Impreza: Pruchnik 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria MM4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 2052 Marcin Reczyński KSPO Arrow
MM4 01:02:55.780(1) 02:03:27.933 400.0000
2 384 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 01:04:42.455(2) 02:06:05.020 +00:02:37.087 391.6940
3 562 Andrzej Miłek MTB ZABIERZÓW
MM4 01:05:47.583(3) 02:06:49.850 +00:03:21.917 389.3865
4 156 Janusz Głowacki BTC Golcowa
MM4 01:07:37.419(5) 02:09:31.702 +00:06:03.769 381.2773
5 1514 Tomasz Ostrowski Essentia Vitae RKK MTB
MM4 01:08:34.549(6) 02:12:48.787 +00:09:20.854 371.8475
6 2082 Grzegorz Grzywa 72D WINDSPORT TEAM
MM4 02:14:45.990(59) 02:14:45.990 +00:11:18.057 366.4577
7 2207 Konrad Rykała iSport Team
MM4 01:12:28.333(9) 02:15:25.745 +00:11:57.812 364.6648
8 321 Jerzy Szwast MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:12:41.029(11) 02:16:17.802 +00:12:49.869 362.3435
9 150 Wojciech Kamela Grupa Bankietowa
MM4 01:10:08.278(8) 02:16:37.974 +00:13:10.041 361.4519
10 2210 Tomasz Teper iSport Team
MM4 01:10:05.267(7) 02:17:17.639 +00:13:49.706 359.7115
11 927 Piotr Kiraga SKLEPMERIDA.PL
MM4 01:12:38.590(10) 02:21:22.097 +00:17:54.164 349.3444
12 2033 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco
MM4 01:12:43.334(12) 02:24:35.587 +00:21:07.654 341.5530
13 700 Łukasz Kryński Grupa Bankietowa
MM4 01:15:39.777(14) 02:25:55.109 +00:22:27.176 338.4507
14 315 Radosław Mich IC Przemyśl
MM4 01:13:56.582(13) 02:26:05.844 +00:22:37.911 338.0363
15 345 Robert Lorens WS Tech MTB Team
MM4 01:16:11.242(16) 02:26:40.344 +00:23:12.411 336.7111
16 207 Robert Brzozowski PSK Olimpionik Przemyśl
MM4 01:15:44.825(15) 02:28:45.563 +00:25:17.630 331.9873
17 915 Jarosław Krzemiński
MM4 01:18:23.034(20) 02:29:03.205 +00:25:35.272 331.3324
18 926 PRZEMYSŁAW BAJEW SKLEPMERIDA.PL
MM4 01:20:40.497(24) 02:31:46.307 +00:28:18.374 325.3979
19 107 Tomasz Rudnicki Essentia Vitae RKK MTB
MM4 01:17:42.280(17) 02:32:17.580 +00:28:49.647 324.2842
20 257 Adam Korkosz Rowerowe Roztocze
MM4 01:19:43.552(23) 02:33:04.680 +00:29:36.747 322.6213
21 362 Marek Filipczak Roweromania Sanok
MM4 01:17:55.233(18) 02:33:09.694 +00:29:41.761 322.4453
22 154 Paweł Uliasz Magura Sport
MM4 01:21:11.272(26) 02:33:10.770 +00:29:42.837 322.4075
23 707 Michał Palczak Pro-Familia Bike Team
MM4 01:20:41.994(25) 02:34:08.712 +00:30:40.779 320.3877
24 273 Zbigniew Urban MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:21:17.303(27) 02:34:36.185 +00:31:08.252 319.4388
25 187 Maciej Król Grupa Bankietowa
MM4 01:19:20.892(22) 02:35:32.683 +00:32:04.750 317.5050
26 297 Antoni Matłosz MTB ZABIERZÓW
MM4 01:17:58.507(19) 02:37:15.100 +00:33:47.167 314.0585
27 913 Gabriel Sowa Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM4 01:21:41.360(28) 02:37:47.320 +00:34:19.387 312.9897
28 317 Grzegorz Siteń Pro-Familia Bike Team
MM4 01:22:08.163(29) 02:37:56.927 +00:34:28.994 312.6724
29 970 Wiesław Kmak MTB Krynica-Zdrój
MM4 01:23:30.517(35) 02:39:57.529 +00:36:29.596 308.7433
30 272 Roman Cetnarowicz
MM4 01:23:11.984(32) 02:40:01.864 +00:36:33.931 308.6040
31 140 Wojtek Gołąbek MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:19:06.037(21) 02:40:57.704 +00:37:29.771 306.8196
32 255 Mariusz Raczkiewicz Rowerowe Roztocze
MM4 01:23:19.687(33) 02:41:28.729 +00:38:00.796 305.8371
33 920 Mariusz Cieślinski
MM4 01:23:25.550(34) 02:42:46.262 +00:39:18.329 303.4091
34 2051 Piotr Cisowski KSPO Arrow
MM4 01:28:33.052(39) 02:42:48.387 +00:39:20.454 303.3431
35 97 Jacek Kołodziej Chmielove Łany
MM4 01:22:27.215(31) 02:42:49.147 +00:39:21.214 303.3195
36 469 Jacek Ciecieręga Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
MM4 01:39:05.795(49) 02:43:25.570 +00:39:57.637 302.1929
37 65 Bogdan Przystasz MTB MOSiR DUKLA
MM4 01:22:21.810(30) 02:43:56.505 +00:40:28.572 301.2425
38 801 Piotr Mazurkiewicz Grupa Bankietowa
MM4 01:28:14.252(36) 02:48:58.029 +00:45:30.096 292.2830
39 269 Robert Zembko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 01:30:15.263(41) 02:50:48.072 +00:47:20.139 289.1445
40 1529 Paweł Skiba Dobre Sklepy Rowerowe Krosno
MM4 01:28:30.972(38) 02:50:53.170 +00:47:25.237 289.0007
41 625 Andrzej Gwóźdź JGB Sokół Jarosław
MM4 01:28:23.870(37) 02:51:51.455 +00:48:23.522 287.3671
42 191 Tomasz Radziejowski
MM4 01:30:38.144(42) 02:55:02.484 +00:51:34.551 282.1402
43 352 Piotr Stabiszewski Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team
MM4 01:29:03.843(40) 02:55:56.265 +00:52:28.332 280.7028
44 2202 Adam Kościółek iSport Team
MM4 01:31:45.687(43) 02:57:10.497 +00:53:42.564 278.7427
45 1133 Tomasz Tylek
MM4 01:33:47.107(46) 03:00:43.477 +00:57:15.544 273.2678
46 1132 Jerzy Dudek Topbike Przemyśl
MM4 01:31:55.217(44) 03:01:45.724 +00:58:17.791 271.7081
47 416 Robert Oliwa
MM4 01:32:19.233(45) 03:02:09.094 +00:58:41.161 271.1271
48 1446 Tomasz Lochman Baszta BikeSport Lesko
MM4 01:35:07.727(48) 03:06:53.097 +01:03:25.164 264.2600
49 312 Paweł Kwiatkowski Grota Myśliwska Krynica Zdrój
MM4 01:33:47.429(47) 03:09:05.379 +01:05:37.446 261.1789
50 258 Sławomir Herc Rowerowe Roztocze
MM4 01:42:47.064(51) 03:15:00.102 +01:11:32.169 253.2605
51 1004 Robert Śliwowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 01:42:37.360(50) 03:15:14.614 +01:11:46.681 252.9467
52 482 Rafał Dudek SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MM4 01:44:22.982(52) 03:19:24.380 +01:15:56.447 247.6663
53 532 Wojciech Uram Jedlicze Team
MM4 01:50:50.673(54) 03:29:04.137 +01:25:36.204 236.2198
54 717 Jacek Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
MM4 03:29:20.363(60) 03:29:20.363 +01:25:52.430 235.9146
55 511 Artur Dubiel
MM4 01:52:47.503(56) 03:36:46.297 +01:33:18.364 227.8260
56 254 Grzegorz Pyziak Rowerowe Roztocze
MM4 01:52:08.734(55) 03:42:02.145 +01:38:34.212 222.4246
57 426 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
MM4 01:45:15.062(53) 03:44:42.633 +01:41:14.700 219.7770
58 353 Mariusz Czmyr Baszta BikeSport Lesko
MM4 02:02:12.933(57) 03:55:04.547 +01:51:36.614 210.0864
59 456 Tomasz Błażejowski MKN Jasło
MM4 02:05:19.580(58) 04:14:13.045 +02:10:45.112 194.2676
DNF 342 Rafał Rydel Eko Line Zryw Buszkowiczki - PTC Przemyśl MTB Team MM4 01:07:35.347(4) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.