Impreza: Komańcza

Cyklokarpaty.pl 2013

Wyniki kategoria MM4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 957 Piotr Huzior JMP.race
MM4 01:21:26.040(1) 01:52:15.494 400.0000
2 335 Andrzej Miłek www.sowasport.pl
MM4 01:28:49.340(3) 02:00:29.420 +00:08:13.926 372.6713
3 409 Lucjan Owsianka KrynicaSKI UKS PG Wojnicz
MM4 01:28:06.475(2) 02:00:37.202 +00:08:21.708 372.2706
4 457 Krzysztof Szczepina stowarzyszenie chrzanowskich cyklistów
MM4 01:28:50.109(4) 02:00:37.329 +00:08:21.835 372.2641
5 122 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski Gryf
MM4 01:30:45.082(5) 02:03:46.810 +00:11:31.316 362.7665
6 507 Janusz Głowacki Bieszczadzkie Towarzystwo Cyklistów
MM4 01:31:14.565(6) 02:05:11.667 +00:12:56.173 358.6684
7 861 Josef Vit Merida Stropkov
MM4 01:33:54.080(8) 02:07:31.863 +00:15:16.369 352.0969
8 40 Janusz Zaleśny Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:33:43.082(7) 02:08:17.692 +00:16:02.198 350.0007
9 970 Wiesław Kmak MTB Krynica-Zdrój
MM4 01:35:31.415(10) 02:09:38.057 +00:17:22.563 346.3844
10 786 Roman Chepil Lviv
MM4 01:34:45.189(9) 02:11:43.873 +00:19:28.379 340.8706
11 710 Tomasz Ostrowski
MM4 01:37:16.822(11) 02:15:45.470 +00:23:29.976 330.7602
12 568 Artur Korol
MM4 01:40:13.089(12) 02:17:45.354 +00:25:29.860 325.9628
13 338 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 01:40:36.200(13) 02:20:08.380 +00:27:52.886 320.4182
14 207 Robert Brzozowski PSK Olimpionik
MM4 01:41:44.497(14) 02:21:02.082 +00:28:46.588 318.3847
15 101 Mariusz Nowak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:43:30.287(16) 02:22:16.924 +00:30:01.430 315.5935
16 99 Robert Lorens
MM4 01:43:16.110(15) 02:24:51.213 +00:32:35.719 309.9910
17 425 Zbigniew Gorczyca
MM4 01:45:44.584(18) 02:26:08.494 +00:33:53.000 307.2589
18 683 Robert Chudy Tylicz
MM4 01:44:54.640(17) 02:26:35.983 +00:34:20.489 306.2986
19 72 Sławomir Hebda
MM4 01:47:06.837(19) 02:28:34.282 +00:36:18.788 302.2338
20 816 Witold Ciesielski
MM4 01:49:24.782(21) 02:29:53.424 +00:37:37.930 299.5742
21 419 Grzegorz Siteń www.sowasport.pl
MM4 01:49:25.472(22) 02:31:00.437 +00:38:44.943 297.3585
22 814 Adrian Ferenc SWS24.PL racing team Krosno
MM4 01:49:18.980(20) 02:31:52.752 +00:39:37.258 295.6514
23 607 Jarosław Dubiel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:50:09.497(24) 02:33:13.497 +00:40:58.003 293.0547
24 188 Leszek Kowal MTB Krynica-Zdrój
MM4 01:52:30.329(26) 02:33:20.584 +00:41:05.090 292.8290
25 70 Andrzej Oczoś
MM4 01:49:43.447(23) 02:33:48.220 +00:41:32.726 291.9520
26 206 Tomasz Lochman Baszta Bikesport Lesko
MM4 01:54:06.153(27) 02:37:06.542 +00:44:51.048 285.8097
27 181 František Broda PCS Sabinov
MM4 01:51:04.142(25) 02:38:21.655 +00:46:06.161 283.5503
28 857 Waldemar Klus Baszta Bikesport Lesko
MM4 01:54:19.728(28) 02:38:54.235 +00:46:38.741 282.5814
29 16 Bogusław Świst
MM4 01:54:32.139(29) 02:39:20.307 +00:47:04.813 281.8108
30 66 Dariusz Królicki MTB Rymanów
MM4 01:56:57.717(30) 02:40:31.823 +00:48:16.329 279.7183
31 78 Jacek Kołodziej Chmielove Łany
MM4 01:58:57.562(31) 02:43:45.170 +00:51:29.676 274.2138
32 94 Bogdan Zubek Jedlicze TEAM
MM4 01:59:58.072(32) 02:45:43.447 +00:53:27.953 270.9521
33 268 Tomasz Radziejowski
MM4 02:01:32.839(34) 02:46:16.963 +00:54:01.469 270.0419
34 707 Jacek Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM4 02:00:16.252(33) 02:49:33.737 +00:57:18.243 264.8189
35 713 Paweł Kwiatkowski MTB KLIMEK TEAM
MM4 02:02:13.137(35) 02:52:37.024 +01:00:21.530 260.1324
36 490 Jacek Polakiewicz Baszta Bikesport Lesko
MM4 02:13:06.365(36) 03:01:29.257 +01:09:13.763 247.4179
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.