Impreza: Wojnicz 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria GOpen

Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 624 Dominik Grządziel ROMET RACING TEAM
GOpen 01:09:05.807(1) 02:12:17.773(1) 03:13:30.845 600.0000
2 1003 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GOpen 01:12:17.157(3) 02:20:45.655(3) 03:25:13.270 +00:11:42.425 565.7723
3 1979 Paweł Bukalski 3 r Radomski Ruch Rowerowy
GOpen 01:10:30.284(2) 02:19:04.610(2) 03:25:13.289 +00:11:42.444 565.7714
4 1088 Bogusław Ostrowski SCHC Team Chrzanów
GOpen 01:16:39.373(11) 02:28:14.140(5) 03:33:02.678 +00:19:31.833 544.9959
5 437 Mirosław Borycki Twomark
GOpen 01:13:13.850(4) 02:24:37.992(4) 03:33:41.334 +00:20:10.489 543.3527
6 112 Sławomir Skóra Jedlicze Team
GOpen 01:13:25.593(6) 02:31:30.660(14) 03:37:19.225 +00:23:48.380 534.2731
7 1956 Marcin Kosterkiewicz Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GOpen 01:14:13.167(7) 02:30:52.937(12) 03:37:19.654 +00:23:48.809 534.2555
8 1090 Robert Konieczny SCHC Team Chrzanów
GOpen 01:16:33.063(10) 02:28:14.945(6) 03:38:38.299 +00:25:07.454 531.0526
9 2205 Mariusz Rogula iSport Team
GOpen 01:17:21.077(17) 02:30:39.567(11) 03:38:39.744 +00:25:08.899 530.9941
10 751 Aleksander Brich KrynicaSKI UKS PG Wojnicz
GOpen 01:16:47.035(14) 02:28:22.317(7) 03:38:42.355 +00:25:11.510 530.8885
11 549 Krzysztof Ligęska
GOpen 01:16:12.910(9) 02:28:54.805(8) 03:39:35.990 +00:26:05.145 528.7274
12 421 Krzysztof Mazur Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GOpen 01:19:26.907(20) 02:30:22.663(10) 03:40:15.909 +00:26:45.064 527.1304
13 770 Kuba Tomski FREESPORT TREK TEAM
GOpen 01:16:07.830(8) 02:29:53.637(9) 03:40:33.477 +00:27:02.632 526.4306
14 2006 Mateusz Dziadek Gomola Trans Airco
GOpen 01:16:46.353(13) 02:31:33.102(15) 03:43:09.520 +00:29:38.675 520.2955
15 108 Mateusz Woźniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GOpen 01:21:23.833(24) 02:36:18.462(17) 03:46:23.554 +00:32:52.709 512.8633
16 1235 Robert Albrycht MTB MOSiR DUKLA
GOpen 01:16:57.225(16) 02:30:54.844(13) 03:48:10.829 +00:34:39.984 508.8448
17 1978 Bartosz Szuban Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GOpen 01:21:22.477(23) 02:37:44.270(18) 03:49:12.014 +00:35:41.169 506.5809
18 666 Jakub Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GOpen 01:19:22.647(19) 02:35:44.463(16) 03:50:08.942 +00:36:38.097 504.4925
19 145 Michał Szopa MTB MOSiR DUKLA
GOpen 01:21:21.203(22) 02:39:08.899(20) 03:50:09.592 +00:36:38.747 504.4687
20 27 Andrzej Kruszec AUGUSTA KRAKÓW 0 Rh -
GOpen 01:19:45.163(21) 02:37:58.430(19) 03:50:10.082 +00:36:39.237 504.4508
21 378 Jacek Szczurek MTB MOSiR DUKLA
GOpen 01:25:32.550(33) 02:40:14.163(21) 03:50:10.635 +00:36:39.790 504.4306
22 5 Karol Macek KS Strzyżów MTB Team
GOpen 01:23:50.970(28) 02:42:14.250(24) 03:58:05.049 +00:44:34.204 487.6782
23 36 Maciej Nieć 72D WINDSPORT TEAM
GOpen 01:22:15.533(26) 02:42:04.690(23) 04:00:30.175 +00:46:59.330 482.7736
24 178 Wacław Szwarc BGŻ Eska Team
GOpen 01:17:57.189(18) 02:41:21.353(22) 04:00:49.305 +00:47:18.460 482.1344
25 1092 Piotr Januszewski Bike Brothers Oshee Team
GOpen 01:21:30.075(25) 02:44:56.562(25) 04:04:15.204 +00:50:44.359 475.3606
26 316 Mateusz sitko FREESPORT TREK TEAM
GOpen 01:25:31.880(32) 02:46:20.750(27) 04:05:27.320 +00:51:56.475 473.0329
27 116 Tomasz Małasiewicz Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów
GOpen 01:25:36.673(34) 02:48:26.602(30) 04:06:33.069 +00:53:02.224 470.9305
28 1002 Jakub Zbiegień Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GOpen 01:26:54.060(36) 02:49:49.510(32) 04:06:34.574 +00:53:03.729 470.8826
29 298 Mateusz Bieleń Fil-Bike Rzeszów
GOpen 01:13:19.492(5) 02:45:08.889(26) 04:07:23.614 +00:53:52.769 469.3269
30 485 Rafał Dychtoń Bike Brothers Oshee Team
GOpen 01:23:54.613(30) 02:51:43.475(34) 04:07:51.964 +00:54:21.119 468.4322
31 515 Jacek Piątek Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
GOpen 01:24:50.482(31) 02:48:35.744(31) 04:08:00.132 +00:54:29.287 468.1751
32 773 Sebastian Czekański Jedlicze Team
GOpen 01:25:51.127(35) 02:47:39.518(29) 04:09:03.169 +00:55:32.324 466.2001
33 1532 Ladislav Horvath ISAKO ŠPORT- KOŠICE
GOpen 01:23:52.434(29) 02:47:19.100(28) 04:10:00.008 +00:56:29.163 464.4336
34 422 Maciej Rączkiewicz Bzik Racing Team
GOpen 01:27:48.457(38) 02:51:26.852(33) 04:18:39.000 +01:05:08.155 448.9018
35 995 Marcin Wiącek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GOpen 01:28:53.275(42) 02:52:30.407(35) 04:18:49.000 +01:05:18.155 448.6127
36 819 Justyna Frączek TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
GOpen 01:27:51.433(39) 02:53:19.963(36) 04:20:39.000 +01:07:08.155 445.4573
37 1470 Ladislav Francan
GOpen 01:27:00.270(37) 02:56:19.342(38) 04:21:39.000 +01:08:08.155 443.7548
38 292 Grzegorz Stolarczyk Wierzchosławice
GOpen 01:29:58.232(43) 02:54:34.693(37) 04:21:49.000 +01:08:18.155 443.4723
39 674 Tomasz Kochanowski 3 r Radomski Ruch Rowerowy
GOpen 01:28:18.364(40) 02:59:14.240(41) 04:22:39.000 +01:09:08.155 442.0653
40 350 Grzegorz Michalski Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GOpen 01:28:47.707(41) 02:56:23.987(39) 04:28:39.000 +01:15:08.155 432.1923
41 328 Robert Chudy Tylicz
GOpen 01:30:06.063(44) 02:58:31.642(40) 04:28:39.100 +01:15:08.255 432.1896
42 244 Katarzyna Galewicz TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
GOpen 01:31:54.430(48) 02:59:47.605(42) 04:28:59.000 +01:15:28.155 431.6567
43 425 Zbigniew Gorczyca
GOpen 01:30:58.787(47) 03:04:13.963(43) 04:33:49.000 +01:20:18.155 424.0372
44 2005 Marcin Czajka Gomola Trans Airco
GOpen 01:35:14.082(52) 03:04:50.940(44) 04:33:59.000 +01:20:28.155 423.7792
45 613 Tomasz Ruszkowski Silvini Team Polska
GOpen 01:30:11.240(45) 03:06:30.960(45) 04:37:39.000 +01:24:08.155 418.1828
46 1666 Bartosz Cichocki Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GOpen 01:33:00.492(50) 03:11:57.667(46) 04:42:39.000 +01:29:08.155 410.7852
47 2030 Dariusz Wierzbicki Gomola Trans Airco
GOpen 01:34:01.935(51) 03:13:54.285(49) 04:43:39.000 +01:30:08.155 409.3370
48 165 Marcin KOBAK Jedlicze Team
GOpen 01:36:04.225(53) 03:12:06.884(47) 04:55:39.000 +01:42:08.155 392.7226
49 661 Robert Kubat 3 r Radomski Ruch Rowerowy
GOpen 01:30:48.852(46) 03:12:53.149(48) 04:55:39.100 +01:42:08.255 392.7204
50 2032 Artur Wydra Gomola Trans Airco
GOpen 01:40:59.174(56) 03:22:49.117(52) 04:56:29.100 +01:42:58.255 391.6166
51 106 Małgorzata Budzyńska Essentia Vitae RKK MTB
GOpen 01:38:59.980(54) 03:14:40.323(50) 05:12:53.127 +01:59:22.282 371.0893
52 2018 Krystyna Maciaszek Gomola Trans Airco
GOpen 01:47:55.600(57) 03:29:54.540(53) 05:14:05.773 +02:00:34.928 369.6589
DNF 52 Ryszard Bednarczyk Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów GOpen 01:32:19.163(49) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 874 Wojtek Czapla GOpen 01:53:31.005(59) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 555 Rafał Glinka Dębicki Klub Kolarski Spartacus GOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 500 Marek Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów GOpen 01:23:50.967(27) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 364 Krzysztof Łabno GOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 836 Maciej Mierzwa AR Team GOpen 01:40:17.273(55) 03:19:41.879(51) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2024 Krzysztof Pilch Gomola Trans Airco GOpen 01:16:42.580(12) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 749 Dušan Šimko GOpen 01:51:39.490(58) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2031 Mirosław Wójcik Gomola Trans Airco GOpen 01:16:48.425(15) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.