Impreza: Szosowy Klasyk Łańcucki 2014

Brak cyklu

Wyniki kategoria M3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 110 Maxi Gaz KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ BIKE TEAM
M3 01:58:48.545 0.0000
2 91 Filip Owczarek
M3 01:58:49.549 +00:00:01.004 0.0000
3 104 Paweł Książek
M3 01:58:50.539 +00:00:01.994 0.0000
4 74 Wojciech Konopka GKC Gorlice
M3 01:58:51.220 +00:00:02.675 0.0000
5 129 Marcin Kosterkiewicz Fredry 5 PTC Przemyśl
M3 01:58:52.957 +00:00:04.412 0.0000
6 111 Adam Ważny
M3 02:01:27.134 +00:02:38.589 0.0000
7 154 Łukasz Małaszowski Essentia Vitae RKK MTB
M3 02:04:00.555 +00:05:12.10 0.0000
8 76 Nikita Boldin SPORT SERWIS SANDOMIERZ
M3 02:04:00.932 +00:05:12.387 0.0000
9 16 Łukasz Janocha Jedlicze Team
M3 02:04:01.375 +00:05:12.830 0.0000
10 17 marcin marszałek
M3 02:04:02.600 +00:05:14.055 0.0000
11 161 Sebastian Cieślachowski ŁTC
M3 02:06:05.540 +00:07:16.995 0.0000
12 153 Janusz Łodej Millenium Hall Piaseco Team
M3 02:06:06.598 +00:07:18.053 0.0000
13 126 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki
M3 02:06:08.219 +00:07:19.674 0.0000
14 123 Robert Szczuc
M3 02:11:12.867 +00:12:24.322 0.0000
15 72 Dariusz Piędel
M3 02:11:54.245 +00:13:05.700 0.0000
16 40 Mariusz Motyka ŁTC
M3 02:13:03.980 +00:14:15.435 0.0000
17 157 Przemysław Liebner ORLEW KROSNO
M3 02:13:08.634 +00:14:20.089 0.0000
18 133 Dawid Piwowar Dobre Sklepy Rowerowe Krosno
M3 02:15:35.147 +00:16:46.602 0.0000
19 132 Cyprian Czarniecki
M3 02:16:43.034 +00:17:54.489 0.0000
20 75 Mateusz Glista Grupetto Gorlice
M3 02:18:46.397 +00:19:57.852 0.0000
21 125 Wiktor Bubniak
M3 02:18:58.952 +00:20:10.407 0.0000
22 13 Jacek Wasylów Team T-MOBILE
M3 02:20:16.072 +00:21:27.527 0.0000
23 139 Jakub Sobień
M3 02:20:26.494 +00:21:37.949 0.0000
24 115 Marek Nosal DKK GRYF DEBICA
M3 02:22:44.927 +00:23:56.382 0.0000
25 138 Piotr Koziarz Sokołowska Grupa Cyklistów
M3 02:25:00.640 +00:26:12.095 0.0000
26 96 Leszek Rząsa Laluś Squad
M3 02:26:46.603 +00:27:58.058 0.0000
27 8 Waldemar Malinowski EXET
M3 02:27:25.605 +00:28:37.060 0.0000
28 43 Grzegorz Dąbrowski Essentia Vitae RKK MTB
M3 02:29:22.837 +00:30:34.292 0.0000
29 31 Marcin Rajchel Lukateam
M3 02:29:38.224 +00:30:49.679 0.0000
30 5 Paweł Borowiec DKK GRYF DEBICA
M3 02:33:39.960 +00:34:51.415 0.0000
31 42 Paweł Surmacz
M3 02:35:37.322 +00:36:48.777 0.0000
32 140 TOMASZ ZIAJA
M3 03:11:57.200 +01:13:08.655 0.0000
DNF 97 Rafał Grubman Laluś Squad M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 99 Jacek Kłeczek M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 57 Marek Komornik BSK Miód Kozacki M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 94 Wojciech Magierło M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 156 Filip Peliszko M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.