Impreza: 2. Bieg Zośki Turosz

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 247 pavlo veretskij lkb rudnik
OPEN 00:52:24.457 0.0000
2 212 siergiej fiskovicz lkb rudnik
OPEN 00:53:50.349 +00:01:25.892 0.0000
3 250 Viktor Starodubtsev JM DEMOLEX BARDEJOV
OPEN 00:54:08.324 +00:01:43.867 0.0000
4 88 Bartosz Ceberak
OPEN 00:56:13.435 +00:03:48.978 0.0000
5 268 Stanisław Ważny Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 00:59:34.559 +00:07:10.102 0.0000
6 139 Mieczysław Jałocha Przemyski Klub Biegacza TEAM
OPEN 01:00:54.805 +00:08:30.348 0.0000
7 155 Robert KOZDROWICKI JGB Sokół
OPEN 01:02:03.234 +00:09:38.777 0.0000
8 13 Daniel Maciąg Vege Runners
OPEN 01:02:49.519 +00:10:25.062 0.0000
9 50 Łukasz Koryl
OPEN 01:02:56.280 +00:10:31.823 0.0000
10 299 Kamil Machala PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:03:13.393 +00:10:48.936 0.0000
11 292 Józef Kubik
OPEN 01:03:43.419 +00:11:18.962 0.0000
12 119 Marek Szewczyk Biegam dla Oli
OPEN 01:03:53.909 +00:11:29.452 0.0000
13 39 Maciej Tomaszewski JGB Sokół
OPEN 01:03:56.562 +00:11:32.105 0.0000
14 285 Michał Korniak
OPEN 01:04:28.987 +00:12:04.530 0.0000
15 49 Stanisław Sarzyński
OPEN 01:04:36.980 +00:12:12.523 0.0000
16 269 Dariusz Piędel
OPEN 01:04:42.645 +00:12:18.188 0.0000
17 298 Bogdan Klóska
OPEN 01:04:43.437 +00:12:18.980 0.0000
18 111 Marek Nowosielski Biegam dla Marcinka
OPEN 01:04:53.542 +00:12:29.085 0.0000
19 4 Jerzy Dąbek DRUŻYNA BARTKA - BIENĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
OPEN 01:04:53.602 +00:12:29.145 0.0000
20 62 Maciej Sułkowski
OPEN 01:05:08.615 +00:12:44.158 0.0000
21 154 Janusz Kornaga LKS Zdrój Horyniec
OPEN 01:05:10.023 +00:12:45.566 0.0000
22 64 Dariusz Buba
OPEN 01:05:16.610 +00:12:52.153 0.0000
23 208 Wiesław Chamera SKB Stalowa Wola
OPEN 01:05:32.740 +00:13:08.283 0.0000
24 183 Zbigniew Moskal
OPEN 01:05:35.540 +00:13:11.083 0.0000
25 211 darja michajlova lkb rudnik
OPEN 01:05:37.813 +00:13:13.356 0.0000
26 249 Sofiya Yaremchuk PROKOP TEAM
OPEN 01:06:09.382 +00:13:44.925 0.0000
27 63 Jacek Maślanka JGB Sokół
OPEN 01:06:39.733 +00:14:15.276 0.0000
28 40 Tadeusz Bazan GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP.
OPEN 01:07:21.500 +00:14:57.043 0.0000
29 79 Józef KLIMASZ Szarotki Rzeszów
OPEN 01:07:44.413 +00:15:19.956 0.0000
30 166 Zbigniew Dorota Run Run Oleszyce
OPEN 01:08:31.580 +00:16:07.123 0.0000
31 207 Michał Naspiński
OPEN 01:08:41.372 +00:16:16.915 0.0000
32 179 Beata Hałka Biłgoraj Biega
OPEN 01:08:52.695 +00:16:28.238 0.0000
33 210 Wojciech Marut
OPEN 01:09:21.737 +00:16:57.280 0.0000
34 147 przemysław fus
OPEN 01:09:42.730 +00:17:18.273 0.0000
35 149 Michał Trojanowski
OPEN 01:10:11.630 +00:17:47.173 0.0000
36 163 Grzegorz Ptasznik SKB Stalowa Wola
OPEN 01:10:20.215 +00:17:55.758 0.0000
37 209 Piotr Trojanowski
OPEN 01:10:27.757 +00:18:03.300 0.0000
38 164 Robert Szwajka
OPEN 01:10:43.347 +00:18:18.890 0.0000
39 100 Bartosz Filipiński Łańcut Psychorunners
OPEN 01:10:49.247 +00:18:24.790 0.0000
40 68 Artur Zdeb
OPEN 01:10:49.955 +00:18:25.498 0.0000
41 83 Piotr Mazur
OPEN 01:11:38.464 +00:19:14.007 0.0000
42 36 Marcin Leja fitback.pl
OPEN 01:11:39.370 +00:19:14.913 0.0000
43 66 Grzegorz Obroślak Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:11:43.865 +00:19:19.408 0.0000
44 153 WOJCIECH KUŁAKOWSKI
OPEN 01:11:45.085 +00:19:20.628 0.0000
45 29 Grzegorz Warenica
OPEN 01:11:50.582 +00:19:26.125 0.0000
46 38 Michał Kasprzak GB na zdrowie Sokołów Małopolski
OPEN 01:11:54.545 +00:19:30.088 0.0000
47 22 Adam Szymanik
OPEN 01:12:02.573 +00:19:38.116 0.0000
48 31 Mariusz Motyka JGB Sokół
OPEN 01:12:24.665 +00:20:00.208 0.0000
49 191 Krzysztof Wegrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 01:12:30.102 +00:20:05.645 0.0000
50 27 Grzegorz Kryla
OPEN 01:12:30.787 +00:20:06.330 0.0000
51 113 Gerard Godek
OPEN 01:12:36.132 +00:20:11.675 0.0000
52 84 Wojciech Czerepak
OPEN 01:12:36.159 +00:20:11.702 0.0000
53 202 Iwona Turosz
OPEN 01:12:36.309 +00:20:11.852 0.0000
54 43 Sławomir PAŃTAK 21daplot Jarosław
OPEN 01:12:43.299 +00:20:18.842 0.0000
55 167 Wojciech Tomaka Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 01:12:48.758 +00:20:24.301 0.0000
56 133 Kamil Pustelny
OPEN 01:12:59.425 +00:20:34.968 0.0000
57 177 Andrzej Tabaka
OPEN 01:13:18.479 +00:20:54.022 0.0000
58 61 Stanisław Łuczak
OPEN 01:13:22.517 +00:20:58.060 0.0000
59 67 damian kobeluk
OPEN 01:13:29.490 +00:21:05.033 0.0000
60 120 Ryszard Szpyt
OPEN 01:13:30.345 +00:21:05.888 0.0000
61 198 Damian Żuczek
OPEN 01:13:40.050 +00:21:15.593 0.0000
62 169 Grzegorz Leś Szarotki Rzeszów
OPEN 01:13:51.400 +00:21:26.943 0.0000
63 115 Jerzy Dybaś Pektyna Pektowin Jasło
OPEN 01:13:59.462 +00:21:35.005 0.0000
64 47 Tomasz Tryniecki
OPEN 01:14:09.035 +00:21:44.578 0.0000
65 205 Kinga Bazan GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP.
OPEN 01:14:18.632 +00:21:54.175 0.0000
66 19 Sławomir Kasprzak GB na zdrowie Sokołów Małopolski
OPEN 01:14:19.089 +00:21:54.632 0.0000
67 145 adam Rachfał
OPEN 01:14:48.428 +00:22:23.971 0.0000
68 143 Andrzej Szwed SKB Stalowa Wola
OPEN 01:14:51.175 +00:22:26.718 0.0000
69 265 Grzegorz Tarnowski JGB Sokół
OPEN 01:15:01.652 +00:22:37.195 0.0000
70 125 MONIKA RYCHLAK - BOŻEK SKB Stalowa Wola
OPEN 01:15:26.593 +00:23:02.136 0.0000
71 136 Stanisław młynarski
OPEN 01:15:26.927 +00:23:02.470 0.0000
72 189 Jacek Ciągło
OPEN 01:15:32.555 +00:23:08.098 0.0000
73 196 Robert Szkoda Biłgoraj Biega
OPEN 01:15:54.424 +00:23:29.967 0.0000
74 156 Dariusz Kulka
OPEN 01:16:07.285 +00:23:42.828 0.0000
75 105 Łukasz Panas
OPEN 01:16:09.233 +00:23:44.776 0.0000
76 190 Marcin Krzywonos PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:16:11.603 +00:23:47.146 0.0000
77 117 Eugeniusz Sobino SKB Stalowa Wola
OPEN 01:16:27.985 +00:24:03.528 0.0000
78 99 Piotr Gromada TSA Sandomierz
OPEN 01:16:44.152 +00:24:19.695 0.0000
79 180 Dariusz Markowicz Biegam dla zdrowia
OPEN 01:16:44.207 +00:24:19.750 0.0000
80 266 Bartłomiej Kawa 16bsap
OPEN 01:16:48.129 +00:24:23.672 0.0000
81 187 Krzysztof Bułdak
OPEN 01:17:02.009 +00:24:37.552 0.0000
82 184 Witold Urban KLUB BIEGACZA PLL LOT S.A.
OPEN 01:17:07.790 +00:24:43.333 0.0000
83 26 Radosław Warecki PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:17:16.699 +00:24:52.242 0.0000
84 194 Magdalena Musialik Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 01:17:22.240 +00:24:57.783 0.0000
85 185 Przemysław Such Heli-One Poland
OPEN 01:17:54.322 +00:25:29.865 0.0000
86 51 Leszek Gurak
OPEN 01:17:56.797 +00:25:32.340 0.0000
87 6 Damian Gąsiewski Zabiegani Mielec
OPEN 01:18:00.768 +00:25:36.311 0.0000
88 272 Mateusz Hnat
OPEN 01:18:06.875 +00:25:42.418 0.0000
89 278 Łukasz Dąbek
OPEN 01:18:08.380 +00:25:43.923 0.0000
90 186 Sławek Grzebyk
OPEN 01:18:15.887 +00:25:51.430 0.0000
91 107 Joanna Tereszkiewicz PKO BP
OPEN 01:18:29.012 +00:26:04.555 0.0000
92 35 Anna Ozga
OPEN 01:18:33.923 +00:26:09.466 0.0000
93 152 Zbigniew Turosz
OPEN 01:18:42.569 +00:26:18.112 0.0000
94 78 Krzysztof Osiniak
OPEN 01:18:45.989 +00:26:21.532 0.0000
95 130 Mirosław Szyja
OPEN 01:18:54.930 +00:26:30.473 0.0000
96 34 Marcin Stempak JGB Sokół
OPEN 01:19:00.562 +00:26:36.105 0.0000
97 91 Marek Młynek
OPEN 01:19:01.999 +00:26:37.542 0.0000
98 267 marek szczurko
OPEN 01:19:10.503 +00:26:46.046 0.0000
99 24 Przemysław Paszko JGB Sokół
OPEN 01:19:34.710 +00:27:10.253 0.0000
100 126 Iwona Chmielowska-Zięba
OPEN 01:20:13.325 +00:27:48.868 0.0000
101 197 Łukasz Tracz
OPEN 01:20:37.800 +00:28:13.343 0.0000
102 8 Jerzy Prędki
OPEN 01:20:47.503 +00:28:23.046 0.0000
103 129 Michał Chmiel
OPEN 01:20:50.754 +00:28:26.297 0.0000
104 89 Kazimierz Dziuruń
OPEN 01:20:58.830 +00:28:34.373 0.0000
105 159 ROBERT GŁADYSZ PRODENTICA TEAM TARNOBRZEG
OPEN 01:21:02.310 +00:28:37.853 0.0000
106 293 Tadeusz Terech
OPEN 01:21:10.10 +00:28:45.553 0.0000
107 10 Bartłomiej Kowalski
OPEN 01:21:50.342 +00:29:25.885 0.0000
108 33 Jakub Sopała
OPEN 01:21:50.865 +00:29:26.408 0.0000
109 75 Radosław Klocek
OPEN 01:22:04.640 +00:29:40.183 0.0000
110 85 Marcin Kmieć Biłgoraj Biega
OPEN 01:22:10.980 +00:29:46.523 0.0000
111 54 Zdzisław HASZTO
OPEN 01:22:18.642 +00:29:54.185 0.0000
112 203 Oskar Bróż Szczęściarze
OPEN 01:22:39.682 +00:30:15.225 0.0000
113 296 Leszek Rosa BÓBR TŁUSZCZ
OPEN 01:22:41.257 +00:30:16.800 0.0000
114 297 Elżbieta Rosa BÓBR TŁUSZCZ
OPEN 01:22:41.510 +00:30:17.053 0.0000
115 170 Sławek Bździuch
OPEN 01:22:43.677 +00:30:19.220 0.0000
116 157 jolanta ludwin
OPEN 01:22:49.259 +00:30:24.802 0.0000
117 122 Andrzej Wylaź
OPEN 01:22:52.390 +00:30:27.933 0.0000
118 182 Paweł Cagara
OPEN 01:22:54.780 +00:30:30.323 0.0000
119 95 MACIEJ MEDER Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:22:56.410 +00:30:31.953 0.0000
120 289 Artur Motyka
OPEN 01:22:57.265 +00:30:32.808 0.0000
121 282 Marta Oronowicz JGB Sokół
OPEN 01:22:57.725 +00:30:33.268 0.0000
122 137 Małgorzata Cieślachowska
OPEN 01:23:00.942 +00:30:36.485 0.0000
123 135 Tadeusz Kozieł Szczęściarze
OPEN 01:23:03.867 +00:30:39.410 0.0000
124 28 Marcin Paszkowski
OPEN 01:23:15.502 +00:30:51.045 0.0000
125 55 Jerzy Oczoś
OPEN 01:23:22.965 +00:30:58.508 0.0000
126 195 KAMIL KRUPA PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:23:30.605 +00:31:06.148 0.0000
127 270 Monika Bester
OPEN 01:23:34.017 +00:31:09.560 0.0000
128 65 Marek Hyz Biłgoraj Biega
OPEN 01:23:37.102 +00:31:12.645 0.0000
129 37 Arkadiusz Warecki PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:23:40.760 +00:31:16.303 0.0000
130 288 Dariusz Marzec
OPEN 01:23:46.699 +00:31:22.242 0.0000
131 77 Kazimierz Marchut
OPEN 01:23:48.145 +00:31:23.688 0.0000
132 110 Katarzyna Lipińska
OPEN 01:23:54.132 +00:31:29.675 0.0000
133 121 Ewa Meder Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:23:54.725 +00:31:30.268 0.0000
134 94 Wojciech Lipiński
OPEN 01:23:55.310 +00:31:30.853 0.0000
135 97 Beata Wierzbicka TSA Sandomierz
OPEN 01:23:55.759 +00:31:31.302 0.0000
136 48 Anna Pałacha TSA Sandomierz
OPEN 01:23:56.087 +00:31:31.630 0.0000
137 193 Bartłomiej Baryga
OPEN 01:24:04.739 +00:31:40.282 0.0000
138 69 Tomasz Kuczek Azalia Brzóza Królewska
OPEN 01:24:04.800 +00:31:40.343 0.0000
139 52 Katarzyna Perykasza
OPEN 01:24:10.169 +00:31:45.712 0.0000
140 101 Tomasz Antonik Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:24:20.440 +00:31:55.983 0.0000
141 17 Renata Grabska Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica 2015
OPEN 01:24:29.272 +00:32:04.815 0.0000
142 176 Paweł Czekirda
OPEN 01:24:31.837 +00:32:07.380 0.0000
143 41 Ewa Szymańska JGB Sokół
OPEN 01:24:31.870 +00:32:07.413 0.0000
144 271 Szymon Bucior
OPEN 01:24:51.927 +00:32:27.470 0.0000
145 138 Jacek Godzina
OPEN 01:24:54.10 +00:32:29.553 0.0000
146 57 Dariusz Nykel
OPEN 01:25:02.087 +00:32:37.630 0.0000
147 98 Sebastian Niedziela Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:25:15.674 +00:32:51.217 0.0000
148 112 Marek Rejus Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Młp.
OPEN 01:25:17.517 +00:32:53.060 0.0000
149 277 Henryk Brzozowski SKB Stalowa Wola
OPEN 01:25:17.684 +00:32:53.227 0.0000
150 188 Ewelina Koprowicz JGB Sokół
OPEN 01:25:22.985 +00:32:58.528 0.0000
151 103 Daria Dobrzyńska
OPEN 01:25:27.617 +00:33:03.160 0.0000
152 168 Justyna Gajda JGB Sokół
OPEN 01:25:40.300 +00:33:15.843 0.0000
153 124 Marek Markiewicz PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:25:41.097 +00:33:16.640 0.0000
154 45 Krzysztof Wojciechowski
OPEN 01:25:50.357 +00:33:25.900 0.0000
155 161 Małgorzata Węgrzyn Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 01:26:03.880 +00:33:39.423 0.0000
156 174 Artur Pęcak Wechikuł
OPEN 01:26:09.790 +00:33:45.333 0.0000
157 21 AGNIESZKA KISIEL-DOBOSZ GB na zdrowie Sokołów Małopolski
OPEN 01:26:09.865 +00:33:45.408 0.0000
158 30 Marian Szewc
OPEN 01:26:09.865 +00:33:45.408 0.0000
159 96 Paweł Wierzbicki TSA Sandomierz
OPEN 01:26:40.512 +00:34:16.055 0.0000
160 206 Ewa Sobiło
OPEN 01:27:07.535 +00:34:43.078 0.0000
161 46 Aneta Kiełbowicz LNB
OPEN 01:27:23.093 +00:34:58.636 0.0000
162 123 Tomasz Kloc
OPEN 01:27:23.690 +00:34:59.233 0.0000
163 284 KRZYSZTOF PĘCAK
OPEN 01:27:24.165 +00:34:59.708 0.0000
164 104 MAREK CZERWIAK
OPEN 01:27:42.959 +00:35:18.502 0.0000
165 158 Małgorzata Saja SKB Stalowa Wola
OPEN 01:27:50.858 +00:35:26.401 0.0000
166 23 Andrzej Łukasik
OPEN 01:27:52.568 +00:35:28.111 0.0000
167 151 andrzej moskal
OPEN 01:28:05.338 +00:35:40.881 0.0000
168 142 Adam Przewrocki
OPEN 01:28:17.992 +00:35:53.535 0.0000
169 148 Marek Kilian
OPEN 01:28:20.135 +00:35:55.678 0.0000
170 276 Jakub Mazurek PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:28:51.007 +00:36:26.550 0.0000
171 128 TOMEK JAGIEŁA PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:28:51.017 +00:36:26.560 0.0000
172 56 Urszula Dąbek
OPEN 01:29:05.067 +00:36:40.610 0.0000
173 160 Zdzisław Habigier
OPEN 01:29:06.757 +00:36:42.300 0.0000
174 9 grzegorz czech
OPEN 01:29:20.065 +00:36:55.608 0.0000
175 192 Iwona Potaczała
OPEN 01:29:27.122 +00:37:02.665 0.0000
176 171 Daniel Burkowski SKB Stalowa Wola
OPEN 01:29:51.897 +00:37:27.440 0.0000
177 82 Artur Ryba Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:30:35.460 +00:38:11.003 0.0000
178 286 Anna Rosół
OPEN 01:30:35.485 +00:38:11.028 0.0000
179 201 MONIKA BICHAJŁO JGB Sokół
OPEN 01:31:26.170 +00:39:01.713 0.0000
180 204 Mateusz Paul
OPEN 01:31:44.787 +00:39:20.330 0.0000
181 281 LEOPOLD JAMRO
OPEN 01:32:04.620 +00:39:40.163 0.0000
182 273 Wioleta Strojna Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:32:17.443 +00:39:52.986 0.0000
183 274 Piotr Niedźwiecki Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:32:18.357 +00:39:53.900 0.0000
184 93 Barbara Klimasz Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 01:32:23.920 +00:39:59.463 0.0000
185 90 Zbigniew Klimasz Rzeszowskie Gazele i Gepardy
OPEN 01:32:23.989 +00:39:59.532 0.0000
186 11 Grzegorz Potaczała
OPEN 01:33:22.553 +00:40:58.096 0.0000
187 106 Dominika Tajchman
OPEN 01:33:39.429 +00:41:14.972 0.0000
188 59 Jacek Pikor
OPEN 01:33:49.632 +00:41:25.175 0.0000
189 275 Jerzy Mickiewicz B B L
OPEN 01:33:50.547 +00:41:26.090 0.0000
190 150 Wojciech Krokowski Bwg Ekonomic
OPEN 01:34:06.605 +00:41:42.148 0.0000
191 140 Zbigniew Zieliński
OPEN 01:34:23.235 +00:41:58.778 0.0000
192 74 Lucyna Hołubek Run Run Oleszyce
OPEN 01:34:47.854 +00:42:23.397 0.0000
193 287 Agnieszka Skiba
OPEN 01:35:07.749 +00:42:43.292 0.0000
194 199 Joanna Maziarka JGB Sokół
OPEN 01:35:12.515 +00:42:48.058 0.0000
195 53 Anna Bemben
OPEN 01:35:38.887 +00:43:14.430 0.0000
196 44 Jolanta Lipert
OPEN 01:35:44.554 +00:43:20.097 0.0000
197 141 Paweł Rajzer
OPEN 01:35:45.965 +00:43:21.508 0.0000
198 102 Katarzyna Gac-Karelus
OPEN 01:36:40.550 +00:44:16.093 0.0000
199 25 Anna Kożuch PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:36:56.704 +00:44:32.247 0.0000
200 173 Anna Meder-Guzy Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:36:57.160 +00:44:32.703 0.0000
201 175 Anna Ryba Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:36:57.297 +00:44:32.840 0.0000
202 279 Aneta Szwajka
OPEN 01:37:16.720 +00:44:52.263 0.0000
203 165 grzegorz markowicz Biegam dla zdrowia
OPEN 01:37:37.370 +00:45:12.913 0.0000
204 295 Edward Krol
OPEN 01:37:43.939 +00:45:19.482 0.0000
205 76 Martyna Piątek
OPEN 01:38:43.152 +00:46:18.695 0.0000
206 291 Adam Jaszczak
OPEN 01:38:55.135 +00:46:30.678 0.0000
207 172 Jola Dorota Run Run Oleszyce
OPEN 01:39:40.802 +00:47:16.345 0.0000
208 1 Marek Buczko
OPEN 01:39:41.350 +00:47:16.893 0.0000
209 178 Monika Pęcak
OPEN 01:40:37.978 +00:48:13.521 0.0000
210 92 WITOLD PUCUŁA
OPEN 01:40:53.367 +00:48:28.910 0.0000
211 200 Dorota Surmacz BBL Rzeszów
OPEN 01:40:53.505 +00:48:29.048 0.0000
212 300 monika Świąder
OPEN 01:41:04.032 +00:48:39.575 0.0000
213 87 Grzegorz Kamuda Akademia Sportu Lubaczów
OPEN 01:41:26.075 +00:49:01.618 0.0000
214 42 grzegorz rutkowski Klub Matiego Jeżowe
OPEN 01:41:56.697 +00:49:32.240 0.0000
215 81 Wiesław Łach Klub Matiego Jeżowe
OPEN 01:41:57.605 +00:49:33.148 0.0000
216 146 Diana Walczak
OPEN 01:42:40.457 +00:50:16.000 0.0000
217 70 Dariusz Paczocha
OPEN 01:42:41.813 +00:50:17.356 0.0000
218 294 Marcin Serkis
OPEN 01:43:25.934 +00:51:01.477 0.0000
219 283 janusz witkowski
OPEN 01:44:17.950 +00:51:53.493 0.0000
220 118 Marek Kielbasa PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 01:44:25.795 +00:52:01.338 0.0000
221 86 Anna Janik
OPEN 01:44:56.927 +00:52:32.470 0.0000
222 131 Klaudia Gancarz
OPEN 01:46:42.582 +00:54:18.125 0.0000
223 12 Maja Gajewska
OPEN 01:50:00.119 +00:57:35.662 0.0000
224 264 Krystian Jaracz
OPEN 01:51:50.468 +00:59:26.011 0.0000
225 20 Jan Siuzdak
OPEN 01:52:07.032 +00:59:42.575 0.0000
226 60 Agata Pikor Rozbiegany Zamość
OPEN 01:52:45.042 +01:00:20.585 0.0000
227 280 Joanna Cudziło
OPEN 01:52:51.505 +01:00:27.048 0.0000
228 16 Eugeniusz Moszkowicz Kondycja
OPEN 01:55:52.432 +01:03:27.975 0.0000
229 80 Kazimierz Hołubek Run Run Oleszyce
OPEN 01:55:53.397 +01:03:28.940 0.0000
230 114 Dorota Rejus Ognisko TKKF "Sokół" Głogów Młp.
OPEN 01:56:33.834 +01:04:09.377 0.0000
231 116 leszek pięta
OPEN 01:58:52.149 +01:06:27.692 0.0000
232 181 Ewa Skubida SKB Stalowa Wola
OPEN 02:00:10.103 +01:07:45.646 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.