Impreza: Pruchnik 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria GM3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 633 Dariusz Mirosław Team Vimar Specialized Martombike
GM3 00:59:50.032(1) 02:12:36.877(1) 03:08:26.635 600.0000
2 221 Krzysztof Gajda Jedlicze Team
GM3 01:01:48.017(2) 02:18:13.167(2) 03:15:12.502 +00:06:45.867 579.2085
3 437 Mirosław Borycki Twomark
GM3 01:02:55.762(3) 02:22:54.717(3) 03:22:22.643 +00:13:56.008 558.6906
4 1003 Tomasz Leśniak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:02:55.770(4) 02:23:18.930(4) 03:23:47.730 +00:15:21.095 554.8030
5 1956 Marcin Kosterkiewicz Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GM3 01:06:04.935(8) 02:27:44.533(6) 03:31:34.500 +00:23:07.865 534.4032
6 112 Sławomir Skóra Jedlicze Team
GM3 01:07:37.387(10) 02:30:02.510(7) 03:32:10.042 +00:23:43.407 532.9111
7 555 Rafał Glinka Dębicki Klub Kolarski Spartacus
GM3 01:05:49.487(7) 02:26:46.707(5) 03:34:08.185 +00:25:41.550 528.0108
8 666 Jakub Gryzło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:07:37.397(11) 02:32:21.407(8) 03:37:45.247 +00:29:18.612 519.2386
9 549 Krzysztof Ligęska
GM3 01:07:16.074(9) 02:34:16.575(9) 03:45:43.287 +00:37:16.652 500.9110
10 36 Maciej Nieć 72D WINDSPORT TEAM
GM3 01:07:59.693(12) 02:36:14.307(10) 03:47:53.102 +00:39:26.467 496.1552
11 145 Michał Szopa MTB MOSiR DUKLA
GM3 01:11:05.887(13) 02:40:55.873(12) 03:48:51.182 +00:40:24.547 494.0566
12 2057 Wojciech Bukowiecki KSPO Arrow
GM3 01:12:24.349(14) 02:43:02.744(13) 03:48:57.622 +00:40:30.987 493.8250
13 332 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:05:40.490(6) 02:36:42.792(11) 03:50:51.692 +00:42:25.057 489.7583
14 485 Rafał Dychtoń Bike Brothers Oshee Team
GM3 01:13:22.687(18) 02:44:21.527(14) 03:53:16.719 +00:44:50.084 484.6837
15 27 Andrzej Kruszec AUGUSTA KRAKÓW 0 Rh -
GM3 01:16:46.937(20) 02:49:56.893(19) 03:55:28.690 +00:47:02.055 480.1564
16 1002 Jakub Zbiegień Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
GM3 01:14:59.167(19) 02:50:24.502(20) 04:02:45.552 +00:54:18.917 465.7552
17 1319 Bartłomiej Brus ETI LKKG Lublin
GM3 01:17:53.745(23) 02:49:53.134(18) 04:03:27.282 +00:55:00.647 464.4246
18 2070 Przemysław Maciejowski BIKEBOARD
GM3 01:12:43.333(16) 02:46:31.753(15) 04:03:43.665 +00:55:17.030 463.9043
19 1810 Rafał Kopeć MTB Krynica-Zdrój
GM3 01:12:25.680(15) 02:48:49.087(16) 04:06:23.509 +00:57:56.874 458.8884
20 1978 Bartosz Szuban Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
GM3 01:12:59.685(17) 02:49:09.467(17) 04:07:01.084 +00:58:34.449 457.7250
21 773 Sebastian Czekański Jedlicze Team
GM3 01:17:10.600(21) 02:52:58.175(21) 04:10:39.629 +01:02:12.994 451.0737
22 316 Mateusz sitko FREESPORT TREK TEAM
GM3 01:17:46.540(22) 02:58:55.114(22) 04:12:10.275 +01:03:43.640 448.3713
DNF 422 Maciej Rączkiewicz Bzik Racing Team GM3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 770 Kuba Tomski FREESPORT TREK TEAM GM3 01:04:04.582(5) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.