Impreza: Etap 1

Ochotnica MTB 4 Towers 2020

Dystans HELL

Wyniki kategoria OPEN



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas
1 2 Damian Bartoszek Scs Osoz Racing Team
M4 OPEN 00:28:24.356
2 30 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:29:43.321
3 44 Łukasz Klimaszewski MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
M3 OPEN 00:31:34.090
4 3 Rafał Alchimowicz alchimowiczbike.pl
M3 OPEN 00:31:53.505
5 136 Szymon Zacharski BIKESHOP RADOM
M4 OPEN 00:32:05.880
6 139 Krzysztof Zastawny DiverseExtremeTeam
M3 OPEN 00:32:30.436
7 109 Daniel Smolarz Scs Osoz Racing Team
M2 OPEN 00:32:40.966
8 95 Marcin Reczyński Cyclo Trener Team
M4 OPEN 00:33:38.437
9 54 Krzysztof Kuczyński BIKE ATELIER TEAM
M4 OPEN 00:33:40.043
10 55 Łukasz Sobol Trek Bielsko - Biała Tomica Coaching
M3 OPEN 00:33:54.195
11 118 Patryk Szpiech Bikeshop Rzeszów
M3 OPEN 00:34:38.540
12 52 Bartosz Krzyśko MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
M3 OPEN 00:35:16.360
13 115 Adam Szafraniec Scs Osoz Racing Team
M4 OPEN 00:35:27.545
14 108 Maciej Skowron
M2 OPEN 00:35:28.767
15 107 Szymon Sikora ROMET FACTORY TEAM
M3 OPEN 00:35:40.573
16 43 Janusz Kędzierski wydolność.pl
M4 OPEN 00:35:42.763
17 104 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
M3 OPEN 00:35:49.773
18 112 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM
M2 OPEN 00:35:50.505
19 59 Zbigniew Krzesiński Żbik Komańcza
M2 OPEN 00:35:51.617
20 57 Arkadiusz Kuna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
M3 OPEN 00:36:06.562
21 120 Szymon Szymiec PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
M4 OPEN 00:36:46.869
22 88 DARIUSZ PASZCZYK wydolność.pl
M4 OPEN 00:36:47.264
23 141 Cezary Żeszczyński Dirty40
M4 OPEN 00:37:23.090
24 123 Kuba Tomski Team UŻABY.pl
M3 OPEN 00:37:30.983
25 133 Piotr Wojdyło BRYZA MTB TEAM
M4 OPEN 00:37:37.054
26 48 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:37:37.430
27 89 Jacek Paszke UNIT MARTOMBIKE TEAM
M4 OPEN 00:37:44.818
28 22 Kamil Dziedzic MITUTOYO AZS WRATISLAVIA
M3 OPEN 00:38:00.743
29 134 Wojciech Wojtyczka
M3 OPEN 00:38:07.145
30 129 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com
M3 OPEN 00:38:25.033
31 299 Anna Sadowska BIKE ATELIER TEAM
OPEN 00:38:28.153
32 34 Michał Felon ZdrowyRower
M4 OPEN 00:38:33.100
33 36 Andrzej Jackowski BRYZA MTB TEAM
M5 OPEN 00:38:40.795
34 7 Tomasz Błochowicz
M5 OPEN 00:39:16.515
35 127 Grzegorz Wielbiński
M4 OPEN 00:39:21.815
36 105 Łukasz Sieniek AZS Politechnika Gdańska
M2 OPEN 00:39:45.776
37 31 MACIEJ GŁOWACKI BodyiCoach
M3 OPEN 00:40:08.613
38 98 Mariusz Różański BIKESHOP RADOM
M4 OPEN 00:41:16.617
39 51 Kamil Kruszyński SISU-OWB rowertour.com
M4 OPEN 00:41:19.947
40 135 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team
M4 OPEN 00:41:26.210
41 85 Paweł Ochmański BRYZA MTB TEAM
M4 OPEN 00:41:33.184
42 103 Łukasz Sędłak BRYZA MTB TEAM
M4 OPEN 00:42:28.320
43 137 Artur Zarański BRYZA MTB TEAM
M4 OPEN 00:42:41.624
44 117 Wojciech Szperlik Airpol Compressors MTB Team
M4 OPEN 00:44:09.677
45 4 Piotr Baziak BodyiCoach
M5 OPEN 00:44:13.387
46 300 DARIA KASZTARYNDA BRYZA MTB TEAM
OPEN 00:44:58.175
47 58 Jarosław Kurkiewicz JakśBud Biedrusko
M3 OPEN 00:45:19.040
48 72 Lucjan Maślana
M5 OPEN 00:45:32.887
49 12 Kamil Bućko BRYZA MTB TEAM
M3 OPEN 00:46:21.032
50 294 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki MTB Team
OPEN 00:46:52.910
51 132 Sławomir Wnuk BRYZA MTB TEAM
M4 OPEN 00:46:53.400
52 281 Iza Żeszczyńska Dirty40
OPEN 00:47:49.787
53 20 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos
M5 OPEN 00:51:41.823
54 114 Sebastian Struzik FTI Racing Team
M3 OPEN 00:53:17.035
55 76 Bartłomiej Młodawski
M4 OPEN 00:58:24.673
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.