Impreza: Etap 2

NTRCH 2020

Wyniki kategoria M3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 MC3 Czas Strata PKT
1 174 Adam Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 M3 00:27:28.170(2) 01:29:38.277(1) 02:33:07.975(1) 02:59:09.107 0.0000
2 133 Tomasz Repiński ASE Trek Gdynia
M3 M3 00:27:37.842(7) 01:29:47.919(7) 02:33:18.664(4) 03:00:05.147 +00:00:56.040 0.0000
3 38 Łukasz Derheld ASE Trek Gdynia
M3 M3 00:27:38.317(9) 01:29:45.965(4) 02:33:16.669(2) 03:00:15.347 +00:01:06.240 0.0000
4 132 Michał Przybysz Varso
M3 M3 00:27:37.460(5) 01:29:47.435(6) 02:33:19.220(5) 03:00:28.694 +00:01:19.587 0.0000
5 24 Amadeusz Brachaczek Vestis - Rokosz Team
M3 M3 00:27:39.747(11) 01:29:48.612(8) 02:33:26.035(6) 03:02:55.559 +00:03:46.452 0.0000
6 189 Daniel Packi DMTEX ATLANTICO LIDER TEAM OPOCZNO
M3 M3 00:27:37.822(6) 01:30:05.080(9) 02:33:58.419(8) 03:03:15.185 +00:04:06.078 0.0000
7 170 Marcin Wojtal CIME
M3 M3 00:27:46.452(16) 01:30:13.882(10) 02:33:58.569(9) 03:03:19.769 +00:04:10.662 0.0000
8 50 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:27:36.847(3) 01:29:46.947(5) 02:33:18.302(3) 03:03:40.409 +00:04:31.302 0.0000
9 106 Daniel Majkowski MajBike Team
M3 M3 00:28:14.813(20) 01:30:32.542(13) 02:33:46.671(7) 03:04:02.307 +00:04:53.200 0.0000
10 161 Patrycjusz Urbanek Jas-Kółka
M3 M3 00:28:27.649(26) 01:30:32.907(14) 02:34:34.620(12) 03:04:02.597 +00:04:53.490 0.0000
11 92 Andrzej Kruszec HARDA HORDA
M3 M3 00:27:59.395(18) 01:30:34.369(16) 02:34:34.183(11) 03:04:23.185 +00:05:14.078 0.0000
12 137 MATEUSZ SKARŻYŃSKI bikeBoard
M3 M3 00:27:37.342(4) 01:30:21.055(11) 02:34:35.004(13) 03:04:25.903 +00:05:16.796 0.0000
13 64 Gabriel Janowski Niepokręcę
M3 M3 00:27:58.132(17) 01:30:53.597(19) 02:34:55.847(15) 03:04:28.464 +00:05:19.357 0.0000
14 119 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz
M3 M3 00:29:08.809(38) 01:31:16.679(26) 02:34:49.045(14) 03:05:10.505 +00:06:01.398 0.0000
15 1 Sebastian Druszkiewicz 72D Rowmix Java Team
M3 M3 00:27:27.795(1) 01:29:45.584(2) 02:34:09.932(10) 03:05:13.087 +00:06:03.980 0.0000
16 188 DANIEL MISKIEWICZ DMTEX ATLANTICO LIDER TEAM OPOCZNO
M3 M3 00:28:31.215(27) 01:30:56.157(22) 02:34:56.822(17) 03:05:20.482 +00:06:11.375 0.0000
17 54 Lech Gradziński Varso
M3 M3 00:27:41.474(14) 01:30:32.397(12) 02:34:56.255(16) 03:05:22.252 +00:06:13.145 0.0000
18 163 Radosław Wasilewski Reprezentacja Policji
M3 M3 00:28:21.955(25) 01:30:55.974(21) 02:34:57.320(19) 03:05:45.417 +00:06:36.310 0.0000
19 21 PIOTR BOCHNAK Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:27:39.897(12) 01:30:33.492(15) 02:34:57.237(18) 03:06:05.022 +00:06:55.915 0.0000
20 27 Paweł Buczkowicz Ośka Warszawa
M3 M3 00:28:18.257(23) 01:31:07.300(24) 02:35:17.842(21) 03:08:42.005 +00:09:32.898 0.0000
21 152 Wojciech Szczepanik EWODD race team
M3 M3 00:28:16.755(22) 01:30:55.623(20) 02:35:28.280(22) 03:09:17.427 +00:10:08.320 0.0000
22 67 Grzegorz Jazurek Varso
M3 M3 00:27:41.895(15) 01:30:35.864(18) 02:38:19.722(29) 03:10:21.385 +00:11:12.278 0.0000
23 6 Paweł Baranek Reprezentacja Policji
M3 M3 00:28:37.504(30) 01:31:36.325(28) 02:38:19.415(28) 03:10:23.988 +00:11:14.881 0.0000
24 187 Łukasz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team
M3 M3 00:28:36.999(29) 01:31:36.885(29) 02:38:17.354(26) 03:10:34.177 +00:11:25.070 0.0000
25 148 Grzegorz Sulima VeloGD
M3 M3 00:28:21.370(24) 01:31:06.290(23) 02:36:39.970(25) 03:10:39.187 +00:11:30.080 0.0000
26 175 Patryk Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 M3 00:27:37.942(8) 01:29:45.670(3) 02:35:52.789(23) 03:10:54.262 +00:11:45.155 0.0000
27 72 Mateusz Kanoniczak Agrochest Team
M3 M3 00:28:36.903(28) 01:31:37.380(30) 02:38:20.805(30) 03:11:18.900 +00:12:09.793 0.0000
28 4 Maciej Arcipowski Retro Stork Team
M3 M3 00:28:02.382(19) 01:30:34.983(17) 02:36:35.247(24) 03:11:22.402 +00:12:13.295 0.0000
29 93 Łukasz Kulesza Retro Stork Team
M3 M3 00:28:38.459(33) 01:31:32.315(27) 02:38:18.885(27) 03:12:06.730 +00:12:57.623 0.0000
30 91 Szymon Kozieł-Dworski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:30:38.257(51) 01:42:52.803(52) 02:34:58.239(20) 03:16:36.930 +00:17:27.823 0.0000
31 180 Michał Ziułek Trenujrower.pl
M3 M3 00:27:40.272(13) 01:32:54.575(32) 02:42:56.177(31) 03:18:24.072 +00:19:14.965 0.0000
32 22 Łukasz Boroński HEINEKEN Krakow
M3 M3 00:28:15.169(21) 01:32:31.002(31) 02:43:28.958(32) 03:18:51.345 +00:19:42.238 0.0000
33 76 KAMIL KISŁY
M3 M3 00:28:38.339(31) 01:31:14.577(25) 02:43:36.773(33) 03:18:57.957 +00:19:48.850 0.0000
34 179 Michał Ziomek
M3 M3 00:29:39.447(41) 01:36:40.613(38) 02:45:32.772(34) 03:19:08.842 +00:19:59.735 0.0000
35 129 Piotr Piątek VeloGD
M3 M3 00:29:39.775(42) 01:36:37.937(37) 02:47:06.927(36) 03:20:25.040 +00:21:15.933 0.0000
36 20 Krzysztof Bochnak Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:28:40.984(34) 01:36:31.305(35) 02:47:10.525(38) 03:20:36.810 +00:21:27.703 0.0000
37 15 Artur Biss FUNPRO Racing Team
M3 M3 00:29:35.399(39) 01:37:01.490(41) 02:47:09.667(37) 03:20:38.445 +00:21:29.338 0.0000
38 69 Matthias Kaczmarowski Bolek i Lolek Racing Team
M3 M3 00:29:05.712(36) 01:37:06.327(43) 02:47:51.984(40) 03:21:00.840 +00:21:51.733 0.0000
39 104 Krzysztof Magun VeloGD
M3 M3 00:29:07.987(37) 01:36:37.934(36) 02:47:06.633(35) 03:21:12.483 +00:22:03.376 0.0000
40 3 Adam Alker
M3 M3 00:29:05.453(35) 01:36:41.994(39) 02:47:41.053(39) 03:22:35.212 +00:23:26.105 0.0000
41 71 Łukasz Kalicki Trenujrower.pl
M3 M3 00:30:06.260(45) 01:37:05.905(42) 02:48:15.817(42) 03:23:46.638 +00:24:37.531 0.0000
42 95 Leszek Kusiowski Bike U Up-TKJ Matuszewski
M3 M3 00:28:38.382(32) 01:36:30.858(34) 02:48:14.664(41) 03:25:02.730 +00:25:53.623 0.0000
43 30 Krzysztof Celary 72D Rowmix Java Team
M3 M3 00:27:38.787(10) 01:35:45.845(33) 02:50:56.387(43) 03:26:51.385 +00:27:42.278 0.0000
44 164 Michał Wetoszka
M3 M3 00:30:50.400(53) 01:42:17.949(48) 02:56:30.102(46) 03:31:53.772 +00:32:44.665 0.0000
45 46 Łukasz Gajda Equipe de fou
M3 M3 00:30:25.625(48) 01:42:17.532(47) 02:57:24.434(47) 03:32:50.235 +00:33:41.128 0.0000
46 56 Tomasz Grubka OKR PassionBike
M3 M3 00:30:08.625(47) 01:38:45.523(45) 02:56:22.785(45) 03:33:03.764 +00:33:54.657 0.0000
47 173 Mirosław Wójciak
M3 M3 00:29:57.277(43) 01:37:47.720(44) 02:54:50.180(44) 03:33:46.087 +00:34:36.980 0.0000
48 53 Mateusz Grabiec Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:30:39.10(52) 01:42:20.629(51) 02:57:52.197(49) 03:35:39.373 +00:36:30.266 0.0000
49 35 Andrzej Dąbrowski VeloGD
M3 M3 00:29:35.674(40) 01:37:00.740(40) 02:57:28.467(48) 03:36:23.864 +00:37:14.757 0.0000
50 169 Paweł Wiśniewski VeloGD
M3 M3 00:30:06.054(44) 01:40:23.449(46) 02:57:54.213(50) 03:38:16.782 +00:39:07.675 0.0000
51 123 Michał Oleś
M3 M3 00:30:38.074(50) 01:42:18.437(49) 02:57:54.880(51) 03:39:21.354 +00:40:12.247 0.0000
52 140 Mariusz Skwarczak VeloGD
M3 M3 00:30:37.635(49) 01:45:59.894(53) 03:05:14.710(53) 03:44:12.807 +00:45:03.700 0.0000
53 176 MARCIN WRÓBEL Jas-Kółka
M3 M3 00:32:01.190(55) 01:46:48.262(54) 03:08:13.209(54) 03:47:18.357 +00:48:09.250 0.0000
54 150 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:30:06.740(46) 01:42:19.607(50) 03:01:53.377(52) 03:49:54.275 +00:50:45.168 0.0000
55 160 Andrzej Tomaszewski VeloGD
M3 M3 00:31:47.397(54) 01:47:29.807(55) 03:09:25.007(55) 03:51:30.543 +00:52:21.436 0.0000
56 112 Bartosz Michalski Retro Stork Team
M3 M3 00:33:29.959(58) 01:50:08.240(57) 03:11:31.845(56) 03:54:57.837 +00:55:48.730 0.0000
57 156 Michał Ścieżka Plasson
M3 M3 00:32:54.710(57) 01:49:02.724(56) 03:12:03.914(57) 03:55:23.609 +00:56:14.502 0.0000
58 138 Jan Skorek KK Cyklon
M3 M3 00:32:53.789(56) 01:59:22.872(61) 03:17:50.895(58) 03:56:47.384 +00:57:38.277 0.0000
59 171 Leszek Wolak
M3 M3 00:35:13.795(61) 01:57:42.215(59) 03:26:52.234(59) 04:10:25.324 +01:11:16.217 0.0000
60 73 Łukasz Kardaś
M3 M3 00:34:40.229(60) 01:57:34.680(58) 03:26:58.397(60) 04:11:19.619 +01:12:10.512 0.0000
61 77 Adrian Klekotko Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 M3 00:36:24.059(62) 02:00:58.318(62) 03:32:29.335(61) 04:15:52.405 +01:16:43.298 0.0000
DNF 325 Radoslaw Przadka M3 M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 143 Michał Sowa VeloGD M3 M3 00:34:07.782(59) 01:58:01.954(60) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.