Impreza: 2. Bieg Zośki Turosz

Brak cyklu

Wyniki kategoria M4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 250 Viktor Starodubtsev JM DEMOLEX BARDEJOV
M4 00:54:08.324 0.0000
2 139 Mieczysław Jałocha Przemyski Klub Biegacza TEAM
M4 01:00:54.805 +00:06:46.481 0.0000
3 155 Robert KOZDROWICKI JGB Sokół
M4 01:02:03.234 +00:07:54.910 0.0000
4 119 Marek Szewczyk Biegam dla Oli
M4 01:03:53.909 +00:09:45.585 0.0000
5 298 Bogdan Klóska
M4 01:04:43.437 +00:10:35.113 0.0000
6 62 Maciej Sułkowski
M4 01:05:08.615 +00:11:00.291 0.0000
7 64 Dariusz Buba
M4 01:05:16.610 +00:11:08.286 0.0000
8 63 Jacek Maślanka JGB Sokół
M4 01:06:39.733 +00:12:31.409 0.0000
9 166 Zbigniew Dorota Run Run Oleszyce
M4 01:08:31.580 +00:14:23.256 0.0000
10 163 Grzegorz Ptasznik SKB Stalowa Wola
M4 01:10:20.215 +00:16:11.891 0.0000
11 209 Piotr Trojanowski
M4 01:10:27.757 +00:16:19.433 0.0000
12 164 Robert Szwajka
M4 01:10:43.347 +00:16:35.023 0.0000
13 83 Piotr Mazur
M4 01:11:38.464 +00:17:30.140 0.0000
14 191 Krzysztof Wegrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy
M4 01:12:30.102 +00:18:21.778 0.0000
15 43 Sławomir PAŃTAK 21daplot Jarosław
M4 01:12:43.299 +00:18:34.975 0.0000
16 167 Wojciech Tomaka Rzeszowskie Gazele i Gepardy
M4 01:12:48.758 +00:18:40.434 0.0000
17 61 Stanisław Łuczak
M4 01:13:22.517 +00:19:14.193 0.0000
18 120 Ryszard Szpyt
M4 01:13:30.345 +00:19:22.021 0.0000
19 169 Grzegorz Leś Szarotki Rzeszów
M4 01:13:51.400 +00:19:43.076 0.0000
20 19 Sławomir Kasprzak GB na zdrowie Sokołów Małopolski
M4 01:14:19.089 +00:20:10.765 0.0000
21 143 Andrzej Szwed SKB Stalowa Wola
M4 01:14:51.175 +00:20:42.851 0.0000
22 156 Dariusz Kulka
M4 01:16:07.285 +00:21:58.961 0.0000
23 8 Jerzy Prędki
M4 01:20:47.503 +00:26:39.179 0.0000
24 159 ROBERT GŁADYSZ PRODENTICA TEAM TARNOBRZEG
M4 01:21:02.310 +00:26:53.986 0.0000
25 10 Bartłomiej Kowalski
M4 01:21:50.342 +00:27:42.018 0.0000
26 33 Jakub Sopała
M4 01:21:50.865 +00:27:42.541 0.0000
27 170 Sławek Bździuch
M4 01:22:43.677 +00:28:35.353 0.0000
28 122 Andrzej Wylaź
M4 01:22:52.390 +00:28:44.066 0.0000
29 95 MACIEJ MEDER Akademia Sportu Lubaczów
M4 01:22:56.410 +00:28:48.086 0.0000
30 289 Artur Motyka
M4 01:22:57.265 +00:28:48.941 0.0000
31 288 Dariusz Marzec
M4 01:23:46.699 +00:29:38.375 0.0000
32 94 Wojciech Lipiński
M4 01:23:55.310 +00:29:46.986 0.0000
33 138 Jacek Godzina
M4 01:24:54.10 +00:30:45.686 0.0000
34 57 Dariusz Nykel
M4 01:25:02.087 +00:30:53.763 0.0000
35 124 Marek Markiewicz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
M4 01:25:41.097 +00:31:32.773 0.0000
36 96 Paweł Wierzbicki TSA Sandomierz
M4 01:26:40.512 +00:32:32.188 0.0000
37 123 Tomasz Kloc
M4 01:27:23.690 +00:33:15.366 0.0000
38 284 KRZYSZTOF PĘCAK
M4 01:27:24.165 +00:33:15.841 0.0000
39 142 Adam Przewrocki
M4 01:28:17.992 +00:34:09.668 0.0000
40 160 Zdzisław Habigier
M4 01:29:06.757 +00:34:58.433 0.0000
41 9 grzegorz czech
M4 01:29:20.065 +00:35:11.741 0.0000
42 171 Daniel Burkowski SKB Stalowa Wola
M4 01:29:51.897 +00:35:43.573 0.0000
43 82 Artur Ryba Akademia Sportu Lubaczów
M4 01:30:35.460 +00:36:27.136 0.0000
44 59 Jacek Pikor
M4 01:33:49.632 +00:39:41.308 0.0000
45 275 Jerzy Mickiewicz B B L
M4 01:33:50.547 +00:39:42.223 0.0000
46 140 Zbigniew Zieliński
M4 01:34:23.235 +00:40:14.911 0.0000
47 141 Paweł Rajzer
M4 01:35:45.965 +00:41:37.641 0.0000
48 165 grzegorz markowicz Biegam dla zdrowia
M4 01:37:37.370 +00:43:29.046 0.0000
49 92 WITOLD PUCUŁA
M4 01:40:53.367 +00:46:45.043 0.0000
50 81 Wiesław Łach Klub Matiego Jeżowe
M4 01:41:57.605 +00:47:49.281 0.0000
51 20 Jan Siuzdak
M4 01:52:07.032 +00:57:58.708 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.