Impreza: Wojnicz 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria MM2

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 2 Sławomir Dziwisz Fil-Bike Rzeszów
MM2 01:09:30.484(2) 02:14:25.312 400.0000
2 225 Arkadiusz Krzesiński ŻBIK-KOMAŃCZA
MM2 01:09:00.933(1) 02:18:05.680 +00:03:40.368 389.3615
3 604 Mateusz Rejch
MM2 01:13:34.933(5) 02:18:34.960 +00:04:09.648 387.9904
4 123 Wojciech Wantuch AGH Cycling Team
MM2 01:12:50.159(4) 02:20:56.927 +00:06:31.615 381.4772
5 325 Piotr Sajdak KrynicaSKI UKS PG Wojnicz
MM2 01:16:55.222(7) 02:25:52.824 +00:11:27.512 368.5810
6 407 Zbigniew Krzesiński ŻBIK-KOMAŃCZA
MM2 01:12:12.695(3) 02:27:37.734 +00:13:12.422 364.2156
7 828 mateusz wzorek KCP Elzat Bieniasz Bike Team
MM2 01:16:31.998(6) 02:29:45.039 +00:15:19.727 359.0552
8 144 Marcin Rydel Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
MM2 01:17:39.577(8) 02:33:47.930 +00:19:22.618 349.6044
9 2203 Jakub Litawinski iSport Team
MM2 01:20:04.680(9) 02:33:59.797 +00:19:34.485 349.1554
10 99 Piotr Dwojak Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM2 01:23:51.660(11) 02:39:58.560 +00:25:33.248 336.1051
11 138 Sebastian Berger Grupetto Gorlice
MM2 01:22:19.397(10) 02:40:47.040 +00:26:21.728 334.4160
12 669 Kamil Czerw Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM2 01:24:31.419(12) 02:41:45.553 +00:27:20.241 332.3999
13 218 Jakub Jasiński Go Ride Team
MM2 01:25:14.105(14) 02:42:47.708 +00:28:22.396 330.2847
14 2022 Tomasz Musioł Gomola Trans Airco
MM2 01:27:50.875(15) 02:47:28.020 +00:33:02.708 321.0707
15 128 Adam Gawlik Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa"
MM2 01:25:10.028(13) 02:47:56.762 +00:33:31.450 320.1549
16 1087 Gabrys Boro Chemik Pustków MTB
MM2 01:29:37.890(22) 02:48:08.877 +00:33:43.565 319.7705
17 616 Krzysztof Dopart R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM2 01:28:47.217(17) 02:50:02.115 +00:35:36.803 316.2212
18 1122 Michał Masłowski R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM2 01:27:54.922(16) 02:50:41.954 +00:36:16.642 314.9911
19 212 Jarosław Książek NKK - IGLOO - JMP.race
MM2 01:29:58.357(23) 02:50:53.698 +00:36:28.386 314.6304
20 1287 Dominik Kaczmarczyk Jedlicze Team
MM2 01:29:28.983(20) 02:51:45.973 +00:37:20.661 313.0345
21 1881 Andrzej Pitula
MM2 01:28:59.180(18) 02:51:46.834 +00:37:21.522 313.0083
22 1308 Grzegorz Potasiewicz MTB Rymanów
MM2 01:29:36.587(21) 02:54:46.749 +00:40:21.437 307.6382
23 989 Piotr Stoltmann
MM2 01:29:28.053(19) 02:57:10.685 +00:42:45.373 303.4729
24 475 Bartek Bąk Essentia Vitae RKK MTB
MM2 01:30:31.244(24) 02:57:10.850 +00:42:45.538 303.4682
25 90 Łukasz Głód MTB MOSiR DUKLA
MM2 01:33:27.840(25) 02:58:13.859 +00:43:48.547 301.6801
26 28 Filip Kamiński Efkar Cycling
MM2 01:36:45.693(27) 03:05:08.829 +00:50:43.517 290.4109
27 1989 Filip Pagacz Bike Brothers Oshee Team
MM2 01:37:15.850(28) 03:07:04.072 +00:52:38.760 287.4291
28 363 Jakub Kryszeń Allianz Cycling
MM2 01:36:41.200(26) 03:08:01.324 +00:53:36.012 285.9704
29 796 Michał Bąk
MM2 01:38:02.10(29) 03:08:14.995 +00:53:49.683 285.6243
30 25 Grzegorz Piekarczyk NKK - IGLOO - JMP.race
MM2 01:38:09.420(30) 03:08:52.275 +00:54:26.963 284.6847
31 510 Tomasz Kloc
MM2 01:38:11.790(31) 03:10:08.475 +00:55:43.163 282.7832
32 1315 Kamil Utnicki
MM2 01:41:01.249(33) 03:10:27.610 +00:56:02.298 282.3097
33 599 Edward Cisło
MM2 01:38:43.908(32) 03:10:34.862 +00:56:09.550 282.1306
34 1988 Paweł Łyko No Limited Łańcut & Leżajsk
MM2 01:42:13.480(34) 03:18:57.479 +01:04:32.167 270.2518
35 1776 Paweł Podgórski TIME TO BIKE TEAM
MM2 01:43:11.374(35) 03:20:29.503 +01:06:04.191 268.1844
36 911 Krzysztof Zarytkiewicz
MM2 01:45:52.648(37) 03:22:52.862 +01:08:27.550 265.0260
37 721 Łukasz Wielgos
MM2 01:45:34.087(36) 03:26:40.564 +01:12:15.252 260.1595
38 644 Michał Potępa uczymyratowac.com
MM2 01:50:00.870(38) 03:35:16.845 +01:20:51.533 249.7611
39 344 Jozef SAKARA 22. mpr Michalovce
MM2 01:54:15.837(39) 03:36:39.597 +01:22:14.285 248.1711
40 1500 Marcin Wilk WILMAR
MM2 02:19:38.205(42) 04:00:06.980 +01:45:41.668 223.9279
41 1328 Tomasz Czechowski
MM2 02:00:03.563(41) 04:01:17.455 +01:46:52.143 222.8378
42 1329 Jan Urbanowicz
MM2 01:58:09.140(40) 04:01:17.462 +01:46:52.150 222.8377
DNF 23 Mateusz Niezgoda Chemik Pustków MTB MM2 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 959 Krzysztof Prażmowski FREESPORT TREK TEAM MM2 DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.