Impreza: 2. Bieg Zośki Turosz

Brak cyklu

Wyniki kategoria K OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 211 darja michajlova lkb rudnik
K OPEN 01:05:37.813 0.0000
2 249 Sofiya Yaremchuk PROKOP TEAM
K OPEN 01:06:09.382 +00:00:31.569 0.0000
3 179 Beata Hałka Biłgoraj Biega
K OPEN 01:08:52.695 +00:03:14.882 0.0000
4 202 Iwona Turosz
K OPEN 01:12:36.309 +00:06:58.496 0.0000
5 205 Kinga Bazan GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP.
K OPEN 01:14:18.632 +00:08:40.819 0.0000
6 125 MONIKA RYCHLAK - BOŻEK SKB Stalowa Wola
K OPEN 01:15:26.593 +00:09:48.780 0.0000
7 194 Magdalena Musialik Rzeszowskie Gazele i Gepardy
K OPEN 01:17:22.240 +00:11:44.427 0.0000
8 107 Joanna Tereszkiewicz PKO BP
K OPEN 01:18:29.012 +00:12:51.199 0.0000
9 35 Anna Ozga
K OPEN 01:18:33.923 +00:12:56.110 0.0000
10 126 Iwona Chmielowska-Zięba
K OPEN 01:20:13.325 +00:14:35.512 0.0000
11 297 Elżbieta Rosa BÓBR TŁUSZCZ
K OPEN 01:22:41.510 +00:17:03.697 0.0000
12 157 jolanta ludwin
K OPEN 01:22:49.259 +00:17:11.446 0.0000
13 282 Marta Oronowicz JGB Sokół
K OPEN 01:22:57.725 +00:17:19.912 0.0000
14 137 Małgorzata Cieślachowska
K OPEN 01:23:00.942 +00:17:23.129 0.0000
15 270 Monika Bester
K OPEN 01:23:34.017 +00:17:56.204 0.0000
16 110 Katarzyna Lipińska
K OPEN 01:23:54.132 +00:18:16.319 0.0000
17 121 Ewa Meder Akademia Sportu Lubaczów
K OPEN 01:23:54.725 +00:18:16.912 0.0000
18 97 Beata Wierzbicka TSA Sandomierz
K OPEN 01:23:55.759 +00:18:17.946 0.0000
19 48 Anna Pałacha TSA Sandomierz
K OPEN 01:23:56.087 +00:18:18.274 0.0000
20 52 Katarzyna Perykasza
K OPEN 01:24:10.169 +00:18:32.356 0.0000
21 17 Renata Grabska Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica 2015
K OPEN 01:24:29.272 +00:18:51.459 0.0000
22 41 Ewa Szymańska JGB Sokół
K OPEN 01:24:31.870 +00:18:54.057 0.0000
23 188 Ewelina Koprowicz JGB Sokół
K OPEN 01:25:22.985 +00:19:45.172 0.0000
24 103 Daria Dobrzyńska
K OPEN 01:25:27.617 +00:19:49.804 0.0000
25 168 Justyna Gajda JGB Sokół
K OPEN 01:25:40.300 +00:20:02.487 0.0000
26 161 Małgorzata Węgrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy
K OPEN 01:26:03.880 +00:20:26.067 0.0000
27 21 AGNIESZKA KISIEL-DOBOSZ GB na zdrowie Sokołów Małopolski
K OPEN 01:26:09.865 +00:20:32.052 0.0000
28 206 Ewa Sobiło
K OPEN 01:27:07.535 +00:21:29.722 0.0000
29 46 Aneta Kiełbowicz LNB
K OPEN 01:27:23.093 +00:21:45.280 0.0000
30 158 Małgorzata Saja SKB Stalowa Wola
K OPEN 01:27:50.858 +00:22:13.045 0.0000
31 56 Urszula Dąbek
K OPEN 01:29:05.067 +00:23:27.254 0.0000
32 192 Iwona Potaczała
K OPEN 01:29:27.122 +00:23:49.309 0.0000
33 286 Anna Rosół
K OPEN 01:30:35.485 +00:24:57.672 0.0000
34 201 MONIKA BICHAJŁO JGB Sokół
K OPEN 01:31:26.170 +00:25:48.357 0.0000
35 273 Wioleta Strojna Akademia Sportu Lubaczów
K OPEN 01:32:17.443 +00:26:39.630 0.0000
36 93 Barbara Klimasz Rzeszowskie Gazele i Gepardy
K OPEN 01:32:23.920 +00:26:46.107 0.0000
37 106 Dominika Tajchman
K OPEN 01:33:39.429 +00:28:01.616 0.0000
38 74 Lucyna Hołubek Run Run Oleszyce
K OPEN 01:34:47.854 +00:29:10.041 0.0000
39 287 Agnieszka Skiba
K OPEN 01:35:07.749 +00:29:29.936 0.0000
40 199 Joanna Maziarka JGB Sokół
K OPEN 01:35:12.515 +00:29:34.702 0.0000
41 53 Anna Bemben
K OPEN 01:35:38.887 +00:30:01.074 0.0000
42 44 Jolanta Lipert
K OPEN 01:35:44.554 +00:30:06.741 0.0000
43 102 Katarzyna Gac-Karelus
K OPEN 01:36:40.550 +00:31:02.737 0.0000
44 25 Anna Kożuch PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
K OPEN 01:36:56.704 +00:31:18.891 0.0000
45 173 Anna Meder-Guzy Akademia Sportu Lubaczów
K OPEN 01:36:57.160 +00:31:19.347 0.0000
46 175 Anna Ryba Akademia Sportu Lubaczów
K OPEN 01:36:57.297 +00:31:19.484 0.0000
47 279 Aneta Szwajka
K OPEN 01:37:16.720 +00:31:38.907 0.0000
48 76 Martyna Piątek
K OPEN 01:38:43.152 +00:33:05.339 0.0000
49 172 Jola Dorota Run Run Oleszyce
K OPEN 01:39:40.802 +00:34:02.989 0.0000
50 178 Monika Pęcak
K OPEN 01:40:37.978 +00:35:00.165 0.0000
51 200 Dorota Surmacz BBL Rzeszów
K OPEN 01:40:53.505 +00:35:15.692 0.0000
52 300 monika Świąder
K OPEN 01:41:04.032 +00:35:26.219 0.0000
53 146 Diana Walczak
K OPEN 01:42:40.457 +00:37:02.644 0.0000
54 86 Anna Janik
K OPEN 01:44:56.927 +00:39:19.114 0.0000
55 131 Klaudia Gancarz
K OPEN 01:46:42.582 +00:41:04.769 0.0000
56 12 Maja Gajewska
K OPEN 01:50:00.119 +00:44:22.306 0.0000
57 60 Agata Pikor Rozbiegany Zamość
K OPEN 01:52:45.042 +00:47:07.229 0.0000
58 280 Joanna Cudziło
K OPEN 01:52:51.505 +00:47:13.692 0.0000
59 114 Dorota Rejus Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Młp.
K OPEN 01:56:33.834 +00:50:56.021 0.0000
60 181 Ewa Skubida SKB Stalowa Wola
K OPEN 02:00:10.103 +00:54:32.290 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.