ENDURO

18-05-2019


Lista startowa

Numer Imię Nazwisko Drużyna Godzina
404 Christian Prokop Trek fabrykarowerów.com 09:50:00
426 Joanna Grela 09:50:30
434 Przemek Kosinski 09:51:00
438 Przemysław Oczko 09:51:30
442 Wiktor Musialik 09:52:00
453 Adam Hofman 09:52:30
454 Bartosz Morawski 09:53:00
456 Maciej Zembal 09:53:30
457 Krzysztof Gawełczyk 09:54:00
461 hubert posmyk VELOPROJEKT RACING TEAM 09:54:30
473 Aleksander Wieczorkiewicz Dartmoor Enduro Team 09:55:00
478 Kuba Gąsienica Ostro Cioracka 09:55:30
479 Piotr Woszczyk 09:56:00
480 Bogdan Stasiwolak 09:56:30
483 Mikołaj Pryliński Biker House 09:57:00
484 Michał Niedbała 09:57:30
489 Przemysław Stachyra The Old Pricks 09:58:00
503 Maciek Pokropiński Bc3Ride 09:58:30
504 Łukasz Kosiak MG dzik team 09:59:00
511 Mariusz Choiński Flow'N'RoLL 09:59:30
510 Szymon Hamerlak Flow'N'RoLL 10:00:00
513 Dariusz Puda Wolves enduro team 10:00:30
515 Margarita Spanopulos-Czyżewska Marriage Behind The Bars 10:01:00
518 Albert Czyżewski Marriage Behind The Bars 10:01:30
523 Grzegorz Uzarek 10:02:00
525 Krzysztof Kaczmarczyk FD.TEAM 10:02:30
527 Michał Surma FD.TEAM 10:03:00
541 Maciej Jodko Specialized MTBAcademy 10:03:30
550 Karol Trzciński Kross Staff Team 10:04:00
556 Kamil Kowalczyk 10:04:30
555 Patryk Palacz 10:05:00
557 Adam Rudnicki 10:05:30
561 Maciej Szpiech 10:06:00
567 Michał Goch 10:06:30
579 Wojciech Pająk BEERDURO 10:07:00
582 Tomasz Gawroński Kross Staff Team 10:07:30
586 Damian Mozer 10:08:00
600 Krzysztof Dominik Funduro Jastrzębie Zdrój 10:08:30
615 Piotr ADAMIK 10:09:00
620 Arek Trzcinski Kross Staff Team 10:09:30
631 Michał Stęczniewski Brower 10:10:00
640 Nikodem Widak 10:10:30
643 Piotr Polak TREK Bielsko Racing 10:11:00
645 Jakub Pinta TREK Bielsko Racing 10:11:30
648 Martyna Puda TREK Bielsko Racing 10:12:00
649 Romek Kwaśny TREK Bielsko Racing 10:12:30
657 nikki whiles MARIN BIKES 10:13:00
662 Piotr Janik Specialized MTBAcademy 10:13:30
665 Robert Piekara Enduro Trails 10:14:00
668 Konrad Porochniak Biker House 10:14:30
672 Karol Skiba 10:15:00
673 marcin motyka Marin bikes Polska 10:15:30
677 Adrian Tomaszkiewicz Singletracktrips 10:16:00
676 Alan Konasiewicz 10:16:30
678 Konrad Ziemecki 10:17:00
683 Marek Konwa TREK Bielsko Racing 10:17:30
688 Maciek Pindel TREK Bielsko Racing 10:18:00
704 Jakub Koterba 10:18:30
707 Mikołaj Tokarczyk 10:19:00
709 Michał Matusiak KS ENDURO BŁYSKAWICA 10:19:30
710 Konrad Tokarczyk 10:20:00
711 Morgane SUCH MARIN BIKES 10:20:30
721 Michał Malinowski 10:21:00
722 Marcin Wardzichowski 2B Enduro Team 10:21:30
727 Andrzej Jureczka 10:22:00
729 Kamil Kuks 10:22:30
728 pawel symula 10:23:00
731 Mateusz Płonka Trek fabrykarowerów.com 10:23:30
734 Tomasz Halibart 10:24:00
750 Dawid Pawłowski Airbike 10:24:30
3 Artur Hryszko SKK Syndrome Racing 10:25:00
15 Kamil Gładysz SKK Syndrome Racing 10:25:30
765 Bruno Bening Bike Planet 10:26:00
772 Jakub Grudz 10:26:30
773 Krystyna Wojtowicz 10:27:00
775 Maciej Wojtowicz 2B Enduro Team 10:27:30
777 Kuba Jarosiński 10:28:00
782 Piotr Białoń TOTALBIKES 10:28:30
790 Oskar Brzozowski Project Privateer 10:29:00
791 Paweł Mochocki 10:29:30
793 Łukasz Blecharczyk 10:30:00
794 Marcin Tarkowski Freakyrippers 10:30:30
795 Marek Pinta 10:31:00
796 Rafał Koziołek 10:31:30
801 Paweł Kędzior Knurświny 10:32:00
802 Michał Daszkiewicz Knurświny 10:32:30
803 Natalia Budner Dirt it More 10:33:00
807 Łukasz Szymczuk KKW Nexelo Wałbrzych / Whyte Racing 10:33:30
808 Krzysztof Pawlusiak ABC - Arek Bike Center 10:34:00
814 Jakub Ćwięka 10:34:30
815 Kacper Boguta 10:35:00
816 Michał Puchała 10:35:30
817 Mariusz Ochmanski 10:36:00
819 Andrzej Wrzosek Dirt it More 10:36:30
822 Richard Kurowski 420 10:37:00
824 Rafał Wypiór ZRYCIOLE MTB 10:37:30
825 Wojtek Koniuszewski TOTALBIKES 10:38:00
828 Ania Bielecka Dirt it More 10:38:30
829 Wojtek Bajor HIGHFIVE CREW 10:39:00
836 Michał Bodzon 10:39:30
838 Mateusz Rajpold 10:40:00
839 Dariusz Grudniewski Szczur Industries 10:40:30
840 PIOTR ZEGARMISTRZ TEAM SJS 10:41:00
841 Mateusz Setkowicz Flatlanders 10:41:30
845 Michał Szewc Dirt it More 10:42:00
851 Marcin Karpęcki Dartmoor Enduro Team 10:42:30
853 Maciej Miłek Dartmoor Enduro Team 10:43:00
854 Piotr Jaśkiewicz ZRYCIOLE MTB 10:43:30
856 Rafał Tomaszewski ART-LUKA TEAM 10:44:00
850 Marcel Michalski ART-LUKA TEAM 10:44:30
857 Wojciech Liszka ZRYCIOLE MTB 10:45:00
863 Paweł Racułt HTC Hussaria 10:45:30
866 Jakub Gąsienica Dartmoor Enduro Team 10:46:00
867 Grzegorz Sidzina HTC Hussaria 10:46:30
868 Andrzej Smereczyński Rowerowe Podhale 10:47:00
869 Daniel Krępa Biker House 10:47:30
871 Artur Krzemień Tata Fandzołka 10:48:00
873 Mateusz Kulasek 10:48:30
874 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB 10:49:00
876 Gustaw Dądela CST 7R MTB Team 10:49:30
877 Marcin Chwalba Singletracktrips 10:50:00
879 Jeremiasz Jakielaszek Flow'N'RoLL 10:50:30
880 Krzysztof Biela Flow'N'RoLL 10:51:00
884 Piotr Bachta Flow'N'RoLL 10:51:30
886 Grzegorz Duch Flow'N'RoLL 10:52:00
887 Tomasz Prus Flow'N'RoLL 10:52:30
888 Tomasz Staciwiński Flow'N'RoLL 10:53:00
889 Jasiek Woźnicki Ibis BeastieBikes 10:53:30
890 Katarzyna Burek Ibis BeastieBikes 10:54:00
891 Patryk Sadowski 10:54:30
892 dawid sadowski 10:55:00
216 Jakub Wicher Elemeledudki Racing Team 10:55:30
895 Jakub Stępniak Scott Bartbass Group 10:56:00
896 Michał Gzela RaceFender.com 10:56:30
902 Kamil Borkowski 10:57:00
225 Michal KOllbek SPECIALIZED 10:57:30
910 Patryk Chodara 10:58:00
912 Mateusz Zator 10:58:30
913 Kacper Walas 10:59:00
101 Krzysztof "Kriss" Kaczmarczyk GO RIDE-NS BIKES RACING TEAM 10:59:30
921 Patryk Majewski Dzikcrew 11:00:00
922 Tomasz Michalka Gravity Revolt 11:00:30
924 Paweł Woźnica BORN TO BIKE 11:01:00
1 Wojciech Czermak GO RIDE-NS BIKES RACING TEAM 11:01:30
925 Klaudia Kojro 2B Enduro Team 11:02:00
926 Maciek Wencel Knurświny 11:02:30
931 Paweł Reczek Eskimoo Racing Team 11:03:00
933 Mariusz Bryja 11:03:30
934 Błażej Budz 11:04:00
935 Sebastian Ogonowski Flow'N'RoLL 11:04:30
936 Wojciech Krupa 11:05:00
942 Lukasz Wrona KRW Limanowa 11:05:30
943 Jan Święch Kross Staff Team 11:06:00
945 Grzegorz KUREK Eskimoo Racing Team 11:06:30
946 Mateusz Ptak 11:07:00
947 Kacper Sodolewski 11:07:30
948 Karol Zaczyński Gravity Revolt 11:08:00
949 Iga Klimek Bike Atelier Team 11:08:30
950 Janek Zaczek Bike Atelier Team 11:09:00
951 Karolina Krasinska 11:09:30
952 Sylwia Katana Enduroprinceski 11:10:00
954 Marcin Maslak Scott Bartbass Group 11:10:30
959 Aleksander Margolis Kross Staff Team 11:11:00
960 Maciej Głowaczewski Biker House 11:11:30
963 Jakub Papierz BORN TO BIKE 11:12:00
964 Marek Moc 11:12:30
965 Darek Maj Flow'N'RoLL 11:13:00
974 Dorota Juranek mamba on bike 11:13:30
978 Michał Olszówka 11:14:00
979 Dominik Żurek Krakowskie Single 11:14:30
986 Wojtek Zwolak 11:15:00
987 Jakub Regulski ROWERY-ŁOMIANKI.PL 11:15:30
989 Jan Kiliński Dirt it More 11:16:00
992 Grzegorz Kołcz 11:16:30
993 Wojciech Sander SHbikes 11:17:00
999 Jakub Tesarczyk Chodźże na Rower 11:17:30
1000 Mikołaj Pacholczak 11:18:00
1001 Jan Bączkowski MTBSandomierz 11:18:30
1003 Grzegorz Klimkiewicz Chodźże na Rower 11:19:00
1004 Maximilian Lubaczewski Whyte Racing 11:19:30
1006 Michał Siuta 2B Enduro Team 11:20:00
1007 Krystian Białka 2B Enduro Team 11:20:30
1008 Józef Borowiec 2B Enduro Team 11:21:00
1009 jakub żak 2B Enduro Team 11:21:30
1012 Kacper Chojnacki Chojnacki MTB TEam 11:22:00
1015 Józek Gąsienica Gładczan Joy Ride 11:22:30
1017 Paweł Prażmowski Rafbike Store 11:23:00
1018 jędrek Osuch 11:23:30
1019 Krzysztof Bednarz Flow'N'RoLL 11:24:00
1020 Tomek Kania Hadronsport Team 11:24:30
1021 Jacek Koselski 11:25:00
1022 Jerzy Makara 2B Enduro Team 11:25:30
1023 Konrad Duda Duda's Team 11:26:00
1024 Maciej Gagatek 11:26:30
1025 Paweł Steinke 11:27:00
1026 Tomasz Wicha 11:27:30
1027 Paweł Niederamaier SNOW 11:28:00
1028 Bartłomiej Jaskiernia 11:28:30
1029 Konrad Rusinek Enduro Bessspiny 11:29:00
1030 Robert Lotek Enduro Bessspiny 11:29:30
1031 Mateusz MIerzwa Eskimoo Racing Team 11:30:00
1032 Michał Mielczarek SuperSkiBike.pl 11:30:30
1033 Jakub Witek Flow'N'RoLL 11:31:00
1034 Krzysiek Grzebien Eskimoo Racing Team 11:31:30
1035 Robert Bałabuch duo:enduro 11:32:00
1036 Paweł Komorowski 11:32:30
1037 Grzegorz Dubiel 11:33:00
1038 Marcin Leja SmartLED 11:33:30
1039 Borys Witkiewicz Rowerowe Podhale 11:34:00
1040 Maciej Kural CFNS Training 11:34:30
1041 Joanna Światłoń Eskimoo Racing Team 11:35:00
1042 Łukasz Bryda 11:35:30
1044 Marcin Jończyk PIĘTY NISKO 11:36:00
1045 Paweł Froń 11:36:30
1046 Jakub Jędryka 11:37:00
1047 Seweryn Macura 11:37:30
1049 Kamil Muszański 11:38:00
1048 Maciej Migdał 11:38:30
1050 Alan Krużel 11:39:00
1051 Kamil Niaz Politechnika Gdańska 11:39:30
1052 Dawid Stawowy 11:40:00
1053 Wojciech Nitka Sick Crew 11:40:30
1043 Iwona Czyszczoń Eskimoo Racing Team 11:41:00
1054 Marcin Januszewicz Termos Team 11:41:30

Uczestników z nadanymi numerami: 224

TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl