Impreza: Szosowy Klasyk Łańcucki 2014

Brak cyklu

Wyniki kategoria MOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 58 Mateusz Bieleń Fil-Bike
MOpen 01:57:08.405 0.0000
2 110 Maxi Gaz KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE TEAM
MOpen 01:58:48.545 +00:01:40.140 0.0000
3 158 Artur Kozak BSK Miód Kozacki
MOpen 01:58:48.979 +00:01:40.574 0.0000
4 91 Filip Owczarek
MOpen 01:58:49.549 +00:01:41.144 0.0000
5 104 Paweł Książek
MOpen 01:58:50.539 +00:01:42.134 0.0000
6 74 Wojciech Konopka GKC Gorlice
MOpen 01:58:51.220 +00:01:42.815 0.0000
7 78 Krzysztof Michno ŁTC
MOpen 01:58:52.352 +00:01:43.947 0.0000
8 105 Olek Dziurzyński MAX FliZ BIKE KRAKÓW
MOpen 01:58:52.405 +00:01:44.000 0.0000
9 129 Marcin Kosterkiewicz Fredry 5 PTC Przemyśl
MOpen 01:58:52.957 +00:01:44.552 0.0000
10 85 Rafał Glinka
MOpen 01:58:53.895 +00:01:45.490 0.0000
11 111 Adam Ważny
MOpen 02:01:27.134 +00:04:18.729 0.0000
12 1 Dominik Cyburt ŁTC
MOpen 02:01:29.022 +00:04:20.617 0.0000
13 21 Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice
MOpen 02:01:29.622 +00:04:21.217 0.0000
14 134 Konrad Korzeniowski Bikeholicy TINES Team
MOpen 02:01:31.772 +00:04:23.367 0.0000
15 20 Damian Chłanda Grupetto Gorlice
MOpen 02:01:32.285 +00:04:23.880 0.0000
16 60 Piotr Wróblewski Essentia Vitae RKK MTB
MOpen 02:01:36.865 +00:04:28.460 0.0000
17 56 Mateusz Kuźmik Eleganckie Pompy Ogrodowe
MOpen 02:01:40.590 +00:04:32.185 0.0000
18 128 Grzegorz Bożek ŁTC
MOpen 02:03:59.498 +00:06:51.093 0.0000
19 14 ŁUKASZ ZAKIELARZ
MOpen 02:03:59.600 +00:06:51.195 0.0000
20 137 WOJCIECH PASOWICZ
MOpen 02:04:00.027 +00:06:51.622 0.0000
21 154 Łukasz Małaszowski Essentia Vitae RKK MTB
MOpen 02:04:00.555 +00:06:52.150 0.0000
22 76 Nikita Boldin SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MOpen 02:04:00.932 +00:06:52.527 0.0000
23 55 Paweł Kołodziej Eleganckie Pompy Ogrodowe
MOpen 02:04:01.157 +00:06:52.752 0.0000
24 16 Łukasz Janocha Jedlicze Team
MOpen 02:04:01.375 +00:06:52.970 0.0000
25 17 marcin marszałek
MOpen 02:04:02.600 +00:06:54.195 0.0000
26 30 Piotr Dębiec
MOpen 02:06:05.470 +00:08:57.065 0.0000
27 161 Sebastian Cieślachowski ŁTC
MOpen 02:06:05.540 +00:08:57.135 0.0000
28 122 Wojciech Wojtas Cichy Kącik
MOpen 02:06:05.889 +00:08:57.484 0.0000
29 100 Kamil Kowal ŁTC
MOpen 02:06:06.062 +00:08:57.657 0.0000
30 153 Janusz Łodej Millenium Hall Piaseco Team
MOpen 02:06:06.598 +00:08:58.193 0.0000
31 9 Krzysztof Król
MOpen 02:06:07.273 +00:08:58.868 0.0000
32 116 Jacek Piątek DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:06:07.739 +00:08:59.334 0.0000
33 120 Krzysztof Szejdewik Psk Olimpionik
MOpen 02:06:08.210 +00:08:59.805 0.0000
34 126 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki
MOpen 02:06:08.219 +00:08:59.814 0.0000
35 107 Artur Tymczyszyn
MOpen 02:06:08.767 +00:09:00.362 0.0000
36 95 Szymon Brzoza Essentia Vitae RKK MTB
MOpen 02:06:10.205 +00:09:01.800 0.0000
37 123 Robert Szczuc
MOpen 02:11:12.867 +00:14:04.462 0.0000
38 38 Paweł Pukas
MOpen 02:11:13.352 +00:14:04.947 0.0000
39 32 IRENEUSZ STAFIEJ
MOpen 02:11:33.605 +00:14:25.200 0.0000
40 142 Adrian Kwiecień KKS Blat Rzeszów
MOpen 02:11:33.999 +00:14:25.594 0.0000
41 19 Przemek Gierczak SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MOpen 02:11:34.212 +00:14:25.807 0.0000
42 34 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki
MOpen 02:11:34.652 +00:14:26.247 0.0000
43 93 Krzysztof Mazur Rycerze Ogolonych Nóg
MOpen 02:11:34.657 +00:14:26.252 0.0000
44 72 Dariusz Piędel
MOpen 02:11:54.245 +00:14:45.840 0.0000
45 109 Bartłomiej Ogiela Grupetto Gorlice
MOpen 02:12:34.484 +00:15:26.079 0.0000
46 113 Krzysztof Pazdan
MOpen 02:12:34.532 +00:15:26.127 0.0000
47 37 Radosław Wasilewski
MOpen 02:12:53.960 +00:15:45.555 0.0000
48 29 Michał Pałys CWKS Resovia Rzeszów
MOpen 02:13:00.225 +00:15:51.820 0.0000
49 11 Jakub Siwy CWKS Resovia Rzeszów
MOpen 02:13:00.539 +00:15:52.134 0.0000
50 40 Mariusz Motyka ŁTC
MOpen 02:13:03.980 +00:15:55.575 0.0000
51 92 Marek Stodolak
MOpen 02:13:04.875 +00:15:56.470 0.0000
52 41 Sławomir Mucha
MOpen 02:13:06.490 +00:15:58.085 0.0000
53 28 Edward Kurdziel ŁTC
MOpen 02:13:06.952 +00:15:58.547 0.0000
54 157 Przemysław Liebner ORLEW KROSNO
MOpen 02:13:08.634 +00:16:00.229 0.0000
55 146 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała
MOpen 02:13:56.587 +00:16:48.182 0.0000
56 144 Jakub Szela CWKS Resovia Rzeszów
MOpen 02:15:24.845 +00:18:16.440 0.0000
57 106 Jan Bembenek Fredry 5 PTC Przemyśl
MOpen 02:15:27.324 +00:18:18.919 0.0000
58 2 Roman Pączka
MOpen 02:15:29.040 +00:18:20.635 0.0000
59 133 Dawid Piwowar Dobre Sklepy Rowerowe Krosno
MOpen 02:15:35.147 +00:18:26.742 0.0000
60 26 Szczepan Szobak Szobak Bike Maxi Sport TEAM
MOpen 02:15:42.490 +00:18:34.085 0.0000
61 73 Paweł Godula Bikeholicy TINES Team
MOpen 02:15:45.525 +00:18:37.120 0.0000
62 102 Jerzy Żuber Roweromania
MOpen 02:15:50.442 +00:18:42.037 0.0000
63 132 Cyprian Czarniecki
MOpen 02:16:43.034 +00:19:34.629 0.0000
64 75 Mateusz Glista Grupetto Gorlice
MOpen 02:18:46.397 +00:21:37.992 0.0000
65 125 Wiktor Bubniak
MOpen 02:18:58.952 +00:21:50.547 0.0000
66 12 Piotr Krupa MACK Cycling
MOpen 02:19:01.029 +00:21:52.624 0.0000
67 59 Józef Majdański
MOpen 02:19:10.379 +00:22:01.974 0.0000
68 15 Janusz Siwiec Dobre Sklepy Rowerowe Krosno
MOpen 02:19:17.665 +00:22:09.260 0.0000
69 35 Mateusz Niedźwiecki BSK Miód Kozacki
MOpen 02:19:48.215 +00:22:39.810 0.0000
70 143 Zbigniew Gorczyca sowasport.pl
MOpen 02:19:53.402 +00:22:44.997 0.0000
71 13 Jacek Wasylów Team T-MOBILE
MOpen 02:20:16.072 +00:23:07.667 0.0000
72 139 Jakub Sobień
MOpen 02:20:26.494 +00:23:18.089 0.0000
73 18 Jerzy Świderski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MOpen 02:20:59.627 +00:23:51.222 0.0000
74 151 Paweł Jaworski
MOpen 02:21:07.207 +00:23:58.802 0.0000
75 117 Paweł Ligęska DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:21:11.030 +00:24:02.625 0.0000
76 7 Jakub Rusin DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:21:11.464 +00:24:03.059 0.0000
77 148 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała
MOpen 02:21:25.299 +00:24:16.894 0.0000
78 79 Marek Kulas DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:21:30.450 +00:24:22.045 0.0000
79 145 Michał Szwed KKS Blat Rzeszów
MOpen 02:22:15.995 +00:25:07.590 0.0000
80 115 Marek Nosal DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:22:44.927 +00:25:36.522 0.0000
81 127 Janusz Piechaczek MMBIKE TEAM
MOpen 02:22:45.645 +00:25:37.240 0.0000
82 124 Paweł Łyko ŁTC
MOpen 02:24:55.894 +00:27:47.489 0.0000
83 138 Piotr Koziarz Sokołowska Grupa Cyklistów
MOpen 02:25:00.640 +00:27:52.235 0.0000
84 136 Dawid Ziemba mtb mosir dukla
MOpen 02:26:13.918 +00:29:05.513 0.0000
85 96 Leszek Rząsa Laluś Squad
MOpen 02:26:46.603 +00:29:38.198 0.0000
86 135 Kamil Tanikowski
MOpen 02:26:50.330 +00:29:41.925 0.0000
87 108 MAREK Szuper Sarafis Team
MOpen 02:26:50.827 +00:29:42.422 0.0000
88 8 Waldemar Malinowski EXET
MOpen 02:27:25.605 +00:30:17.200 0.0000
89 22 Piotr Krawczyk sowasport.pl
MOpen 02:27:51.033 +00:30:42.628 0.0000
90 101 Zbigniew Pisiak
MOpen 02:28:02.717 +00:30:54.312 0.0000
91 114 Jacek Ciecieręga DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:28:53.850 +00:31:45.445 0.0000
92 131 Jacek Szczupak ŁTC
MOpen 02:29:03.629 +00:31:55.224 0.0000
93 152 Sławomir Kozicki
MOpen 02:29:07.899 +00:31:59.494 0.0000
94 81 Grzegorz Siteń sowasport.pl
MOpen 02:29:09.448 +00:32:01.043 0.0000
95 43 Grzegorz Dąbrowski Essentia Vitae RKK MTB
MOpen 02:29:22.837 +00:32:14.432 0.0000
96 31 Marcin Rajchel Lukateam
MOpen 02:29:38.224 +00:32:29.819 0.0000
97 80 Andrzej Kulas
MOpen 02:31:04.999 +00:33:56.594 0.0000
98 147 Dominik Bardian STS Jordan Wola Mała
MOpen 02:31:07.578 +00:33:59.173 0.0000
99 24 Wiesław Sura ŁTC
MOpen 02:31:36.562 +00:34:28.157 0.0000
100 77 Wacław Sułowski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MOpen 02:31:37.957 +00:34:29.552 0.0000
101 44 Krzysztof Gajewski
MOpen 02:31:41.290 +00:34:32.885 0.0000
102 5 Paweł Borowiec DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:33:39.960 +00:36:31.555 0.0000
103 90 Robert Dydo
MOpen 02:34:14.295 +00:37:05.890 0.0000
104 42 Paweł Surmacz
MOpen 02:35:37.322 +00:38:28.917 0.0000
105 150 Dominik Lis
MOpen 02:37:40.182 +00:40:31.777 0.0000
106 149 Damian Nowiński STS Jordan Wola Mała
MOpen 02:39:13.190 +00:42:04.785 0.0000
107 103 Jerzy Szpunar ŁTC
MOpen 02:40:20.682 +00:43:12.277 0.0000
108 25 Mariusz Babiarz STS Jordan Wola Mała
MOpen 02:42:58.975 +00:45:50.570 0.0000
109 89 Tadeusz Czwarkiel STS Jordan Wola Mała
MOpen 02:42:59.344 +00:45:50.939 0.0000
110 121 Maciej Wałczyk
MOpen 02:45:30.003 +00:48:21.598 0.0000
111 141 Bogusław Witkowski KKS Blat Rzeszów
MOpen 02:46:20.400 +00:49:11.995 0.0000
112 33 Aleksander Pałys
MOpen 02:47:12.437 +00:50:04.032 0.0000
113 6 grzegorz rusin DKK GRYF DEBICA
MOpen 02:47:12.657 +00:50:04.252 0.0000
114 98 Jerzy Bardian ŁTC
MOpen 02:48:31.149 +00:51:22.744 0.0000
115 86 Jerzy Szwed KKS Blat Rzeszów
MOpen 02:48:48.560 +00:51:40.155 0.0000
116 87 Robert Patycki KKS Blat Rzeszów
MOpen 02:53:28.120 +00:56:19.715 0.0000
117 23 Maciej Trojniar KKS Blat Rzeszów
MOpen 02:56:02.434 +00:58:54.029 0.0000
118 83 Marcin Potępa Grupetto Gorlice
MOpen 03:05:30.195 +01:08:21.790 0.0000
119 36 Jan Kruczek
MOpen 03:06:07.687 +01:08:59.282 0.0000
120 3 Piotr Lasek
MOpen 03:11:07.912 +01:13:59.507 0.0000
121 140 TOMASZ ZIAJA
MOpen 03:11:57.200 +01:14:48.795 0.0000
122 10 KAZIMIERZ KŁOSOWICZ KS STRZYŻÓW MTB TEAM
MOpen 03:12:25.217 +01:15:16.812 0.0000
123 118 Wacław Stasiowski
MOpen 03:13:59.508 +01:16:51.103 0.0000
124 160 Krystian Ignas
MOpen 03:15:51.503 +01:18:43.098 0.0000
DNF 82 Marcin Gniewek MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 97 Rafał Grubman Laluś Squad MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 99 Jacek Kłeczek MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 57 Marek Komornik BSK Miód Kozacki MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 94 Wojciech Magierło MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 156 Filip Peliszko MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 27 Marcin Rydel Rycerze Ogolonych Nóg MOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.