Impreza: Etap 4

Ochotnica MTB 4 Towers 2020

Wyniki kategoria OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 82 Tomasz Niedźwiecki Reanimacja Rowerowa Tarnów
M3 OPEN 02:58:23.362 0.0000
2 6 Piotr Berdzik IMMotion Specialized Skoda GALL-ICM Team
M3 OPEN 03:02:26.127 +00:04:02.765 0.0000
3 50 Andrzej Kruszec Harda Horda
M3 OPEN 03:07:28.413 +00:09:05.051 0.0000
4 16 Adam Deyk
M3 OPEN 03:12:01.737 +00:13:38.375 0.0000
5 68 Karol Macek Synergy Racing Team
M2 OPEN 03:12:02.173 +00:13:38.811 0.0000
6 17 István Kovács Ozdike
M4 OPEN 03:15:55.390 +00:17:32.028 0.0000
7 122 Maciej Ściga Metrobikes.pl
M4 OPEN 03:16:22.044 +00:17:58.682 0.0000
8 283 Anna Tomica Trek Bielsko - Biała Tomica Coaching
OPEN 03:19:18.382 +00:20:55.020 0.0000
9 23 Marcin Dziub SEVEN-PERCEPTUS TEAM
M4 OPEN 03:21:09.650 +00:22:46.288 0.0000
10 102 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team
M3 OPEN 03:21:43.518 +00:23:20.156 0.0000
11 37 Tomasz Juchniewicz Szukam teamu!
M3 OPEN 03:24:41.857 +00:26:18.495 0.0000
12 99 Marcin Rydel Zryw Buszkowiczki
M2 OPEN 03:27:19.929 +00:28:56.567 0.0000
13 46 Krzysztof Kokot 2K Sport Team
M2 OPEN 03:28:11.625 +00:29:48.263 0.0000
14 41 Marek Kapica TOMAZI BIKE TEAM
M3 OPEN 03:29:16.270 +00:30:52.908 0.0000
15 67 Marek Łuczkiewicz Team UŻABY.pl
M3 OPEN 03:29:17.097 +00:30:53.735 0.0000
16 84 Stanisław Niewiadomy StanDach Team
M5 OPEN 03:34:15.934 +00:35:52.572 0.0000
17 1 Jakub Litawinski 72d Rowmix Java
M3 OPEN 03:35:25.877 +00:37:02.515 0.0000
18 19 Marcin Drzewiecki Loyalty Point Racing Team
M4 OPEN 03:36:05.664 +00:37:42.302 0.0000
19 124 Michał Trapp Damen Bike Team
M4 OPEN 03:37:38.945 +00:39:15.583 0.0000
20 35 Mirosław Jachorek Bike Room Team
M4 OPEN 03:43:03.923 +00:44:40.561 0.0000
21 45 Artur Kłysz Roztocze Cycling Team
M4 OPEN 03:44:36.377 +00:46:13.015 0.0000
22 49 Krzysztof Kowalczyk Grupa Bankietowa
M3 OPEN 03:44:37.435 +00:46:14.073 0.0000
23 5 Jerzy Bąk Team UŻABY.pl
M3 OPEN 03:46:54.629 +00:48:31.267 0.0000
24 40 Jacek Kamiński ROMET FACTORY TEAM
M4 OPEN 03:47:30.422 +00:49:07.060 0.0000
25 26 Kristaps Gailis POLICE CYCLING TEAM LATVIA
M2 OPEN 03:50:29.227 +00:52:05.865 0.0000
26 61 Oskar Kuttner Scs Osoz Racing Team
M2 OPEN 03:52:43.149 +00:54:19.787 0.0000
27 80 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com
M3 OPEN 03:59:35.615 +01:01:12.253 0.0000
28 110 Piotr Sobierajski wtw-poland.com
M4 OPEN 04:00:51.567 +01:02:28.205 0.0000
29 86 Jacek Olech NWT MTB Świecie
M5 OPEN 04:01:22.557 +01:02:59.195 0.0000
30 97 Hubert Roszkowski
M4 OPEN 04:03:44.562 +01:05:21.200 0.0000
31 29 Marcin Gębala ESKA TEAM
M4 OPEN 04:05:36.587 +01:07:13.225 0.0000
32 79 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM
M4 OPEN 04:07:46.417 +01:09:23.055 0.0000
33 62 Szymon Kwiatkowski
M2 OPEN 04:08:12.018 +01:09:48.656 0.0000
34 119 Sebastian Sztal Bike Room Team
M4 OPEN 04:10:28.997 +01:12:05.635 0.0000
35 286 Emilia Pingot
OPEN 04:11:00.517 +01:12:37.155 0.0000
36 10 Tomasz Borowiecki Mybike
M4 OPEN 04:12:07.459 +01:13:44.097 0.0000
37 39 Jan Kalisz
M3 OPEN 04:15:28.870 +01:17:05.508 0.0000
38 27 Zintis Gailis POLICE CYCLING TEAM LATVIA
M5 OPEN 04:17:45.742 +01:19:22.380 0.0000
39 282 Elżbieta Wydrowska DiverseExtremeTeam
OPEN 04:20:56.827 +01:22:33.465 0.0000
40 293 Edyta Jakubowska-Olech NWT MTB Świecie
OPEN 04:29:54.097 +01:31:30.735 0.0000
41 106 Andrzej Sikora
M4 OPEN 04:32:07.830 +01:33:44.468 0.0000
42 63 Andrzej Lackowski wydolność.pl
M3 OPEN 04:33:32.580 +01:35:09.218 0.0000
43 32 Grzegorz Gogulski SISU-OWB rowertour.com
M4 OPEN 04:34:53.427 +01:36:30.065 0.0000
44 53 Robert Kubat BIKESHOP RADOM
M5 OPEN 04:35:08.897 +01:36:45.535 0.0000
45 70 Marcin Marcinkowski DT4YOU MTB TEAM
M4 OPEN 04:36:35.540 +01:38:12.178 0.0000
46 71 LESZEK MARIAŃSKI LZS Skra Paterek IT-ROS TEAM
M4 OPEN 04:44:00.958 +01:45:37.596 0.0000
47 21 Martins Dzelmitis POLICE CYCLING TEAM LATVIA
M4 OPEN 04:44:22.385 +01:45:59.023 0.0000
48 284 Agnieszka Sitarek PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
OPEN 04:51:12.435 +01:52:49.073 0.0000
49 100 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM
M3 OPEN 04:57:58.619 +01:59:35.257 0.0000
50 288 Emilia Mariańska LZS Skra Paterek IT-ROS TEAM
OPEN 05:00:31.300 +02:02:07.938 0.0000
51 9 Jarosław Bońkowski MH Automatyka
M5 OPEN 05:18:09.815 +02:19:46.453 0.0000
52 15 Sławomir Ćwikła LZS Skra Paterek IT-ROS TEAM
M4 OPEN 05:34:28.560 +02:36:05.198 0.0000
53 289 Agata Kurkiewicz JakśBud Biedrusko
OPEN 05:49:27.345 +02:51:03.983 0.0000
DNF 8 Michał Bochenek M2 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 14 Jan Czapliński KOMOBIKE SCOTT M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 33 Przemysław Grządka PZU SPORT TEAM M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 291 Ewa Karchniwy Scs Osoz Racing Team OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 290 Natalia Kmak Team UŻABY.pl OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 47 Grzegorz Kopinski BADGERS CREW MTB NOWE M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 60 Krzysztof Kuś M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 69 Filip Mańczak Czerwonak Biega M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 78 Janusz Muller Scs Osoz Racing Team M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 81 Adam Nawłatyna Metrobikes.pl M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 91 Jan Pawłowski Velogd M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 94 Tomasz Radziejowski SST Lubcza M5 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 285 ALICJA ROLBIECKA MH Automatyka OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 101 Łukasz Sanocki Harda Horda M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 111 Roland Socha Komorniki MTB Team M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 130 Krzysztof Wizner M5 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 138 Zdzisław Zaręba Nowotarski Klub Kolarski - Kompex M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.