ENDURO

26-05-2018


Lista startowa

Numer Imię Nazwisko Godzina
481 Kamil Nikitiuk 09:50:00
493 Lukasz Wrona 09:50:30
494 Łukasz Talar 09:51:00
495 Karol Zaczyński 09:51:30
500 Krzysztof Pachowicz 09:52:00
502 Mariusz Furman 09:52:30
503 Michał Wojciechowski 09:53:00
509 Damian Stopnicki 09:53:30
510 Bartosz Gruzlewski 09:54:00
511 Paweł Mochocki 09:54:30
515 Beata Barzowska 09:55:00
520 Bartosz Maroński 09:55:30
521 Marcin Szczygieł 09:56:00
518 Oskar Brzozowski 09:56:30
519 Konrad Maroński 09:57:00
522 Jakub Gąsienica 09:57:30
523 Maciej Miłek 09:58:00
524 Marcin Karpęcki 09:58:30
527 Andrzej Smereczyński 09:59:00
530 Alan Bugaj 09:59:30
536 Artur Nowak 10:00:00
540 Wojciech Sander 10:00:30
568 Rafał Stempel 10:01:00
572 Andrzej Janda 10:01:30
574 Mateusz Szewczuk 10:02:00
592 Maciej Iwan 10:02:30
596 Łukasz Nowicki 10:03:00
604 Michał Niedbała 10:03:30
619 Paweł Borowicz 10:04:00
624 Kamil Salwa 10:04:30
629 Michał Krzan 10:05:00
630 Dorota Juranek 10:05:30
631 Michal Skrzypek 10:06:00
650 Wołowiec Patryk 10:06:30
654 Kamil Borkowski 10:07:00
659 Michał Surma 10:07:30
658 Dominik Synowiec 10:08:00
665 Mateusz Setkowicz 10:08:30
663 Mieczysław Kasznik 10:09:00
684 Piotr Janik 10:09:30
685 Jan Kiliński 10:10:00
688 Karol Trzciński 10:10:30
689 Łukasz Kojro 10:11:00
690 Maximilian Lubaczewski 10:11:30
693 Arek Trzcinski 10:12:00
694 Jan Święch 10:12:30
1 Sławomir Łukasik 10:13:00
15 Mateusz Baliński 10:13:30
698 Christian Prokop 10:14:00
702 Jakub Sichelski 10:14:30
700 Patryk Talaga 10:15:00
704 Jacek Kolczak 10:15:30
707 Paweł Rynkiewicz 10:16:00
709 marcin motyka 10:16:30
712 Katarzyna Kopacz 10:17:00
715 Piotr Kopacz 10:17:30
719 Jakub Koterba 10:18:00
727 Mateusz Feliński 10:18:30
729 Jakub Cius 10:19:00
732 Aleksander Durajski 10:19:30
747 Paweł Kędzior 10:20:00
745 Mateusz Haza 10:20:30
748 Łukasz Trojak 10:21:00
749 PIOTR ZEGARMISTRZ 10:21:30
750 Tomasz Dziuban 10:22:00
751 Sebastian Jasiówka 10:22:30
752 Mateusz Zator 10:23:00
746 Arkadiusz Ziaja 10:23:30
767 Marcin Nowak 10:24:00
770 Klaudia Kojro 10:24:30
769 Tomasz Michalka 10:25:00
772 Marcin Wardzichowski 10:25:30
773 Jasiek Woźnicki 10:26:00
774 Katarzyna Burek 10:26:30
776 Piotr Białoń 10:27:00
785 Jakub Zajchowski 10:27:30
788 Wojtek Koniuszewski 10:28:00
794 Maciek Sadowy 10:28:30
3 Artur Hryszko 10:29:00
827 Józef Borowiec 10:29:30
829 Maciej Wojtowicz 10:30:00
828 Rafał Ziobro 10:30:30
831 Paweł Prażmowski 10:31:00
833 Maciej Cisek 10:31:30
215 Łukasz Madej 10:32:00
847 Radoslaw Drabczynski 10:32:30
848 Michał Martyka 10:33:00
854 Piotr Śmiechowicz 10:33:30
857 Konrad Parzych 10:34:00
859 Jarosław Knapek 10:34:30
862 Anna Kulpa 10:35:00
863 Anna Sojka 10:35:30
864 Mateusz Płonka 10:36:00
871 Mikołaj Czopik 10:36:30
873 Dominik Żurek 10:37:00
879 Iga Klimek 10:37:30
878 Janek Zaczek 10:38:00
882 Michał Siuta 10:38:30
883 Jerzy Makara 10:39:00
885 Dominik Friedek 10:39:30
888 Alan Altdorf 10:40:00
895 Jakub Szczęsny 10:40:30
897 Maciej Paluch 10:41:00
900 Krystian Białka 10:41:30
903 Piotr Polak 10:42:00
905 Joanna Światłóń 10:42:30
906 Paweł Reczek 10:43:00
907 Mateusz MIerzwa 10:43:30
909 Krzysiek Grzebien 10:44:00
908 Piotr Reczek 10:44:30
910 andrzej filas 10:45:00
911 Iwona Czyszczoń 10:45:30
913 Jan Kowalczyk 10:46:00
914 Jakub Żak 10:46:30
918 Tomasz Pawłusiewicz 10:47:00
919 Andrzej Kaleta 10:47:30
920 Adrian Wiśniewski 10:48:00
921 Kacper Boguta 10:48:30
922 Jakub Ćwięka 10:49:00
924 Marcin Rynkiewicz 10:49:30
928 Mariusz Ochmanski 10:50:00
929 Maciej Gagatek 10:50:30
930 Marek Bryling 10:51:00
931 Grzegorz Sidzina 10:51:30
932 Jakub Habrat 10:52:00
933 Dawid Mól 10:52:30
934 Andrzej Bednarz 10:53:00
936 Adam Bronikowski 10:53:30
938 Dariusz Nowak 10:54:00
939 Michał Lalik 10:54:30
940 Wojciech Błuś 10:55:00
941 Jacek Piotrowski 10:55:30
942 Mateusz Wandzel 10:56:00
943 Mateusz Rączka 10:56:30
944 Dariusz Puda 10:57:00
945 Marcin Maslak 10:57:30
946 Jakub Stępniak 10:58:00
947 Przemysław Stachyra 10:58:30
949 Michał Żurek 10:59:00
952 Marek Jakubowski 10:59:30
953 Łukasz Gradek 11:00:00
956 Paweł Marek 11:00:30
957 Bernard Klimczak 11:01:00
958 Kamil Teofilewski 11:01:30
959 Piotr Partyka 11:02:00
963 Michał Michnowicz 11:02:30
964 Wojciech Krupa 11:03:00
965 Mariusz Drzewicki 11:03:30
967 Mikołaj Kowalski 11:04:00
968 Przemek Kosinski 11:04:30
969 Paweł Karpierz 11:05:00
970 Mikołaj Winiarski 11:05:30

Uczestników z nadanymi numerami: 152

TIMEDO.PL - Elektroniczny Pomiar Czasu. Szukaj wyników on-line w serwisie system.timedo.pl