Impreza: Etap 3

NTRCH 2020

Wyniki kategoria M2

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 MC3 Czas Strata PKT
1 127 Arek Petka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
M2 M2 00:52:16.770(6) 01:20:42.013(4) 01:50:08.798(5) 02:37:49.577 0.0000
2 172 Szymon Woźniak Masterform
M2 M2 00:51:56.557(2) 01:20:33.757(3) 01:49:56.417(2) 02:37:50.399 +00:00:00.822 0.0000
3 183 Jakub Żurek 72D Rowmix Java Team
M2 M2 00:52:11.363(4) 01:20:30.972(1) 01:49:53.422(1) 02:37:50.502 +00:00:00.925 0.0000
4 48 Michał Glanz Świat Rowerów Team
M2 M2 00:52:10.359(3) 01:20:32.030(2) 01:50:00.597(4) 02:37:52.469 +00:00:02.892 0.0000
5 128 Łukasz Pękala FUNPRO Racing Team
M2 M2 00:52:13.059(5) 01:20:42.273(5) 01:50:00.117(3) 02:37:55.200 +00:00:05.623 0.0000
6 115 Kamil Mieszczak JAFI SPORT BIKE TEAM
M2 M2 00:52:41.812(7) 01:22:34.405(7) 01:52:34.793(8) 02:41:14.430 +00:03:24.853 0.0000
7 158 Jan Śmietana
M2 M2 00:52:42.780(9) 01:22:35.710(8) 01:52:26.773(7) 02:41:14.775 +00:03:25.198 0.0000
8 25 Michał Brauliński Power of Science Performance Lab Team
M2 M2 00:51:45.155(1) 01:21:39.492(6) 01:52:26.099(6) 02:41:15.989 +00:03:26.412 0.0000
9 121 Dawid Nytko
M2 M2 00:52:42.357(8) 01:23:23.877(10) 01:54:45.345(10) 02:44:45.792 +00:06:56.215 0.0000
10 60 Jakub Haligowski IN Mogilany Cycling Team
M2 M2 00:53:03.477(10) 01:23:20.570(9) 01:54:45.155(9) 02:44:52.497 +00:07:02.920 0.0000
11 85 Kuba Kosiński Axel Sport Stal Rzeszów
M2 M2 00:53:21.112(12) 01:24:49.370(12) 01:56:55.060(11) 02:48:27.548 +00:10:37.971 0.0000
12 23 Bartłomiej Borsuk
M2 M2 00:53:17.390(11) 01:24:48.767(11) 01:56:57.357(12) 02:48:31.077 +00:10:41.500 0.0000
13 17 Michał Błażejewski ASE Trek Gdynia
M2 M2 00:53:37.609(15) 01:26:04.435(16) 01:58:33.015(15) 02:49:56.165 +00:12:06.588 0.0000
14 52 Mateusz Grabarski VeloGD
M2 M2 00:53:31.412(13) 01:25:57.715(14) 01:58:27.914(13) 02:49:57.090 +00:12:07.513 0.0000
15 87 Jerzy Kościński VeloGD
M2 M2 00:54:09.833(16) 01:25:58.690(15) 01:58:28.512(14) 02:49:59.809 +00:12:10.232 0.0000
16 116 Adam Miler
M2 M2 00:54:39.080(18) 01:27:23.399(18) 02:01:14.715(18) 02:53:57.852 +00:16:08.275 0.0000
17 142 Paweł Słomski GTR GOLUB-DOBRZYŃ
M2 M2 00:54:34.213(17) 01:27:19.167(17) 02:01:06.040(17) 02:54:06.672 +00:16:17.095 0.0000
18 61 Forrest Hirsh
M2 M2 00:53:32.952(14) 01:25:44.760(13) 01:59:09.849(16) 02:54:25.192 +00:16:35.615 0.0000
19 139 Jan Skrzypek Varso
M2 M2 00:55:04.762(19) 01:27:41.895(19) 02:05:29.038(19) 03:00:29.105 +00:22:39.528 0.0000
20 153 Marcin Sztuka
M2 M2 00:57:04.504(21) 01:31:53.069(21) 02:06:50.669(20) 03:02:33.422 +00:24:43.845 0.0000
21 36 Seweryn Dąbrowski Dabarti / Pie3cki Team
M2 M2 00:56:58.817(20) 01:31:47.342(20) 02:06:55.245(21) 03:02:33.942 +00:24:44.365 0.0000
22 130 Maciej Pietrzak DITTA-SERIA MTB TEAM
M2 M2 00:58:51.820(22) 01:33:52.157(22) 02:10:07.457(22) 03:08:45.607 +00:30:56.030 0.0000
23 45 Evgeny Frolov
M2 M2 01:00:43.217(23) 01:38:53.800(23) 02:16:46.225(23) 03:14:47.405 +00:36:57.828 0.0000
DNF 82 Michal Konradowski 2x3 Racing Team M2 M2 DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.