Impreza: Pruchnik 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria GMOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 633 Dariusz Mirosław Team Vimar Specialized Martombike
GMOpen 00:59:50.032(1) 02:12:36.877(1) 03:08:26.635 600.0000
2 221 Krzysztof Gajda Jedlicze Team
GMOpen 01:01:48.017(3) 02:18:13.167(2) 03:15:12.502 +00:06:45.867 579.2085
3 298 Mateusz Bieleń Fil-Bike Rzeszów
GMOpen 01:01:48.009(2) 02:18:14.055(4) 03:15:29.227 +00:07:02.592 578.3826
4 789 Marcin Gołuszka Aktywna Strona Życia
GMOpen 01:01:49.768(4) 02:18:14.055(3) 03:17:05.110 +00:08:38.475 573.6928
5 437 Mirosław Borycki Twomark
GMOpen 01:02:55.762(5) 02:22:54.717(5) 03:22:22.643 +00:13:56.008 558.6906
6 1003 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:02:55.770(6) 02:23:18.930(6) 03:23:47.730 +00:15:21.095 554.8030
7 108 Mateusz Woźniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:04:02.950(8) 02:25:07.271(7) 03:26:49.352 +00:18:22.717 546.6829
8 1956 Marcin Kosterkiewicz Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GMOpen 01:06:04.935(13) 02:27:44.533(9) 03:31:34.500 +00:23:07.865 534.4032
9 112 Sławomir Skóra Jedlicze Team
GMOpen 01:07:37.387(15) 02:30:02.510(10) 03:32:10.042 +00:23:43.407 532.9111
10 555 Rafał Glinka Dębicki Klub Kolarski Spartacus
GMOpen 01:05:49.487(12) 02:26:46.707(8) 03:34:08.185 +00:25:41.550 528.0108
11 2205 Mariusz Rogula iSport Team
GMOpen 01:08:53.282(21) 02:32:15.352(12) 03:34:21.144 +00:25:54.509 527.4788
12 666 Jakub Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:07:37.397(16) 02:32:21.407(14) 03:37:45.247 +00:29:18.612 519.2386
13 378 Jacek Szczurek MTB MOSiR DUKLA
GMOpen 01:07:39.044(17) 02:32:16.219(13) 03:39:37.429 +00:31:10.794 514.8183
14 523 Robert KOZDROWICKI JGB Sokół Jarosław
GMOpen 01:07:58.513(18) 02:32:15.033(11) 03:40:03.990 +00:31:37.355 513.7827
15 105 Tomasz Biesiadecki Essentia Vitae RKK MTB
GMOpen 01:05:46.240(11) 02:34:16.579(16) 03:41:23.384 +00:32:56.749 510.7118
16 549 Krzysztof Ligęska
GMOpen 01:07:16.074(14) 02:34:16.575(15) 03:45:43.287 +00:37:16.652 500.9110
17 2006 Mateusz Dziadek Gomola Trans Airco
GMOpen 01:08:18.310(20) 02:36:06.772(17) 03:46:15.810 +00:37:49.175 499.7110
18 36 Maciej Nieć 72D WINDSPORT TEAM
GMOpen 01:07:59.693(19) 02:36:14.307(18) 03:47:53.102 +00:39:26.467 496.1552
19 359 Ferents Gutlebet Bicycle sport touristic (Lviv)
GMOpen 01:03:59.052(7) 02:47:30.230(29) 03:48:22.872 +00:39:56.237 495.0773
20 126 Kevin Turek MTB MOSiR DUKLA
GMOpen 01:11:05.353(23) 02:40:54.750(21) 03:48:50.760 +00:40:24.125 494.0718
21 145 Michał Szopa MTB MOSiR DUKLA
GMOpen 01:11:05.887(24) 02:40:55.873(22) 03:48:51.182 +00:40:24.547 494.0566
22 2057 Wojciech Bukowiecki KSPO Arrow
GMOpen 01:12:24.349(26) 02:43:02.744(23) 03:48:57.622 +00:40:30.987 493.8250
23 2056 Janek Szczepański KSPO Arrow
GMOpen 01:10:09.409(22) 02:38:39.040(20) 03:48:58.129 +00:40:31.494 493.8068
24 332 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:05:40.490(10) 02:36:42.792(19) 03:50:51.692 +00:42:25.057 489.7583
25 485 Rafał Dychtoń Bike Brothers Oshee Team
GMOpen 01:13:22.687(31) 02:44:21.527(24) 03:53:16.719 +00:44:50.084 484.6837
26 500 Marek Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:13:24.527(32) 02:44:58.587(25) 03:54:33.338 +00:46:06.703 482.0449
27 5 Karol Macek KS Strzyżów MTB Team
GMOpen 01:13:42.934(33) 02:46:17.404(26) 03:55:01.744 +00:46:35.109 481.0739
28 27 Andrzej Kruszec AUGUSTA KRAKÓW 0 Rh -
GMOpen 01:16:46.937(37) 02:49:56.893(35) 03:55:28.690 +00:47:02.055 480.1564
29 3 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:14:47.693(34) 02:48:49.922(31) 03:56:07.290 +00:47:40.655 478.8482
30 178 Wacław Szwarc BGŻ Eska Team
GMOpen 01:11:20.260(25) 02:49:32.012(33) 03:59:54.093 +00:51:27.458 471.3031
31 1002 Jakub Zbiegień Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GMOpen 01:14:59.167(35) 02:50:24.502(36) 04:02:45.552 +00:54:18.917 465.7552
32 1319 Bartłomiej Brus ETI LKKG Lublin
GMOpen 01:17:53.745(40) 02:49:53.134(34) 04:03:27.282 +00:55:00.647 464.4246
33 2070 Przemysław Maciejowski BIKEBOARD
GMOpen 01:12:43.333(29) 02:46:31.753(27) 04:03:43.665 +00:55:17.030 463.9043
34 116 Tomasz Małasiewicz Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów
GMOpen 01:12:41.003(28) 02:46:44.532(28) 04:04:02.275 +00:55:35.640 463.3147
35 1810 Rafał Kopeć MTB Krynica-Zdrój
GMOpen 01:12:25.680(27) 02:48:49.087(30) 04:06:23.509 +00:57:56.874 458.8884
36 1978 Bartosz Szuban Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GMOpen 01:12:59.685(30) 02:49:09.467(32) 04:07:01.084 +00:58:34.449 457.7250
37 2022 Tomasz Musioł Gomola Trans Airco
GMOpen 01:17:54.102(41) 02:51:58.460(37) 04:08:31.842 +01:00:05.207 454.9392
38 773 Sebastian Czekański Jedlicze Team
GMOpen 01:17:10.600(38) 02:52:58.175(38) 04:10:39.629 +01:02:12.994 451.0737
39 316 Mateusz sitko FREESPORT TREK TEAM
GMOpen 01:17:46.540(39) 02:58:55.114(41) 04:12:10.275 +01:03:43.640 448.3713
40 2083 Grzegorz Półtorak 72D WINDSPORT TEAM
GMOpen 01:18:01.840(42) 02:56:54.083(40) 04:13:11.797 +01:04:45.162 446.5555
41 350 Grzegorz Michalski Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GMOpen 01:18:04.597(43) 02:59:42.080(42) 04:21:01.832 +01:12:35.197 433.1537
42 1666 Bartosz Cichocki Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GMOpen 01:24:00.098(48) 03:06:25.297(44) 04:23:52.347 +01:15:25.712 428.4887
43 52 Ryszard Bednarczyk Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów
GMOpen 01:20:42.982(46) 03:05:35.510(43) 04:26:39.389 +01:18:12.754 424.0150
44 425 Zbigniew Gorczyca
GMOpen 01:22:49.737(47) 03:09:33.874(47) 04:30:16.392 +01:21:49.757 418.3410
45 674 Tomasz Kochanowski 3 r Radomski Ruch Rowerowy
GMOpen 01:19:42.350(44) 03:07:50.814(45) 04:35:14.730 +01:26:48.095 410.7836
46 661 Robert Kubat 3 r Radomski Ruch Rowerowy
GMOpen 01:19:43.392(45) 03:07:52.200(46) 04:43:57.447 +01:35:30.812 398.1806
47 2081 Wojtek Dela 72D WINDSPORT TEAM
GMOpen 01:28:24.962(49) 03:21:12.667(48) 04:50:41.074 +01:42:14.439 388.9658
DNF 2005 Marcin Czajka Gomola Trans Airco GMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 421 Krzysztof Mazur Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team GMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 422 Maciej Rączkiewicz Bzik Racing Team GMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 613 Tomasz Ruszkowski Silvini Team Polska GMOpen 01:16:17.337(36) 02:56:00.787(39) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 770 Kuba Tomski FREESPORT TREK TEAM GMOpen 01:04:04.582(9) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.