Impreza: Wojnicz 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria GM3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 624 Dominik Grządziel ROMET RACING TEAM
GM3 01:09:05.807(1) 02:12:17.773(1) 03:13:30.845 600.0000
2 1003 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:12:17.157(3) 02:20:45.655(3) 03:25:13.270 +00:11:42.425 565.7723
3 1979 Paweł Bukalski 3 r Radomski Ruch Rowerowy
GM3 01:10:30.284(2) 02:19:04.610(2) 03:25:13.289 +00:11:42.444 565.7714
4 437 Mirosław Borycki Twomark
GM3 01:13:13.850(4) 02:24:37.992(4) 03:33:41.334 +00:20:10.489 543.3527
5 112 Sławomir Skóra Jedlicze Team
GM3 01:13:25.593(5) 02:31:30.660(9) 03:37:19.225 +00:23:48.380 534.2731
6 1956 Marcin Kosterkiewicz Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GM3 01:14:13.167(6) 02:30:52.937(8) 03:37:19.654 +00:23:48.809 534.2555
7 1090 Robert Konieczny SCHC Team Chrzanów
GM3 01:16:33.063(9) 02:28:14.945(5) 03:38:38.299 +00:25:07.454 531.0526
8 549 Krzysztof Ligęska
GM3 01:16:12.910(8) 02:28:54.805(6) 03:39:35.990 +00:26:05.145 528.7274
9 770 Kuba Tomski FREESPORT TREK TEAM
GM3 01:16:07.830(7) 02:29:53.637(7) 03:40:33.477 +00:27:02.632 526.4306
10 1978 Bartosz Szuban Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GM3 01:21:22.477(14) 02:37:44.270(11) 03:49:12.014 +00:35:41.169 506.5809
11 666 Jakub Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:19:22.647(11) 02:35:44.463(10) 03:50:08.942 +00:36:38.097 504.4925
12 145 Michał Szopa MTB MOSiR DUKLA
GM3 01:21:21.203(13) 02:39:08.899(13) 03:50:09.592 +00:36:38.747 504.4687
13 27 Andrzej Kruszec AUGUSTA KRAKÓW 0 Rh -
GM3 01:19:45.163(12) 02:37:58.430(12) 03:50:10.082 +00:36:39.237 504.4508
14 36 Maciej Nieć 72D WINDSPORT TEAM
GM3 01:22:15.533(15) 02:42:04.690(14) 04:00:30.175 +00:46:59.330 482.7736
15 316 Mateusz sitko FREESPORT TREK TEAM
GM3 01:25:31.880(18) 02:46:20.750(15) 04:05:27.320 +00:51:56.475 473.0329
16 1002 Jakub Zbiegień Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:26:54.060(20) 02:49:49.510(18) 04:06:34.574 +00:53:03.729 470.8826
17 485 Rafał Dychtoń Bike Brothers Oshee Team
GM3 01:23:54.613(17) 02:51:43.475(20) 04:07:51.964 +00:54:21.119 468.4322
18 773 Sebastian Czekański Jedlicze Team
GM3 01:25:51.127(19) 02:47:39.518(17) 04:09:03.169 +00:55:32.324 466.2001
19 1532 Ladislav Horvath ISAKO ŠPORT- KOŠICE
GM3 01:23:52.434(16) 02:47:19.100(16) 04:10:00.008 +00:56:29.163 464.4336
20 422 Maciej Rączkiewicz Bzik Racing Team
GM3 01:27:48.457(22) 02:51:26.852(19) 04:18:39.000 +01:05:08.155 448.9018
21 995 Marcin Wiącek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:28:53.275(23) 02:52:30.407(21) 04:18:49.000 +01:05:18.155 448.6127
22 1470 Ladislav Francan
GM3 01:27:00.270(21) 02:56:19.342(22) 04:21:39.000 +01:08:08.155 443.7548
23 165 Marcin KOBAK Jedlicze Team
GM3 01:36:04.225(24) 03:12:06.884(23) 04:55:39.000 +01:42:08.155 392.7226
DNF 874 Wojtek Czapla GM3 01:53:31.005(26) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 555 Rafał Glinka Dębicki Klub Kolarski Spartacus GM3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 836 Maciej Mierzwa AR Team GM3 01:40:17.273(25) 03:19:41.879(24) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2031 Mirosław Wójcik Gomola Trans Airco GM3 01:16:48.425(10) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.