ENDURO

19-06-2021


Lista startowa

NA OS1

Uwaga! Podane godziny startów dotyczą OS1. Przypominamy o konieczności odebrania chipa do pomiaru czasu w sobotę między 8:00 a 10:00 na środku targów w namiocie S-Time, naprzeciw Red Bull Tour Bus (zabierz ze sobą rower z przypiętym numerem startowym). Ostateczne godziny otwarcia OSow: OS1 do 11:30, OS2 10:30-13:00, OS3 12:00-14:30, OS4 13:30-16:00

Numer Imię Nazwisko Drużyna Godzina NA OS1
400 Lukasz Wrona KRW Limanowa 09:10:00
401 Kacper Walas 09:10:30
402 Paweł Bartlewski 09:11:00
403 Marcin Ratkowski 09:11:30
404 Jakub Kulik 09:12:00
205 Aleksander Wieczorkiewicz Dartmoor enduro team 09:12:30
411 Wojtek Adamczyk HIGH FIVE CREW 09:13:00
412 Konrad Kot 09:13:30
414 Bartłomiej Ogłuszka Have Fun 09:14:00
219 Jakub Durlik SC Team 09:14:30
114 Adrian Tobola FactoryOrzeł 09:15:00
426 Jan Jurczyk MUDandLOOSE 09:15:30
3 Krzysztof "Kriss" Kaczmarczyk 09:16:00
431 Dawid Tyrko Flow'N'Roll 09:16:30
430 Maksymilian Niemiec 09:17:00
433 Adrian Czernecki 09:17:30
435 Krzysztof Widur where2bike 09:18:00
437 Łukasz Nowicki where2bike 09:18:30
438 Michał Nowakowski ęDURO 09:19:00
1 Damian Konstanty Antidote Gravity Revolt 09:19:30
441 Bartłomiej Czekaj ęDURO 09:20:00
443 Jakub Ćwięka 09:20:30
444 Wiktor Jurkowski 09:21:00
445 Jonas Vulsteke 09:21:30
446 Dawid Pietrzyk CIUPAPI MUNIANIO 09:22:00
448 Jakub Adamaszek CIUPAPI MUNIANIO 09:22:30
451 Jerzy Tuszyński InfernoCrewEntertainment 09:23:00
455 Mieszko Sychowski Koło Południa 09:23:30
16 Patryk Kwasny Trek bielsko Racing 09:24:00
461 Romek Kwaśny Trek bielsko Racing 09:24:30
463 Grzegorz Tokarski Weeedjutsu 09:25:00
464 Adrian Padoł 09:25:30
465 Wojtek Rogosz Weeedjutsu 09:26:00
469 Konrad Ciechanowski 09:26:30
471 Tomek Zwolak Groto 09:27:00
478 Michał Strugała 09:27:30
479 dawid pieczykolan K9 Zamość 09:28:00
480 Jakub Regulski K9 Zamość 09:28:30
481 Mateusz Szewczuk K9 Zamość 09:29:00
483 Wojtek Zwolak K9 Zamość 09:29:30
484 Wojciech Sander SHbikes 09:30:00
485 Bartłomiej Domarecki K9 Zamość 09:30:30
486 Przemyslaw Gulbinowicz K9 Zamość 09:31:00
487 Wojtek Bajor ATOM TRIPULA 09:31:30
489 Magdalena Zawadzka Którędy na SOR? 09:32:00
490 Maciej Zembal Tr3zadoCzasamiDziała 09:32:30
491 Krzysztof Puda Tr3zadoPrzewaznieNieDziala 09:33:00
493 Bartosz Morawski 09:33:30
494 Bartlomiej Olszewski 09:34:00
495 Aleksander Szot Riders From Bochnia 09:34:30
500 Przemysław Oczko 09:35:00
501 Łukasz Obacz Plus One Bike 09:35:30
502 Bartosz Madej 09:36:00
515 Olaf Odziomek Dartmoor enduro team 09:36:30
519 Paweł Domes 09:37:00
523 Vladyslav Harbaruk 09:37:30
524 Aleksander Zamana AUUUU Racing Team 09:38:00
527 Tomasz Malicki AUUUU Racing Team 09:38:30
529 Mateusz Wasilewski AUUUU Racing Team 09:39:00
530 Tomasz Pawlak AUUUU Racing Team 09:39:30
537 Michał Panek Bajera squad Ęduro 09:40:00
540 Paweł Daniel Bajera squad Ęduro 09:40:30
542 Jakub Cierpiała 09:41:00
543 Dawid Opyd 09:41:30
545 Stanisław Wroński Bike Shit 09:42:00
548 Szymon Barski 09:42:30
552 Antek Ciszak Harnaś factory racing 09:43:00
116 Igor Krywult Trek bielsko Racing 09:43:30
551 Kuba Burchardt Harnaś factory racing 09:44:00
556 Adrian Bukiej Elvelo 09:44:30
557 Sebastian Krywult EBB Squad 09:45:00
562 Hubert Greń 09:45:30
563 Filip Michalski 420amogusDrip 09:46:00
564 Adrian Szewczyk Janusze Enduro 09:46:30
565 Tomasz Zakrzewski 09:47:00
568 Sławomir Skoczeń Janusze Enduro 09:47:30
567 Andrzej Brotoń Team UŻABY. pl 09:48:00
569 Piotr Uroda Team UŻABY. pl 09:48:30
570 Michał Błoniarczyk Koło Południa 09:49:00
580 Paweł Migdał 09:49:30
581 Andrzej Mania 09:50:00
582 Mateusz Nowak 09:50:30
584 Jasiek Woźnicki 09:51:00
585 Jakub Bąk 09:51:30
588 Kuba Gąsienica JoyRide Crew 09:52:00
108 Jan Pająk 09:52:30
595 Wojciech Pająk beerduro 09:53:00
597 Kamila Smagała THC Enduro Team 09:53:30
598 Jakub Gawrysiak THC Enduro Team 09:54:00
599 Sebastian Chrobak 09:54:30
600 Adam Piwowarczyk 09:55:00
602 Dawid Sowa 09:55:30
607 Paweł Kędzior Knurświny 09:56:00
610 Jarek Kmieć 09:56:30
619 Sebastian Rytwiński 2B Enduro Team 09:57:00
18 Sebastian Podgórski Antidote Gravity Revolt 09:57:30
621 Paweł Kufel 09:58:00
623 Adrian Chabros 09:58:30
624 Krzysztof Sekut 09:59:00
626 Jakub Sermak 09:59:30
628 Marek Czechowski Force Team Enduro Bielsko 10:00:00
629 Mikołaj Tokarczyk Force Team Enduro Bielsko 10:00:30
632 Antoni Faszczewski LaPowsin 10:01:00
637 Michał Daszkiewicz Knurświny 10:01:30
640 Kacper Cegielski TARASZCZUK CFEL JEZDZI NA 29 10:02:00
650 pawel symula 10:02:30
653 Andrzej Jureczka 10:03:00
428 Krzysiek Waksmundzki Sztywniutko Racing team 10:03:30
663 Patryk Palacz 10:04:00
662 Konrad Tokarczyk Force Team Enduro Bielsko 10:04:30
220 Mateusz Kostusiak 10:05:00
682 Łukasz Piwowarczyk Górki Dołki 10:05:30
683 Piotr Gałda 10:06:00
664 Kacper Wieloch 10:06:30
684 Filip Wieloch 10:07:00
685 Mateusz Kresek 10:07:30
686 Michał Łobodziec Termos team 10:08:00
687 Jacek Pabian Termos team 10:08:30
697 Kosma Czarnik 10:09:00
698 Nikodem Czarnik 10:09:30
712 Marcel Chyc Baciarka Bike Team 10:10:00
222 Marek Bieda Antidote Gravity Revolt 10:10:30
728 Bartłomiej Nędzka Krakowska Szkoła Enduro 10:11:00
19 Wojtek Ranosz Antidote Gravity Revolt 10:11:30
730 Paweł Kisiel-Dorohinicki 10:12:00
731 Maksymilian Bondos 10:12:30
734 Daniel Gieroń 10:13:00
733 Sebastian Benech 10:13:30
750 tymoteusz wawrzyniak 10:14:00
754 Łukasz Pełeński 10:14:30
758 Piotr Cyrwus 10:15:00
759 Adam Siuda Necro reprezent 10:15:30
762 Mateusz Zboś 10:16:00
769 Aleksander Durajski AHAOK Rejsing Team 10:16:30
772 Martyna Puda Yeti Cycles Poland 10:17:00
773 Jakub Bartyzel Giant Enduro Trails Academy 10:17:30
776 Mateusz Jaskuła 10:18:00
775 Mateusz Rajda Giant Enduro Trails Academy 10:18:30
777 Rafał Gałka INCycling 10:19:00
784 Krystyna Wojtowicz Force Team Enduro Bielsko 10:19:30
785 Sebastian Ogonowski Force Team Enduro Bielsko 10:20:00
786 Maciej Wojtowicz 2B Enduro Team 10:20:30
787 Tomasz Wicha 10:21:00
790 Grzegorz Kmiecik 10:21:30
792 Marek Pinta 10:22:00
795 Szymon Hamerlak Flow'N'Roll 10:22:30
797 Maciej Czyzykiewicz 10:23:00
798 Mariusz Choiński Flow'N'Roll 10:23:30
808 Jurek Szewczuk The North 10:24:00
809 Kamil Niaz The North 10:24:30
814 Jacek Koselski 10:25:00
813 Dariusz Grudniewski Dr-ebike.com 10:25:30
816 Artur Pierzchała Gravity Revolt 10:26:00
819 Dominik Lesiak Gypsy Forest Racing 10:26:30
823 Karol Długi Ubier copke 10:27:00
826 Paweł Szyszka Ubier copke 10:27:30
830 Bartłomiej Wróbel Pełna PETA 10:28:00
831 Marcin Smolik Pełna PETA 10:28:30
832 Maciej Wróbel Pełna PETA 10:29:00
834 Jakub Kamiński 10:29:30
835 Mikołaj Telka 10:30:00
837 Artur Bal Wół Serwis team 10:30:30
203 Jacek Małaszkiewicz Krakowska Szkoła Enduro 10:31:00
839 Karol Skiba HR Racing Team 10:31:30
841 Wojciech Kopeć Ubier copke 10:32:00
840 Mateusz Salis INCycling 10:32:30
842 Adam Sojka 10:33:00
843 Antoni Ożański Ubier copke 10:33:30
844 Patryk Wójcik INCycling 10:34:00
845 Marek Moc Flow'N'Roll 10:34:30
846 Piotr Białoń 10:35:00
848 Wojciech Król Flow'N'Roll 10:35:30
847 Darek Maj Flow'N'Roll 10:36:00
849 Piotr Bachta Flow'N'Roll 10:36:30
850 Marcin Zwoliński Flow'N'Roll 10:37:00
851 Jakub Grabarczyk Flow'N'Roll 10:37:30
853 Adam Kołoczek Flow'N'Roll 10:38:00
852 Konrad Porochniak Biker House Kraków 10:38:30
854 Jeremiasz Jakielaszek Flow'N'Roll 10:39:00
856 Arkadiusz Wróbel 10:39:30
857 Robert Bilkiewicz 10:40:00
862 Dominik Bartoszek 10:40:30
866 Maciek Pindel Trek bielsko Racing 10:41:00
868 Andrzej Wrzosek Dirtitmore 10:41:30
869 Paweł Toczkowski 10:42:00
870 Arek Kulpa 10:42:30
871 Maciej Przybylski Noskillduro 10:43:00
872 Łukasz Ryrych Noskillduro 10:43:30
874 Rafał Koziołek 10:44:00
875 Jakub Dziubiński 10:44:30
880 Michał Kuźma 10:45:00
881 Przemysław Klewek 10:45:30
883 Bartłomiej Kowalski Jim i Sport 10:46:00
888 Sławomir Łukasik NS Bikes Factory 10:46:30
889 Bartłomiej Kasprzak Kross Staff Team 10:47:00
896 Paweł Prażmowski KAZOORA.PL 10:47:30
899 Aleksander Margolis Kross Staff Team 10:48:00
901 Iwona Czyszczoń Eskimoo Racing Team 10:48:30
902 Dawid Pietrzak Eskimoo Racing Team 10:49:00
903 Joanna Światłoń Eskimoo Racing 10:49:30
904 Piotr Reczek Eskimoo Racing Team 10:50:00
907 Paweł Reczek Eskimoo Racing Team 10:50:30
909 Filip Zabawa Kross Staff Team 10:51:00
910 Tomasz Gawroński Kross Staff Team 10:51:30
920 Julian Krasnopolski 10:52:00
922 MARCIN MAZIARZ Force Team Enduro Bielsko 10:52:30
923 michał zatorski www.zator.com.pl 10:53:00
924 wojtek zennegg 10:53:30
925 marcin sardygiewicz 10:54:00
927 Piotr Kopacz PIWO TO MOJE PALIWO 10:54:30
928 Piotrek Krajewski Dirtitmore 10:55:00
929 Łukasz Szymczuk Whyte Racing 10:55:30
930 Jan Kiliński Dirtitmore 10:56:00
931 Krzysztof Bednarz Flow'N'Roll 10:56:30
932 Szymon Bielawa Flow'N'Roll 10:57:00
933 Natalia Budner Dirtitmore 10:57:30
936 Dawid Woźniak 10:58:00
937 Sabina Tabisz 10:58:30
940 Rafał Bojarski 10:59:00
941 Jerzy Makara 2B Enduro Team 10:59:30
942 Dominik Jazgar Nei Dobre 11:00:00
943 Józef Borowiec 2B Enduro Team 11:00:30
946 Mateusz Baliński Whyte Racing 11:01:00
947 Marcin Malasiewicz 11:01:30
951 marcin motyka Dartmoor enduro team 11:02:00
952 Jakub Gąsienica Dartmoor enduro team 11:02:30
953 Wojciech Gorol 11:03:00
954 Patryk Talaga 11:03:30
955 Borys Witkiewicz ROWEROWE PODHALE 11:04:00
956 Piotr Polak Trek bielsko Racing 11:04:30
201 Maciej Jodko SPECIALIZED MTB ACADEMY 11:05:00
202 Łukasz Madej SPECIALIZED MTB ACADEMY 11:05:30
964 Grzegorz Mlekodaj Trek Fabrykarowerow.com 11:06:00
965 Aleksander król Twojastaraposzlanabasen 11:06:30
966 Tomek Malinowski Twojastaraposzlanabasen 11:07:00
967 Mateusz Szachowski Dirtitmore 11:07:30
971 Krystian Białka 2B Enduro Team 11:08:00
973 Barbara Clifford Którędy na SOR? 11:08:30
972 Marcin Tarkowski Freaky rippers 11:09:00
974 Michał Hans 11:09:30
975 Oskar Brzozowski Project Privateer 11:10:00
976 Tomasz Krawczyk 11:10:30
977 Marcin Latoszek LaPowsin 11:11:00
978 Bogusław Tułecki 11:11:30
979 Tomasz Prus Flow'N'Roll 11:12:00
980 Iza Pajak beerduro 11:12:30
981 Michal Dobecki SKABUD 11:13:00
982 Szymon Paczesny 11:13:30
983 Jakub Tesarczyk ROWEROWE PODHALE 11:14:00
984 Lorant Szabo where2bike 11:14:30
985 Daniel Maryniak Ride or don't 11:15:00
986 Mateusz Jurczyk Gypsy Forest Racing 11:15:30
987 Katarzyna Burek Beastie Bikes Ibis Polska 11:16:00
988 Wojciech Walczyk Gypsy Forest Racing 11:16:30
989 Jakub Groń Remar-Sport 11:17:00
990 Jakub Lewandowski 11:17:30
991 Filip Latoszek LaPowsin 11:18:00

Uczestników z nadanymi numerami: 257

TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl