Impreza: Etap 3

NTRCH 2020

Wyniki kategoria M4

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 MC3 Czas Strata PKT
1 159 Piotr Tomana Agrochest Team
M4 M4 00:52:13.375(2) 01:20:33.257(2) 01:49:54.959(2) 02:37:49.814 0.0000
2 9 Damian Bartoszek Agrochest Team
M4 M4 00:52:11.997(1) 01:20:29.715(1) 01:49:50.274(1) 02:37:49.929 +00:00:00.115 0.0000
3 120 Piotr Nowacki Ośka Warszawa
M4 M4 00:52:15.964(3) 01:21:16.795(3) 01:52:15.834(3) 02:41:13.897 +00:03:24.083 0.0000
4 59 Grzegorz Grzywa 72D Rowmix Java Team
M4 M4 00:52:41.330(4) 01:22:26.944(4) 01:52:24.413(4) 02:41:15.587 +00:03:25.773 0.0000
5 84 Marcin Korzeniowski Agrochest Team
M4 M4 00:53:14.872(6) 01:23:21.152(6) 01:54:42.787(6) 02:44:24.762 +00:06:34.948 0.0000
6 65 Andrzej Jarosz 72D Rowmix Java Team
M4 M4 00:53:06.060(5) 01:23:03.602(5) 01:53:43.433(5) 02:44:49.838 +00:07:00.024 0.0000
7 97 Bartosz Latawiec Varso
M4 M4 00:53:16.477(8) 01:23:24.437(7) 01:54:43.165(7) 02:44:53.004 +00:07:03.190 0.0000
8 18 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 00:53:46.343(12) 01:24:46.250(8) 01:56:53.110(8) 02:48:26.895 +00:10:37.081 0.0000
9 51 Piotr Górka EWODD race team
M4 M4 00:53:35.120(10) 01:24:54.965(10) 01:56:57.830(10) 02:48:27.077 +00:10:37.263 0.0000
10 157 Łukasz Śleziak Power of Science Performance Lab Team
M4 M4 00:53:16.242(7) 01:24:54.027(9) 01:56:57.063(9) 02:48:27.329 +00:10:37.515 0.0000
11 29 Przemysław Burzych 2x3 Racing Team
M4 M4 00:54:03.500(14) 01:25:57.144(13) 01:58:34.189(14) 02:49:57.247 +00:12:07.433 0.0000
12 111 Marcin Michalczewski ActiveJet
M4 M4 00:54:20.395(17) 01:25:43.782(12) 01:58:22.920(11) 02:49:57.575 +00:12:07.761 0.0000
13 49 Władysław Gładysiak Euro Bike Kaczmarek Electric
M4 M4 00:54:04.032(15) 01:25:58.195(14) 01:58:32.599(13) 02:49:57.772 +00:12:07.958 0.0000
14 86 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 00:54:47.732(25) 01:27:20.353(21) 02:01:00.617(16) 02:53:55.864 +00:16:06.050 0.0000
15 178 Ryszard Zawieruszyński Oponeo.pl
M4 M4 00:54:35.827(20) 01:27:19.495(20) 02:01:14.040(20) 02:53:56.254 +00:16:06.440 0.0000
16 62 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 00:54:48.362(26) 01:27:16.225(18) 02:01:12.105(18) 02:53:56.807 +00:16:06.993 0.0000
17 79 Adam Knothe Budstol Invest
M4 M4 00:54:41.997(22) 01:27:22.922(25) 02:01:17.867(24) 02:53:57.319 +00:16:07.505 0.0000
18 55 Tomasz Grobelny FUNPRO Racing Team
M4 M4 00:54:34.229(18) 01:27:17.664(19) 02:01:15.095(21) 02:53:57.445 +00:16:07.631 0.0000
19 147 Marek Stram Retro Stork Team
M4 M4 00:54:34.752(19) 01:26:42.580(16) 01:59:39.827(15) 02:53:57.710 +00:16:07.896 0.0000
20 47 Norbert Gałązka Retro Stork Team
M4 M4 00:54:39.997(21) 01:27:22.712(24) 02:01:12.627(19) 02:53:58.578 +00:16:08.764 0.0000
21 90 Marcin Kowol Jas-Kółka
M4 M4 00:54:44.574(24) 01:27:21.149(22) 02:01:16.180(22) 02:53:58.964 +00:16:09.150 0.0000
22 168 Michał Wiśniewski VeloGD
M4 M4 00:54:49.434(27) 01:27:21.632(23) 02:01:16.579(23) 02:53:59.404 +00:16:09.590 0.0000
23 151 Adam Szafraniec Scs Osoz Racing Team
M4 M4 00:55:04.329(31) 01:27:30.479(27) 02:01:27.102(25) 02:54:27.772 +00:16:37.958 0.0000
24 66 Łukasz Jaworek Tri-Watacha (2ab)
M4 M4 00:54:43.192(23) 01:27:12.627(17) 02:01:03.767(17) 02:54:28.265 +00:16:38.451 0.0000
25 94 Ernest Kurowski
M4 M4 00:54:05.434(16) 01:29:14.932(29) 02:03:48.377(26) 02:59:34.717 +00:21:44.903 0.0000
26 88 Bartosz Kotuliński
M4 M4 00:56:14.407(34) 01:30:18.132(30) 02:05:09.829(27) 03:00:29.222 +00:22:39.408 0.0000
27 162 Włodzimierz Urbanowski Retro Stork Team
M4 M4 00:56:36.742(35) 01:32:05.327(38) 02:07:17.599(36) 03:02:31.794 +00:24:41.980 0.0000
28 11 Krzysztof Bertrand ASE Trek Gdynia
M4 M4 00:55:32.772(33) 01:31:45.423(34) 02:06:52.710(34) 03:02:31.910 +00:24:42.096 0.0000
29 39 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 00:57:06.733(39) 01:31:40.119(33) 02:06:46.385(31) 03:02:32.347 +00:24:42.533 0.0000
30 8 Marcin Bartnik
M4 M4 00:55:05.925(32) 01:31:35.062(32) 02:06:45.407(30) 03:02:32.427 +00:24:42.613 0.0000
31 70 MICHAL KACZURA
M4 M4 00:57:15.023(40) 01:31:52.412(36) 02:06:49.672(33) 03:02:33.047 +00:24:43.233 0.0000
32 28 Stanislaw Bukowski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 00:55:03.154(29) 01:27:34.195(28) 02:05:23.018(28) 03:02:33.994 +00:24:44.180 0.0000
33 81 Tomasz Kologryw Reprezentacja Policji
M4 M4 00:57:04.029(38) 01:31:51.498(35) 02:06:53.712(35) 03:02:34.579 +00:24:44.765 0.0000
34 99 Maciej Lesiak Na Osi - MyBike Team
M4 M4 00:59:05.697(42) 01:35:39.004(42) 02:12:33.942(39) 03:09:24.988 +00:31:35.174 0.0000
35 32 Ryszard Cimoszuk AGR Podlasie
M4 M4 00:59:03.725(41) 01:35:10.537(39) 02:11:18.417(37) 03:10:27.292 +00:32:37.478 0.0000
36 83 Dariusz Korecki CTS
M4 M4 00:59:13.414(45) 01:35:19.734(40) 02:12:22.044(38) 03:11:20.032 +00:33:30.218 0.0000
37 43 Michał Falkowski
M4 M4 00:59:09.777(44) 01:35:37.882(41) 02:13:08.080(40) 03:14:04.464 +00:36:14.650 0.0000
38 31 Wojciech Chlebek Power of Science Performance Lab Team
M4 M4 00:59:38.219(46) 01:37:12.807(44) 02:15:25.560(42) 03:14:37.262 +00:36:47.448 0.0000
39 101 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 00:59:38.787(47) 01:37:13.382(45) 02:15:26.648(43) 03:14:42.965 +00:36:53.151 0.0000
40 2 Roman Abramczyk
M4 M4 00:59:06.164(43) 01:35:39.850(43) 02:14:44.388(41) 03:14:43.714 +00:36:53.900 0.0000
41 141 Mirosław Słomski GTR GOLUB-DOBRZYŃ
M4 M4 01:00:44.225(49) 01:38:58.907(47) 02:16:49.840(45) 03:16:31.065 +00:38:41.251 0.0000
42 149 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 M4 01:00:31.417(48) 01:38:52.312(46) 02:16:49.278(44) 03:16:31.627 +00:38:41.813 0.0000
43 37 Edwin de Graaff WTC Woerden
M4 M4 00:56:57.375(37) 01:31:17.062(31) 02:05:40.435(29) 03:18:30.475 +00:40:40.661 0.0000
44 96 Grzegorz Kuzia Stalco Team Nowiny
M4 M4 00:56:48.624(36) 01:31:54.587(37) 02:06:48.697(32) 03:18:58.782 +00:41:08.968 0.0000
45 110 Tomasz Mazurkiewicz ZwiftTeamPL
M4 M4 01:03:10.912(52) 01:42:44.287(49) 02:22:46.227(47) 03:22:46.352 +00:44:56.538 0.0000
46 7 Aleksander Bartecki Śląsk Kolarsko
M4 M4 01:03:00.499(51) 01:42:09.814(48) 02:22:22.499(46) 03:23:08.843 +00:45:19.029 0.0000
47 108 Andrzej Mantiuk
M4 M4 01:03:42.289(53) 01:45:25.940(51) 03:42:28.482 +01:04:38.668 0.0000
48 181 Leszek Zwolak MajBike Team
M4 M4 01:05:31.623(56) 01:49:04.035(53) 03:42:28.482 +01:04:38.668 0.0000
49 146 Marcin Stelmach Retro Stork Team
M4 M4 01:04:33.305(54) 01:45:24.968(50) 03:42:28.482 +01:04:38.668 0.0000
50 63 Maciej Jacenko
M4 M4 01:05:15.757(55) 01:48:46.880(52) 03:42:28.482 +01:04:38.668 0.0000
DNF 26 Rafał Brzyski Retro Stork Team M4 M4 00:53:37.014(11) 01:25:38.145(11) 01:58:25.909(12) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 40 Daniel Dudkiewicz LOTTO M4 M4 01:11:26.987(58) 02:01:21.475(54) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 75 Janusz Kędzierski wydolność.pl M4 M4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 89 Aleksander Kowalczyk VeloGD M4 M4 01:10:17.820(57) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 122 Michał Obarzanowski M4 M4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 126 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD race team M4 M4 00:53:51.075(13) 01:26:02.327(15) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 134 Sławomir Ruminski Retro Stork Team M4 M4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 135 Łukasz Sacha Na Osi - MyBike Team M4 M4 01:00:44.697(50) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 165 Michał Wiązowski M4 M4 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 166 Robert Wierucki ActiveJet M4 M4 00:54:53.899(28) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.