Impreza: 2. Bieg Zośki Turosz

Brak cyklu

Wyniki kategoria M3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 247 pavlo veretskij lkb rudnik
M3 00:52:24.457 0.0000
2 212 siergiej fiskovicz lkb rudnik
M3 00:53:50.349 +00:01:25.892 0.0000
3 268 Stanisław Ważny Akademia Sportu Lubaczów
M3 00:59:34.559 +00:07:10.102 0.0000
4 13 Daniel Maciąg Vege Runners
M3 01:02:49.519 +00:10:25.062 0.0000
5 50 Łukasz Koryl
M3 01:02:56.280 +00:10:31.823 0.0000
6 49 Stanisław Sarzyński
M3 01:04:36.980 +00:12:12.523 0.0000
7 269 Dariusz Piędel
M3 01:04:42.645 +00:12:18.188 0.0000
8 4 Jerzy Dąbek DRUŻYNA BARTKA - BIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
M3 01:04:53.602 +00:12:29.145 0.0000
9 183 Zbigniew Moskal
M3 01:05:35.540 +00:13:11.083 0.0000
10 100 Bartosz Filipiński Łańcut Psychorunners
M3 01:10:49.247 +00:18:24.790 0.0000
11 68 Artur Zdeb
M3 01:10:49.955 +00:18:25.498 0.0000
12 66 Grzegorz Obroślak Akademia Sportu Lubaczów
M3 01:11:43.865 +00:19:19.408 0.0000
13 22 Adam Szymanik
M3 01:12:02.573 +00:19:38.116 0.0000
14 27 Grzegorz Kryla
M3 01:12:30.787 +00:20:06.330 0.0000
15 84 Wojciech Czerepak
M3 01:12:36.159 +00:20:11.702 0.0000
16 177 Andrzej Tabaka
M3 01:13:18.479 +00:20:54.022 0.0000
17 67 damian kobeluk
M3 01:13:29.490 +00:21:05.033 0.0000
18 198 Damian Żuczek
M3 01:13:40.050 +00:21:15.593 0.0000
19 47 Tomasz Tryniecki
M3 01:14:09.035 +00:21:44.578 0.0000
20 145 adam Rachfał
M3 01:14:48.428 +00:22:23.971 0.0000
21 265 Grzegorz Tarnowski JGB Sokół
M3 01:15:01.652 +00:22:37.195 0.0000
22 189 Jacek Ciągło
M3 01:15:32.555 +00:23:08.098 0.0000
23 196 Robert Szkoda Biłgoraj Biega
M3 01:15:54.424 +00:23:29.967 0.0000
24 105 Łukasz Panas
M3 01:16:09.233 +00:23:44.776 0.0000
25 190 Marcin Krzywonos PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
M3 01:16:11.603 +00:23:47.146 0.0000
26 99 Piotr Gromada TSA Sandomierz
M3 01:16:44.152 +00:24:19.695 0.0000
27 180 Dariusz Markowicz Biegam dla zdrowia
M3 01:16:44.207 +00:24:19.750 0.0000
28 266 Bartłomiej Kawa 16bsap
M3 01:16:48.129 +00:24:23.672 0.0000
29 187 Krzysztof Bułdak
M3 01:17:02.009 +00:24:37.552 0.0000
30 184 Witold Urban KLUB BIEGACZA PLL LOT S.A.
M3 01:17:07.790 +00:24:43.333 0.0000
31 26 Radosław Warecki PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
M3 01:17:16.699 +00:24:52.242 0.0000
32 185 Przemysław Such Heli-One Poland
M3 01:17:54.322 +00:25:29.865 0.0000
33 6 Damian Gąsiewski Zabiegani Mielec
M3 01:18:00.768 +00:25:36.311 0.0000
34 278 Łukasz Dąbek
M3 01:18:08.380 +00:25:43.923 0.0000
35 186 Sławek Grzebyk
M3 01:18:15.887 +00:25:51.430 0.0000
36 130 Mirosław Szyja
M3 01:18:54.930 +00:26:30.473 0.0000
37 34 Marcin Stempak JGB Sokół
M3 01:19:00.562 +00:26:36.105 0.0000
38 267 marek szczurko
M3 01:19:10.503 +00:26:46.046 0.0000
39 24 Przemysław Paszko JGB Sokół
M3 01:19:34.710 +00:27:10.253 0.0000
40 197 Łukasz Tracz
M3 01:20:37.800 +00:28:13.343 0.0000
41 129 Michał Chmiel
M3 01:20:50.754 +00:28:26.297 0.0000
42 85 Marcin Kmieć Biłgoraj Biega
M3 01:22:10.980 +00:29:46.523 0.0000
43 182 Paweł Cagara
M3 01:22:54.780 +00:30:30.323 0.0000
44 195 KAMIL KRUPA PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
M3 01:23:30.605 +00:31:06.148 0.0000
45 65 Marek Hyz Biłgoraj Biega
M3 01:23:37.102 +00:31:12.645 0.0000
46 193 Bartłomiej Baryga
M3 01:24:04.739 +00:31:40.282 0.0000
47 69 Tomasz Kuczek Azalia Brzóza Królewska
M3 01:24:04.800 +00:31:40.343 0.0000
48 101 Tomasz Antonik Akademia Sportu Lubaczów
M3 01:24:20.440 +00:31:55.983 0.0000
49 176 Paweł Czekirda
M3 01:24:31.837 +00:32:07.380 0.0000
50 98 Sebastian Niedziela Akademia Sportu Lubaczów
M3 01:25:15.674 +00:32:51.217 0.0000
51 45 Krzysztof Wojciechowski
M3 01:25:50.357 +00:33:25.900 0.0000
52 174 Artur Pęcak Wechikuł
M3 01:26:09.790 +00:33:45.333 0.0000
53 104 MAREK CZERWIAK
M3 01:27:42.959 +00:35:18.502 0.0000
54 128 TOMEK JAGIEŁA PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
M3 01:28:51.017 +00:36:26.560 0.0000
55 274 Piotr Niedźwiecki Akademia Sportu Lubaczów
M3 01:32:18.357 +00:39:53.900 0.0000
56 11 Grzegorz Potaczała
M3 01:33:22.553 +00:40:58.096 0.0000
57 291 Adam Jaszczak
M3 01:38:55.135 +00:46:30.678 0.0000
58 87 Grzegorz Kamuda Akademia Sportu Lubaczów
M3 01:41:26.075 +00:49:01.618 0.0000
59 70 Dariusz Paczocha
M3 01:42:41.813 +00:50:17.356 0.0000
60 294 Marcin Serkis
M3 01:43:25.934 +00:51:01.477 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.