Impreza: Etap 4

Ochotnica MTB 4 Towers 2020

Wyniki kategoria OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 28 PAWEŁ GALIK
M4 OPEN 02:04:28.727 0.0000
2 73 Łukasz Maziarek
M3 OPEN 02:09:46.473 +00:05:17.746 0.0000
3 121 Maciej Ścierski MŚ CYCLING - trening i dietetyka w kolarstwie
M2 OPEN 02:15:29.790 +00:11:01.063 0.0000
4 74 WOJCIECH LEBEK WROMAL MTB TEAM
M3 OPEN 02:19:55.002 +00:15:26.275 0.0000
5 128 Marcin Wielosik Novomatic Technologies Poland
M2 OPEN 02:20:01.577 +00:15:32.850 0.0000
6 18 Grzegorz Drzewiecki Loyalty Point Racing Team
M4 OPEN 02:20:45.782 +00:16:17.055 0.0000
7 93 Artur Pstraś WROMAL MTB TEAM
M4 OPEN 02:21:33.084 +00:17:04.357 0.0000
8 116 Tomasz Szczęsny MH Automatyka
M4 OPEN 02:28:53.142 +00:24:24.415 0.0000
9 24 Maciej Fiałkiewicz
M4 OPEN 02:32:15.750 +00:27:47.023 0.0000
10 126 Mateusz Tygielski MH Automatyka
M2 OPEN 02:33:47.670 +00:29:18.943 0.0000
11 87 Marcin Osipowicz
M3 OPEN 02:36:28.350 +00:31:59.623 0.0000
12 13 Gianmarco Costanzo Marin Bikes California
M3 OPEN 02:37:01.305 +00:32:32.578 0.0000
13 90 Grzegorz Pawlusiak
M4 OPEN 02:38:40.257 +00:34:11.530 0.0000
14 297 Michalina Bąk Puchałka Sport
OPEN 02:41:04.195 +00:36:35.468 0.0000
15 38 Mirosław Kalinowski Atak Sport Gliwice
M5 OPEN 02:44:33.863 +00:40:05.136 0.0000
16 113 Roman Strackiewicz
M5 OPEN 02:58:41.210 +00:54:12.483 0.0000
17 287 Adrianna Owczarek Komorniki MTB Team
OPEN 02:58:49.297 +00:54:20.570 0.0000
18 77 Tomasz Mucha
M4 OPEN 03:03:54.712 +00:59:25.985 0.0000
19 11 Bogusław Brzeźny
M5 OPEN 03:04:07.475 +00:59:38.748 0.0000
20 56 Mateusz Kula
M3 OPEN 03:07:32.812 +01:03:04.085 0.0000
21 64 Łukasz Lasota
M3 OPEN 03:08:45.468 +01:04:16.741 0.0000
22 66 krzysztof bachowski SCHC Chrzanów
M4 OPEN 03:16:05.337 +01:11:36.610 0.0000
23 92 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice
M4 OPEN 03:26:25.527 +01:21:56.800 0.0000
24 298 Olga Atraszkiewicz
OPEN 03:29:08.088 +01:24:39.361 0.0000
25 65 Rafael Lubawy
M4 OPEN 03:37:36.270 +01:33:07.543 0.0000
26 25 Dominik Filipowski
M3 OPEN 03:49:52.508 +01:45:23.781 0.0000
DNF 296 Joanna Bronikowska OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 295 Karolina Chwiej KOMOBIKE SCOTT OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 292 Oliwia Kamińska Scs Osoz Racing Team OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 75 Bartosz Miszczak M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 83 ADAM NIESPODZIANY MTB Team Toyota Ukleja M2 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 125 Wojciech Tulik M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.