Impreza: Arłamów I Bieg Obrońców Granic

Brak cyklu

Wyniki kategoria M OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 461 Łukasz Szumiec JSC Jasło
M OPEN 00:54:25.802 0.0000
2 176 Yurii Mudryk SC ULTRA
M OPEN 00:56:26.304 +00:02:00.502 0.0000
3 66 Jacek Hadam IC Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza
M OPEN 00:57:31.038 +00:03:05.236 0.0000
4 323 Łukasz Domin Aktywny Dynów
M OPEN 00:58:23.170 +00:03:57.368 0.0000
5 480 Piotr Smolak MOSiR - DUKLA
M OPEN 00:58:45.917 +00:04:20.115 0.0000
6 199 Artur Chmielowski KMP Krosno
M OPEN 00:59:14.509 +00:04:48.707 0.0000
7 145 Krzysztof Kijowski
M OPEN 00:59:32.784 +00:05:06.982 0.0000
8 475 Krzysztof Kozłowski Izba Celna w Przemyślu / Przemyski Klub Biegacza
M OPEN 00:59:49.337 +00:05:23.535 0.0000
9 464 Piotr Jastrząb DEKAN Lesko
M OPEN 01:00:07.805 +00:05:42.003 0.0000
10 10 Wiesław Kijowski
M OPEN 01:00:24.984 +00:05:59.182 0.0000
11 488 Daniel Dryniak Przemyski klub biegacza
M OPEN 01:00:47.594 +00:06:21.792 0.0000
12 59 Bogdan Mazur
M OPEN 01:00:52.105 +00:06:26.303 0.0000
13 161 Dariusz Kohut Przemyski klub biegacza
M OPEN 01:01:25.179 +00:06:59.377 0.0000
14 72 Sławomir Hadro ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
M OPEN 01:01:35.240 +00:07:09.438 0.0000
15 11 Dariusz Niedzielski KM PSP Rzeszów
M OPEN 01:01:41.222 +00:07:15.420 0.0000
16 88 STANISŁAW GÓRNIAK
M OPEN 01:01:43.802 +00:07:18.000 0.0000
17 147 Jacek Wajda
M OPEN 01:01:47.404 +00:07:21.602 0.0000
18 123 Jacek Wasylów Izba Celna w Przemyślu
M OPEN 01:02:24.644 +00:07:58.842 0.0000
19 449 Marcin Kosterkiewicz PTC Przemyśl - Fredry 5
M OPEN 01:02:43.232 +00:08:17.430 0.0000
20 4 Sławomir Surmacz
M OPEN 01:02:51.105 +00:08:25.303 0.0000
21 240 Maciek Sochacki IPA Przemyśl
M OPEN 01:02:55.685 +00:08:29.883 0.0000
22 189 Grzegorz Sikora Przemyski klub biegacza
M OPEN 01:03:37.417 +00:09:11.615 0.0000
23 35 JERZY ZAJACZKOWSKI Przemyski klub biegacza
M OPEN 01:04:13.594 +00:09:47.792 0.0000
24 135 Patrick Armaciński KP PSP Ustrzyki Dolne
M OPEN 01:05:29.675 +00:11:03.873 0.0000
25 485 Patryk Marczakiewicz Przemyski klub biegacza
M OPEN 01:05:39.577 +00:11:13.775 0.0000
26 272 Jacek Kolowca
M OPEN 01:06:34.280 +00:12:08.478 0.0000
27 422 Piotr Radochoński
M OPEN 01:06:56.053 +00:12:30.251 0.0000
28 52 Marcin Musiałowski BGŻ ESKA TEAM OSP Ustrzyki Górne
M OPEN 01:07:10.519 +00:12:44.717 0.0000
29 96 Andrzej Borys
M OPEN 01:07:26.147 +00:13:00.345 0.0000
30 465 Mariusz Radoń Izba Celna w Przemyślu
M OPEN 01:07:27.807 +00:13:02.005 0.0000
31 477 Andrzej Gwóźdź Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół''
M OPEN 01:07:34.997 +00:13:09.195 0.0000
32 448 Marcin Badlik
M OPEN 01:08:27.102 +00:14:01.300 0.0000
33 418 Adrian Berej
M OPEN 01:08:54.299 +00:14:28.497 0.0000
34 153 Przemysław Warta
M OPEN 01:09:12.864 +00:14:47.062 0.0000
35 484 Grzegorz Szybisty KKB Mosir Krosno
M OPEN 01:09:30.10 +00:15:04.208 0.0000
36 268 Piotr Szczypek 5 BSP
M OPEN 01:09:44.647 +00:15:18.845 0.0000
37 46 Krzysztof Hendzel Izba Celna w Przemyślu
M OPEN 01:10:03.405 +00:15:37.603 0.0000
38 483 Krzysztof Wałczyk
M OPEN 01:10:17.042 +00:15:51.240 0.0000
39 455 Piotr Kaszany KP PSP Ustrzyki Dolne
M OPEN 01:10:41.157 +00:16:15.355 0.0000
40 17 Mirosław Wiącek SPAP RZESZÓW
M OPEN 01:10:57.200 +00:16:31.398 0.0000
41 491 Marcin Stempak Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół''
M OPEN 01:11:15.875 +00:16:50.073 0.0000
42 463 Ryszard Klamut
M OPEN 01:11:19.655 +00:16:53.853 0.0000
43 324 Radosław Duszczak Izba Celna w Przemyślu
M OPEN 01:12:06.188 +00:17:40.386 0.0000
44 267 Tomasz Misiewicz KMP Krosno
M OPEN 01:12:09.942 +00:17:44.140 0.0000
45 91 Dawid Piątek SPAP RZESZÓW
M OPEN 01:12:26.530 +00:18:00.728 0.0000
46 496 Marek Hamryszczak IC Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza
M OPEN 01:12:34.167 +00:18:08.365 0.0000
47 482 Krzysztof Zdeb KKB Mosir Krosno
M OPEN 01:12:39.614 +00:18:13.812 0.0000
48 479 Józef Urbański KMP Krosno
M OPEN 01:13:07.742 +00:18:41.940 0.0000
49 119 Adam Brendzowski Solina
M OPEN 01:13:30.724 +00:19:04.922 0.0000
50 79 Wiesław Kozioł
M OPEN 01:13:38.180 +00:19:12.378 0.0000
51 286 Rafał Ropel
M OPEN 01:13:44.317 +00:19:18.515 0.0000
52 44 Zbigniew Klimasz
M OPEN 01:13:45.490 +00:19:19.688 0.0000
53 175 Piotr Markowski ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM/1. ORel
M OPEN 01:13:59.439 +00:19:33.637 0.0000
54 70 Jerzy Prędki Wybiegamy w Przyszlosc
M OPEN 01:14:10.735 +00:19:44.933 0.0000
55 424 Marek Kruszyński Straż Graniczna
M OPEN 01:14:31.383 +00:20:05.581 0.0000
56 368 Krzysztof Sporniak
M OPEN 01:15:44.332 +00:21:18.530 0.0000
57 442 Maciej Karwowski Przemyski klub biegacza
M OPEN 01:15:47.553 +00:21:21.751 0.0000
58 84 Gabriel Woźny
M OPEN 01:16:09.233 +00:21:43.431 0.0000
59 77 DARIUSZ PISZCZ
M OPEN 01:16:30.314 +00:22:04.512 0.0000
60 34 Dawid Michalak
M OPEN 01:16:45.954 +00:22:20.152 0.0000
61 326 Piotr Kędzierski Aktywny Dynów
M OPEN 01:16:52.355 +00:22:26.553 0.0000
62 105 Marcin Wierzchowski SPAP RZESZÓW
M OPEN 01:16:59.922 +00:22:34.120 0.0000
63 470 Tomasz Dopart
M OPEN 01:17:04.369 +00:22:38.567 0.0000
64 158 Waldemar Kijowski
M OPEN 01:17:08.959 +00:22:43.157 0.0000
65 409 Andrzej Bykowski
M OPEN 01:17:41.729 +00:23:15.927 0.0000
66 450 Tomasz Bodniak
M OPEN 01:17:59.423 +00:23:33.621 0.0000
67 13 sławomir wójcik LZS " WIAR " JURECZKOWA
M OPEN 01:18:21.380 +00:23:55.578 0.0000
68 273 Leszek Gurak
M OPEN 01:18:28.314 +00:24:02.512 0.0000
69 310 Łukasz Pasierb
M OPEN 01:18:52.943 +00:24:27.141 0.0000
70 33 ARTUR LEWANDOWSKI
M OPEN 01:20:14.202 +00:25:48.400 0.0000
71 237 grzegorz bajdak Przeworska Grupa Biegowa
M OPEN 01:20:41.862 +00:26:16.060 0.0000
72 471 Norbert Wnuk 1. ORel
M OPEN 01:20:47.510 +00:26:21.708 0.0000
73 446 ADAM KAPRAL
M OPEN 01:21:29.977 +00:27:04.175 0.0000
74 325 andrzej moskal
M OPEN 01:21:35.602 +00:27:09.800 0.0000
75 221 Roman Kokot Aktywny Dynów
M OPEN 01:21:54.245 +00:27:28.443 0.0000
76 430 Mateusz Pasierb
M OPEN 01:22:28.309 +00:28:02.507 0.0000
77 82 Marek Rejus TKKF Sokół Głogów Młp.
M OPEN 01:22:31.559 +00:28:05.757 0.0000
78 32 Marcin Wilk Biegne żeby Bartek mogł biegać
M OPEN 01:22:47.589 +00:28:21.787 0.0000
79 249 Jerzy Mickiewicz B B L
M OPEN 01:22:53.997 +00:28:28.195 0.0000
80 317 Patryk Pasierb
M OPEN 01:23:03.595 +00:28:37.793 0.0000
81 373 Maciej Toczek Aktywny Dynów
M OPEN 01:23:04.754 +00:28:38.952 0.0000
82 433 Bogdan Peszek Aktywny Dynów
M OPEN 01:23:05.074 +00:28:39.272 0.0000
83 415 Jan Słowik Wybiegamy w Przyszlosc
M OPEN 01:24:37.584 +00:30:11.782 0.0000
84 124 Marcin Socha Aktywny Dynów
M OPEN 01:24:40.177 +00:30:14.375 0.0000
85 233 Wojciech Krokowski BWG Ekonomic
M OPEN 01:25:20.187 +00:30:54.385 0.0000
86 498 Mariusz Chwasta
M OPEN 01:25:32.255 +00:31:06.453 0.0000
87 95 Franciszek Zieliński TKKF Sokół Głogów Młp.
M OPEN 01:25:38.884 +00:31:13.082 0.0000
88 25 Witold Wajcowicz
M OPEN 01:27:47.892 +00:33:22.090 0.0000
89 248 Mateusz Loc
M OPEN 01:30:24.810 +00:35:59.008 0.0000
90 112 leszek pięta
M OPEN 01:51:55.714 +00:57:29.912 0.0000
DNF 425 Dariusz Pansewicz M OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.