Impreza: Szosowy Klasyk Łańcucki 2014

Brak cyklu

Wyniki kategoria Open

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 58 Mateusz Bieleń Fil-Bike
Open 01:57:08.405 0.0000
2 110 Maxi Gaz KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE TEAM
Open 01:58:48.545 +00:01:40.140 0.0000
3 158 Artur Kozak BSK Miód Kozacki
Open 01:58:48.979 +00:01:40.574 0.0000
4 91 Filip Owczarek
Open 01:58:49.549 +00:01:41.144 0.0000
5 104 Paweł Książek
Open 01:58:50.539 +00:01:42.134 0.0000
6 74 Wojciech Konopka GKC Gorlice
Open 01:58:51.220 +00:01:42.815 0.0000
7 78 Krzysztof Michno ŁTC
Open 01:58:52.352 +00:01:43.947 0.0000
8 105 Olek Dziurzyński MAX FliZ BIKE KRAKÓW
Open 01:58:52.405 +00:01:44.000 0.0000
9 129 Marcin Kosterkiewicz Fredry 5 PTC Przemyśl
Open 01:58:52.957 +00:01:44.552 0.0000
10 85 Rafał Glinka
Open 01:58:53.895 +00:01:45.490 0.0000
11 111 Adam Ważny
Open 02:01:27.134 +00:04:18.729 0.0000
12 1 Dominik Cyburt ŁTC
Open 02:01:29.022 +00:04:20.617 0.0000
13 21 Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice
Open 02:01:29.622 +00:04:21.217 0.0000
14 134 Konrad Korzeniowski Bikeholicy TINES Team
Open 02:01:31.772 +00:04:23.367 0.0000
15 20 Damian Chłanda Grupetto Gorlice
Open 02:01:32.285 +00:04:23.880 0.0000
16 60 Piotr Wróblewski Essentia Vitae RKK MTB
Open 02:01:36.865 +00:04:28.460 0.0000
17 56 Mateusz Kuźmik Eleganckie Pompy Ogrodowe
Open 02:01:40.590 +00:04:32.185 0.0000
18 128 Grzegorz Bożek ŁTC
Open 02:03:59.498 +00:06:51.093 0.0000
19 14 ŁUKASZ ZAKIELARZ
Open 02:03:59.600 +00:06:51.195 0.0000
20 137 WOJCIECH PASOWICZ
Open 02:04:00.027 +00:06:51.622 0.0000
21 154 Łukasz Małaszowski Essentia Vitae RKK MTB
Open 02:04:00.555 +00:06:52.150 0.0000
22 76 Nikita Boldin SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Open 02:04:00.932 +00:06:52.527 0.0000
23 55 Paweł Kołodziej Eleganckie Pompy Ogrodowe
Open 02:04:01.157 +00:06:52.752 0.0000
24 16 Łukasz Janocha Jedlicze Team
Open 02:04:01.375 +00:06:52.970 0.0000
25 17 marcin marszałek
Open 02:04:02.600 +00:06:54.195 0.0000
26 30 Piotr Dębiec
Open 02:06:05.470 +00:08:57.065 0.0000
27 161 Sebastian Cieślachowski ŁTC
Open 02:06:05.540 +00:08:57.135 0.0000
28 122 Wojciech Wojtas Cichy Kącik
Open 02:06:05.889 +00:08:57.484 0.0000
29 100 Kamil Kowal ŁTC
Open 02:06:06.062 +00:08:57.657 0.0000
30 153 Janusz Łodej Millenium Hall Piaseco Team
Open 02:06:06.598 +00:08:58.193 0.0000
31 9 Krzysztof Król
Open 02:06:07.273 +00:08:58.868 0.0000
32 116 Jacek Piątek DKK GRYF DEBICA
Open 02:06:07.739 +00:08:59.334 0.0000
33 120 Krzysztof Szejdewik Psk Olimpionik
Open 02:06:08.210 +00:08:59.805 0.0000
34 126 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki
Open 02:06:08.219 +00:08:59.814 0.0000
35 107 Artur Tymczyszyn
Open 02:06:08.767 +00:09:00.362 0.0000
36 95 Szymon Brzoza Essentia Vitae RKK MTB
Open 02:06:10.205 +00:09:01.800 0.0000
37 123 Robert Szczuc
Open 02:11:12.867 +00:14:04.462 0.0000
38 38 Paweł Pukas
Open 02:11:13.352 +00:14:04.947 0.0000
39 32 IRENEUSZ STAFIEJ
Open 02:11:33.605 +00:14:25.200 0.0000
40 142 Adrian Kwiecień KKS Blat Rzeszów
Open 02:11:33.999 +00:14:25.594 0.0000
41 19 Przemek Gierczak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Open 02:11:34.212 +00:14:25.807 0.0000
42 34 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki
Open 02:11:34.652 +00:14:26.247 0.0000
43 93 Krzysztof Mazur Rycerze Ogolonych Nóg
Open 02:11:34.657 +00:14:26.252 0.0000
44 72 Dariusz Piędel
Open 02:11:54.245 +00:14:45.840 0.0000
45 109 Bartłomiej Ogiela Grupetto Gorlice
Open 02:12:34.484 +00:15:26.079 0.0000
46 113 Krzysztof Pazdan
Open 02:12:34.532 +00:15:26.127 0.0000
47 37 Radosław Wasilewski
Open 02:12:53.960 +00:15:45.555 0.0000
48 29 Michał Pałys CWKS Resovia Rzeszów
Open 02:13:00.225 +00:15:51.820 0.0000
49 11 Jakub Siwy CWKS Resovia Rzeszów
Open 02:13:00.539 +00:15:52.134 0.0000
50 40 Mariusz Motyka ŁTC
Open 02:13:03.980 +00:15:55.575 0.0000
51 92 Marek Stodolak
Open 02:13:04.875 +00:15:56.470 0.0000
52 41 Sławomir Mucha
Open 02:13:06.490 +00:15:58.085 0.0000
53 28 Edward Kurdziel ŁTC
Open 02:13:06.952 +00:15:58.547 0.0000
54 130 Eliza Jusyp Fredry 5 PTC Przemyśl
Open 02:13:07.574 +00:15:59.169 0.0000
55 157 Przemysław Liebner ORLEW KROSNO
Open 02:13:08.634 +00:16:00.229 0.0000
56 146 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała
Open 02:13:56.587 +00:16:48.182 0.0000
57 144 Jakub Szela CWKS Resovia Rzeszów
Open 02:15:24.845 +00:18:16.440 0.0000
58 106 Jan Bembenek Fredry 5 PTC Przemyśl
Open 02:15:27.324 +00:18:18.919 0.0000
59 2 Roman Pączka
Open 02:15:29.040 +00:18:20.635 0.0000
60 133 Dawid Piwowar Dobre Sklepy Rowerowe Krosno
Open 02:15:35.147 +00:18:26.742 0.0000
61 26 Szczepan Szobak Szobak Bike Maxi Sport TEAM
Open 02:15:42.490 +00:18:34.085 0.0000
62 73 Paweł Godula Bikeholicy TINES Team
Open 02:15:45.525 +00:18:37.120 0.0000
63 102 Jerzy Żuber Roweromania
Open 02:15:50.442 +00:18:42.037 0.0000
64 132 Cyprian Czarniecki
Open 02:16:43.034 +00:19:34.629 0.0000
65 75 Mateusz Glista Grupetto Gorlice
Open 02:18:46.397 +00:21:37.992 0.0000
66 125 Wiktor Bubniak
Open 02:18:58.952 +00:21:50.547 0.0000
67 119 Magdalena Winiarczyk Psk Olimpionik
Open 02:19:00.522 +00:21:52.117 0.0000
68 12 Piotr Krupa MACK Cycling
Open 02:19:01.029 +00:21:52.624 0.0000
69 59 Józef Majdański
Open 02:19:10.379 +00:22:01.974 0.0000
70 15 Janusz Siwiec Dobre Sklepy Rowerowe Krosno
Open 02:19:17.665 +00:22:09.260 0.0000
71 35 Mateusz Niedźwiecki BSK Miód Kozacki
Open 02:19:48.215 +00:22:39.810 0.0000
72 143 Zbigniew Gorczyca sowasport.pl
Open 02:19:53.402 +00:22:44.997 0.0000
73 13 Jacek Wasylów Team T-MOBILE
Open 02:20:16.072 +00:23:07.667 0.0000
74 139 Jakub Sobień
Open 02:20:26.494 +00:23:18.089 0.0000
75 18 Jerzy Świderski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Open 02:20:59.627 +00:23:51.222 0.0000
76 151 Paweł Jaworski
Open 02:21:07.207 +00:23:58.802 0.0000
77 117 Paweł Ligęska DKK GRYF DEBICA
Open 02:21:11.030 +00:24:02.625 0.0000
78 7 Jakub Rusin DKK GRYF DEBICA
Open 02:21:11.464 +00:24:03.059 0.0000
79 148 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała
Open 02:21:25.299 +00:24:16.894 0.0000
80 79 Marek Kulas DKK GRYF DEBICA
Open 02:21:30.450 +00:24:22.045 0.0000
81 145 Michał Szwed KKS Blat Rzeszów
Open 02:22:15.995 +00:25:07.590 0.0000
82 115 Marek Nosal DKK GRYF DEBICA
Open 02:22:44.927 +00:25:36.522 0.0000
83 127 Janusz Piechaczek MMBIKE TEAM
Open 02:22:45.645 +00:25:37.240 0.0000
84 124 Paweł Łyko ŁTC
Open 02:24:55.894 +00:27:47.489 0.0000
85 138 Piotr Koziarz Sokołowska Grupa Cyklistów
Open 02:25:00.640 +00:27:52.235 0.0000
86 88 Ewa Ruszała Troll Team
Open 02:25:35.825 +00:28:27.420 0.0000
87 136 Dawid Ziemba mtb mosir dukla
Open 02:26:13.918 +00:29:05.513 0.0000
88 96 Leszek Rząsa Laluś Squad
Open 02:26:46.603 +00:29:38.198 0.0000
89 135 Kamil Tanikowski
Open 02:26:50.330 +00:29:41.925 0.0000
90 108 MAREK Szuper Sarafis Team
Open 02:26:50.827 +00:29:42.422 0.0000
91 8 Waldemar Malinowski EXET
Open 02:27:25.605 +00:30:17.200 0.0000
92 22 Piotr Krawczyk sowasport.pl
Open 02:27:51.033 +00:30:42.628 0.0000
93 101 Zbigniew Pisiak
Open 02:28:02.717 +00:30:54.312 0.0000
94 114 Jacek Ciecieręga DKK GRYF DEBICA
Open 02:28:53.850 +00:31:45.445 0.0000
95 131 Jacek Szczupak ŁTC
Open 02:29:03.629 +00:31:55.224 0.0000
96 152 Sławomir Kozicki
Open 02:29:07.899 +00:31:59.494 0.0000
97 81 Grzegorz Siteń sowasport.pl
Open 02:29:09.448 +00:32:01.043 0.0000
98 43 Grzegorz Dąbrowski Essentia Vitae RKK MTB
Open 02:29:22.837 +00:32:14.432 0.0000
99 31 Marcin Rajchel Lukateam
Open 02:29:38.224 +00:32:29.819 0.0000
100 80 Andrzej Kulas
Open 02:31:04.999 +00:33:56.594 0.0000
101 147 Dominik Bardian STS Jordan Wola Mała
Open 02:31:07.578 +00:33:59.173 0.0000
102 24 Wiesław Sura ŁTC
Open 02:31:36.562 +00:34:28.157 0.0000
103 77 Wacław Sułowski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Open 02:31:37.957 +00:34:29.552 0.0000
104 44 Krzysztof Gajewski
Open 02:31:41.290 +00:34:32.885 0.0000
105 5 Paweł Borowiec DKK GRYF DEBICA
Open 02:33:39.960 +00:36:31.555 0.0000
106 90 Robert Dydo
Open 02:34:14.295 +00:37:05.890 0.0000
107 42 Paweł Surmacz
Open 02:35:37.322 +00:38:28.917 0.0000
108 150 Dominik Lis
Open 02:37:40.182 +00:40:31.777 0.0000
109 149 Damian Nowiński STS Jordan Wola Mała
Open 02:39:13.190 +00:42:04.785 0.0000
110 103 Jerzy Szpunar ŁTC
Open 02:40:20.682 +00:43:12.277 0.0000
111 25 Mariusz Babiarz STS Jordan Wola Mała
Open 02:42:58.975 +00:45:50.570 0.0000
112 89 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała
Open 02:42:59.344 +00:45:50.939 0.0000
113 121 Maciej Wałczyk
Open 02:45:30.003 +00:48:21.598 0.0000
114 141 Bogusław Witkowski KKS Blat Rzeszów
Open 02:46:20.400 +00:49:11.995 0.0000
115 33 Aleksander Pałys
Open 02:47:12.437 +00:50:04.032 0.0000
116 6 grzegorz rusin DKK GRYF DEBICA
Open 02:47:12.657 +00:50:04.252 0.0000
117 98 Jerzy Bardian ŁTC
Open 02:48:31.149 +00:51:22.744 0.0000
118 86 Jerzy Szwed KKS Blat Rzeszów
Open 02:48:48.560 +00:51:40.155 0.0000
119 87 Robert Patycki KKS Blat Rzeszów
Open 02:53:28.120 +00:56:19.715 0.0000
120 23 Maciej Trojniar KKS Blat Rzeszów
Open 02:56:02.434 +00:58:54.029 0.0000
121 83 Marcin Potępa Grupetto Gorlice
Open 03:05:30.195 +01:08:21.790 0.0000
122 36 Jan Kruczek
Open 03:06:07.687 +01:08:59.282 0.0000
123 3 Piotr Lasek
Open 03:11:07.912 +01:13:59.507 0.0000
124 140 TOMASZ ZIAJA
Open 03:11:57.200 +01:14:48.795 0.0000
125 10 KAZIMIERZ KŁOSOWICZ KS STRZYŻÓW MTB TEAM
Open 03:12:25.217 +01:15:16.812 0.0000
126 118 Wacław Stasiowski
Open 03:13:59.508 +01:16:51.103 0.0000
127 160 Krystian Ignas
Open 03:15:51.503 +01:18:43.098 0.0000
DNF 82 Marcin Gniewek Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 97 Rafał Grubman Laluś Squad Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 99 Jacek Kłeczek Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 57 Marek Komornik BSK Miód Kozacki Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 94 Wojciech Magierło Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 155 Joanna Majewska Essentia Vitae RKK MTB Open DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 156 Filip Peliszko Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 27 Marcin Rydel Rycerze Ogolonych Nóg Open DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.