ENDURO

22-08-2020


Lista startowa

Numer Imię Nazwisko Drużyna Godzina
414 Maciej Czyzykiewicz Rad Riders 09:50:00
418 Wiktor Tomczyk FILTHY DIRTY 09:50:30
425 Oliwia Brożyna Szprycho Gnioty 09:51:00
429 Michał Ingielewicz Szprycho Gnioty 09:51:30
431 Jakub Binięda 09:52:00
434 Mikołaj Pacholczak 09:52:30
441 Patryk Budzinski Kraków enduro 09:53:00
446 Krzysztof Gawełczyk 09:53:30
2 Damian Konstanty Gravity Revolt 09:54:00
464 Tymon Namysłowski Rekord ramy 09:54:30
474 Sebastian Ogonowski Force Team Enduro Bielsko 09:55:00
473 Robert Bartlewski 09:55:30
477 Kacper Walas 09:56:00
478 Jurek Szewczuk 09:56:30
482 Kamil Niaz 09:57:00
491 Piotr Cyrwus 09:57:30
508 Wiktor Jurkowski 09:58:00
510 Paweł Kufel 09:58:30
218 Jakub Durlik SC Team 09:59:00
526 Marek Olejniczak 09:59:30
527 Dominika Durčáková Qayron Factory Team 10:00:00
535 Grzegorz Klimkiewicz Chodzze na Rower 10:00:30
537 Jakub Tesarczyk Chodzze na Rower 10:01:00
540 Michał Kuźma 10:01:30
543 Mateusz Krasoń The North 10:02:00
544 Karol Skiba Force Team Enduro Bielsko 10:02:30
563 Mikołaj Tokarczyk 10:03:00
566 Marek Czechowski 10:03:30
568 Konrad Tokarczyk 10:04:00
571 Jakub Ćwięka 10:04:30
575 Aleksander Szot BikeSalon Team 10:05:00
577 Jarek Kmieć 10:05:30
582 Igor Krywult Trek Bielsko Racing 10:06:00
588 Paweł Kędzior Knurswiny 10:06:30
591 Krzysztof Puda Drużyna Actimela 10:07:00
593 Maciej Zembal Drużyna Actimela 10:07:30
592 Dariusz Grudniewski Dr-ebike.com 10:08:00
594 Łukasz Nowicki 10:08:30
599 Krzysztof Sekut Szmata bez teamu 10:09:00
602 Adrian Szewczyk Janusze Enduro 10:09:30
603 Sławomir Skoczeń Janusze Enduro 10:10:00
606 Tomasz Wicha 10:10:30
608 Paweł Archacki 10:11:00
609 Mateusz Michniak 10:11:30
610 Grzegorz KUREK 10:12:00
611 Andrzej Smereczyński tatra bikes 10:12:30
612 Jakub Gąsienica Dartmoor Enduro Team 10:13:00
13 Łukasz Szymczuk Whyte Racing 10:13:30
617 Andrzej Marchlewski Dirt It More 10:14:00
620 Grzegorz Sidzina 10:14:30
621 Grzegorz Kmiecik 10:15:00
626 Jan Kiliński Dirt It More 10:15:30
628 Daniel Zawistowski Dirt It More 10:16:00
629 Tomasz Sztenke 10:16:30
631 Marcin Jończyk PIĘTY NISKO na YouTube 10:17:00
630 Kornel Dubiel 10:17:30
632 Piotrek Krajewski Dirt It More 10:18:00
633 Łukasz Bury FREERIDE ŚWIDNICA 10:18:30
635 Wojciech Erstling Ogień z d..y 10:19:00
636 Mateusz Szachowski Dirt It More 10:19:30
637 Rafał Ludwisiak BikePlanet 10:20:00
7 Dawid Sowa Quest Racing Team 10:20:30
642 Tomasz Kapłaniak Eskimoo Racing 10:21:00
645 Paweł Szyszka 10:21:30
647 Grzegorz Kądziołka KRW Limanowa 10:22:00
649 Mateusz Hrymajło 10:22:30
657 Krzysiek Grzebien Eskimoo Racing 10:23:00
660 Kamil Młynarkiewicz 10:23:30
661 Mateusz Płonka trek fabrykarowerów.com 10:24:00
662 Grzegorz Mlekodaj trek fabrykarowerów.com 10:24:30
668 marcin motyka Dartmoor Enduro Team 10:25:00
670 Wojtek Zwolak 10:25:30
671 Tomasz Pawlak Chicken Teriyaki Rednecks TEAM 10:26:00
672 Przemysław korneli 10:26:30
673 kuba ryń K9 10:27:00
676 Jakub Regulski NOSKILLDURO 10:27:30
677 Mateusz Szewczuk K9 10:28:00
678 kacper rogoża K9 10:28:30
680 Maciej Przybylski NOSKILLDURO 10:29:00
681 Przemyslaw Gulbinowicz NOSKILLDURO 10:29:30
683 Jerzy Makara 2B Enduro Team 10:30:00
685 Józef Borowiec 2B Enduro Team 10:30:30
688 Dawid Pietrzak Eskimoo Racing 10:31:00
689 Wojciech Sander SHbikes-szkolenia rowerowe 10:31:30
691 Piotr Janik tatra bikes 10:32:00
692 Lukasz Wrona KRW Limanowa 10:32:30
693 Maciej Sztorc 10:33:00
694 Konrad Rożkiewicz trek fabrykarowerów.com 10:33:30
695 Jakub Adamaszek 10:34:00
696 Andrii Radov 10:34:30
701 Błażej Budz Ostro Cioracka Crew 10:35:00
702 Mariusz Bryja Giant Brian's Bikes Team 10:35:30
4 Krzysztof "Kriss" Kaczmarczyk GoRide - NS Bikes Racing Team 10:36:00
709 Marcin Tarkowski 10:36:30
690 Izabela Janeczek trek fabrykarowerów.com 10:37:00
710 Paweł Prażmowski KAZOORA 10:37:30
711 Iwona Czyszczoń Eskimoo Racing 10:38:00
712 Piotr Reczek Eskimoo Racing 10:38:30
713 Paweł Reczek Eskimoo Racing 10:39:00
715 Rafał Bojarski BDB 10:39:30
716 Michał Puchała trek fabrykarowerów.com 10:40:00
717 Nikodem Januła BDB 10:40:30
718 Kacper Adamczyk BDB Byle Do Baru 10:41:00
720 Sylwia Dąbrowska trek fabrykarowerów.com 10:41:30
721 Rafał Janeczek trek fabrykarowerów.com 10:42:00
722 Dawid Woźniak Marin Bikes Polska 10:42:30
724 Barbara Clifford Drużyna Actimela 10:43:00
725 Sabina Tabisz 10:43:30
727 Karolina Krasinska 10:44:00
686 Mateusz Baliński Whyte Racing 10:44:30
728 Dawid Kopryna trek fabrykarowerów.com 10:45:00
729 Andrzej Bednarz 2B Enduro Team 10:45:30
730 Wacław Skolarus 10:46:00
731 Patryk Talaga Dartmoor Enduro Team 10:46:30
732 Bartłomiej Talaga Tabaluga Racing team 10:47:00
733 Krystian Białka 2B Enduro Team 10:47:30
736 Sebastian Habrat trek fabrykarowerów.com 10:48:00
737 Jan Bączkowski 10:48:30
738 Tomasz Betlej 10:49:00
739 Marek Białek 10:49:30
740 Dawid Bodek BDB 10:50:00
741 Mariusz Choiński Flow 'n' roll 10:50:30
742 Bogusław Dąbrowski Rowerowe Podhale 10:51:00
743 Michal Dobecki SKABUD 10:51:30
744 Grzegorz Maciejewski Presto Sport 10:52:00
745 Karolina Małaczek Flow 'n' roll 10:52:30
746 Piotr Martyński Quest Racing Team 10:53:00
747 MARCIN MAZIARZ Force Team Enduro Bielsko 10:53:30
748 Marek Moc Flow 'n' roll 10:54:00
749 Marcin Moczek Force Team Enduro Bielsko 10:54:30
750 rafał olszewski 10:55:00
751 Szymon Paczesny 10:55:30
752 Rafał Ryplewicz 10:56:00
753 Marek Suchocki Enduro Bessspiny 10:56:30
754 Jakub Sumionka The North 10:57:00
755 Jan Święch 10:57:30
756 Maksymilian Szmeruk 10:58:00
757 Borys Witkiewicz Rowerowe Podhale 10:58:30
758 Michał Zastrzeżyński 10:59:00
759 Arkadiusz Ziaja Zakład optyczny LUX 10:59:30
760 Marcin Zwoliński Flow 'n' roll 11:00:00
761 Kuba Gąsienica Ostro Cioracka Crew 11:00:30
762 Jakub Groń Remar-Sport 11:01:00
763 Maciej Iwan Bike Atelier 11:01:30
764 Dominik Jazgar 11:02:00
765 Arkadiusz Kamiński 11:02:30
766 Miłosz Kaszubski 11:03:00
767 Kamil Krzak 11:03:30
768 Dominik Lesiak 11:04:00
769 Robert Lotek Enduro Bessspiny 11:04:30
1 Sławomir Łukasik Ns Bikes FroPro 11:05:00

Uczestników z nadanymi numerami: 151

TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl