0.8966(G) - 0.9453(G) 0.8146(G) - - 0.6691(G)
81 Kuba Tomski
7210
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.8959 - 0.8814(G) 0.8913(G) - 0.8817(G) - - - 0.8717(G) 0.9007(G) 0.8697(G) 0.9488(G)
82 Jakub Chojnacki
615
Chojnacki MTB Team M/G Sektor 2 0.8955 - - - 0.8955(M) - - - - - - - -
83 PAWEŁ GALIK
876
M/G Sektor 2 0.8944 - - - - - - - - - - - 0.8944(M)
84 Maciej Kubicz
1096
Absolute Bikes Team M/G Sektor 2 0.8942 - - - - - 0.8942(M) - - - - - -
85 Paweł Harkot
991
ROWEROMANIA M/G Sektor 2 0.8937 - - - - 0.8937(M) - - - - - - -
86 Sebastian Pakulski
2004
Gomola Trans Airco M/G Sektor 2 0.8924 - 0.8924(M) 0.8919(M) - - - - - - - - -
87 Robert KOZDROWICKI
178
JGB Sokół Jarosław M/G Sektor 2 0.8914 0.8914(M) 0.8522(G) - - - - - - - - - -
88 Karol Czosnyka
5005
Movimento UKS PG Wojnicz M/G Sektor 2 0.8899 - - - - 0.8899(M) - - - - - - -
89 Jacek Kłeczek
368
SST Lubcza M/G Sektor 2 0.8897 0.8640(G) 0.8163(G) - 0.8919(M) 0.8895(G) 0.8503(G) 0.9145(G) 0.9104(G) 0.8447(G) 0.8678(G) 0.8430(G) 0.7123(G)
90 Filip Atłas
7220
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.8895 - 0.9059(M) - 0.8492(M) 0.9229(M) 0.8714(M) 0.8898(M) - 0.8431(M) 0.8980(M) - 0.8311(M)
91 Rafał Byczkowski
1739
Nadleśnictwo Jugów M/G Sektor 2 0.8892 - - - - - - - - - - - 0.8892(M)
92 Maciej Rączkiewicz
1723
KSPO Dentinea 1A M/G Sektor 2 0.8890 - 0.7606(G) 0.8532(G) 0.8965(G) - 0.8900(G) - - - 0.8607(G) 0.9447(G) -
93 Bartłomiej Golec
1236
RYSIANKA Team M/G Sektor 2 0.8890 - - - - - - - 0.9087(G) 0.8692(G) - 0.7953(M) -
94 Stanisław Kieszko
332
M/G Sektor 2 0.8876 0.8876(M) - - - - - - - - - - -
95 Krzysztof Sapała
1725
KSPO Dentinea 1A M/G Sektor 2 0.8870 0.9267(M) 0.8607(M) 0.8733(M) 0.8571(M) 0.8929(M) 0.8816(M) - - - - - -
96 Michał Bieniasz
1281
M/G Sektor 2 0.8858 - - - - - - - 0.8968(M) - 0.8632(M) 0.8501(M) 0.8975(M)
97 Jakub Siemiączko
37
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 2 0.8858 0.8852(G) - 0.8579(G) - 0.8689(G) 0.8650(G) - 0.9453(G) 0.7869(G) 0.8726(G) - 0.8777(G)
98 Piotr Dwojak
4
DKK GRYF Dębica M/G Sektor 2 0.8851 0.8916(M) 0.8787(M) 0.7766(M) - - - - - - - - -
99 Mateusz RYBAK
1135
MyBike.pl M/G Sektor 2 0.8845 - - - - - 0.8845(M) - - - 0.8608(G) - -
100 Kacper Czudec
533
ZKS "STAL" RZESZÓW M/G Sektor 2 0.8833 - 0.8833(M) - 0.8137(M) - - - - - - - -
101 Wacław Szwarc
7221
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.8829 0.8804(G) 0.8655(G) 0.8453(G) 0.8754(G) 0.8576(G) 0.8340(G) 0.8744(G) 0.9056(G) 0.7547(G) 0.8036(G) 0.8434(M) 0.8959(G)
102 Michał Niezgoda
4420
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 2 0.8828 0.9082(M) - 0.8505(M) 0.8025(M) 0.9073(M) 0.8535(M) 0.8723(M) 0.9047(M) - 0.8256(M) - -
103 Maciej Woźny
1212
Axel Sport Racing Team M/G Sektor 2 0.8825 - 0.8717(M) - - 0.8932(M) - - 0.8628(M) - - - -
104 DARIUSZ PASZCZYK
413
BIKE ROOM TEAM M/G Sektor 2 0.8809 0.9236(G) 0.8764(G) 0.8630(G) 0.8377(G) 0.8508(G) 0.8583(G) 0.8683(G) 0.8956(G) - 0.8320(G) - -
105 Marcin Sarkowicz
1354
SCS OSOZ Racing Team M/G Sektor 2 0.8791 - - - - - - - - 0.8791(G) - - -
106 Dmitriy Stetsyuk
758
Big Bike cycling team Ukraine M/G Sektor 2 0.8765 - 0.8765(G) - - - - - - - - - -
107 Damian Bartoszek
1112
SCS OSOZ Racing Team M/G Sektor 2 0.8747 - - - - - 0.8747(G) - - - - - -
108 Grzegorz Orzeł
270
METROBIKES.PL M/G Sektor 2 0.8737 0.8737(M) - - 0.7649(M) - - - - - - - -
109 Grzegorz Stolarczyk
2003
Gomola Trans Airco M/G Sektor 2 0.8734 0.8646(G) 0.8274(G) - - 0.8784(G) 0.8439(G) 0.9028(G) 0.8385(G) - 0.8057(G) 0.8793(G) 0.8715(G)
110 Andrzej Zawadzki
1984
Axel Sport Racing Team M/G Sektor 2 0.8704 0.8836(M) 0.8517(M) - - 0.8836(M) - - 0.8626(M) 0.8266(M) - - -
111 Marcin Chrzanowski
99
M/G Sektor 2 0.8696 0.9269(M) - 0.8419(M) 0.7604(M) 0.8928(M) 0.8529(M) 0.7402(M) 0.8777(M) - 0.8113(M) - 0.8254(M)
112 Karol Macek
8192
Grupetto Gorlice M/G Sektor 2 0.8695 0.8516(G) 0.8256(G) - 0.8605(G) 0.8601(G) 0.8565(G) 0.8783(G) 0.9102(G) - 0.8093(G) - -
113 Robert Szczuc
611
Team Satel M/G Sektor 2 0.8671 0.9030(M) 0.7405(M) 0.7966(M) - - - 0.8378(M) 0.8747(M) - 0.8785(M) 0.8269(M) 0.8816(M)
114 Konrad Rykała
7215
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.8669 0.8903(M) 0.8482(M) 0.7625(M) - 0.8623(M) - - - - - - -
115 Maciej Chachura
2767
M/G Sektor 2 0.8668 0.8740(M) 0.8261(M) - - 0.8596(M) - - - - - - -
116 Rafał Dychtoń
41
M/G Sektor 2 0.8667 0.8644(G) 0.7737(G) 0.8480(G) 0.8382(G) 0.8383(G) 0.8202(G) 0.8413(G) 0.9160(G) 0.7784(G) 0.8442(G) - 0.8862(G)
117 Milosz Gąsiorowski
110
Motorola Bike Team M/G Sektor 2 0.8663 0.8822(M) 0.8538(M) 0.8131(M) 0.8232(M) 0.8729(M) 0.8571(M) 0.8251(M) 0.8746(M) 0.8568(M) 0.8431(M) 0.8167(M) 0.8459(M)
118 Michał Mierczak
617
AGH Cycling Team M/G Sektor 2 0.8656 - - - 0.8656(M) - - - - - - - -
119 Jacek Sołtysiak
836
BIKEBOARD M/G Sektor 2 0.8656 - - - - - - - - 0.8656(M) - - -
120 Łukasz Sobol
2010
Gomola Trans Airco M/G Sektor 2 0.8645 - 0.8645(G) - - - - - - - - - 0.6840(M)
121 Bartosz Adamczyk
1373
MTB Krynica - Zdrój M/G Sektor 2 0.8644 - - - - 0.8644(M) - - - - - - -
122 Grzegorz Zając
119
BCG Przemyśl M/G Sektor 2 0.8634 0.8775(M) 0.8492(M) - - 0.7733(M) - - - - - - -
123 IEVHEN SHYLOV
324
TENSPEED HERO M/G Sektor 2 0.8631 0.8631(G) 0.8314(G) - - - - - - - - - -
124 Roman Badura
844
Rowerowy Bytom - Rowerek M/G Sektor 2 0.8622 - - - - 0.8622(G) - - - - - 0.8618(G) -
125 Leszek Świder
1855
KS Luboń Skomielna Biała M/G Sektor 2 0.8610 0.8957(M) - 0.8474(M) 0.8318(M) - 0.7823(M) 0.8417(M) 0.8776(M) 0.8719(M) - - 0.7826(G)
126 Michał Peliszko
260
Fil-Bike Specialized Rzeszów M/G Sektor 2 0.8608 0.9175(M) 0.7905(M) - - 0.8743(M) - - - 0.7877(M) - - -
127 Jacek Ciecieręga
149
DKK GRYF Dębica M/G Sektor 2 0.8587 - 0.8788(M) 0.7946(M) - 0.8708(M) 0.8149(M) - 0.8936(M) - 0.8718(M) - 0.8222(M)
128 Bartosz Kurzydło
932
ZKS "STAL" RZESZÓW M/G Sektor 2 0.8583 - - 0.8138(M) - 0.8583(M) - - - - - - -
129 Patryk Piech
1603
UKS Grupa Kolarska Four Bike M/G Sektor 2 0.8576 - - - - - - - - - 0.8576(M) - -
130 Tomasz Koszarek
1119
Nowotarski Klub Kolarski M/G Sektor 2 0.8574 - - - - - 0.8574(G) - - - - - -
131 Bartosz Drozd
446
NSB-MAXISPORT Team Rzeszów M/G Sektor 2 0.8566 - 0.8566(G) - - - - - - - - - -
132 Maciej Wróblewski
237
M/G Sektor 2 0.8565 0.8565(M) 0.6320(M) - - - - - - - - - -
133 Jakub Sikorski
728
SIKORSKI CYCLES M/G Sektor 2 0.8564 - - - - - - - - - - 0.8564(G) -
134 Grzegorz Sowa
1155
R.A.S. Sowasport.pl M/G Sektor 2 0.8555 - - - - - - - 0.8288(M) - 0.8555(M) - -
135 Jarosław Książek
292
Nowotarski Klub Kolarski M/G Sektor 2 0.8546 - - - 0.7586(M) 0.8658(M) 0.8434(M) - - - - - -
136 Adam Żywicki
916
Cisowianka TEAM M/G Sektor 2 0.8543 - - - - - 0.8543(M) - - - - - -
137 Piotr Sozański
7202
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 2 0.8540 0.8798(M) 0.8153(M) 0.8066(M) - 0.8808(M) 0.8111(M) - - 0.8706(M) 0.8645(M) - 0.8133(M)
138 Tomasz Tomera
793
RK Aluminium Bike Team M/G Sektor 2 0.8539 - 0.7168(M) - - - - - 0.8539(M) - - - -
139 Artur Wawrzeń
2020
Gomola Trans Airco M/G Sektor 2 0.8531 0.8914(M) 0.8440(M) 0.8183(M) 0.8386(M) - - - 0.8433(M) 0.8192(M) - 0.8305(M) 0.8710(M)
140 Jacek Banaszewski
889
BLU Team Refleks M/G Sektor 2 0.8522 - - 0.8522(G) 0.8094(M) - - - - - - - -
141 Wojciech Kamela
674
GRUPA BANKIETOWA M/G Sektor 2 0.8521 - 0.8372(G) - - 0.7121(G) - - - - - 0.8671(G) -
142 Piotr Huzior
1094
Nowotarski Klub Kolarski M/G Sektor 2 0.8502 - - - - - 0.8502(G) - - - - - -
143 MIESZKO KOWALIK
536
ZKS "STAL" RZESZÓW M/G Sektor 2 0.8502 - 0.8502(M) - - - - - 0.8375(M) - - - -
144 Jacek Piątek
5115
TanieOdzywki.plTeam M/G Sektor 3 0.8498 0.9201(M) 0.6700(M) 0.8540(M) 0.7984(M) 0.8670(M) 0.7721(M) - - 0.8117(M) 0.8476(M) - -
145 Łukasz Garbacki
848
GRUPA BANKIETOWA M/G Sektor 3 0.8496 - 0.8497(M) - - 0.8708(M) - - 0.8289(M) - 0.8320(M) 0.8111(M) 0.8663(M)
146 Jakub Jasiński
755
GO RIDE RACING TEAM M/G Sektor 3 0.8493 - 0.8493(M) - - - - - - - - - -
147 Jerzy Dudek
7337
BCG Przemyśl M/G Sektor 3 0.8485 0.8899(M) 0.8072(M) - - 0.7733(M) - - - - - - -
148 marek tyniec
1754
UKS ZAWOJAK ZAWOJA M/G Sektor 3 0.8477 - - - - - - - - - - - 0.8477(G)
149 Andriy Shaposhnikov
732
IntelliasMTBStock M/G Sektor 3 0.8474 - 0.8474(M) - - - - - - - - - -
150 Marek Bury
210
BSK Miód Kozacki M/G Sektor 3 0.8465 0.8564(M) 0.8226(M) - - 0.8409(M) - 0.7967(M) 0.8404(M) - 0.8721(M) - -
151 Michał Ziomek
132
CFE MTB Team M/G Sektor 3 0.8461 0.8169(M) - - - - 0.8461(M) - - - - - -
152 Adam Ptasiński
300
BLU Team Refleks M/G Sektor 3 0.8460 - - 0.8346(M) 0.7704(M) - - - 0.8574(M) - - - -
153 Damian Adamczyk
532
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M/G Sektor 3 0.8448 - 0.7533(M) 0.6852(M) - 0.8409(M) 0.8480(M) 0.8251(M) 0.8771(M) 0.7599(M) 0.8642(M) 0.7850(M) 0.8137(M)
154 Zbigniew Zając
6202
BSK Miód Kozacki M/G Sektor 3 0.8446 0.8707(M) 0.8115(M) - - 0.8786(M) - - 0.8654(M) 0.7966(M) - 0.6739(M) -
155 Janusz Kędzierski
229
BIKE ROOM TEAM M/G Sektor 3 0.8445 0.9008(G) 0.8262(G) 0.8473(G) 0.7936(G) 0.8036(G) - - - - - - -
156 MACIEJ GŁOWACKI
666
Truck Partner Zettransport Nowy Sącz M/G Sektor 3 0.8436 0.8610(G) 0.8235(G) - - 0.7699(G) 0.8696(M) 0.7968(M) 0.8439(M) 0.7955(M) 0.8554(M) 0.7947(M) 0.8082(M)
157 Michał Kwiatek
512
CST 7R MTB Team M/G Sektor 3 0.8434 - 0.8371(M) - - - - 0.7685(M) - 0.8237(M) 0.8682(M) 0.8445(M) -
158 Michal Laska
81
CADM Automotive Racing Team M/G Sektor 3 0.8433 0.8708(M) 0.8116(M) - - 0.8612(M) - 0.7683(M) 0.8297(M) - - - -
159 Bartłomiej Osmański
743
Morski Oddział Straży Granicznej M/G Sektor 3 0.8433 - 0.8433(M) - - - - - - - - - -
160 Marcin Baran
39
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów M/G Sektor 3 0.8413 0.8897(M) 0.8628(M) 0.8382(M) 0.8249(M) - 0.7793(M) 0.8164(M) - - 0.8156(M) 0.7588(M) -
161 Bogusław Belcik
2100
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 3 0.8411 - 0.8096(M) - - 0.8726(M) - 0.7849(M) - - - - -
162 Dariusz Ludwig
254
BCG Przemyśl M/G Sektor 3 0.8407 0.8407(M) 0.7861(M) - - - - - - - - - -
163 Marek Buciak
1985
M/G Sektor 3 0.8407 0.8407(M) 0.7938(M) - - - - - - - - - -
164 Wojciech Robel
562
TG Sokół Sanok M/G Sektor 3 0.8403 - 0.6501(M) - - 0.8936(M) 0.8146(M) 0.7909(M) 0.8620(M) - - - -
165 Adam Szafraniec
594
SCS OSOZ Racing Team M/G Sektor 3 0.8394 - - - 0.8412(M) - - - - 0.7228(G) - 0.8177(G) 0.8595(G)
166 Michał Martyka
1334
Kellys Bikes M/G Sektor 3 0.8394 - - - - - - - 0.8394(M) - - - -
167 Paweł Jaźwa
2323
Team Satel M/G Sektor 3 0.8389 0.8873(M) - - - 0.7894(G) - 0.7905(G) - - - - -
168 Michał Plebanek
2032
Gomola Trans Airco M/G Sektor 3 0.8377 0.8062(M) 0.7961(M) 0.8085(M) - 0.8757(M) 0.8553(M) 0.6034(M) 0.8215(M) 0.8587(M) - - -
169 Jakub Litawinski
7223
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 3 0.8374 - - 0.8533(M) 0.7874(M) - 0.8714(M) - - - - - 0.7624(M)
170 Piotr Szewczyk
412
RYSIANKA Team M/G Sektor 3 0.8373 0.8874(M) - 0.8122(M) 0.7952(M) - 0.8450(M) - 0.8533(M) 0.8308(M) - 0.7453(M) -
171 Piotr Mierzwa
67
Fil-Bike Specialized Rzeszów M/G Sektor 3 0.8358 - - 0.8358(G) - - - - - 0.7914(G) - - -
172 Maciej Ściga
875
Stowarzyszenie "Rowerowe Świętokrzyskie" M/G Sektor 3 0.8349 - - - - - - - - - - - 0.8349(M)
173 Adam Chachaj
380
Roztocze Cycling Team M/G Sektor 3 0.8342 0.8342(M) - - - - - - - - - - -
174 Paweł Bukalski
234
Baran Cycling Team M/G Sektor 3 0.8323 - - 0.8323(M) - - - - - - - - -
175 Przemysław Such
303
NSB-MAXISPORT Team Rzeszów M/G Sektor 3 0.8322 0.8322(M) 0.7767(M) - - - - - - - - - -
176 Paweł Gryglewski
156
BIKEGARAŻ M/G Sektor 3 0.8320 - - - - - - - - 0.7794(M) 0.8320(M) - -
177 Paweł Adamus
500
Polonia Warszawa MTB M/G Sektor 3 0.8296 - - - - - - - - 0.8296(M) - 0.7568(M) -
178 Rafał Foryś
100
DKK GRYF Dębica M/G Sektor 3 0.8295 - - - - 0.8037(M) 0.7323(M) - 0.8553(M) - - - -
179 Mateusz Dachowski
345
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 3 0.8290 0.8813(M) - 0.6250(M) - 0.8799(M) - 0.8091(M) 0.7674(M) - 0.8028(M) 0.7775(M) 0.8233(M)
180 Janusz Muller
1115
SCS OSOZ Racing Team M/G Sektor 3 0.8286 - - - - - 0.8286(M) - - - - - -
181 Jakub Zbiegień
692
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 3 0.8270 - 0.8129(G) - - 0.8463(G) 0.8183(G) 0.8485(G) - 0.7983(G) 0.8216(G) - 0.8145(G)
182 Piotr Witkowski
698
Centrum Szkolenia Straży Granicznej M/G Sektor 3 0.8260 - 0.8260(M) - - - - - - - - - -
183 Kamil Ferenc
891
M/G Sektor 3 0.8256 - - 0.8256(M) - - - - - - - - -
184 Adam Poniatowski
7444
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 3 0.8248 - 0.8132(G) - - - 0.8059(M) - - 0.8068(M) - - 0.8544(M)
185 MICHAŁ SITARZ
899
M/G Sektor 3 0.8246 - - 0.8246(M) - - - - - - - - -
186 Piotr Kotik
1737
Spokojne Spokojnie M/G Sektor 3 0.8245 - - - - - - - - - - - 0.8245(M)
187 Przemysław Maciejowski
828
BIKEBOARD M/G Sektor 3 0.8241 - - - - 0.8241(G) - - - - - - -
188 Mirosław Jachorek
400
Roztocze Cycling Team M/G Sektor 3 0.8241 0.8527(M) 0.8221(M) - - - 0.7665(M) - 0.8510(M) 0.7984(M) 0.8361(M) - 0.7841(M)
189 Łukasz Kloc
602
TanieOdzywki.plTeam M/G Sektor 3 0.8240 - - - 0.8240(M) - - - - - - - -
190 Mateusz Drabik
2005
Gomola Trans Airco M/G Sektor 3 0.8206 - 0.6699(M) - - 0.8595(M) - 0.7764(M) 0.8257(M) 0.7930(M) 0.8530(M) 0.8160(M) -
191 Tomasz Lutecki
691
IFON KOLARZKLUB M/G Sektor 3 0.8190 - 0.8190(M) - - - - - 0.7493(M) - - - -
192 Krzysztof Szarecki
419
petroinform.net M/G Sektor 3 0.8185 0.8185(M) 0.8076(G) - - - - - - - - - -
193 Jan Miłek
657
SST Lubcza M/G Sektor 3 0.8174 - - - - - - - - - - - 0.8174(M)
194 Paweł Adamczyk
13
SOSbike SWR Sanok M/G Sektor 3 0.8170 0.8170(M) 0.7327(M) - - - - - - - - - -
195 Ireneusz Łuczak
800
EC Engineering M/G Sektor 3 0.8160 - - - - - 0.8160(M) - - 0.7654(M) - - -
196 Wojciech Szustak
683
Bike Brothers Team M/G Sektor 3 0.8154 - 0.7028(G) 0.7441(G) - 0.8070(G) - - 0.8952(G) - - - -
197 Krystian Waligóra
733
Karpacki Oddział Straży Granicznej M/G Sektor 3 0.8152 - 0.8152(M) - - - - - - - - - -
198 Tomasz Januszczak
754
Piąty Element Sanok M/G Sektor 3 0.8139 - 0.7787(M) 0.7901(M) 0.7827(M) 0.8198(M) - 0.7606(M) - 0.8335(M) 0.8783(M) - -
199 Jakub Rawicki
1430
M/G Sektor 3 0.8135 - - - - - - - - - - 0.8135(M) -
200 Bartosz Zimoński
1282
M/G Sektor 3 0.8134 - - - - - - - 0.8134(M) - - - -
201 Krystian Rynkar
785
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 3 0.8133 - - - - 0.8133(G) - - - - - - -
202 Artur Gorczyca
704
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 3 0.8132 - 0.8269(M) - - 0.7818(M) 0.7715(M) 0.7681(M) 0.8099(M) 0.8272(M) 0.8216(M) 0.7467(M) 0.8116(M)
203 Tomasz Gas
537
Zryw Buszkowiczki M/G Sektor 3 0.8111 - 0.8111(G) - - - - - - - - - -
204 Mirek Soból
1650
Nowotarski Klub Kolarski M/G Sektor 3 0.8101 - - - - - 0.8101(M) - - - - - -
205 Grzegorz Półtorak
7203
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 3 0.8101 - - 0.7854(M) - 0.8288(M) 0.8094(M) 0.7471(M) 0.8169(M) - - - -
206 Katya Bandrivska
308
M/G Sektor 3 0.8093 0.8093(M) - - - - - - - - - - -
207 Sebastian Nowotarski
138
M/G Sektor 3 0.8090 0.8203(M) 0.7799(M) 0.6962(M) - 0.8269(M) - - - - - - -
208 Marek Gorczyca
5001
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 3 0.8086 0.8644(G) 0.7951(G) 0.8068(G) - 0.8003(G) - - 0.8273(G) 0.7385(G) 0.7579(G) - -
209 Sebastian Czekański
678
Jedlicze TEAM M/G Sektor 3 0.8083 - 0.6038(M) 0.7673(M) - 0.8368(M) 0.8207(M) - - - - - -
210 Adrian Szostak
83
Nector Fan Sport M/G Sektor 3 0.8083 - - 0.7159(M) - - 0.8151(M) 0.7629(M) 0.8116(M) 0.8278(M) 0.8009(M) 0.7758(M) 0.8183(M)
211 Sebastian Sztal
408
BIKE ROOM TEAM M/G Sektor 3 0.8082 0.8213(G) - - 0.7841(G) 0.7747(G) - 0.8271(G) 0.8336(G) - 0.7583(G) - -
212 Jarosław Niedźwiedzki
240
Model Bike Team M/G Sektor 3 0.8068 0.8068(M) - - - - - - - - - - -
213 Mietek Berezik
352
72D OSHEE WINDSPORT TEAM M/G Sektor 3 0.8065 0.8065(G) - - - - - - - - - - -
214 Bartłomiej Iskrzycki
1117
Nowotarski Klub Kolarski M/G Sektor 3 0.8064 - - - - - 0.8064(G) - - - - - -
215 Grzegorz Gancarz
9696
M/G Sektor 3 0.8048 - - - - - - - - - - - 0.8048(M)
216 Kamil Utnicki
6000
M/G Sektor 3 0.8044 0.8095(M) - - - - - - 0.7993(M) 0.7082(M) - - -
217 Grzegorz Rumik
812
BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI M/G Sektor 3 0.8044 0.8314(G) 0.7807(G) - 0.7636(M) 0.7619(G) - 0.7848(M) 0.8381(M) 0.8189(M) 0.7723(G) 0.7554(M) -
218 Paweł Litwin
298
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 3 0.8038 0.7805(M) 0.7947(M) - - - - 0.7324(M) 0.8551(M) - 0.8411(M) 0.7476(M) -
219 Andrzej Baryluk
931
TOMAZI BIKE TEAM M/G Sektor 3 0.8037 - - 0.7897(G) - - - - - - - 0.8176(G) 0.6503(G)
220 Mateusz Łagoda
449
ZKS "STAL" RZESZÓW M/G Sektor 3 0.8021 0.8710(M) - 0.7332(M) - 0.7252(M) - - - - - - -
221 Piotr Majewski
374
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M/G Sektor 3 0.8019 0.8019(M) - - - - - - - - - - -
222 Mariusz Rynkiewicz
243
KK24h M/G Sektor 3 0.8004 0.8337(M) - 0.6824(M) - - - - 0.7670(M) - - - -
223 Wojciech Bukry
3377
EWOSOFT TRIATHLON TEAM M/G Sektor 3 0.8003 0.8003(G) - - - - - - - - - - -
224 Roman Chepil
190
Bicycle Sport Touristic M/G Sektor 3 0.8003 0.8003(M) - - - - - - - - - - -
225 Paweł Dołżycki
186
Żbik Komańcza M/G Sektor 4 0.7999 - - - 0.8010(G) - 0.7426(G) 0.7746(G) 0.8556(G) - 0.7796(G) 0.7771(G) 0.8114(G)
226 Rafał Rydel
209
M/G Sektor 4 0.7981 0.7981(M) - - - - - - - - - - -
227 Krzysztof Książek
7773
DKK GRYF Dębica M/G Sektor 4 0.7978 - 0.7490(M) - - 0.7978(M) - - - - - - -
228 Piotr Kopkowicz
1019
Motorola Bike Team M/G Sektor 4 0.7956 - - - - 0.7956(M) - - - - - - -
229 Tomasz Kochanowski
1092
Grupa KK M/G Sektor 4 0.7951 - - - - - 0.7951(G) - - - - - -
230 Hubert Gas
566
Zryw Buszkowiczki M/G Sektor 4 0.7944 - 0.7944(M) - - - - - - - - - -
231 wojciech semer
2015
Gomola Trans Airco M/G Sektor 4 0.7943 - - - - - 0.7943(G) - - - - - -
232 Mariusz Kupś
856
iSport Team M/G Sektor 4 0.7938 - - - - - - - - 0.7938(M) - - 0.7493(M)
233 Sławek Bartnik
2002
Gomola Trans Airco M/G Sektor 4 0.7930 - - - - - - - - - - 0.7930(M) -
234 Jarosław Rysz
1298
ZKS "STAL" RZESZÓW M/G Sektor 4 0.7929 - - - - - - - 0.7929(M) - - - -
235 Jan Jodłowski
1677
M/G Sektor 4 0.7926 - - - - - - - - - 0.7926(G) - -
236 Jakub Bucki
884
M/G Sektor 4 0.7913 - - 0.7913(M) - - - - - - - - -
237 Maciej Kasprzak
1726
KSPO Dentinea 1A M/G Sektor 4 0.7904 - 0.8102(M) 0.7959(M) 0.7582(M) - 0.7775(M) - 0.7735(M) 0.7904(M) - 0.7371(M) 0.7947(M)
238 Oleg Sarakhman
781
Cycling School "LIDER" Team M/G Sektor 4 0.7900 - 0.7900(M) - - - - - - - - - -
239 Robert Lorens
404
WS TECH MTB SANOK M/G Sektor 4 0.7893 0.8211(M) 0.7741(M) 0.7013(M) - 0.7977(M) 0.7690(M) 0.7536(M) 0.7986(M) 0.6941(M) 0.7755(M) - -
240 Michał Opaliński
1046
Fil-Bike Specialized Rzeszów M/G Sektor 4 0.7891 - 0.7798(M) 0.7508(M) - 0.7984(M) - - - - - - -
241 ANDRZEJ CHMIELIŃSKI
3004
Puchate Misie M/G Sektor 4 0.7890 0.7890(M) - 0.6067(M) - - - - - - - - -
242 Dariusz Osek
244
METROBIKES.PL M/G Sektor 4 0.7882 0.8396(M) 0.7369(M) - 0.7097(M) 0.7883(M) - - - - - - -
243 Rafał Korneluk
2709
M/G Sektor 4 0.7878 - - 0.7465(M) 0.7246(M) - 0.7336(M) 0.7685(M) 0.7882(M) 0.7652(M) 0.8255(M) 0.7288(M) 0.8328(M)
244 Mikołaj Pyrcz
4999
Zryw Buszkowiczki M/G Sektor 4 0.7876 - 0.7876(M) - - - - - - - - - -
245 Maciej Dec
367
IP Kwidzyn Bike Team M/G Sektor 4 0.7873 0.7873(G) - - - - - - - - - - -
246 Paweł Kubicki
1060
M/G Sektor 4 0.7870 - - - - - 0.7870(M) - - - - - -
247 Tomasz Rudnicki
1007
ZKS "STAL" RZESZÓW M/G Sektor 4 0.7868 0.8137(G) 0.7875(M) 0.7288(M) - 0.8172(M) - - - 0.7254(M) - - -
248 Przemysław Ciak
9203
K.K Jeżowe MTB M/G Sektor 4 0.7861 0.7861(M) - - - - - - - - - - -
249 Wojciech Machoś
1972
M/G Sektor 4 0.7860 0.8075(M) 0.7356(M) - - 0.7645(M) - - - - - - -
250 Łukasz Hełmecki
600
Nector Fan Sport M/G Sektor 4 0.7858 - - - 0.7519(M) - - - - 0.8196(M) - 0.7075(M) -
251 Przemysław Korzec
47
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 4 0.7851 - - - - 0.7497(G) 0.7309(G) 0.8206(G) - - - - -
252 Karol Górecki
1673
MyBike.pl M/G Sektor 4 0.7850 - - - - - - - - - 0.7850(G) - -
253 Piotr Ziemiański
70
Nowy Styl Group Cycling Team M/G Sektor 4 0.7850 - - - - 0.7850(G) - - - - - - -
254 ANDRZEJ MISZCZUK
583
Inżynieria Rowerowa M/G Sektor 4 0.7844 - - - 0.6379(M) - - 0.7844(M) - - - - -
255 Marcin Prejznar
1002
MTB MOSiR Dukla M/G Sektor 4 0.7841 - - - - 0.7841(M) - - - - - - -
256 Krzysztof Kowalczyk
309
GRUPA BANKIETOWA M/G Sektor 4 0.7841 0.8176(M) 0.7792(M) 0.7448(M) - 0.7652(M) 0.7573(M) 0.7128(M) 0.7931(M) - - - 0.7923(M)
257 Aleksander Brich
925
zKierownicy || brich.pl M/G