Impreza: Rzyki 2020

Cyklokarpaty 2020

Wyniki kategoria HOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 9776 Tomasz Sikora TKKF Uklejna Myślenice
HM4 HOpen 00:31:54.819(2) 01:14:16.040 200.0000
2 9012 Paweł Dryniak Harda Horda
HM2 HOpen 00:31:49.712(1) 01:14:30.455 +00:00:14.415 199.3551
3 9804 Marek Olszewski TriDivision
HM3 HOpen 00:33:07.605(3) 01:16:26.277 +00:02:10.237 194.3206
4 9891 Dawid Zając
HM4 HOpen 00:33:28.615(4) 01:20:16.865 +00:06:00.825 185.0183
5 17 Przemysław Ciak Klub Kolarski Jeżowe MTB
HM2 HOpen 00:33:51.880(6) 01:20:59.370 +00:06:43.330 183.3999
6 1800 Michał Rozmund Harda Horda
HM2 HOpen 00:34:30.533(7) 01:21:31.160 +00:07:15.120 182.2079
7 9871 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice
HM2 HOpen 00:35:05.974(9) 01:21:53.339 +00:07:37.299 181.3854
8 11 Artur Rzeszutko TKKF Uklejna Myślenice
HM3 HOpen 00:34:42.354(8) 01:22:43.169 +00:08:27.129 179.5643
9 37 Kacper Wojtacha CYCLO TRENER TEAM
HM2 HOpen 00:36:00.945(11) 01:23:54.145 +00:09:38.105 177.0326
10 9796 Olek Dziurzyński
HM3 HOpen 00:38:28.503(32) 01:24:26.974 +00:10:10.934 175.8856
11 8774 Sławomir Graca
HM5 HOpen 00:36:27.304(12) 01:24:33.380 +00:10:17.340 175.6636
12 9842 Grzegorz Sowa RAS SUPERIOR sowasport.pl
HM4 HOpen 00:37:30.212(19) 01:24:58.960 +00:10:42.920 174.7823
13 4012 Filip Musz ISPORT TEAM
HM2 HOpen 00:35:57.362(10) 01:25:10.217 +00:10:54.177 174.3973
14 4005 Tomasz Bajak ISPORT TEAM
HM3 HOpen 00:36:29.805(13) 01:25:47.022 +00:11:30.982 173.1502
15 9669 Michał Pac Reanimacja Rowerowa-Akademia Synergii
HM3 HOpen 00:37:15.152(17) 01:25:58.457 +00:11:42.417 172.7664
16 9054 Krzysztof Kowalczyk Grupa Bankietowa
HM3 HOpen 00:38:06.909(26) 01:26:10.180 +00:11:54.140 172.3747
17 8766 Miłosz Panyło Dębicki Klub Kolarski GRYF
HM1 HOpen 00:38:02.653(25) 01:26:21.459 +00:12:05.419 171.9994
18 9073 Krzysztof Antochów RAS SUPERIOR sowasport.pl
HM2 HOpen 00:37:48.154(21) 01:26:38.969 +00:12:22.929 171.4201
19 4017 Marcin Janczak ISPORT TEAM
HM3 HOpen 00:36:59.247(15) 01:27:13.007 +00:12:56.967 170.3051
20 368 Bartek Tyrakowski RAS SUPERIOR sowasport.pl
HM3 HOpen 00:37:15.712(18) 01:27:23.210 +00:13:07.170 169.9737
21 88 Marcin Wielosik Team UŻABY.pl
HM2 HOpen 00:36:52.987(14) 01:27:30.975 +00:13:14.935 169.7224
22 9778 Michał Libuda
HM3 HOpen 00:37:46.647(20) 01:27:57.912 +00:13:41.872 168.8562
23 1745 Rafał Dyduch
HM4 HOpen 00:38:12.422(27) 01:28:08.120 +00:13:52.080 168.5302
24 1607 Artur Kłysz Roztocze Cycling Team
HM4 HOpen 00:37:55.340(22) 01:28:22.952 +00:14:06.912 168.0588
25 9006 Paweł Chałupa
HM3 HOpen 00:38:20.787(31) 01:28:25.627 +00:14:09.587 167.9741
26 2979 Krzysztof Kuś
HM4 HOpen 00:38:01.207(24) 01:28:35.313 +00:14:19.273 167.6680
27 9770 Dominik Jazgar Dunajec Ostrowsko
HM2 HOpen 00:38:57.762(33) 01:29:37.795 +00:15:21.755 165.7200
28 8958 Andrzej Ramian
HM5 HOpen 00:38:16.128(29) 01:29:54.770 +00:15:38.730 165.1985
29 8999 Łukasz Grodecki POGOŃ APTIV
HM4 HOpen 00:39:02.087(34) 01:29:55.344 +00:15:39.304 165.1809
30 7000 Mariusz Bałon
HM3 HOpen 00:38:18.863(30) 01:29:57.245 +00:15:41.205 165.1228
31 923 Wojciech Puchałka Puchałka Sport
HM3 HOpen 00:39:16.882(35) 01:30:42.697 +00:16:26.657 163.7438
32 900 Maciej Szporek STWA MTB TEAM
HM3 HOpen 00:37:58.915(23) 01:30:47.860 +00:16:31.820 163.5886
33 9022 Marek Jaromin
HM3 HOpen 00:39:31.292(36) 01:31:28.503 +00:17:12.463 162.3772
34 2112 Szymon Rydz Zryw Buszkowiczki
HM0 HOpen 00:37:14.295(16) 01:31:36.750 +00:17:20.710 162.1336
35 1000 Mirosław Małek STWA MTB TEAM
HM4 HOpen 00:40:20.197(41) 01:31:44.309 +00:17:28.269 161.9110
36 8663 Grzegorz Witulski
HM4 HOpen 00:40:11.387(39) 01:31:50.680 +00:17:34.640 161.7238
37 24 Paweł Podborny Roztocze Cycling Team
HM2 HOpen 00:40:30.967(43) 01:31:57.413 +00:17:41.373 161.5264
38 9069 Wojtek Nowak
HM2 HOpen 00:40:04.320(37) 01:32:25.922 +00:18:09.882 160.6961
39 8969 Grzegorz Żołna
HM4 HOpen 00:40:30.170(42) 01:32:48.185 +00:18:32.145 160.0536
40 1991 Błażej Orłowski
HM2 HOpen 00:40:32.125(44) 01:32:51.712 +00:18:35.672 159.9523
41 12 Krystian Lewko Bikeshop Rzeszów
HM1 HOpen 00:40:35.640(46) 01:32:59.422 +00:18:43.382 159.7312
42 2602 Bartłomiej Kościelniak GASKOP MTB STRZYŻÓW
HM4 HOpen 00:40:56.113(48) 01:33:02.067 +00:18:46.027 159.6556
43 2505 Leszek Bajorek Team UŻABY.pl
HM4 HOpen 00:38:15.547(28) 01:33:05.595 +00:18:49.555 159.5547
44 4011 Artur Musz ISPORT TEAM
HM4 HOpen 00:40:18.105(40) 01:33:17.415 +00:19:01.375 159.2178
45 9765 Grzegorz Chomik
HM3 HOpen 00:40:32.663(45) 01:33:23.514 +00:19:07.474 159.0445
46 73 Marcin Głowacki
HM4 HOpen 00:41:46.690(54) 01:34:23.710 +00:20:07.670 157.3541
47 9076 Raivo Wasilewski Iron Dragon
HM2 HOpen 00:40:58.803(49) 01:34:40.743 +00:20:24.703 156.8823
48 8664 Grzegorz Matusik
HM4 HOpen 00:40:55.237(47) 01:34:42.662 +00:20:26.622 156.8293
49 369 Robert Lorens WS TECH MTB Team
HM5 HOpen 00:41:49.314(55) 01:34:48.232 +00:20:32.192 156.6757
50 9817 Jakub Jabłoński
HM3 HOpen 00:41:06.059(50) 01:34:55.650 +00:20:39.610 156.4717
51 205 Monika Piątkowska Motorola Bike Team
HK2 HOpen 00:40:09.292(38) 01:35:03.849 +00:20:47.809 156.2468
52 9897 Piotr Makuch
HM4 HOpen 00:41:43.707(53) 01:35:06.999 +00:20:50.959 156.1605
53 8634 Norbert Bajorek
HM4 HOpen 00:41:33.417(51) 01:36:00.327 +00:21:44.287 154.7148
54 8710 Mariusz Raczkiewicz Roztocze Cycling Team
HM4 HOpen 00:41:55.115(56) 01:36:41.733 +00:22:25.693 153.6107
55 9908 Damian Trzeciak
HM3 HOpen 00:43:08.712(61) 01:37:15.830 +00:22:59.790 152.7132
56 8946 Łukasz Kucharczyk Orzeł CTeam
HM3 HOpen 00:43:29.517(66) 01:37:24.950 +00:23:08.910 152.4749
57 8650 Adrian Firek Orzeł CTeam
HM2 HOpen 00:43:20.195(64) 01:37:32.047 +00:23:16.007 152.2900
58 103 Wojciech Pyjor STWA MTB TEAM
HM4 HOpen 00:42:37.649(58) 01:37:49.132 +00:23:33.092 151.8466
59 8689 Bartłomiej Rybski
HM2 HOpen 00:44:05.998(67) 01:37:56.354 +00:23:40.314 151.6600
60 92 Łukasz Radwański
HM3 HOpen 00:43:10.942(62) 01:38:29.300 +00:24:13.260 150.8145
61 77 Paweł Modrzejewski Team Larix Capital
HM4 HOpen 00:43:06.908(60) 01:38:29.414 +00:24:13.374 150.8116
62 9791 Wiktor Walewski
HM3 HOpen 00:42:31.170(57) 01:38:29.697 +00:24:13.657 150.8043
63 8980 MARCIN SITARZ
HM4 HOpen 00:45:22.999(80) 01:40:11.292 +00:25:55.252 148.2556
64 1001 Marcin Stelmach Especto MTB Team
HM3 HOpen 00:44:40.535(73) 01:40:11.902 +00:25:55.862 148.2406
65 8691 Kajetan Grochowicz
HM0 HOpen 00:45:36.467(85) 01:40:17.650 +00:26:01.610 148.0990
66 1801 Łukasz Gądor
HM4 HOpen 00:44:53.589(77) 01:40:33.043 +00:26:17.003 147.7211
67 8942 Sławek Królikowski
HM3 HOpen 00:44:58.257(78) 01:40:54.707 +00:26:38.667 147.1926
68 8649 Rafał Fus
HM3 HOpen 00:44:08.207(68) 01:41:13.327 +00:26:57.287 146.7413
69 131 Michalina Bąk Puchałka Sport
HK3 HOpen 00:45:44.852(89) 01:41:28.689 +00:27:12.649 146.3711
70 8712 Paweł Godula Bikeholicy Kraków
HM5 HOpen 00:45:34.929(84) 01:41:34.388 +00:27:18.348 146.2342
71 2800 Agnieszka Stępień POGOŃ APTIV
HK2 HOpen 00:43:06.287(59) 01:41:41.570 +00:27:25.530 146.0621
72 9037 Michał Ruchała
HM3 HOpen 00:44:47.832(75) 01:41:51.169 +00:27:35.129 145.8327
73 9084 Dawid Ćwięczek
HM1 HOpen 00:44:49.977(76) 01:41:56.480 +00:27:40.440 145.7060
74 9050 Piotr Opioła OSP Czerwone Nosy
HM3 HOpen 00:44:37.710(72) 01:41:58.894 +00:27:42.854 145.6485
75 8971 Wiktor Peret WIKPER TEAM
HM4 HOpen 00:45:31.835(83) 01:42:40.793 +00:28:24.753 144.6580
76 8974 Jakub Zimowski
HM4 HOpen 00:45:40.595(86) 01:42:41.367 +00:28:25.327 144.6445
77 5300 Tomasz Miśniakiewicz POGOŃ APTIV
HM5 HOpen 00:44:42.777(74) 01:42:41.529 +00:28:25.489 144.6407
78 8592 Marcin Wolczko
HM4 HOpen 00:44:29.460(69) 01:42:52.088 +00:28:36.048 144.3933
79 71 Pawel Halwa
HM4 HOpen 00:44:36.585(71) 01:42:53.527 +00:28:37.487 144.3596
80 8954 Sławomir Zyguła
HM5 HOpen 00:43:15.414(63) 01:42:53.977 +00:28:37.937 144.3491
81 8975 Mariusz Chmielarczyk
HM4 HOpen 00:45:49.867(91) 01:42:59.032 +00:28:42.992 144.2310
82 8776 Łukasz Kusowski
HM4 HOpen 00:45:42.612(88) 01:43:03.273 +00:28:47.233 144.1321
83 8979 piotr niciejewski Proservice Racing Team
HM4 HOpen 00:47:03.260(102) 01:43:27.323 +00:29:11.283 143.5736
84 9070 Andrzej Michalak MTB MEBLOPOL
HM2 HOpen 00:46:25.553(94) 01:43:27.567 +00:29:11.527 143.5680
85 8740 Dariusz Szczepaniak
HM2 HOpen 00:43:26.440(65) 01:43:27.833 +00:29:11.793 143.5619
86 9818 Sebastian Karaim
HM4 HOpen 00:45:24.477(81) 01:43:35.080 +00:29:19.040 143.3945
87 110 Adam Bałos KrucaFux Cyrchel Team
HM4 HOpen 00:44:32.823(70) 01:43:42.167 +00:29:26.127 143.2311
88 9761 Piotr Martuś
HM2 HOpen 00:46:40.422(95) 01:44:34.222 +00:30:18.182 142.0428
89 8726 Łukasz Kaleta T.T.K.F Koleina
HM3 HOpen 00:47:39.427(108) 01:44:39.720 +00:30:23.680 141.9184
90 8719 Robert Klimas TKKF Uklejna Myślenice
HM3 HOpen 00:45:48.378(90) 01:45:23.290 +00:31:07.250 140.9406
91 3232 Paweł Gniady 1 BATALION CZOŁGÓW
HM3 HOpen 00:46:58.384(100) 01:45:28.703 +00:31:12.663 140.8200
92 8977 Grzegorz Drzazga Bochnia
HM4 HOpen 00:47:00.677(101) 01:45:29.033 +00:31:12.993 140.8127
93 9062 Radosław Zajda KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HOpen 00:46:19.477(93) 01:45:40.385 +00:31:24.345 140.5605
94 33 Magdalena Kłeczek SST Lubcza
HK4 HOpen 00:47:23.829(105) 01:45:52.338 +00:31:36.298 140.2961
95 1409 Kamil Korbecki STWA MTB TEAM
HM3 HOpen 00:46:05.462(92) 01:46:00.385 +00:31:44.345 140.1186
96 515 Franciszek Wantuch
HM6 HOpen 00:47:30.482(107) 01:46:08.444 +00:31:52.404 139.9412
97 543 Piotr Gądor
HM4 HOpen 00:45:42.570(87) 01:46:10.165 +00:31:54.125 139.9034
98 9041 Piotr Pyrchla
HM3 HOpen 00:47:22.377(104) 01:46:44.647 +00:32:28.607 139.1502
99 8670 Łukasz Hundla T.T.K.F Koleina
HM3 HOpen 00:46:57.955(99) 01:46:47.390 +00:32:31.350 139.0906
100 9086 Ignacy Rzepecki
HM1 HOpen 00:48:58.773(113) 01:47:15.032 +00:32:58.992 138.4932
101 9079 Karolina Włoch
HK2 HOpen 00:46:53.867(98) 01:47:23.310 +00:33:07.270 138.3152
102 9787 Ksawery Sobieraj
HM2 HOpen 00:46:49.783(97) 01:47:23.315 +00:33:07.275 138.3151
103 1906 Bogdan Nosal KrucaFux Cyrchel Team
HM4 HOpen 00:47:09.007(103) 01:47:24.767 +00:33:08.727 138.2840
104 8775 Jarosław Michałowski
HM3 HOpen 00:47:59.633(110) 01:48:07.524 +00:33:51.484 137.3726
105 9096 Tomasz Kiznar
HM2 HOpen 00:47:49.197(109) 01:48:13.652 +00:33:57.612 137.2430
106 9899 Tomasz Bogutyn
HM5 HOpen 00:47:28.984(106) 01:49:45.060 +00:35:29.020 135.3379
107 1500 Marcin Trzaska Para-Pr-Team
HM3 HOpen 00:46:48.780(96) 01:50:02.957 +00:35:46.917 134.9710
108 8972 krzysztof bachowski SCHC Ocynkownia Śląsk Team
HM4 HOpen 00:49:53.743(120) 01:50:18.400 +00:36:02.360 134.6561
109 8888 Piotr Grzebień
HM4 HOpen 00:48:04.783(111) 01:50:38.017 +00:36:21.977 134.2582
110 1615 Tadeusz Wawok T.T.K.F Koleina
HM3 HOpen 00:49:10.963(114) 01:51:54.425 +00:37:38.385 132.7304
111 8702 Adam Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
HOpen 00:49:46.074(117) 01:52:01.680 +00:37:45.640 132.5871
112 8657 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
HM4 HOpen 00:49:48.460(118) 01:52:01.759 +00:37:45.719 132.5855
113 9997 Krystian Matusz MATUSZ TEAM "Daleko jeszcze ? "
HM0 HOpen 00:48:38.070(112) 01:52:08.873 +00:37:52.833 132.4454
114 9046 adam szwed
HM3 HOpen 00:49:34.747(116) 01:52:41.750 +00:38:25.710 131.8014
115 4000 Krystian Wójcik
HM4 HOpen 00:49:57.825(121) 01:52:43.723 +00:38:27.683 131.7629
116 3 Marcin Syrzistie
HM6 HOpen 00:50:36.912(123) 01:53:18.540 +00:39:02.500 131.0881
117 9095 Wojciech Szczurek
HM4 HOpen 00:50:39.524(124) 01:53:56.134 +00:39:40.094 130.3673
118 9045 Łukasz Ostasz OSP Czerwone Nosy
HM3 HOpen 00:59:47.533(160) 01:54:08.867 +00:39:52.827 130.1249
119 9767 Piotr Kanciruk
HM4 HOpen 00:50:15.377(122) 01:55:00.639 +00:40:44.599 129.1486
120 9826 Maria Wójcik WMTRISELF
HK3 HOpen 00:49:53.649(119) 01:55:14.259 +00:40:58.219 128.8942
121 8949 Tomasz Janowicz
HM3 HOpen 00:52:26.410(129) 01:55:57.487 +00:41:41.447 128.0934
122 130 Marek Wachałowicz Grupa Bankietowa
HM3 HOpen 00:50:49.962(125) 01:58:54.033 +00:44:37.993 124.9234
123 9038 Łukasz Zbroja
HM3 HOpen 00:53:20.777(130) 01:59:34.173 +00:45:18.133 124.2245
124 4003 Ewelina Pięta ISPORT TEAM
HK3 HOpen 00:51:45.585(127) 01:59:37.112 +00:45:21.072 124.1736
125 9782 SEBASTIAN GROCHOWICZ
HM4 HOpen 00:52:11.979(128) 02:00:45.585 +00:46:29.545 123.0001
126 9040 Łukasz WIATR
HM3 HOpen 00:51:34.149(126) 02:01:11.284 +00:46:55.244 122.5654
127 105 Bartłomiej Pietrusa KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HOpen 00:49:30.474(115) 02:03:03.470 +00:48:47.430 120.7031
128 9043 Bartosz Kawiorski
HM3 HOpen 00:54:18.907(133) 02:03:37.257 +00:49:21.217 120.1533
129 9077 Nikodem Chowaniec Politechnika Krakowska
HM2 HOpen 00:55:07.597(138) 02:04:10.510 +00:49:54.470 119.6170
130 114 Krystian Walytek SST Lubcza
HM2 HOpen 00:54:46.780(135) 02:05:34.307 +00:51:18.267 118.2867
131 1274 Tomasz Sudoł STWA MTB TEAM
HM4 HOpen 00:57:06.922(144) 02:06:14.077 +00:51:58.037 117.6656
132 81 Piotr Hart Team UŻABY.pl
HM3 HOpen 00:55:51.263(141) 02:07:07.940 +00:52:51.900 116.8347
133 9004 Mariusz Nowak
HM3 HOpen 00:54:57.134(137) 02:07:09.820 +00:52:53.780 116.8059
134 93 Artur Szubski SST Lubcza
HM2 HOpen 00:56:14.777(142) 02:08:08.514 +00:53:52.474 115.9142
135 9759 Marcin Szarzyński UKS KRZYWACZKA
HM3 HOpen 00:55:17.279(139) 02:09:09.112 +00:54:53.072 115.0078
136 9280 Marcin Kurowski
HM4 HOpen 00:54:49.293(136) 02:09:32.020 +00:55:15.980 114.6688
137 2200 Maciej Krężelok
HM1 HOpen 00:57:22.424(145) 02:09:42.087 +00:55:26.047 114.5204
138 921 Tomasz Książek Szybciej się NIDA
HM4 HOpen 00:57:01.032(143) 02:10:02.934 +00:55:46.894 114.2145
139 8678 Grzegorz Bolek Novomatic Technologies Poland
HM4 HOpen 00:57:24.980(146) 02:10:10.753 +00:55:54.713 114.1001
140 9025 Szymon Dudek
HM3 HOpen 01:15:25.663(189) 02:10:31.767 +00:56:15.727 113.7940
141 8994 Michał Trela
HM4 HOpen 00:58:14.472(149) 02:10:50.187 +00:56:34.147 113.5270
142 69 Paweł Król Roztocze Cycling Team
HM3 HOpen 00:59:23.167(154) 02:10:55.835 +00:56:39.795 113.4454
143 9066 Sebastian Czereczon Roztocze Cycling Team
HM2 HOpen 00:59:41.205(159) 02:10:57.584 +00:56:41.544 113.4201
144 4002 Jacek Grabarz ISPORT TEAM
HM4 HOpen 00:59:09.664(153) 02:11:37.437 +00:57:21.397 112.8478
145 8594 Aleksandra Okuljar IBOX MLIGA CYCLING TEAM
HK3 HOpen 00:54:13.547(131) 02:11:41.544 +00:57:25.504 112.7891
146 3456 Ryszard Baca
HM6 HOpen 00:58:04.107(148) 02:11:55.583 +00:57:39.543 112.5891
147 9885 Aleksander Pałys
HM5 HOpen 01:00:29.757(167) 02:12:25.232 +00:58:09.192 112.1689
148 1226 RAFAŁ KOPTA VARIO-BIKE TEAM
HM4 HOpen 00:58:32.077(152) 02:13:09.428 +00:58:53.388 111.5484
149 9754 Michał Bochenek
HM2 HOpen 01:00:26.738(166) 02:13:35.217 +00:59:19.177 111.1895
150 9001 Bartłomiej Machul
HM4 HOpen 00:58:15.342(150) 02:13:36.088 +00:59:20.048 111.1774
151 40 Marcin Makuch
HM4 HOpen 01:00:08.602(164) 02:14:07.080 +00:59:51.040 110.7492
152 9032 Agata Lichocka SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE
HK3 HOpen 00:59:49.587(161) 02:14:13.567 +00:59:57.527 110.6600
153 8955 Bolesław Komsa WIKPER TEAM
HM5 HOpen 00:57:44.270(147) 02:14:19.725 +01:00:03.685 110.5755
154 9085 Kacper Rabczewski
HM1 HOpen 01:02:05.165(170) 02:14:43.405 +01:00:27.365 110.2516
155 184 Konrad Siudyła
HM4 HOpen 00:55:44.292(140) 02:14:45.977 +01:00:29.937 110.2165
156 485 Marcin Krężelok
HM4 HOpen 01:01:58.383(168) 02:15:22.650 +01:01:06.610 109.7189
157 3234 Robert Sobolewski 1 BATALION CZOŁGÓW
HM4 HOpen 00:59:26.627(155) 02:15:38.450 +01:01:22.410 109.5059
158 9998 Tadeusz Matusz MATUSZ TEAM "Daleko jeszcze ? "
HM4 HOpen 01:00:03.000(162) 02:15:59.640 +01:01:43.600 109.2215
159 9027 Filip Słowiak
HM3 HOpen 00:58:28.977(151) 02:16:31.345 +01:02:15.305 108.7987
160 7070 Michał Kęsek
HM3 HOpen 01:09:46.077(185) 02:17:41.538 +01:03:25.498 107.8743
161 636 Marek Kęsek
HM4 HOpen 01:09:36.327(181) 02:17:41.538 +01:03:25.498 107.8743
162 9902 Bartosz Bochenek
HM4 HOpen 01:09:43.629(184) 02:17:41.538 +01:03:25.498 107.8743
163 9033 Kazimierz Kowalczyk
HM3 HOpen 01:00:07.724(163) 02:17:55.504 +01:03:39.464 107.6923
164 9031 Grzegorz Tondyra KrucaFux Cyrchel Team
HM3 HOpen 00:59:37.414(158) 02:20:29.179 +01:06:13.139 105.7289
165 8747 Artur Panyło
HM4 HOpen 01:04:20.625(174) 02:21:50.959 +01:07:34.919 104.7130
166 8953 Robert Pilawski
HM5 HOpen 01:02:40.290(172) 02:22:01.200 +01:07:45.160 104.5871
167 8984 Janusz Habrzyk
HM4 HOpen 01:02:02.190(169) 02:22:38.244 +01:08:22.204 104.1344
168 8757 Jakub Kwaśniewski
HM3 HOpen 01:02:22.293(171) 02:24:10.757 +01:09:54.717 103.0208
169 9907 Kamil Sura
HM3 HOpen 01:02:49.447(173) 02:25:11.963 +01:10:55.923 102.2970
170 99 Mateusz Pączek
HM3 HOpen 01:05:15.094(178) 02:26:03.887 +01:11:47.847 101.6910
171 5308 Grzegorz Świder ŁTC Łańcut
HM5 HOpen 01:09:40.619(183) 02:28:51.290 +01:14:35.250 99.7849
172 8952 Józef Krzanowski
HM5 HOpen 01:00:12.343(165) 02:29:45.822 +01:15:29.782 99.1794
173 8963 Ryszard Komenda
HM4 HOpen 01:04:58.783(176) 02:31:02.063 +01:16:46.023 98.3449
174 8964 Krzyszof Rządek Play Music
HM4 HOpen 01:06:31.307(180) 02:32:24.067 +01:18:08.027 97.4630
175 8630 Artur Kapusta
HM4 HOpen 01:05:05.927(177) 02:33:22.263 +01:19:06.223 96.8466
176 9071 Łukasz Mazurek
HM2 HOpen 01:06:13.637(179) 02:33:40.959 +01:19:24.919 96.6503
177 9065 Jolanda Madusiok
HK3 HOpen 01:04:44.770(175) 02:38:35.917 +01:24:19.877 93.6545
178 1200 Krystian Walczyna
HM6 HOpen 01:09:40.393(182) 02:39:40.607 +01:25:24.567 93.0221
179 9051 Łukasz Tomaszewski
HM3 HOpen 01:18:31.832(192) 02:43:17.527 +01:29:01.487 90.9625
180 8640 Mikołaj Lindner
HM3 HOpen 01:12:13.993(187) 02:44:37.619 +01:30:21.579 90.2250
181 8685 Stanisław Kutrzeba
HM0 HOpen 01:16:14.812(191) 02:49:03.825 +01:34:47.785 87.8572
182 9088 Dawid Bacławski
HM0 HOpen 01:18:32.803(193) 02:49:35.583 +01:35:19.543 87.5830
183 450 PIOTR SKWARA Domicela Bike Team
HM0 HOpen 01:11:16.760(186) 02:59:12.167 +01:44:56.127 82.8864
184 451 WALDEMAR SKWARA Domicela Bike Team
HM4 HOpen 01:15:47.067(190) 03:00:04.507 +01:45:48.467 82.4848
185 9028 Hanna Całka RDLP Olsztyn Team
HK3 HOpen 01:25:38.690(194) 03:27:32.225 +02:13:16.185 71.5702
DNF 8717 Łukasz Bugla SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9053 Michał Galek HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 75 Hubert Głowacki Jedlicze Team HM4 HOpen 00:41:40.955(52) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9047 Marek Kapica TOMAZI BIKE TEAM HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 8008 Wojciech Klejnszmidt Warsztat rowerowy Boguchwała HM0 HOpen 00:45:19.360(79) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 303 Kamil Kozicki Bikeshop Rzeszów HM1 HOpen 00:33:30.145(5) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 8978 JAN KRASZEWSKI HM4 HOpen 01:12:22.895(188) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 4008 Wojciech Łazowski ISPORT TEAM HM4 HOpen 00:45:26.377(82) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9829 Magdalena Musiał KSPO Dentinea 1A HK3 HOpen 00:59:34.883(156) DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 8950 Igor Ogryzek HM0 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 8610 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A HM3 HOpen 00:59:34.892(157) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9819 Paweł Ścierski MŚ Cycling- trening i dietetyka HM1 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9036 Piotr Sikora Metrobikes HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 8632 PRZEMYSŁAW TOCHOWICZ HM5 HOpen 00:54:25.097(134) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 8631 LEON TOCHOWICZ HM0 HOpen 00:54:15.650(132) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 100 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 9773 Marcin Wilkołek TKKF Uklejna Myślenice HM3 HOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.