Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Klasyfikacja par Etap 1

OCHOTNICA MTB 4 TOWERS

17-19 sierpnia 2018

Uwaga! Klasyfikacja może ulec zmianie w trakcie trwania etapu, dlatego jako ostateczne wyniki należy traktować poniższe dopiero po zamknięciu mety.

Etap 1

Pary MAN Pro

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Piotr Truszczyński (PRO)
Jan Czapliński (PRO)
TAK 02:49:39.610
03:10:54.078
6:00:33.688
2 Adam Szafraniec (PRO)
Damian Bartoszek (PRO)
TAK 03:41:23.329
02:58:50.427
6:40:13.756
3 DARIUSZ PASZCZYK (PRO)
Janusz Kędzierski (PRO)
TAK 03:33:38.343
03:24:52.167
6:58:30.51
4 Rafał Szturo (PRO)
Kamil Kruszyński (PRO)
TAK 03:09:40.172
04:05:46.500
7:15:26.672
5 Mateusz Tygielski (PRO)
Tomasz Szczęsny (PRO)
TAK 03:48:57.102
03:47:19.094
7:36:16.196
6 Marcin Komsta (PRO)
Jarek Dziecielski (PRO)
TAK 03:55:13.515
04:17:50.464
8:13:03.979
7 Sławomir Wnuk (PRO)
Jarek Wójcik (PRO)
TAK 04:08:09.332
04:27:08.683
8:35:18.015
8 Michał Mandala (PRO)
Mariusz Florek (PRO)
TAK 03:54:26.520
04:41:49.479
8:36:15.999
Adam Ptasiński (PRO)
Tomasz Tuszyński (PRO)
NIE
0:00:00.
Bartłomiej Iskrzycki (PRO)
Tomasz Koszarek (PRO)
NIE
03:28:43.154
0:00:00.
Mateusz Romanowski (PRO)
Michał Falkowski (PRO)
NIE
03:54:53.944
0:00:00.
Marcin Dziub (PRO)
Paweł Światlak (PRO)
NIE
03:48:35.607
0:00:00.

Etap 1

Pary MAN Fun

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Jakub Litawinski (FUN)
Filip Atłas (FUN)
TAK 02:26:12.490
02:20:26.330
4:46:38.82
2 Maciej Ścierski (FUN)
Łukasz Latusik (FUN)
TAK 02:19:39.427
02:36:16.530
4:55:55.957
3 Adam Ślązak (FUN)
Janusz Muller (FUN)
TAK 02:48:49.600
02:43:08.809
5:31:58.409
4 Sebastian Fusowski (FUN)
Paweł Tasior (FUN)
TAK 02:24:19.409
03:13:15.850
5:37:35.259
5 Marcin Tomiak (FUN)
Bartosz Foltyn (FUN)
TAK 02:42:26.843
03:10:11.620
5:52:38.463
6 Łukasz Różański (FUN)
Robert Zembroń (FUN)
TAK 03:23:26.537
02:37:19.362
6:00:45.899
7 Łukasz Stelmach (FUN)
Łukasz Meyer (FUN)
TAK 03:17:20.337
03:54:41.662
7:12:01.999
8 Artur Komsta (FUN)
Piotr Sędecki (FUN)
TAK 04:54:08.352
02:52:37.343
7:46:45.695
9 Artur Juszczak (FUN)
TOMASZ BRYCKI (FUN)
TAK 05:05:34.585
02:57:42.700
8:03:17.285
10 Wojciech Maciaczyk (FUN)
Maciej Paszkiewicz (FUN)
TAK 04:38:07.365
04:38:07.813
9:16:15.178

Etap 1

Pary MIX

Miejsce Para Klasyfikowana Wyniki Suma czasów
1 Maciej Krysztoforski (PRO)
Ewelina Bojdzińska (FUN)
TAK 03:04:01.479
03:13:17.670
6:17:19.149
2 Tomasz Juchniewicz (PRO)
Paula Juchniewicz (FUN)
TAK 03:17:14.459
03:34:21.182
6:51:35.641
3 Bartosz Szczepanek (PRO)
Paulina Trofimiec (FUN)
TAK 03:30:15.512
03:53:06.072
7:23:21.584
4 ALICJA ROLBIECKA (FUN)
Michal Jarosiewicz (PRO)
TAK 03:52:24.794
04:14:23.930
8:06:48.724
5 DARIA KASZTARYNDA (PRO)
Łukasz Sędłak (FUN)
TAK 04:31:46.967
03:51:59.547
8:23:46.514
Emilia Pluta (FUN)
Sebastian Pluta (PRO)
NIE
0:00:00.
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.