Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Klasyfikacja par Etap 3

OCHOTNICA MTB 4 TOWERS

17-19 sierpnia 2018

Uwaga! Klasyfikacja może ulec zmianie w trakcie trwania etapu, dlatego jako ostateczne wyniki należy traktować poniższe dopiero po zamknięciu mety.

Etap 3

Pary MAN Pro

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Piotr Truszczyński (PRO)
Jan Czapliński (PRO)
TAK 04:41:59.097
05:07:13.240
9:49:12.337
2 Adam Szafraniec (PRO)
Damian Bartoszek (PRO)
TAK 05:54:07.044
05:00:13.813
10:54:20.857
3 Mateusz Tygielski (PRO)
Tomasz Szczęsny (PRO)
TAK 05:53:43.403
05:58:33.024
11:52:16.427
4 DARIUSZ PASZCZYK (PRO)
Janusz Kędzierski (PRO)
TAK 06:17:00.970
05:54:07.610
12:11:08.58
5 Rafał Szturo (PRO)
Kamil Kruszyński (PRO)
TAK 06:35:46.982
06:55:37.567
13:31:24.549
6 Michał Mandala (PRO)
Mariusz Florek (PRO)
TAK 05:45:47.244
08:14:32.097
14:00:19.341
7 Sławomir Wnuk (PRO)
Jarek Wójcik (PRO)
TAK 07:07:40.518
07:09:42.787
14:17:23.305
Marcin Komsta (PRO)
Jarek Dziecielski (PRO)
NIE 07:46:16.343
0:00:00.
Adam Ptasiński (PRO)
Tomasz Tuszyński (PRO)
NIE
0:00:00.
Bartłomiej Iskrzycki (PRO)
Tomasz Koszarek (PRO)
NIE
05:36:08.565
0:00:00.
Mateusz Romanowski (PRO)
Michał Falkowski (PRO)
NIE
0:00:00.
Marcin Dziub (PRO)
Paweł Światlak (PRO)
NIE
06:21:14.274
0:00:00.

Etap 3

Pary MAN Fun

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Maciej Ścierski (FUN)
Łukasz Latusik (FUN)
TAK 03:25:08.242
04:02:25.133
7:27:33.375
2 Artur Juszczak (FUN)
TOMASZ BRYCKI (FUN)
TAK 04:04:24.337
04:47:23.543
8:51:47.88
3 Jakub Litawinski (FUN)
Filip Atłas (FUN)
TAK 05:11:42.169
03:40:42.385
8:52:24.554
4 Adam Ślązak (FUN)
Janusz Muller (FUN)
TAK 04:18:39.359
04:34:00.085
8:52:39.444
5 Marcin Tomiak (FUN)
Bartosz Foltyn (FUN)
TAK 04:11:13.059
04:45:37.500
8:56:50.559
6 Sebastian Fusowski (FUN)
Paweł Tasior (FUN)
TAK 04:05:41.294
05:31:08.932
9:36:50.226
7 Łukasz Stelmach (FUN)
Łukasz Meyer (FUN)
TAK 05:31:10.507
05:52:36.895
11:23:47.402
Artur Komsta (FUN)
Piotr Sędecki (FUN)
NIE
0:00:00.
Łukasz Różański (FUN)
Robert Zembroń (FUN)
NIE
03:59:24.430
0:00:00.
Wojciech Maciaczyk (FUN)
Maciej Paszkiewicz (FUN)
NIE
06:47:38.582
0:00:00.

Etap 3

Pary MIX

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Maciej Krysztoforski (PRO)
Ewelina Bojdzińska (FUN)
TAK 05:24:22.557
05:03:56.100
10:28:18.657
2 Tomasz Juchniewicz (PRO)
Paula Juchniewicz (FUN)
TAK 06:13:53.490
05:16:34.180
11:30:27.67
Emilia Pluta (FUN)
Sebastian Pluta (PRO)
NIE
0:00:00.
ALICJA ROLBIECKA (FUN)
Michal Jarosiewicz (PRO)
NIE 05:52:36.034
0:00:00.
DARIA KASZTARYNDA (PRO)
Łukasz Sędłak (FUN)
NIE
05:45:52.389
0:00:00.
Bartosz Szczepanek (PRO)
Paulina Trofimiec (FUN)
NIE 05:56:43.067
0:00:00.
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.