Impreza: Etap 3

NTRCH 2020

Wyniki kategoria Mężczyźni OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 MC3 Czas Strata PKT
1 127 Arek Petka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:16.770(14) 01:20:42.013(8) 01:50:08.798(9) 02:37:49.577 0.0000
2 38 Łukasz Derheld ASE Trek Gdynia
M3 Mężczyźni OPEN 00:52:16.024(12) 01:20:22.260(1) 01:50:05.300(8) 02:37:49.794 +00:00:00.217 0.0000
3 159 Piotr Tomana Agrochest Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:52:13.375(9) 01:20:33.257(6) 01:49:54.959(4) 02:37:49.814 +00:00:00.237 0.0000
4 9 Damian Bartoszek Agrochest Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:52:11.997(7) 01:20:29.715(3) 01:49:50.274(1) 02:37:49.929 +00:00:00.352 0.0000
5 172 Szymon Woźniak Masterform
M2 Mężczyźni OPEN 00:51:56.557(4) 01:20:33.757(7) 01:49:56.417(5) 02:37:50.399 +00:00:00.822 0.0000
6 174 Adam Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:51:53.517(3) 01:20:22.397(2) 01:49:50.749(2) 02:37:50.479 +00:00:00.902 0.0000
7 183 Jakub Żurek 72D Rowmix Java Team
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:11.363(6) 01:20:30.972(4) 01:49:53.422(3) 02:37:50.502 +00:00:00.925 0.0000
8 24 Amadeusz Brachaczek Vestis - Rokosz Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:52:17.009(15) 01:20:42.719(10) 01:50:09.087(10) 02:37:50.594 +00:00:01.017 0.0000
9 48 Michał Glanz Świat Rowerów Team
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:10.359(5) 01:20:32.030(5) 01:50:00.597(7) 02:37:52.469 +00:00:02.892 0.0000
10 128 Łukasz Pękala FUNPRO Racing Team
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:13.059(8) 01:20:42.273(9) 01:50:00.117(6) 02:37:55.200 +00:00:05.623 0.0000
11 1 Sebastian Druszkiewicz 72D Rowmix Java Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:51:52.344(2) 01:21:28.775(14) 01:52:09.039(12) 02:41:12.287 +00:03:22.710 0.0000
12 133 Tomasz Repiński ASE Trek Gdynia
M3 Mężczyźni OPEN 00:52:29.157(16) 01:22:27.545(17) 01:52:34.312(18) 02:41:13.414 +00:03:23.837 0.0000
13 106 Daniel Majkowski MajBike Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:09.123(30) 01:23:03.122(21) 01:52:34.408(19) 02:41:13.890 +00:03:24.313 0.0000
14 120 Piotr Nowacki Ośka Warszawa
M4 Mężczyźni OPEN 00:52:15.964(11) 01:21:16.795(13) 01:52:15.834(13) 02:41:13.897 +00:03:24.320 0.0000
15 189 Daniel Packi DMTEX ATLANTICO LIDER TEAM OPOCZNO
M3 Mężczyźni OPEN 00:52:31.557(17) 01:22:34.837(19) 01:52:35.335(21) 02:41:13.947 +00:03:24.370 0.0000
16 115 Kamil Mieszczak JAFI SPORT BIKE TEAM
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:41.812(19) 01:22:34.405(18) 01:52:34.793(20) 02:41:14.430 +00:03:24.853 0.0000
17 158 Jan Śmietana
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:42.780(21) 01:22:35.710(20) 01:52:26.773(17) 02:41:14.775 +00:03:25.198 0.0000
18 59 Grzegorz Grzywa 72D Rowmix Java Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:52:41.330(18) 01:22:26.944(16) 01:52:24.413(15) 02:41:15.587 +00:03:26.10 0.0000
19 25 Michał Brauliński Power of Science Performance Lab Team
M2 Mężczyźni OPEN 00:51:45.155(1) 01:21:39.492(15) 01:52:26.099(16) 02:41:15.989 +00:03:26.412 0.0000
20 50 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 Mężczyźni OPEN 00:52:15.480(10) 01:20:50.182(12) 01:52:22.613(14) 02:41:16.952 +00:03:27.375 0.0000
21 132 Michał Przybysz Varso
M3 Mężczyźni OPEN 00:52:16.390(13) 01:20:49.695(11) 01:50:21.249(11) 02:41:47.257 +00:03:57.680 0.0000
22 84 Marcin Korzeniowski Agrochest Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:53:14.872(31) 01:23:21.152(25) 01:54:42.787(25) 02:44:24.762 +00:06:35.185 0.0000
23 121 Dawid Nytko
M2 Mężczyźni OPEN 00:52:42.357(20) 01:23:23.877(30) 01:54:45.345(30) 02:44:45.792 +00:06:56.215 0.0000
24 175 Patryk Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:06.625(28) 01:23:22.082(27) 01:54:44.630(28) 02:44:49.417 +00:06:59.840 0.0000
25 65 Andrzej Jarosz 72D Rowmix Java Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:53:06.060(27) 01:23:03.602(22) 01:53:43.433(22) 02:44:49.838 +00:07:00.261 0.0000
26 54 Lech Gradziński Varso
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:17.825(35) 01:23:29.475(33) 01:54:50.819(33) 02:44:51.413 +00:07:01.836 0.0000
27 67 Grzegorz Jazurek Varso
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:04.040(23) 01:23:22.737(28) 01:54:46.224(31) 02:44:51.885 +00:07:02.308 0.0000
28 137 MATEUSZ SKARŻYŃSKI bikeBoard
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:04.598(25) 01:23:26.344(32) 01:54:48.810(32) 02:44:52.262 +00:07:02.685 0.0000
29 60 Jakub Haligowski IN Mogilany Cycling Team
M2 Mężczyźni OPEN 00:53:03.477(22) 01:23:20.570(24) 01:54:45.155(29) 02:44:52.497 +00:07:02.920 0.0000
30 180 Michał Ziułek Trenujrower.pl
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:04.090(24) 01:23:21.574(26) 01:54:34.390(23) 02:44:52.619 +00:07:03.042 0.0000
31 97 Bartosz Latawiec Varso
M4 Mężczyźni OPEN 00:53:16.477(33) 01:23:24.437(31) 01:54:43.165(26) 02:44:53.004 +00:07:03.427 0.0000
32 64 Gabriel Janowski Niepokręcę
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:08.595(29) 01:23:23.230(29) 01:54:41.665(24) 02:44:53.992 +00:07:04.415 0.0000
33 92 Andrzej Kruszec HARDA HORDA
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:05.489(26) 01:23:20.317(23) 01:54:44.054(27) 02:45:12.390 +00:07:22.813 0.0000
34 18 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 00:53:46.343(48) 01:24:46.250(35) 01:56:53.110(34) 02:48:26.895 +00:10:37.318 0.0000
35 51 Piotr Górka EWODD race team
M4 Mężczyźni OPEN 00:53:35.120(43) 01:24:54.965(40) 01:56:57.830(40) 02:48:27.077 +00:10:37.500 0.0000
36 157 Łukasz Śleziak Power of Science Performance Lab Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:53:16.242(32) 01:24:54.027(39) 01:56:57.063(38) 02:48:27.329 +00:10:37.752 0.0000
37 85 Kuba Kosiński Axel Sport Stal Rzeszów
M2 Mężczyźni OPEN 00:53:21.112(39) 01:24:49.370(38) 01:56:55.060(37) 02:48:27.548 +00:10:37.971 0.0000
38 30 Krzysztof Celary 72D Rowmix Java Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:18.380(36) 01:24:45.314(34) 01:56:54.600(36) 02:48:28.184 +00:10:38.607 0.0000
39 21 PIOTR BOCHNAK Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:19.397(37) 01:24:47.227(36) 01:56:53.957(35) 02:48:29.169 +00:10:39.592 0.0000
40 23 Bartłomiej Borsuk
M2 Mężczyźni OPEN 00:53:17.390(34) 01:24:48.767(37) 01:56:57.357(39) 02:48:31.077 +00:10:41.500 0.0000
41 163 Radosław Wasilewski Reprezentacja Policji
M3 Mężczyźni OPEN 00:55:06.880(100) 01:26:44.060(68) 01:59:10.185(62) 02:49:55.725 +00:12:06.148 0.0000
42 72 Mateusz Kanoniczak Agrochest Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:53.510(55) 01:26:01.705(57) 01:58:31.005(52) 02:49:56.064 +00:12:06.487 0.0000
43 188 DANIEL MISKIEWICZ DMTEX ATLANTICO LIDER TEAM OPOCZNO
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:53.667(56) 01:25:55.569(48) 01:58:48.667(58) 02:49:56.165 +00:12:06.588 0.0000
44 17 Michał Błażejewski ASE Trek Gdynia
M2 Mężczyźni OPEN 00:53:37.609(47) 01:26:04.435(62) 01:58:33.015(55) 02:49:56.165 +00:12:06.588 0.0000
45 6 Paweł Baranek Reprezentacja Policji
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:51.483(51) 01:26:00.342(55) 01:58:33.149(56) 02:49:56.224 +00:12:06.647 0.0000
46 152 Wojciech Szczepanik EWODD race team
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:52.138(53) 01:26:02.860(60) 01:58:31.412(53) 02:49:56.577 +00:12:07.000 0.0000
47 52 Mateusz Grabarski VeloGD
M2 Mężczyźni OPEN 00:53:31.412(40) 01:25:57.715(51) 01:58:27.914(47) 02:49:57.090 +00:12:07.513 0.0000
48 27 Paweł Buczkowicz Ośka Warszawa
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:35.645(44) 01:25:44.204(43) 01:58:27.354(45) 02:49:57.094 +00:12:07.517 0.0000
49 29 Przemysław Burzych 2x3 Racing Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:03.500(57) 01:25:57.144(50) 01:58:34.189(57) 02:49:57.247 +00:12:07.670 0.0000
50 111 Marcin Michalczewski ActiveJet
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:20.395(66) 01:25:43.782(42) 01:58:22.920(42) 02:49:57.575 +00:12:07.998 0.0000
51 13 Piotr Bieliński ActiveJet
M5 Mężczyźni OPEN 00:53:51.653(52) 01:25:46.420(46) 01:58:29.067(50) 02:49:57.635 +00:12:08.058 0.0000
52 49 Władysław Gładysiak Euro Bike Kaczmarek Electric
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:04.032(58) 01:25:58.195(52) 01:58:32.599(54) 02:49:57.772 +00:12:08.195 0.0000
53 22 Łukasz Boroński HEINEKEN Krakow
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:52.563(54) 01:25:56.739(49) 01:58:29.400(51) 02:49:57.832 +00:12:08.255 0.0000
54 187 Łukasz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:12.214(64) 01:25:47.043(47) 01:58:27.869(46) 02:49:58.185 +00:12:08.608 0.0000
55 105 Tomasz Majewski Retro Stork Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:53:36.487(45) 01:25:45.912(45) 01:58:28.657(49) 02:49:58.197 +00:12:08.620 0.0000
56 148 Grzegorz Sulima VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 00:53:31.877(41) 01:25:58.833(54) 01:58:27.350(44) 02:49:59.099 +00:12:09.522 0.0000
57 119 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:40.660(79) 01:26:43.112(67) 01:59:10.804(63) 02:49:59.323 +00:12:09.746 0.0000
58 87 Jerzy Kościński VeloGD
M2 Mężczyźni OPEN 00:54:09.833(62) 01:25:58.690(53) 01:58:28.512(48) 02:49:59.809 +00:12:10.232 0.0000
59 104 Krzysztof Magun VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:15.322(65) 01:26:15.200(63) 01:58:58.427(59) 02:50:01.830 +00:12:12.253 0.0000
60 4 Maciej Arcipowski Retro Stork Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:35.920(75) 01:26:21.560(64) 01:57:40.045(41) 02:50:46.327 +00:12:56.750 0.0000
61 86 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:47.732(85) 01:27:20.353(81) 02:01:00.617(67) 02:53:55.864 +00:16:06.287 0.0000
62 178 Ryszard Zawieruszyński Oponeo.pl
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:35.827(74) 01:27:19.495(78) 02:01:14.040(77) 02:53:56.254 +00:16:06.677 0.0000
63 62 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:48.362(87) 01:27:16.225(73) 02:01:12.105(73) 02:53:56.807 +00:16:07.230 0.0000
64 144 Andrzej Specjał Bike Specjal
M5 Mężczyźni OPEN 00:54:05.057(59) 01:26:42.159(65) 02:01:11.735(71) 02:53:56.813 +00:16:07.236 0.0000
65 118 Stanisław Niewiadomy EWODD race team
M5 Mężczyźni OPEN 00:55:04.687(96) 01:27:29.057(91) 02:01:12.947(75) 02:53:57.179 +00:16:07.602 0.0000
66 79 Adam Knothe Budstol Invest
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:41.997(80) 01:27:22.922(87) 02:01:17.867(85) 02:53:57.319 +00:16:07.742 0.0000
67 34 Tomasz Czyżkowski ActiveJet
M5 Mężczyźni OPEN 00:55:07.270(101) 01:27:18.255(75) 02:01:17.830(84) 02:53:57.382 +00:16:07.805 0.0000
68 55 Tomasz Grobelny FUNPRO Racing Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:34.229(71) 01:27:17.664(74) 02:01:15.095(79) 02:53:57.445 +00:16:07.868 0.0000
69 147 Marek Stram Retro Stork Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:34.752(72) 01:26:42.580(66) 01:59:39.827(64) 02:53:57.710 +00:16:08.133 0.0000
70 116 Adam Miler
M2 Mężczyźni OPEN 00:54:39.080(77) 01:27:23.399(88) 02:01:14.715(78) 02:53:57.852 +00:16:08.275 0.0000
71 95 Leszek Kusiowski Bike U Up-TKJ Matuszewski
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:22.005(67) 01:27:15.505(71) 02:01:11.847(72) 02:53:57.877 +00:16:08.300 0.0000
72 69 Matthias Kaczmarowski Bolek i Lolek Racing Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:48.158(86) 01:27:21.355(83) 02:01:23.824(88) 02:53:57.942 +00:16:08.365 0.0000
73 190 Mariusz Piasecki DIVERSEY TEAM
M5 Mężczyźni OPEN 00:53:47.565(49) 01:26:03.290(61) 02:00:16.502(66) 02:53:58.207 +00:16:08.630 0.0000
74 179 Michał Ziomek
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:44.074(83) 01:27:21.863(85) 02:01:18.304(86) 02:53:58.355 +00:16:08.778 0.0000
75 129 Piotr Piątek VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:24.027(68) 01:27:20.029(80) 02:01:16.167(81) 02:53:58.397 +00:16:08.820 0.0000
76 47 Norbert Gałązka Retro Stork Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:39.997(78) 01:27:22.712(86) 02:01:12.627(74) 02:53:58.578 +00:16:09.001 0.0000
77 20 Krzysztof Bochnak Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:37.398(76) 01:27:19.795(79) 02:01:13.450(76) 02:53:58.840 +00:16:09.263 0.0000
78 90 Marcin Kowol Jas-Kółka
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:44.574(84) 01:27:21.149(82) 02:01:16.180(82) 02:53:58.964 +00:16:09.387 0.0000
79 155 Wacław Szwarc 72D Rowmix Java Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:54:52.928(89) 01:27:28.625(90) 02:01:15.587(80) 02:53:59.275 +00:16:09.698 0.0000
80 168 Michał Wiśniewski VeloGD
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:49.434(88) 01:27:21.632(84) 02:01:16.579(83) 02:53:59.404 +00:16:09.827 0.0000
81 142 Paweł Słomski GTR GOLUB-DOBRZYŃ
M2 Mężczyźni OPEN 00:54:34.213(70) 01:27:19.167(77) 02:01:06.040(69) 02:54:06.672 +00:16:17.095 0.0000
82 61 Forrest Hirsh
M2 Mężczyźni OPEN 00:53:32.952(42) 01:25:44.760(44) 01:59:09.849(61) 02:54:25.192 +00:16:35.615 0.0000
83 151 Adam Szafraniec Scs Osoz Racing Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:55:04.329(95) 01:27:30.479(93) 02:01:27.102(89) 02:54:27.772 +00:16:38.195 0.0000
84 66 Łukasz Jaworek Tri-Watacha (2ab)
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:43.192(81) 01:27:12.627(69) 02:01:03.767(68) 02:54:28.265 +00:16:38.688 0.0000
85 15 Artur Biss FUNPRO Racing Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:55:04.144(94) 01:27:25.325(89) 02:01:23.325(87) 02:54:31.877 +00:16:42.300 0.0000
86 93 Łukasz Kulesza Retro Stork Team
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:34.818(73) 01:27:19.162(76) 02:01:11.065(70) 02:57:03.419 +00:19:13.842 0.0000
87 161 Patrycjusz Urbanek Jas-Kółka
M3 Mężczyźni OPEN 00:57:19.947(119) 01:31:08.324(100) 02:05:56.439(98) 02:58:01.345 +00:20:11.768 0.0000
88 94 Ernest Kurowski
M4 Mężczyźni OPEN 00:54:05.434(60) 01:29:14.932(96) 02:03:48.377(91) 02:59:34.717 +00:21:45.140 0.0000
89 71 Łukasz Kalicki Trenujrower.pl
M3 Mężczyźni OPEN 00:55:05.700(98) 01:30:18.725(99) 02:05:09.385(92) 03:00:28.655 +00:22:39.078 0.0000
90 139 Jan Skrzypek Varso
M2 Mężczyźni OPEN 00:55:04.762(97) 01:27:41.895(95) 02:05:29.038(96) 03:00:29.105 +00:22:39.528 0.0000
91 177 Dariusz Wylężek IN Mogilany Cycling Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:55:02.383(91) 01:29:53.510(97) 02:05:10.335(94) 03:00:29.194 +00:22:39.617 0.0000
92 88 Bartosz Kotuliński
M4 Mężczyźni OPEN 00:56:14.407(105) 01:30:18.132(98) 02:05:09.829(93) 03:00:29.222 +00:22:39.645 0.0000
93 3 Adam Alker
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:43.570(82) 01:27:14.677(70) 02:01:31.630(90) 03:02:07.822 +00:24:18.245 0.0000
94 117 Robert Miłogrodzki Retro Stork Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:56:31.039(106) 01:32:03.882(119) 02:07:16.998(117) 03:02:31.782 +00:24:42.205 0.0000
95 162 Włodzimierz Urbanowski Retro Stork Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:56:36.742(107) 01:32:05.327(120) 02:07:17.599(118) 03:02:31.794 +00:24:42.217 0.0000
96 11 Krzysztof Bertrand ASE Trek Gdynia
M4 Mężczyźni OPEN 00:55:32.772(102) 01:31:45.423(109) 02:06:52.710(110) 03:02:31.910 +00:24:42.333 0.0000
97 76 KAMIL KISŁY
M3 Mężczyźni OPEN 00:54:33.773(69) 01:27:15.744(72) 02:06:48.160(106) 03:02:31.950 +00:24:42.373 0.0000
98 46 Łukasz Gajda Equipe de fou
M3 Mężczyźni OPEN 00:57:24.613(122) 01:31:46.359(110) 02:06:54.667(112) 03:02:32.259 +00:24:42.682 0.0000
99 39 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 00:57:06.733(117) 01:31:40.119(107) 02:06:46.385(103) 03:02:32.347 +00:24:42.770 0.0000
100 8 Marcin Bartnik
M4 Mężczyźni OPEN 00:55:05.925(99) 01:31:35.062(105) 02:06:45.407(100) 03:02:32.427 +00:24:42.850 0.0000
101 16 Mariusz Blachut Power of Science Performance Lab Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:56:53.649(110) 01:31:39.807(106) 02:06:47.150(105) 03:02:32.774 +00:24:43.197 0.0000
102 125 Zbyszek Orłowski IN Mogilany Cycling Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:57:23.252(121) 01:31:57.204(117) 02:06:56.202(114) 03:02:32.865 +00:24:43.288 0.0000
103 56 Tomasz Grubka OKR PassionBike
M3 Mężczyźni OPEN 00:56:53.240(109) 01:31:26.322(103) 02:06:44.919(99) 03:02:32.904 +00:24:43.327 0.0000
104 70 MICHAL KACZURA
M4 Mężczyźni OPEN 00:57:15.023(118) 01:31:52.412(113) 02:06:49.672(108) 03:02:33.047 +00:24:43.470 0.0000
105 176 MARCIN WRÓBEL Jas-Kółka
M3 Mężczyźni OPEN 00:57:06.035(116) 01:31:53.667(115) 02:07:03.935(116) 03:02:33.417 +00:24:43.840 0.0000
106 153 Marcin Sztuka
M2 Mężczyźni OPEN 00:57:04.504(115) 01:31:53.069(114) 02:06:50.669(109) 03:02:33.422 +00:24:43.845 0.0000
107 107 Andrzej Małysa IN Mogilany Cycling Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:57:22.247(120) 01:31:58.089(118) 02:07:01.945(115) 03:02:33.507 +00:24:43.930 0.0000
108 36 Seweryn Dąbrowski Dabarti / Pie3cki Team
M2 Mężczyźni OPEN 00:56:58.817(112) 01:31:47.342(111) 02:06:55.245(113) 03:02:33.942 +00:24:44.365 0.0000
109 28 Stanislaw Bukowski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 00:55:03.154(92) 01:27:34.195(94) 02:05:23.018(95) 03:02:33.994 +00:24:44.417 0.0000
110 81 Tomasz Kologryw Reprezentacja Policji
M4 Mężczyźni OPEN 00:57:04.029(114) 01:31:51.498(112) 02:06:53.712(111) 03:02:34.579 +00:24:45.002 0.0000
111 35 Andrzej Dąbrowski VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 00:57:02.067(113) 01:31:34.163(104) 02:06:46.653(104) 03:02:35.912 +00:24:46.335 0.0000
112 185 Dariusz Wojciechowski ActiveJet
M5 Mężczyźni OPEN 00:55:39.280(103) 01:31:09.162(101) 02:06:45.963(102) 03:02:36.040 +00:24:46.463 0.0000
113 164 Michał Wetoszka
M3 Mężczyźni OPEN 00:56:13.375(104) 01:31:44.905(108) 02:06:45.422(101) 03:02:40.042 +00:24:50.465 0.0000
114 130 Maciej Pietrzak DITTA-SERIA MTB TEAM
M2 Mężczyźni OPEN 00:58:51.820(125) 01:33:52.157(122) 02:10:07.457(119) 03:08:45.607 +00:30:56.030 0.0000
115 99 Maciej Lesiak Na Osi - MyBike Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:05.697(128) 01:35:39.004(128) 02:12:33.942(124) 03:09:24.988 +00:31:35.411 0.0000
116 103 Sławomir Maciejewski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
M5 Mężczyźni OPEN 00:59:06.754(130) 01:35:45.649(130) 02:12:58.709(125) 03:10:18.464 +00:32:28.887 0.0000
117 10 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M5 Mężczyźni OPEN 00:59:04.120(127) 01:35:18.434(125) 02:12:20.430(122) 03:10:25.032 +00:32:35.455 0.0000
118 32 Ryszard Cimoszuk AGR Podlasie
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:03.725(126) 01:35:10.537(123) 02:11:18.417(120) 03:10:27.292 +00:32:37.715 0.0000
119 83 Dariusz Korecki CTS
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:13.414(132) 01:35:19.734(126) 02:12:22.044(123) 03:11:20.032 +00:33:30.455 0.0000
120 57 Michał Gruda Retro Stork Team
M5 Mężczyźni OPEN 00:57:36.450(123) 01:35:14.759(124) 02:12:09.058(121) 03:11:39.310 +00:33:49.733 0.0000
121 43 Michał Falkowski
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:09.777(131) 01:35:37.882(127) 02:13:08.080(126) 03:14:04.464 +00:36:14.887 0.0000
122 31 Wojciech Chlebek Power of Science Performance Lab Team
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:38.219(134) 01:37:12.807(132) 02:15:25.560(129) 03:14:37.262 +00:36:47.685 0.0000
123 169 Paweł Wiśniewski VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 01:01:00.167(146) 01:38:53.270(137) 02:16:33.810(133) 03:14:39.307 +00:36:49.730 0.0000
124 5 Władysław Balakowicz Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M5 Mężczyźni OPEN 00:59:30.575(133) 01:37:12.319(131) 02:15:25.195(128) 03:14:40.390 +00:36:50.813 0.0000
125 101 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:38.787(135) 01:37:13.382(133) 02:15:26.648(131) 03:14:42.965 +00:36:53.388 0.0000
126 2 Roman Abramczyk
M4 Mężczyźni OPEN 00:59:06.164(129) 01:35:39.850(129) 02:14:44.388(127) 03:14:43.714 +00:36:54.137 0.0000
127 138 Jan Skorek KK Cyklon
M3 Mężczyźni OPEN 00:59:43.812(136) 01:38:09.712(134) 02:15:40.750(132) 03:14:43.884 +00:36:54.307 0.0000
128 45 Evgeny Frolov
M2 Mężczyźni OPEN 01:00:43.217(140) 01:38:53.800(138) 02:16:46.225(135) 03:14:47.405 +00:36:57.828 0.0000
129 141 Mirosław Słomski GTR GOLUB-DOBRZYŃ
M4 Mężczyźni OPEN 01:00:44.225(141) 01:38:58.907(142) 02:16:49.840(139) 03:16:31.065 +00:38:41.488 0.0000
130 12 Piotr Berus-Sokołowski
M5 Mężczyźni OPEN 01:00:03.037(137) 01:38:54.199(139) 02:16:44.612(134) 03:16:31.499 +00:38:41.922 0.0000
131 149 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 Mężczyźni OPEN 01:00:31.417(139) 01:38:52.312(136) 02:16:49.278(138) 03:16:31.627 +00:38:42.050 0.0000
132 123 Michał Oleś
M3 Mężczyźni OPEN 01:00:22.579(138) 01:38:55.227(140) 02:16:47.252(137) 03:16:34.704 +00:38:45.127 0.0000
133 140 Mariusz Skwarczak VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 01:01:09.038(147) 01:38:12.195(135) 02:15:26.112(130) 03:18:23.047 +00:40:33.470 0.0000
134 37 Edwin de Graaff WTC Woerden
M4 Mężczyźni OPEN 00:56:57.375(111) 01:31:17.062(102) 02:05:40.435(97) 03:18:30.475 +00:40:40.898 0.0000
135 96 Grzegorz Kuzia Stalco Team Nowiny
M4 Mężczyźni OPEN 00:56:48.624(108) 01:31:54.587(116) 02:06:48.697(107) 03:18:58.782 +00:41:09.205 0.0000
136 58 Dariusz Grzybczyński Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
M5 Mężczyźni OPEN 01:02:56.969(151) 01:42:10.250(148) 02:22:13.279(143) 03:22:45.287 +00:44:55.710 0.0000
137 110 Tomasz Mazurkiewicz ZwiftTeamPL
M4 Mężczyźni OPEN 01:03:10.912(155) 01:42:44.287(151) 02:22:46.227(147) 03:22:46.352 +00:44:56.775 0.0000
138 173 Mirosław Wójciak
M3 Mężczyźni OPEN 01:00:45.024(143) 01:41:04.677(145) 02:22:14.147(144) 03:22:47.822 +00:44:58.245 0.0000
139 114 Piotr Michalski Nærbø sk (Norwegia)
M5 Mężczyźni OPEN 01:03:03.707(154) 01:41:06.240(146) 02:20:53.312(140) 03:23:08.415 +00:45:18.838 0.0000
140 7 Aleksander Bartecki Śląsk Kolarsko
M4 Mężczyźni OPEN 01:03:00.499(152) 01:42:09.814(147) 02:22:22.499(145) 03:23:08.843 +00:45:19.266 0.0000
141 160 Andrzej Tomaszewski VeloGD
M3 Mężczyźni OPEN 01:01:18.10(148) 01:39:38.547(143) 02:21:13.297(141) 03:23:56.067 +00:46:06.490 0.0000
142 136 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M5 Mężczyźni OPEN 01:02:27.497(150) 01:42:15.290(150) 02:22:48.677(148) 03:24:26.264 +00:46:36.687 0.0000
143 150 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 Mężczyźni OPEN 01:00:46.210(145) 01:38:55.227(141) 02:16:46.689(136) 03:25:23.965 +00:47:34.388 0.0000
144 53 Mateusz Grabiec Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 Mężczyźni OPEN 01:00:45.644(144) 01:39:43.904(144) 02:21:57.752(142) 03:26:59.400 +00:49:09.823 0.0000
145 91 Szymon Kozieł-Dworski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 Mężczyźni OPEN 01:01:31.287(149) 01:43:01.155(152) 02:25:01.257(149) 03:32:28.482 +00:54:38.905 0.0000
146 156 Michał Ścieżka Plasson
M3 Mężczyźni OPEN 01:06:00.985(163) 01:47:49.442(158) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
147 108 Andrzej Mantiuk
M4 Mężczyźni OPEN 01:03:42.289(156) 01:45:25.940(155) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
148 181 Leszek Zwolak MajBike Team
M4 Mężczyźni OPEN 01:05:31.623(162) 01:49:04.035(160) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
149 186 Dariusz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team
M5 Mężczyźni OPEN 01:05:02.352(160) 01:47:08.780(156) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
150 112 Bartosz Michalski Retro Stork Team
M3 Mężczyźni OPEN 01:04:32.267(157) 01:45:20.600(153) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
151 146 Marcin Stelmach Retro Stork Team
M4 Mężczyźni OPEN 01:04:33.305(158) 01:45:24.968(154) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
152 171 Leszek Wolak
M3 Mężczyźni OPEN 01:04:39.055(159) 01:47:47.193(157) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
153 63 Maciej Jacenko
M4 Mężczyźni OPEN 01:05:15.757(161) 01:48:46.880(159) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
154 33 Robert Czarnowski LOTTO
M5 Mężczyźni OPEN 01:13:19.205(167) 02:00:37.965(161) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
155 73 Łukasz Kardaś
M3 Mężczyźni OPEN 01:10:43.697(165) 02:05:06.804(163) 03:42:28.482 +01:04:38.905 0.0000
DNF 14 Jonasz Biesiada Agrochest Team M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 26 Rafał Brzyski Retro Stork Team M4 Mężczyźni OPEN 00:53:37.014(46) 01:25:38.145(41) 01:58:25.909(43) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 40 Daniel Dudkiewicz LOTTO M4 Mężczyźni OPEN 01:11:26.987(166) 02:01:21.475(162) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 42 Andrzej Erbel Zbożowa21Kielce M5 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 44 Krzysztof Fecko LEFERO M5 Mężczyźni OPEN 00:58:03.417(124) 01:33:29.480(121) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 74 Krzysztof Karykowski M5 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 75 Janusz Kędzierski wydolność.pl M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 77 Adrian Klekotko Nowotarski Klub Kolarski - Kompex M3 Mężczyźni OPEN 01:13:52.044(168) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 80 Marcin Kobiałka CROSS CARTEL M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 82 Michal Konradowski 2x3 Racing Team M2 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 89 Aleksander Kowalczyk VeloGD M4 Mężczyźni OPEN 01:10:17.820(164) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 100 Andrzej Liwiński PELETON ABAKUS M5 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 102 Krzysztof Łuczkowiec Sports Camp M5 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 109 Karol Marszałek M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 122 Michał Obarzanowski M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 124 Krzysztof Orlik Agrochest Team M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 324 Przemysław Pawlik OKR PassionBike M3 Mężczyźni OPEN 00:54:11.604(63) 01:26:02.397(59) 02:00:16.310(65) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 126 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD race team M4 Mężczyźni OPEN 00:53:51.075(50) 01:26:02.327(58) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 325 Radoslaw Przadka M3 Mężczyźni OPEN 00:54:06.089(61) 01:26:01.279(56) 01:59:00.983(60) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 184 Tomasz Radziejowski SST LUBCZA M5 Mężczyźni OPEN 01:03:03.654(153) 01:42:13.265(149) 02:22:45.784(146) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 134 Sławomir Ruminski Retro Stork Team M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 135 Łukasz Sacha Na Osi - MyBike Team M4 Mężczyźni OPEN 01:00:44.697(142) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 143 Michał Sowa VeloGD M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 145 Marek Stec UKS Podwilk M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 165 Michał Wiązowski M4 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 166 Robert Wierucki ActiveJet M4 Mężczyźni OPEN 00:54:53.899(90) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 170 Marcin Wojtal CIME M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 182 Krzysztof Żebro Innergy Team M3 Mężczyźni OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.