Impreza: Etap 4

Ochotnica MTB 4 Towers 2020

Wyniki kategoria Mężczyźni OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 82 Tomasz Niedźwiecki Reanimacja Rowerowa Tarnów
M3 Mężczyźni OPEN 02:58:23.362 0.0000
2 6 Piotr Berdzik IMMotion Specialized Skoda GALL-ICM Team
M3 Mężczyźni OPEN 03:02:26.127 +00:04:02.765 0.0000
3 50 Andrzej Kruszec Harda Horda
M3 Mężczyźni OPEN 03:07:28.413 +00:09:05.051 0.0000
4 16 Adam Deyk
M3 Mężczyźni OPEN 03:12:01.737 +00:13:38.375 0.0000
5 68 Karol Macek Synergy Racing Team
M2 Mężczyźni OPEN 03:12:02.173 +00:13:38.811 0.0000
6 17 István Kovács Ozdike
M4 Mężczyźni OPEN 03:15:55.390 +00:17:32.028 0.0000
7 122 Maciej Ściga Metrobikes.pl
M4 Mężczyźni OPEN 03:16:22.044 +00:17:58.682 0.0000
8 23 Marcin Dziub SEVEN-PERCEPTUS TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 03:21:09.650 +00:22:46.288 0.0000
9 102 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team
M3 Mężczyźni OPEN 03:21:43.518 +00:23:20.156 0.0000
10 37 Tomasz Juchniewicz Szukam teamu!
M3 Mężczyźni OPEN 03:24:41.857 +00:26:18.495 0.0000
11 99 Marcin Rydel Zryw Buszkowiczki
M2 Mężczyźni OPEN 03:27:19.929 +00:28:56.567 0.0000
12 46 Krzysztof Kokot 2K Sport Team
M2 Mężczyźni OPEN 03:28:11.625 +00:29:48.263 0.0000
13 41 Marek Kapica TOMAZI BIKE TEAM
M3 Mężczyźni OPEN 03:29:16.270 +00:30:52.908 0.0000
14 67 Marek Łuczkiewicz Team UŻABY.pl
M3 Mężczyźni OPEN 03:29:17.097 +00:30:53.735 0.0000
15 84 Stanisław Niewiadomy StanDach Team
M5 Mężczyźni OPEN 03:34:15.934 +00:35:52.572 0.0000
16 1 Jakub Litawinski 72d Rowmix Java
M3 Mężczyźni OPEN 03:35:25.877 +00:37:02.515 0.0000
17 19 Marcin Drzewiecki Loyalty Point Racing Team
M4 Mężczyźni OPEN 03:36:05.664 +00:37:42.302 0.0000
18 124 Michał Trapp Damen Bike Team
M4 Mężczyźni OPEN 03:37:38.945 +00:39:15.583 0.0000
19 35 Mirosław Jachorek Bike Room Team
M4 Mężczyźni OPEN 03:43:03.923 +00:44:40.561 0.0000
20 45 Artur Kłysz Roztocze Cycling Team
M4 Mężczyźni OPEN 03:44:36.377 +00:46:13.015 0.0000
21 49 Krzysztof Kowalczyk Grupa Bankietowa
M3 Mężczyźni OPEN 03:44:37.435 +00:46:14.073 0.0000
22 5 Jerzy Bąk Team UŻABY.pl
M3 Mężczyźni OPEN 03:46:54.629 +00:48:31.267 0.0000
23 40 Jacek Kamiński ROMET FACTORY TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 03:47:30.422 +00:49:07.060 0.0000
24 26 Kristaps Gailis POLICE CYCLING TEAM LATVIA
M2 Mężczyźni OPEN 03:50:29.227 +00:52:05.865 0.0000
25 61 Oskar Kuttner Scs Osoz Racing Team
M2 Mężczyźni OPEN 03:52:43.149 +00:54:19.787 0.0000
26 80 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com
M3 Mężczyźni OPEN 03:59:35.615 +01:01:12.253 0.0000
27 110 Piotr Sobierajski wtw-poland.com
M4 Mężczyźni OPEN 04:00:51.567 +01:02:28.205 0.0000
28 86 Jacek Olech NWT MTB Świecie
M5 Mężczyźni OPEN 04:01:22.557 +01:02:59.195 0.0000
29 97 Hubert Roszkowski
M4 Mężczyźni OPEN 04:03:44.562 +01:05:21.200 0.0000
30 29 Marcin Gębala ESKA TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 04:05:36.587 +01:07:13.225 0.0000
31 79 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 04:07:46.417 +01:09:23.055 0.0000
32 62 Szymon Kwiatkowski
M2 Mężczyźni OPEN 04:08:12.018 +01:09:48.656 0.0000
33 119 Sebastian Sztal Bike Room Team
M4 Mężczyźni OPEN 04:10:28.997 +01:12:05.635 0.0000
34 10 Tomasz Borowiecki Mybike
M4 Mężczyźni OPEN 04:12:07.459 +01:13:44.097 0.0000
35 39 Jan Kalisz
M3 Mężczyźni OPEN 04:15:28.870 +01:17:05.508 0.0000
36 27 Zintis Gailis POLICE CYCLING TEAM LATVIA
M5 Mężczyźni OPEN 04:17:45.742 +01:19:22.380 0.0000
37 106 Andrzej Sikora
M4 Mężczyźni OPEN 04:32:07.830 +01:33:44.468 0.0000
38 63 Andrzej Lackowski wydolność.pl
M3 Mężczyźni OPEN 04:33:32.580 +01:35:09.218 0.0000
39 32 Grzegorz Gogulski SISU-OWB rowertour.com
M4 Mężczyźni OPEN 04:34:53.427 +01:36:30.065 0.0000
40 53 Robert Kubat BIKESHOP RADOM
M5 Mężczyźni OPEN 04:35:08.897 +01:36:45.535 0.0000
41 70 Marcin Marcinkowski DT4YOU MTB TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 04:36:35.540 +01:38:12.178 0.0000
42 71 LESZEK MARIAŃSKI LZS Skra Paterek IT-ROS TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 04:44:00.958 +01:45:37.596 0.0000
43 21 Martins Dzelmitis POLICE CYCLING TEAM LATVIA
M4 Mężczyźni OPEN 04:44:22.385 +01:45:59.023 0.0000
44 100 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM
M3 Mężczyźni OPEN 04:57:58.619 +01:59:35.257 0.0000
45 9 Jarosław Bońkowski MH Automatyka
M5 Mężczyźni OPEN 05:18:09.815 +02:19:46.453 0.0000
46 15 Sławomir Ćwikła LZS Skra Paterek IT-ROS TEAM
M4 Mężczyźni OPEN 05:34:28.560 +02:36:05.198 0.0000
DNF 8 Michał Bochenek M2 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 14 Jan Czapliński KOMOBIKE SCOTT M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 33 Przemysław Grządka PZU SPORT TEAM M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 47 Grzegorz Kopinski BADGERS CREW MTB NOWE M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 60 Krzysztof Kuś M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 69 Filip Mańczak Czerwonak Biega M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 78 Janusz Muller Scs Osoz Racing Team M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 81 Adam Nawłatyna Metrobikes.pl M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 91 Jan Pawłowski Velogd M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 94 Tomasz Radziejowski SST Lubcza M5 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 101 Łukasz Sanocki Harda Horda M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 111 Roland Socha Komorniki MTB Team M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 130 Krzysztof Wizner M5 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 138 Zdzisław Zaręba Nowotarski Klub Kolarski - Kompex M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.