Impreza: Pruchnik 2015

Cyklokarpaty.pl 2015

Wyniki kategoria HM3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 21 Paweł Dryniak PSK Olimpionik Przemyśl
HM3 01:01:27.540 200.0000
2 279 Artur Ulman TKKF Uklejna Myślenice
HM3 01:01:28.634 +00:00:01.094 199.9407
3 656 Mateusz Sabatowski Essentia Vitae RKK MTB
HM3 01:02:04.395 +00:00:36.855 198.0209
4 1877 Michał Sienkiewicz PSK Olimpionik Przemyśl
HM3 01:02:33.275 +00:01:05.735 196.4972
5 281 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 01:03:01.154 +00:01:33.614 195.0484
6 738 Maciej Rudke Chemik Pustków MTB
HM3 01:03:05.912 +00:01:38.372 194.8033
7 1309 Kamil Dela
HM3 01:06:33.837 +00:05:06.297 184.6615
8 955 Adam Gawlik Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
HM3 01:07:20.072 +00:05:52.532 182.5482
9 193 Paweł Dołżycki ŻBIK-KOMAŃCZA
HM3 01:09:04.543 +00:07:37.003 177.9468
10 72 Kamil Grocholski Chemik Pustków MTB
HM3 01:11:42.909 +00:10:15.369 171.3975
11 596 Sławomir Prętnik
HM3 01:12:28.772 +00:11:01.232 169.5899
12 51 Rafał Stanisz MTB Rymanów
HM3 01:13:00.373 +00:11:32.833 168.3665
13 280 Robert Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 01:13:06.945 +00:11:39.405 168.1143
14 967 Marek Błażej Hoffman Bike
HM3 01:13:36.439 +00:12:08.899 166.9916
15 680 Janek Zaczek
HM3 01:15:54.734 +00:14:27.194 161.9212
16 922 Adam Łańczak MTB Górnik Strachocina
HM3 01:16:01.865 +00:14:34.325 161.6681
17 565 Hubert Jakieła MTB MOSiR DUKLA
HM3 01:16:04.082 +00:14:36.542 161.5896
18 768 Przemysław Korzec MTB MOSiR DUKLA
HM3 01:16:23.793 +00:14:56.253 160.8947
19 1498 Sebastian Półchłopek
HM3 01:16:55.648 +00:15:28.108 159.7843
20 1507 Łukasz Poznański AquaSport Rzeszów
HM3 01:17:10.560 +00:15:43.020 159.2697
21 222 Norbert Szot Grupetto Gorlice
HM3 01:17:15.340 +00:15:47.800 159.1055
22 818 Marcin Misiołek MTB MOSiR DUKLA
HM3 01:17:23.592 +00:15:56.052 158.8227
23 1353 Michał Spychalski M&S SKI - LOSTARK KROSNO
HM3 01:17:38.367 +00:16:10.827 158.3190
24 100 Rafał Opałka MTB MOSiR DUKLA
HM3 01:18:34.073 +00:17:06.533 156.4482
25 84 Rafał Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM3 01:19:10.280 +00:17:42.740 155.2557
26 488 Andrzej Dziura
HM3 01:19:41.452 +00:18:13.912 154.2435
27 109 Mateusz Pięta Szobak Bike Team
HM3 01:19:43.422 +00:18:15.882 154.1800
28 538 Krzysztof Książek Dębicki Klub Kolarski "Gryf"
HM3 01:19:49.547 +00:18:22.007 153.9828
29 348 Łukasz Krawiec
HM3 01:20:43.112 +00:19:15.572 152.2798
30 355 Matúš Marcinko PCS Sabinov
HM3 01:20:47.735 +00:19:20.195 152.1346
31 296 Dominik Sorocki
HM3 01:21:47.830 +00:20:20.290 150.2717
32 129 Wojciech Paszek MTB MOSiR DUKLA
HM3 01:23:02.475 +00:21:34.935 148.0204
33 1000 Filip Heryan Motorola Bike Team
HM3 01:23:02.914 +00:21:35.374 148.0074
34 1799 Piotr Maksymiak ARTMAX BIKE TEAM
HM3 01:23:03.838 +00:21:36.298 147.9799
35 748 Sebastian Klaczkowski Klacz Bike Team
HM3 01:23:12.269 +00:21:44.729 147.7300
36 217 Dominik Jakubowski Schneider Electric
HM3 01:26:41.719 +00:25:14.179 141.7816
37 1480 Grzegorz Krężel sowasport.pl
HM3 01:26:51.585 +00:25:24.045 141.5132
38 615 Jan Rybczak PIWO UKSZTAŁTOWAŁO TO WSPANIAŁE CIAŁO
HM3 01:27:43.792 +00:26:16.252 140.1096
39 185 Łukasz Popowicz Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa"
HM3 01:27:52.067 +00:26:24.527 139.8897
40 1534 Piotr Warzocha
HM3 01:28:40.629 +00:27:13.089 138.6129
41 569 Marcin Dąbrowski KWIATY U WIOLI KROSNO
HM3 01:29:20.207 +00:27:52.667 137.5895
42 934 Mateusz Iwachów
HM3 01:29:40.259 +00:28:12.719 137.0767
43 652 Roman Szymbara Jedlicze Team
HM3 01:29:41.515 +00:28:13.975 137.0447
44 949 Przemysław Karasek
HM3 01:29:47.510 +00:28:19.970 136.8922
45 531 Janusz Krowicki MTB MOSiR DUKLA
HM3 01:30:01.723 +00:28:34.183 136.5320
46 299 Tomasz Kwilosz
HM3 01:31:08.057 +00:29:40.517 134.8757
47 148 Konrad Mariak Efkar Cycling
HM3 01:32:25.009 +00:30:57.469 133.0039
48 505 Rafał Soliński Pszyjaciule TEAM
HM3 01:33:09.933 +00:31:42.393 131.9350
49 1466 Łukasz Baran GB Sport
HM3 01:34:15.005 +00:32:47.465 130.4169
50 910 Paweł Potasiewicz MTB Rymanów
HM3 01:35:40.682 +00:34:13.142 128.4705
51 662 Rafał Kaczmarczyk
HM3 01:35:45.780 +00:34:18.240 128.3565
52 1977 Daniel Szopa Pszyjaciule TEAM
HM3 01:36:04.002 +00:34:36.462 127.9507
53 1001 Grzegorz Śliż Stowarzyszenie sportowe "Twoja Szansa"
HM3 01:37:20.644 +00:35:53.104 126.2717
54 466 Paweł Bodkowski KWIATY U WIOLI KROSNO
HM3 01:40:07.555 +00:38:40.015 122.7634
55 1491 Jerzy Gdula
HM3 01:40:23.612 +00:38:56.072 122.4362
56 276 Piotr Kubas
HM3 01:41:26.067 +00:39:58.527 121.1797
57 420 Waldek Szary Laluś Squad
HM3 01:43:03.077 +00:41:35.537 119.2785
58 598 Erwin Pyra
HM3 01:44:15.445 +00:42:47.905 117.8986
59 1075 Tomasz Stec
HM3 01:46:39.467 +00:45:11.927 115.2452
60 1253 Grzegorz Tabisz
HM3 01:49:26.459 +00:47:58.919 112.3144
61 767 Kuba Adamczyk MTB Krynica-Zdrój
HM3 01:56:54.655 +00:55:27.115 105.1382
62 1128 Dávid Sabanoš
HM3 01:57:04.263 +00:55:36.723 104.9944
63 1508 Marcin Płodzień Politechnika Rzeszowska
HM3 01:58:51.353 +00:57:23.813 103.4177
64 1283 Daniel Szczupak
HM3 02:04:41.655 +01:03:14.115 98.5755
65 963 Michał Bartnicki Baszta BikeSport Lesko
HM3 02:14:38.595 +01:13:11.055 91.2916
66 337 Tomáš Burcák Merida Stropkov
HM3 02:19:25.097 +01:17:57.557 88.1649
67 950 Tomasz Szkoła
HM3 02:55:24.317 +01:53:56.777 70.0766
68 1286 Michał Furman
HM3 03:04:57.713 +02:03:30.173 66.4559
DNF 430 Mateusz Bienias HM3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.