Impreza: Wojnicz 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria MM4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 786 Mariusz Królikowski Aktywna Strona Życia
MM4 01:10:17.929(1) 02:14:25.828 400.0000
2 2082 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT TEAM
MM4 01:13:02.945(2) 02:20:02.262 +00:05:36.434 383.9836
3 2052 Marcin Reczyński KSPO Arrow
MM4 01:13:34.997(3) 02:24:32.197 +00:10:06.369 372.0316
4 384 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 01:14:03.480(4) 02:26:42.585 +00:12:16.757 366.5209
5 156 Janusz Głowacki BTC Golcowa
MM4 01:17:18.550(5) 02:27:06.403 +00:12:40.575 365.5318
6 469 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM4 01:19:34.583(6) 02:31:42.350 +00:17:16.522 354.4504
7 150 Wojciech Kamela Grupa Bankietowa
MM4 01:20:47.760(7) 02:34:31.217 +00:20:05.389 347.9944
8 1040 Kazimierz Mrówka Sokolnictwobochnia.pl
MM4 01:22:49.597(10) 02:34:56.129 +00:20:30.301 347.0618
9 1514 Tomasz Ostrowski Essentia Vitae RKK MTB
MM4 01:21:13.529(8) 02:38:54.479 +00:24:28.651 338.3857
10 271 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 01:22:33.623(9) 02:40:36.745 +00:26:10.917 334.7947
11 345 Robert Lorens WS Tech MTB Team
MM4 01:26:44.302(12) 02:43:46.420 +00:29:20.592 328.3323
12 315 Radosław Mich IC Przemyśl
MM4 01:24:44.324(11) 02:47:55.345 +00:33:29.517 320.2204
13 707 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 01:31:35.372(23) 02:50:41.984 +00:36:16.156 315.0104
14 297 Antoni Matłosz MTB ZABIERZÓW
MM4 01:29:35.930(13) 02:50:56.465 +00:36:30.637 314.5656
15 700 Łukasz Kryński Grupa Bankietowa
MM4 01:29:56.620(14) 02:51:46.430 +00:37:20.602 313.0406
16 273 Zbigniew Urban MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:31:30.210(21) 02:51:47.272 +00:37:21.444 313.0150
17 913 Gabriel Sowa Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM4 01:31:17.970(20) 02:51:50.737 +00:37:24.909 312.9099
18 2020 Artur Mazur Gomola Trans Airco
MM4 01:32:06.920(25) 02:52:14.322 +00:37:48.494 312.1957
19 974 grzegorz rusin Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM4 01:31:51.784(24) 02:52:17.592 +00:37:51.764 312.0970
20 362 Marek Filipczak Roweromania Sanok
MM4 01:30:56.777(18) 02:53:40.649 +00:39:14.821 309.6094
21 317 Grzegorz Siteń Pro-Familia Bike Team
MM4 01:31:30.754(22) 02:55:18.225 +00:40:52.397 306.7372
22 65 Bogdan Przystasz MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:30:56.590(17) 02:55:24.565 +00:40:58.737 306.5525
23 1436 Leszek Kowal MTB Krynica-Zdrój
MM4 01:35:48.994(30) 02:57:00.390 +00:42:34.562 303.7865
24 187 Maciej Król Grupa Bankietowa
MM4 01:34:14.977(28) 02:57:00.943 +00:42:35.115 303.7707
25 255 Mariusz Raczkiewicz Rowerowe Roztocze
MM4 01:34:39.093(29) 02:58:43.650 +00:44:17.822 300.8613
26 351 Zbigniew Dadej Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów
MM4 01:30:04.257(15) 02:59:42.589 +00:45:16.761 299.2167
27 140 Wojtek Gołąbek MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:31:11.142(19) 02:59:50.912 +00:45:25.084 298.9860
28 1132 Jerzy Dudek Topbike Przemyśl
MM4 01:33:31.807(27) 03:00:11.612 +00:45:45.784 298.4135
29 269 Robert Zembko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 01:37:10.075(32) 03:01:06.252 +00:46:40.424 296.9130
30 207 Robert Brzozowski PSK Olimpionik Przemyśl
MM4 01:33:13.960(26) 03:06:11.355 +00:51:45.527 288.8039
31 1135 Jarosław Jasiówka
MM4 01:36:38.525(31) 03:07:43.685 +00:53:17.857 286.4366
32 622 Grzegorz Godzwon Chmielove Łany
MM4 01:39:08.840(33) 03:08:37.540 +00:54:11.712 285.0735
33 811 Maciej Kasprzak
MM4 01:30:21.237(16) 03:10:28.708 +00:56:02.880 282.3006
34 801 Piotr Mazurkiewicz Grupa Bankietowa
MM4 01:41:39.089(34) 03:18:18.339 +01:03:52.511 271.1581
35 1133 Tomasz Tylek
MM4 01:47:17.054(38) 03:21:22.552 +01:06:56.724 267.0240
36 741 Ryszard Kulik PT MAZURY TEAM EŁK
MM4 01:50:32.437(40) 03:21:26.130 +01:07:00.302 266.9449
37 1351 Krzysztof Różycki FREESPORT TREK TEAM
MM4 01:45:30.923(37) 03:21:34.524 +01:07:08.696 266.7597
38 1971 Marek Kliś Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM4 01:43:59.264(35) 03:23:16.645 +01:08:50.817 264.5261
39 1038 Krzysztof Rogoż Luxoft Team
MM4 01:49:49.247(39) 03:24:28.982 +01:10:03.154 262.9665
40 2206 Henryk Rubiś iSport Team
MM4 01:45:19.312(36) 03:24:59.239 +01:10:33.411 262.3196
41 352 Piotr Stabiszewski Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
MM4 02:08:04.389(47) 03:39:22.484 +01:24:56.656 245.1157
42 1004 Robert Śliwowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 02:00:49.538(44) 03:41:47.522 +01:27:21.694 242.4442
43 258 Sławomir Herc Rowerowe Roztocze
MM4 01:56:49.069(41) 03:44:23.402 +01:29:57.574 239.6371
44 532 Wojciech Uram Jedlicze Team
MM4 01:58:26.093(42) 03:45:01.917 +01:30:36.089 238.9536
45 511 Artur Dubiel
MM4 02:01:17.822(46) 03:49:10.959 +01:34:45.131 234.6259
46 312 Paweł Kwiatkowski Grota Myśliwska Krynica Zdrój
MM4 02:00:43.327(43) 03:51:41.879 +01:37:16.051 232.0788
47 2213 Jacek Grabarz iSport Team
MM4 02:08:58.482(48) 04:03:23.040 +01:48:57.212 220.9356
48 717 Jacek Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM4 02:01:14.880(45) 04:15:39.000 +02:01:13.172 210.3352
49 403 Grzegorz Pietrzyński Aegon Cycling Team
MM4 02:20:26.632(49) 04:33:39.000 +02:19:13.172 196.4999
DNF 1099 RAFAŁ KOPTA MM4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 822 Tomasz Szlachta LUZ W KORBIE MM4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco MM4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.