Impreza: Etap 1

NTRCH 2020

Dystans Wyścig etapowy Nowy Targ Road Challenge

Wyniki kategoria OPEN



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas
1 172 Szymon Woźniak Masterform
M2 OPEN 00:19:06.866
2 174 Adam Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 OPEN 00:19:10.956
3 183 Jakub Żurek 72D Rowmix Java Team
M2 OPEN 00:19:11.787
4 133 Tomasz Repiński ASE Trek Gdynia
M3 OPEN 00:19:13.979
5 9 Damian Bartoszek Agrochest Team
M4 OPEN 00:19:17.185
6 48 Michał Glanz Świat Rowerów Team
M2 OPEN 00:19:18.570
7 120 Piotr Nowacki Ośka Warszawa
M4 OPEN 00:19:20.537
8 1 Sebastian Druszkiewicz 72D Rowmix Java Team
M3 OPEN 00:19:27.915
9 189 Daniel Packi DMTEX ATLANTICO LIDER TEAM OPOCZNO
M3 OPEN 00:19:30.351
10 175 Patryk Wójcik IN Mogilany Cycling Team
M3 OPEN 00:19:31.325
11 159 Piotr Tomana Agrochest Team
M4 OPEN 00:19:37.204
12 25 Michał Brauliński Power of Science Performance Lab Team
M2 OPEN 00:19:39.772
13 132 Michał Przybysz Varso
M3 OPEN 00:19:44.666
14 127 Arek Petka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
M2 OPEN 00:19:44.790
15 24 Amadeusz Brachaczek Vestis - Rokosz Team
M3 OPEN 00:19:48.639
16 115 Kamil Mieszczak JAFI SPORT BIKE TEAM
M2 OPEN 00:19:49.050
17 137 MATEUSZ SKARŻYŃSKI bikeBoard
M3 OPEN 00:20:05.467
18 38 Łukasz Derheld ASE Trek Gdynia
M3 OPEN 00:20:07.357
19 158 Jan Śmietana
M2 OPEN 00:20:09.179
20 4 Maciej Arcipowski Retro Stork Team
M3 OPEN 00:20:11.194
21 106 Daniel Majkowski MajBike Team
M3 OPEN 00:20:11.537
22 188 DANIEL MISKIEWICZ DMTEX ATLANTICO LIDER TEAM OPOCZNO
M3 OPEN 00:20:17.754
23 170 Marcin Wojtal CIME
M3 OPEN 00:20:18.146
24 119 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz
M3 OPEN 00:20:18.594
25 30 Krzysztof Celary 72D Rowmix Java Team
M3 OPEN 00:20:20.384
26 84 Marcin Korzeniowski Agrochest Team
M4 OPEN 00:20:20.836
27 51 Piotr Górka EWODD race team
M4 OPEN 00:20:21.236
28 60 Jakub Haligowski IN Mogilany Cycling Team
M2 OPEN 00:20:22.937
29 86 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:20:25.745
30 325 Radoslaw Przadka
M3 OPEN 00:20:31.244
31 128 Łukasz Pękala FUNPRO Racing Team
M2 OPEN 00:20:33.649
32 65 Andrzej Jarosz 72D Rowmix Java Team
M4 OPEN 00:20:34.809
33 18 Robert Bobka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:20:35.269
34 152 Wojciech Szczepanik EWODD race team
M3 OPEN 00:20:36.597
35 37 Edwin de Graaff WTC Woerden
M4 OPEN 00:20:36.807
36 105 Tomasz Majewski Retro Stork Team
M5 OPEN 00:20:38.223
37 97 Bartosz Latawiec Varso
M4 OPEN 00:20:39.801
38 148 Grzegorz Sulima VeloGD
M3 OPEN 00:20:43.398
39 168 Michał Wiśniewski VeloGD
M4 OPEN 00:20:44.789
40 61 Forrest Hirsh
M2 OPEN 00:20:46.734
41 6 Paweł Baranek Reprezentacja Policji
M3 OPEN 00:20:49.504
42 139 Jan Skrzypek Varso
M2 OPEN 00:20:50.152
43 49 Władysław Gładysiak Euro Bike Kaczmarek Electric
M4 OPEN 00:20:51.503
44 29 Przemysław Burzych 2x3 Racing Team
M4 OPEN 00:20:52.098
45 59 Grzegorz Grzywa 72D Rowmix Java Team
M4 OPEN 00:20:53.387
46 11 Krzysztof Bertrand ASE Trek Gdynia
M4 OPEN 00:20:53.844
47 178 Ryszard Zawieruszyński Oponeo.pl
M4 OPEN 00:20:54.290
48 121 Dawid Nytko
M2 OPEN 00:20:54.380
49 52 Mateusz Grabarski VeloGD
M2 OPEN 00:20:56.302
50 161 Patrycjusz Urbanek Jas-Kółka
M3 OPEN 00:20:56.865
51 50 Albert Głowa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:20:58.870
52 87 Jerzy Kościński VeloGD
M2 OPEN 00:21:02.600
53 92 Andrzej Kruszec HARDA HORDA
M3 OPEN 00:21:02.923
54 163 Radosław Wasilewski Reprezentacja Policji
M3 OPEN 00:21:03.395
55 147 Marek Stram Retro Stork Team
M4 OPEN 00:21:03.454
56 21 PIOTR BOCHNAK Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:21:04.030
57 67 Grzegorz Jazurek Varso
M3 OPEN 00:21:04.554
58 126 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD race team
M4 OPEN 00:21:04.559
59 23 Bartłomiej Borsuk
M2 OPEN 00:21:05.098
60 179 Michał Ziomek
M3 OPEN 00:21:06.633
61 162 Włodzimierz Urbanowski Retro Stork Team
M4 OPEN 00:21:06.925
62 64 Gabriel Janowski Niepokręcę
M3 OPEN 00:21:08.560
63 130 Maciej Pietrzak DITTA-SERIA MTB TEAM
M2 OPEN 00:21:09.476
64 157 Łukasz Śleziak Power of Science Performance Lab Team
M4 OPEN 00:21:10.123
65 144 Andrzej Specjał Bike Specjal
M5 OPEN 00:21:13.090
66 187 Łukasz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team
M3 OPEN 00:21:15.767
67 153 Marcin Sztuka
M2 OPEN 00:21:16.847
68 100 Andrzej Liwiński PELETON ABAKUS
M5 OPEN 00:21:17.617
69 27 Paweł Buczkowicz Ośka Warszawa
M3 OPEN 00:21:17.792
70 85 Kuba Kosiński Axel Sport Stal Rzeszów
M2 OPEN 00:21:17.821
71 142 Paweł Słomski GTR GOLUB-DOBRZYŃ
M2 OPEN 00:21:20.122
72 72 Mateusz Kanoniczak Agrochest Team
M3 OPEN 00:21:21.767
73 111 Marcin Michalczewski ActiveJet
M4 OPEN 00:21:26.302
74 166 Robert Wierucki ActiveJet
M4 OPEN 00:21:30.786
75 44 Krzysztof Fecko LEFERO
M5 OPEN 00:21:33.783
76 26 Rafał Brzyski Retro Stork Team
M4 OPEN 00:21:34.352
77 93 Łukasz Kulesza Retro Stork Team
M3 OPEN 00:21:35.822
78 55 Tomasz Grobelny FUNPRO Racing Team
M4 OPEN 00:21:39.235
79 62 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:21:41.595
80 155 Wacław Szwarc 72D Rowmix Java Team
M5 OPEN 00:21:41.957
81 131 Jan Pilch 72D Rowmix Java Team
M5 OPEN 00:21:42.767
82 116 Adam Miler
M2 OPEN 00:21:43.478
83 104 Krzysztof Magun VeloGD
M3 OPEN 00:21:48.907
84 34 Tomasz Czyżkowski ActiveJet
M5 OPEN 00:21:49.110
85 118 Stanisław Niewiadomy EWODD race team
M5 OPEN 00:21:49.412
86 3 Adam Alker
M3 OPEN 00:21:49.457
87 22 Łukasz Boroński HEINEKEN Krakow
M3 OPEN 00:21:49.488
88 13 Piotr Bieliński ActiveJet
M5 OPEN 00:21:50.515
89 36 Seweryn Dąbrowski Dabarti / Pie3cki Team
M2 OPEN 00:21:51.310
90 176 MARCIN WRÓBEL Jas-Kółka
M3 OPEN 00:21:51.602
91 129 Piotr Piątek VeloGD
M3 OPEN 00:21:51.607
92 117 Robert Miłogrodzki Retro Stork Team
M5 OPEN 00:21:51.639
93 94 Ernest Kurowski
M4 OPEN 00:21:53.482
94 113 Maciej Michalski Retro Stork Team
M4 OPEN 00:21:54.837
95 76 KAMIL KISŁY
M3 OPEN 00:21:55.660
96 173 Mirosław Wójciak
M3 OPEN 00:21:56.327
97 71 Łukasz Kalicki Trenujrower.pl
M3 OPEN 00:21:57.744
98 69 Matthias Kaczmarowski Bolek i Lolek Racing Team
M3 OPEN 00:22:00.794
99 17 Michał Błażejewski ASE Trek Gdynia
M2 OPEN 00:22:00.897
100 90 Marcin Kowol Jas-Kółka
M4 OPEN 00:22:02.897
101 28 Stanislaw Bukowski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:22:07.050
102 190 Mariusz Piasecki DIVERSEY TEAM
M5 OPEN 00:22:07.717
103 16 Mariusz Blachut Power of Science Performance Lab Team
M5 OPEN 00:22:10.367
104 164 Michał Wetoszka
M3 OPEN 00:22:12.627
105 20 Krzysztof Bochnak Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:22:12.730
106 66 Łukasz Jaworek Tri-Watacha (2ab)
M4 OPEN 00:22:13.302
107 95 Leszek Kusiowski Bike U Up-TKJ Matuszewski
M3 OPEN 00:22:13.919
108 32 Ryszard Cimoszuk AGR Podlasie
M4 OPEN 00:22:15.924
109 47 Norbert Gałązka Retro Stork Team
M4 OPEN 00:22:16.580
110 79 Adam Knothe Budstol Invest
M4 OPEN 00:22:18.518
111 167 Marcin Wierzejewski TGV CLUB
M4 OPEN 00:22:21.400
112 180 Michał Ziułek Trenujrower.pl
M3 OPEN 00:22:22.703
113 39 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:22:23.677
114 107 Andrzej Małysa IN Mogilany Cycling Team
M5 OPEN 00:22:28.634
115 169 Paweł Wiśniewski VeloGD
M3 OPEN 00:22:28.831
116 151 Adam Szafraniec Scs Osoz Racing Team
M4 OPEN 00:22:28.952
117 140 Mariusz Skwarczak VeloGD
M3 OPEN 00:22:33.130
118 8 Marcin Bartnik
M4 OPEN 00:22:33.447
119 54 Lech Gradziński Varso
M3 OPEN 00:22:37.752
120 81 Tomasz Kologryw Reprezentacja Policji
M4 OPEN 00:22:39.005
121 177 Dariusz Wylężek IN Mogilany Cycling Team
M5 OPEN 00:22:39.901
122 57 Michał Gruda Retro Stork Team
M5 OPEN 00:22:40.845
123 99 Maciej Lesiak Na Osi - MyBike Team
M4 OPEN 00:22:43.290
124 15 Artur Biss FUNPRO Racing Team
M3 OPEN 00:22:43.512
125 300 Angelika Tlołka Jas-Kółka
K2 OPEN 00:22:45.458
126 319 Kamila Wójcikiewicz Agrochest Team
K2 OPEN 00:22:46.966
127 46 Łukasz Gajda Equipe de fou
M3 OPEN 00:22:49.875
128 182 Krzysztof Żebro Innergy Team
M3 OPEN 00:22:50.10
129 2 Roman Abramczyk
M4 OPEN 00:22:51.600
130 318 Alicja Verhagen RWC Ahoy
K2 OPEN 00:22:52.333
131 70 MICHAL KACZURA
M4 OPEN 00:22:53.097
132 88 Bartosz Kotuliński
M4 OPEN 00:22:54.427
133 83 Dariusz Korecki CTS
M4 OPEN 00:22:54.464
134 53 Mateusz Grabiec Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:22:55.799
135 5 Władysław Balakowicz Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M5 OPEN 00:22:56.194
136 35 Andrzej Dąbrowski VeloGD
M3 OPEN 00:22:56.575
137 150 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:23:00.233
138 43 Michał Falkowski
M4 OPEN 00:23:02.630
139 125 Zbyszek Orłowski IN Mogilany Cycling Team
M5 OPEN 00:23:03.355
140 135 Łukasz Sacha Na Osi - MyBike Team
M4 OPEN 00:23:03.650
141 103 Sławomir Maciejewski KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
M5 OPEN 00:23:04.485
142 138 Jan Skorek KK Cyklon
M3 OPEN 00:23:06.339
143 101 Krzysztof Łapsa Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:23:08.627
144 317 Anna Tomica Trek Bielsko Biała Tomica Coaching
K2 OPEN 00:23:10.730
145 302 Malgorzata Bialecka ASE Trek Gdynia
K2 OPEN 00:23:15.766
146 141 Mirosław Słomski GTR GOLUB-DOBRZYŃ
M4 OPEN 00:23:16.784
147 185 Dariusz Wojciechowski ActiveJet
M5 OPEN 00:23:17.435
148 96 Grzegorz Kuzia Stalco Team Nowiny
M4 OPEN 00:23:19.315
149 160 Andrzej Tomaszewski VeloGD
M3 OPEN 00:23:21.284
150 149 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M4 OPEN 00:23:21.855
151 308 Olga Łyjak ATTIQ TEAM
K3 OPEN 00:23:23.142
152 56 Tomasz Grubka OKR PassionBike
M3 OPEN 00:23:26.295
153 110 Tomasz Mazurkiewicz ZwiftTeamPL
M4 OPEN 00:23:28.529
154 314 Sylwia Szafraniec Peleton Aquila Wadowice
K2 OPEN 00:23:34.378
155 31 Wojciech Chlebek Power of Science Performance Lab Team
M4 OPEN 00:23:40.100
156 181 Leszek Zwolak MajBike Team
M4 OPEN 00:23:47.897
157 156 Michał Ścieżka Plasson
M3 OPEN 00:23:49.980
158 143 Michał Sowa VeloGD
M3 OPEN 00:23:51.669
159 112 Bartosz Michalski Retro Stork Team
M3 OPEN 00:23:53.280
160 171 Leszek Wolak
M3 OPEN 00:23:54.810
161 186 Dariusz Lechowicz Lech-Pol 4x4 Team
M5 OPEN 00:23:56.768
162 12 Piotr Berus-Sokołowski
M5 OPEN 00:24:00.130
163 123 Michał Oleś
M3 OPEN 00:24:02.209
164 136 Stanisław Sichelski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M5 OPEN 00:24:04.852
165 146 Marcin Stelmach Retro Stork Team
M4 OPEN 00:24:08.932
166 45 Evgeny Frolov
M2 OPEN 00:24:10.164
167 306 Anna Kroner Reprezentacja Policji
K3 OPEN 00:24:17.425
168 315 Natalia Śliwińska ASE Trek Gdynia
K2 OPEN 00:24:17.600
169 91 Szymon Kozieł-Dworski Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:24:21.479
170 10 Mietek Berezik Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M5 OPEN 00:24:23.234
171 58 Dariusz Grzybczyński Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
M5 OPEN 00:24:24.467
172 42 Andrzej Erbel Zbożowa21Kielce
M5 OPEN 00:24:24.632
173 108 Andrzej Mantiuk
M4 OPEN 00:24:29.539
174 7 Aleksander Bartecki Śląsk Kolarsko
M4 OPEN 00:24:30.218
175 63 Maciej Jacenko
M4 OPEN 00:24:31.117
176 301 Sabina Bartecka Śląsk Kolarsko
K3 OPEN 00:24:37.425
177 114 Piotr Michalski Nærbø sk (Norwegia)
M5 OPEN 00:24:46.167
178 309 Roksana Orzyszek
K2 OPEN 00:24:49.242
179 307 Małgorzata Kustra-Kapol Jas-Kółka
K3 OPEN 00:24:54.518
180 310 Dorota Rajska Klub Kolarstwa Torowego "Wiraż"
K3 OPEN 00:25:01.034
181 312 Stefania Staszel IN Mogilany Cycling Team
K2 OPEN 00:25:08.280
182 77 Adrian Klekotko Nowotarski Klub Kolarski - Kompex
M3 OPEN 00:25:21.508
183 184 Tomasz Radziejowski SST LUBCZA
M5 OPEN 00:25:28.147
184 165 Michał Wiązowski
M4 OPEN 00:25:38.952
185 73 Łukasz Kardaś
M3 OPEN 00:25:45.711
186 89 Aleksander Kowalczyk VeloGD
M4 OPEN 00:25:50.141
187 304 Ewa Janowska Mybike.pl
K3 OPEN 00:26:01.067
188 33 Robert Czarnowski LOTTO
M5 OPEN 00:26:45.232
189 40 Daniel Dudkiewicz LOTTO
M4 OPEN 00:27:07.997
190 324 Przemysław Pawlik OKR PassionBike
M3 OPEN 00:27:37.997
191 14 Jonasz Biesiada Agrochest Team
M3 OPEN 00:27:37.997
192 68 Łukasz Kaczmarowski Cycle-Innovate
M4 OPEN 00:27:37.997
193 74 Krzysztof Karykowski
M5 OPEN 00:27:37.997
194 75 Janusz Kędzierski wydolność.pl
M4 OPEN 00:27:37.997
195 78 Adrian Klesyk 72D Rowmix Java Team
M4 OPEN 00:27:37.997
196 80 Marcin Kobiałka CROSS CARTEL
M3 OPEN 00:27:37.997
197 82 Michal Konradowski 2x3 Racing Team
M2 OPEN 00:27:37.997
198 98 Krzysztof Lech
M4 OPEN 00:27:37.997
199 102 Krzysztof Łuczkowiec Sports Camp
M5 OPEN 00:27:37.997
200 109 Karol Marszałek
M3 OPEN 00:27:37.997
201 122 Michał Obarzanowski
M4 OPEN 00:27:37.997
202 124 Krzysztof Orlik Agrochest Team
M3 OPEN 00:27:37.997
203 134 Sławomir Ruminski Retro Stork Team
M4 OPEN 00:27:37.997
204 145 Marek Stec UKS Podwilk
M3 OPEN 00:27:37.997
205 154 Krzysztof Szuder Movistar
M3 OPEN 00:27:37.997
206 41 Przemysław Ebertowski ASE Trek Gdynia
M3 OPEN 00:27:37.997
207 316 Hanna Terentieva
K2 OPEN 00:27:55.132
208 313 Małgorzata Sucha 72D Rowmix Java Team
K3 OPEN 00:28:43.253
209 305 Paulina Kilkowska FTI Racing Team
K3 OPEN 00:29:13.253
210 311 Agata Sobota FTI Racing Team
K2 OPEN 00:29:13.253
211 303 Dominika Hanke Śląsk Kolarsko
K3 OPEN 00:29:13.253
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.