Impreza: I Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa

Brak cyklu

Wyniki kategoria Open

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 176 Piotr Parfianowicz UNTS
Open 00:14:17.762 0.0000
2 90 Jakub Pudełko Entre.pl Team
Open 00:14:41.829 +00:00:24.067 0.0000
3 210 Maciej Bodnar AdgarFit Pro Team
Open 00:14:58.567 +00:00:40.805 0.0000
4 58 Maciek Łukasiewicz Warszawiaky
Open 00:15:25.159 +00:01:07.397 0.0000
5 145 Fabian Florek Team Kopeć
Open 00:15:27.334 +00:01:09.572 0.0000
6 99 zbigniew marzec
Open 00:16:15.852 +00:01:58.090 0.0000
7 189 Adam Kamiński GreenUp Fitness Club
Open 00:17:00.277 +00:02:42.515 0.0000
8 94 Rogier Pols Grzybowa runners
Open 00:17:23.499 +00:03:05.737 0.0000
9 127 Piotr Jezolkowski Al. Platynowa
Open 00:17:37.297 +00:03:19.535 0.0000
10 204 Magdalena Ziółek Łódź Running Team
Open 00:17:40.535 +00:03:22.773 0.0000
11 141 Przemysław Kupidura KU AZS Politechniki Warszawskiej
Open 00:17:42.152 +00:03:24.390 0.0000
12 199 Tomasz Szewczak
Open 00:17:43.239 +00:03:25.477 0.0000
13 207 Michał Rabiński
Open 00:17:43.732 +00:03:25.970 0.0000
14 108 Joanna Cibicka Kalińska Team
Open 00:18:09.700 +00:03:51.938 0.0000
15 137 Agnieszka Wójcik
Open 00:18:18.470 +00:04:00.708 0.0000
16 60 Tomasz Wasiak Le Village
Open 00:18:19.464 +00:04:01.702 0.0000
17 50 Robert Niewadził os. Śnieguliczki
Open 00:18:39.052 +00:04:21.290 0.0000
18 216 Michał Pierzchała
Open 00:18:39.434 +00:04:21.672 0.0000
19 197 Krzysztof Witczak
Open 00:18:45.657 +00:04:27.895 0.0000
20 221 Robert Michalski
Open 00:18:47.409 +00:04:29.647 0.0000
21 101 Piotr Nowacki Le Village
Open 00:18:52.067 +00:04:34.305 0.0000
22 206 Arkadiusz Skoczylas
Open 00:18:53.568 +00:04:35.806 0.0000
23 177 Adam Pachulski Dental SPA Józefosław Team
Open 00:18:54.774 +00:04:37.012 0.0000
24 121 Marcin Idziak Dental SPA Józefosław Team
Open 00:18:55.439 +00:04:37.677 0.0000
25 27 Konrad Pekala Le Village
Open 00:18:56.045 +00:04:38.283 0.0000
26 135 Wojciech Kostrzewa
Open 00:18:58.825 +00:04:41.063 0.0000
27 102 Dariusz Pietluszenko
Open 00:19:03.849 +00:04:46.087 0.0000
28 32 Łukasz Wojtowicz
Open 00:19:04.427 +00:04:46.665 0.0000
29 143 Jacek Świderek os. Brzozowy Park
Open 00:19:08.627 +00:04:50.865 0.0000
30 144 Paweł Szcześniak
Open 00:19:10.278 +00:04:52.516 0.0000
31 29 Kamil Urbanowicz Brzozowa Park
Open 00:19:12.394 +00:04:54.632 0.0000
32 122 Piotr Prokop Osiedlowa
Open 00:19:20.600 +00:05:02.838 0.0000
33 185 Piotr Maciejewski Bąkowski Fight Club
Open 00:19:22.262 +00:05:04.500 0.0000
34 212 Dominik Ciborski
Open 00:19:28.027 +00:05:10.265 0.0000
35 100 Łukasz Urbański
Open 00:19:33.315 +00:05:15.553 0.0000
36 201 Tadeusz Supernak Al. Platynowa
Open 00:19:37.807 +00:05:20.045 0.0000
37 76 Dominika Rembelska
Open 00:19:42.102 +00:05:24.340 0.0000
38 71 Przemysław Jaworski
Open 00:19:46.088 +00:05:28.326 0.0000
39 194 Marek Całka
Open 00:19:49.297 +00:05:31.535 0.0000
40 38 Michał Zająkała Kwadratowa
Open 00:19:54.529 +00:05:36.767 0.0000
41 205 Marcin Marjasiewicz
Open 00:19:56.153 +00:05:38.391 0.0000
42 89 Paweł Ciuba Letniskowa
Open 00:20:08.445 +00:05:50.683 0.0000
43 83 Mariusz Baranowski Julianowska
Open 00:20:19.259 +00:06:01.497 0.0000
44 140 Krzysztof Matyszczak
Open 00:20:23.627 +00:06:05.865 0.0000
45 209 Piotr Bąkowski Bąkowski Fight Club
Open 00:20:23.934 +00:06:06.172 0.0000
46 98 Karol Żochowski
Open 00:20:26.705 +00:06:08.943 0.0000
47 63 Andrzej Wilk
Open 00:20:31.245 +00:06:13.483 0.0000
48 62 Marcin Sroczyński EuroTradePlus
Open 00:20:36.915 +00:06:19.153 0.0000
49 41 Dawid Golberg
Open 00:20:37.085 +00:06:19.323 0.0000
50 161 Marek Ostrowski ŚWIETLISTA
Open 00:20:45.830 +00:06:28.068 0.0000
51 130 Adam Tomasz Siemion Stary Górny
Open 00:20:48.480 +00:06:30.718 0.0000
52 173 Paweł Kawa VFRPOLAND.COM
Open 00:20:48.545 +00:06:30.783 0.0000
53 146 Ewelina Szadkowska Drużynowa Liga Biegowa PKO
Open 00:20:48.860 +00:06:31.098 0.0000
54 169 Andrzej Chwalik
Open 00:20:48.872 +00:06:31.110 0.0000
55 203 Patryk Trzosiński
Open 00:21:00.944 +00:06:43.182 0.0000
56 200 Robert Posnik
Open 00:21:03.437 +00:06:45.675 0.0000
57 47 Rafał Dąbrowski Bezlitośni
Open 00:21:03.472 +00:06:45.710 0.0000
58 88 piotr malarski Warszawski Klub Narciarski
Open 00:21:24.312 +00:07:06.550 0.0000
59 77 Artur Ochal os. Śnieguliczki
Open 00:21:24.377 +00:07:06.615 0.0000
60 17 Zuzanna Brela
Open 00:21:26.403 +00:07:08.641 0.0000
61 8 piotr obłoza
Open 00:21:27.309 +00:07:09.547 0.0000
62 2 Robert Widz os. Śnieguliczki
Open 00:21:28.997 +00:07:11.235 0.0000
63 3 Bartosz Czerwieniec os. Śnieguliczki
Open 00:21:29.587 +00:07:11.825 0.0000
64 20 Robert Maszaro Le Village
Open 00:21:38.237 +00:07:20.475 0.0000
65 65 Tomasz Bednarski
Open 00:21:38.353 +00:07:20.591 0.0000
66 183 Marcin Hadyś Brzozowa Park
Open 00:21:40.10 +00:07:22.248 0.0000
67 142 Kasia Świderek os. Brzozowy Park
Open 00:21:50.474 +00:07:32.712 0.0000
68 192 Rafał Sobiesiak
Open 00:21:50.707 +00:07:32.945 0.0000
69 156 Tomasz Łokieć
Open 00:21:52.927 +00:07:35.165 0.0000
70 172 Tomasz Gawlikowski UNTS
Open 00:22:00.197 +00:07:42.435 0.0000
71 170 Artur Prokop
Open 00:22:00.215 +00:07:42.453 0.0000
72 113 Dariusz Cieśla Intergraph
Open 00:22:00.240 +00:07:42.478 0.0000
73 191 Piotr Smoczynski
Open 00:22:00.673 +00:07:42.911 0.0000
74 57 Maciej Jarzembowicz
Open 00:22:01.840 +00:07:44.078 0.0000
75 171 Piotr Gawlikowski UNTS
Open 00:22:05.049 +00:07:47.287 0.0000
76 13 Zofia Rybak Le Village
Open 00:22:06.407 +00:07:48.645 0.0000
77 152 Leszek Bogdanowicz Al. Platynowa
Open 00:22:07.480 +00:07:49.718 0.0000
78 129 Stephen Sutton
Open 00:22:09.284 +00:07:51.522 0.0000
79 196 Izabela Wojcieska
Open 00:22:14.365 +00:07:56.603 0.0000
80 92 Marek Słowik
Open 00:22:23.260 +00:08:05.498 0.0000
81 7 Arkadiusz Strzyżewski Powiat Piaseczyński
Open 00:22:31.920 +00:08:14.158 0.0000
82 109 Adrian Kołodziejczyk Macrologic Run Time
Open 00:22:32.024 +00:08:14.262 0.0000
83 80 Paulina Klimkowska os. Winorośli
Open 00:22:36.803 +00:08:19.041 0.0000
84 182 Ewa Baranowska Baranki
Open 00:22:40.387 +00:08:22.625 0.0000
85 124 Paweł Leśniewski XXI wieku
Open 00:22:46.612 +00:08:28.850 0.0000
86 134 Adam Szewczyk
Open 00:22:50.194 +00:08:32.432 0.0000
87 168 Magdalena Derezińska Narcyzów
Open 00:22:50.865 +00:08:33.103 0.0000
88 131 Maciej Uberna
Open 00:22:52.200 +00:08:34.438 0.0000
89 186 Patryk Puchala Bąkowski Fight Club
Open 00:22:53.935 +00:08:36.173 0.0000
90 136 Sebastian Różyc
Open 00:22:54.002 +00:08:36.240 0.0000
91 59 Alicja Smolewska Tuan Club
Open 00:23:01.195 +00:08:43.433 0.0000
92 128 Piotr Kos
Open 00:23:04.392 +00:08:46.630 0.0000
93 147 Przemysław Kułach Przy Lesie
Open 00:23:12.252 +00:08:54.490 0.0000
94 33 Marta Powolny
Open 00:23:15.887 +00:08:58.125 0.0000
95 25 Justyna Brela
Open 00:23:17.504 +00:08:59.742 0.0000
96 110 Oskar Siekański os. Śnieguliczki
Open 00:23:24.108 +00:09:06.346 0.0000
97 79 Emilia Wilk
Open 00:23:29.895 +00:09:12.133 0.0000
98 103 Szymon Piwowarski EDC Runners
Open 00:23:34.10 +00:09:16.248 0.0000
99 220 Sebastian Niklewicz
Open 00:23:36.087 +00:09:18.325 0.0000
100 78 Marcin Śluzek
Open 00:23:42.932 +00:09:25.170 0.0000
101 30 Jacek Szewczyk
Open 00:23:44.10 +00:09:26.248 0.0000
102 23 Robert Twardowski Le Village
Open 00:23:46.072 +00:09:28.310 0.0000
103 217 Jan Antonowicz
Open 00:23:47.174 +00:09:29.412 0.0000
104 126 Przemek Pokorski os. Śnieguliczki
Open 00:23:51.180 +00:09:33.418 0.0000
105 28 Tomasz Głowacki Le Village
Open 00:23:52.719 +00:09:34.957 0.0000
106 42 Cezary Ostrowski XXI wieku
Open 00:23:58.579 +00:09:40.817 0.0000
107 97 Bartek Biskupski
Open 00:24:00.024 +00:09:42.262 0.0000
108 73 Rafal Pacek
Open 00:24:34.673 +00:10:16.911 0.0000
109 178 Aneta Perzyna
Open 00:24:52.187 +00:10:34.425 0.0000
110 64 Krzysztof Brzozowski Le Village
Open 00:24:55.852 +00:10:38.090 0.0000
111 184 Robert Suchecki Bąkowski Fight Club
Open 00:24:57.359 +00:10:39.597 0.0000
112 85 Magdalena Kłęk Bezlitośni
Open 00:25:00.603 +00:10:42.841 0.0000
113 46 anna majewska-grass
Open 00:25:01.600 +00:10:43.838 0.0000
114 26 Leszek Drogowski Le Village
Open 00:25:07.529 +00:10:49.767 0.0000
115 44 Tomasz Grzybowski
Open 00:25:09.527 +00:10:51.765 0.0000
116 138 Radosław Kucharczyk Al. Platynowa
Open 00:25:17.172 +00:10:59.410 0.0000
117 45 Bogusław Świetlicki
Open 00:25:29.300 +00:11:11.538 0.0000
118 55 Anna Demska
Open 00:25:32.809 +00:11:15.047 0.0000
119 34 Ewelina Lechańska
Open 00:25:34.570 +00:11:16.808 0.0000
120 114 Piotr Hanusz Intergraph
Open 00:25:35.385 +00:11:17.623 0.0000
121 74 Agnieszka Ochal os. Śnieguliczki
Open 00:25:39.157 +00:11:21.395 0.0000
122 70 JULITA ILCZYSZYN
Open 00:25:39.543 +00:11:21.781 0.0000
123 151 Agnieszka Dąbrowska Bezlitośni
Open 00:25:43.295 +00:11:25.533 0.0000
124 165 Katarzyna Wiśniewska Indywidualistka
Open 00:25:51.617 +00:11:33.855 0.0000
125 187 stefan KAŹMIERSKI Zielone Ogrody
Open 00:25:51.687 +00:11:33.925 0.0000
126 155 Jacek Dąbrowski
Open 00:25:58.915 +00:11:41.153 0.0000
127 69 Piotr Babiuch
Open 00:25:59.384 +00:11:41.622 0.0000
128 150 Jacek Sut
Open 00:26:01.955 +00:11:44.193 0.0000
129 35 Mirosław Babiuch
Open 00:26:07.837 +00:11:50.075 0.0000
130 180 Kajetan Baranowski Baranki
Open 00:26:10.710 +00:11:52.948 0.0000
131 181 Michał Baranowski Baranki
Open 00:26:11.153 +00:11:53.391 0.0000
132 198 Damian Maćkiewicz
Open 00:26:11.737 +00:11:53.975 0.0000
133 153 Joanna Zając
Open 00:26:21.239 +00:12:03.477 0.0000
134 208 Antoni Sut
Open 00:26:25.404 +00:12:07.642 0.0000
135 39 Rafał Chaciński Dzikiego Wina
Open 00:26:26.394 +00:12:08.632 0.0000
136 193 Paweł Rogalski
Open 00:26:31.814 +00:12:14.052 0.0000
137 167 Monika Pokorska os. Śnieguliczki
Open 00:26:33.914 +00:12:16.152 0.0000
138 67 Joanna Ceprynska os. Śnieguliczki
Open 00:26:35.425 +00:12:17.663 0.0000
139 162 Marta Wiśniewska
Open 00:26:35.614 +00:12:17.852 0.0000
140 166 Grzegorz Bereś XXI wieku
Open 00:26:35.959 +00:12:18.197 0.0000
141 84 Paweł Kopiec
Open 00:26:36.255 +00:12:18.493 0.0000
142 86 Marcin Kopiec
Open 00:26:37.075 +00:12:19.313 0.0000
143 125 malgorzata palus
Open 00:26:44.410 +00:12:26.648 0.0000
144 188 Jakub Miktus
Open 00:26:47.123 +00:12:29.361 0.0000
145 56 Katarzyna Wilk
Open 00:26:53.300 +00:12:35.538 0.0000
146 159 Kasia Tur Narcyzów
Open 00:26:55.280 +00:12:37.518 0.0000
147 12 Małgorzata Rybak Le Village
Open 00:26:59.079 +00:12:41.317 0.0000
148 154 Piotr Zając
Open 00:26:59.895 +00:12:42.133 0.0000
149 68 Jarosław Ziembicki
Open 00:27:03.252 +00:12:45.490 0.0000
150 82 Katarzyna Ambrozik
Open 00:27:05.804 +00:12:48.042 0.0000
151 115 Rita Sobczyk Intergraph
Open 00:27:06.248 +00:12:48.486 0.0000
152 81 Maciej Ciechomski
Open 00:27:07.272 +00:12:49.510 0.0000
153 49 Ewa Palczewska-Dunia
Open 00:27:10.600 +00:12:52.838 0.0000
154 31 Agnieszka Jaworska Osiedlowa
Open 00:27:17.745 +00:12:59.983 0.0000
155 215 Artur Niklewicz
Open 00:27:26.605 +00:13:08.843 0.0000
156 43 Joanna Ostrowska XXI wieku
Open 00:27:27.877 +00:13:10.115 0.0000
157 139 Michał Borowy Le Village
Open 00:27:28.194 +00:13:10.432 0.0000
158 218 Ewa Niklewicz
Open 00:27:31.974 +00:13:14.212 0.0000
159 36 Agnieszka Gładkowska-Gruba
Open 00:27:33.974 +00:13:16.212 0.0000
160 111 Katarzyna Widz os. Śnieguliczki
Open 00:27:36.212 +00:13:18.450 0.0000
161 123 Urszula Bartłomiejska Roche Runners
Open 00:27:49.265 +00:13:31.503 0.0000
162 148 Katarzyna Śledzik Roche Runners
Open 00:27:50.080 +00:13:32.318 0.0000
163 16 Anna Rybak Le Village
Open 00:27:54.707 +00:13:36.945 0.0000
164 53 Alina Zająkała Kwadratowa
Open 00:28:05.832 +00:13:48.070 0.0000
165 37 Maria Gulak Willa Nowa
Open 00:28:06.377 +00:13:48.615 0.0000
166 95 Joanna Jeziorska
Open 00:28:11.394 +00:13:53.632 0.0000
167 211 anna wnuk
Open 00:28:15.082 +00:13:57.320 0.0000
168 48 Grzegorz Majewski Willa Nowa
Open 00:28:15.782 +00:13:58.020 0.0000
169 54 Emilia Rafalska
Open 00:28:21.130 +00:14:03.368 0.0000
170 179 Marta Maćkiewicz
Open 00:28:29.742 +00:14:11.980 0.0000
171 72 Agnieszka Pacek
Open 00:28:34.907 +00:14:17.145 0.0000
172 15 Agata Szymborska-Sutton
Open 00:28:37.452 +00:14:19.690 0.0000
173 157 Pawel Rzemieniuk
Open 00:28:38.587 +00:14:20.825 0.0000
174 158 Mateusz Rzemieniuk
Open 00:28:38.615 +00:14:20.853 0.0000
175 300 Maja Zdulska
Open 00:28:56.947 +00:14:39.185 0.0000
176 214 Bartosz Zdulski
Open 00:28:58.587 +00:14:40.825 0.0000
177 160 Dagmara Tężycka Narcyzów
Open 00:29:11.849 +00:14:54.087 0.0000
178 149 Jarek Tężycki Narcyzów
Open 00:29:13.583 +00:14:55.821 0.0000
179 202 Krzysztof Rozwód
Open 00:29:51.410 +00:15:33.648 0.0000
180 164 Małgorzata Bereś XXI wieku
Open 00:30:14.992 +00:15:57.230 0.0000
181 163 Izabela Prządka
Open 00:30:15.974 +00:15:58.212 0.0000
182 61 Dorota Tobiasz
Open 00:30:21.802 +00:16:04.040 0.0000
183 96 Jan Pietruszka
Open 00:30:28.089 +00:16:10.327 0.0000
184 133 Jarosław Pietruszka
Open 00:30:30.655 +00:16:12.893 0.0000
185 87 dorota malarska Warszawski Klub Narciarski
Open 00:30:50.654 +00:16:32.892 0.0000
186 132 Anna Pytel
Open 00:31:02.862 +00:16:45.100 0.0000
187 51 Aleksandra Podgórska Kuropatwy IV
Open 00:31:18.273 +00:17:00.511 0.0000
188 190 Anna Kwiatkowska-Mokosa
Open 00:31:20.612 +00:17:02.850 0.0000
189 52 Tomasz Jabłoński Kuropatwy IV
Open 00:31:20.712 +00:17:02.950 0.0000
190 66 Eliza Żukowska-Śluzek
Open 00:31:29.545 +00:17:11.783 0.0000
191 213 Piotr Jakóbik
Open 00:32:15.779 +00:17:58.017 0.0000
192 195 Kamila Jakóbik Anna Run
Open 00:32:16.525 +00:17:58.763 0.0000
193 105 Michal Mokosa
Open 00:32:49.858 +00:18:32.096 0.0000
194 116 Agnieszka Miłkowska Intergraph
Open 00:33:01.017 +00:18:43.255 0.0000
195 19 Monika Szpura Pogoda Team
Open 00:33:35.150 +00:19:17.388 0.0000
196 18 Maciej Pogoda Al. Platynowa
Open 00:33:35.702 +00:19:17.940 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.