Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Klasyfikacja par Etap 2

OCHOTNICA MTB 4 TOWERS

17-19 sierpnia 2018

Uwaga! Klasyfikacja może ulec zmianie w trakcie trwania etapu, dlatego jako ostateczne wyniki należy traktować poniższe dopiero po zamknięciu mety.

Etap 2

Pary MAN Pro

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Piotr Truszczyński (PRO)
Jan Czapliński (PRO)
TAK 04:18:35.649
04:43:19.359
9:01:55.008
2 Adam Szafraniec (PRO)
Damian Bartoszek (PRO)
TAK 05:46:17.895
04:36:29.980
10:22:47.875
3 DARIUSZ PASZCZYK (PRO)
Janusz Kędzierski (PRO)
TAK 05:57:30.680
05:37:27.372
11:34:58.052
4 Rafał Szturo (PRO)
Kamil Kruszyński (PRO)
TAK 05:26:17.777
06:58:50.433
12:25:08.21
5 Mateusz Tygielski (PRO)
Tomasz Szczęsny (PRO)
TAK 06:24:30.487
06:06:35.498
12:31:05.985
6 Michał Mandala (PRO)
Mariusz Florek (PRO)
TAK 05:45:27.072
07:26:33.945
13:12:01.017
7 Sławomir Wnuk (PRO)
Jarek Wójcik (PRO)
TAK 06:40:33.110
06:37:02.870
13:17:35.98
Marcin Komsta (PRO)
Jarek Dziecielski (PRO)
NIE 06:29:27.029
0:00:00.
Adam Ptasiński (PRO)
Tomasz Tuszyński (PRO)
NIE
0:00:00.
Bartłomiej Iskrzycki (PRO)
Tomasz Koszarek (PRO)
NIE
05:04:57.540
0:00:00.
Mateusz Romanowski (PRO)
Michał Falkowski (PRO)
NIE
06:26:57.279
0:00:00.
Marcin Dziub (PRO)
Paweł Światlak (PRO)
NIE
05:58:44.332
0:00:00.

Etap 2

Pary MAN Fun

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Jakub Litawinski (FUN)
Filip Atłas (FUN)
TAK 02:54:53.410
02:52:45.643
5:47:39.053
2 Maciej Ścierski (FUN)
Łukasz Latusik (FUN)
TAK 03:08:02.649
03:13:19.537
6:21:22.186
3 Artur Juszczak (FUN)
TOMASZ BRYCKI (FUN)
TAK 03:13:03.283
03:35:57.137
6:49:00.42
4 Adam Ślązak (FUN)
Janusz Muller (FUN)
TAK 03:29:03.175
03:22:04.623
6:51:07.798
5 Marcin Tomiak (FUN)
Bartosz Foltyn (FUN)
TAK 03:17:03.300
03:50:30.817
7:07:34.117
6 Sebastian Fusowski (FUN)
Paweł Tasior (FUN)
TAK 03:02:48.785
04:08:45.899
7:11:34.684
7 Łukasz Stelmach (FUN)
Łukasz Meyer (FUN)
TAK 04:13:14.129
04:39:39.044
8:52:53.173
Artur Komsta (FUN)
Piotr Sędecki (FUN)
NIE 04:09:32.915
0:00:00.
Łukasz Różański (FUN)
Robert Zembroń (FUN)
NIE
03:22:06.222
0:00:00.
Wojciech Maciaczyk (FUN)
Maciej Paszkiewicz (FUN)
NIE
05:01:09.160
0:00:00.

Etap 2

Pary MIX

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Maciej Krysztoforski (PRO)
Ewelina Bojdzińska (FUN)
TAK 04:51:16.213
03:55:44.464
8:47:00.677
2 Tomasz Juchniewicz (PRO)
Paula Juchniewicz (FUN)
TAK 05:07:29.810
04:14:34.125
9:22:03.935
3 Bartosz Szczepanek (PRO)
Paulina Trofimiec (FUN)
TAK 06:29:30.765
04:55:04.069
11:24:34.834
Emilia Pluta (FUN)
Sebastian Pluta (PRO)
NIE
0:00:00.
ALICJA ROLBIECKA (FUN)
Michal Jarosiewicz (PRO)
NIE 04:39:39.650
0:00:00.
DARIA KASZTARYNDA (PRO)
Łukasz Sędłak (FUN)
NIE
04:27:00.812
0:00:00.
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.