Impreza: VIII Bieg Pamięci Senatora Stanisława Zająca

Brak cyklu

Wyniki kategoria OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 110 Tomasz Pociecha radekkleczek.pl
OPEN 01:11:51.373 0.0000
2 313 Paweł Smędowski GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
OPEN 01:15:41.622 +00:03:50.249 0.0000
3 320 Volodymyr Timashov
OPEN 01:15:48.067 +00:03:56.694 0.0000
4 68 Łukasz Szumiec Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:22:00.747 +00:10:09.374 0.0000
5 130 Mariusz Szkaradek Visegrad Maraton Rytro
OPEN 01:22:13.864 +00:10:22.491 0.0000
6 304 Kamil Mróz
OPEN 01:23:07.827 +00:11:16.454 0.0000
7 77 Bartłomiej Machowski Machoney Team
OPEN 01:24:08.297 +00:12:16.924 0.0000
8 4 Bartłomiej Olbrych nastopy.pl Running Team
OPEN 01:24:11.457 +00:12:20.084 0.0000
9 115 Bartosz Smolik Turaszówka
OPEN 01:28:56.533 +00:17:05.160 0.0000
10 127 Tomasz Hejnowicz KMWTW
OPEN 01:29:53.204 +00:18:01.831 0.0000
11 122 Svitlana Iveruk SC BIG -TIME RIVNE
OPEN 01:29:58.560 +00:18:07.187 0.0000
12 155 Maciej Żyra Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:30:19.758 +00:18:28.385 0.0000
13 45 Łukasz Kołodziej ORION
OPEN 01:30:23.070 +00:18:31.697 0.0000
14 8 Łukasz Jasiński Spróchniali Herkulesi
OPEN 01:30:31.763 +00:18:40.390 0.0000
15 153 Grzegorz Guzik Sportowe Karpaty
OPEN 01:30:38.555 +00:18:47.182 0.0000
16 119 Łukasz Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:32:00.754 +00:20:09.381 0.0000
17 116 Kamil Cieślik Spróchniali Herkulesi
OPEN 01:32:51.647 +00:21:00.274 0.0000
18 90 Bartlomiej Krzyszkowski
OPEN 01:33:06.969 +00:21:15.596 0.0000
19 311 Wiesław Kijowski
OPEN 01:33:15.115 +00:21:23.742 0.0000
20 96 Józef Mikołajczyk
OPEN 01:34:09.594 +00:22:18.221 0.0000
21 308 Dariusz Błażejowski Nowy Styl Group Running Team
OPEN 01:35:26.547 +00:23:35.174 0.0000
22 95 Janusz Wierzbicki
OPEN 01:36:13.225 +00:24:21.852 0.0000
23 67 Roman Borowiecki
OPEN 01:37:09.938 +00:25:18.565 0.0000
24 128 Tomasz Kusz SPACE MORSY JASIELSKI KLUB ENDORFIN
OPEN 01:37:35.324 +00:25:43.951 0.0000
25 101 Sylwester Kozioł
OPEN 01:38:13.852 +00:26:22.479 0.0000
26 321 Wojciech Janek Gorlicka Grupa Biegowa
OPEN 01:38:30.187 +00:26:38.814 0.0000
27 78 Mariusz Furmanek
OPEN 01:38:38.352 +00:26:46.979 0.0000
28 89 Piotr Myśliwiec
OPEN 01:39:38.299 +00:27:46.926 0.0000
29 135 Andrzej Wójtowicz Iskra Wróblik
OPEN 01:39:55.882 +00:28:04.509 0.0000
30 106 Michał Smelik
OPEN 01:40:02.740 +00:28:11.367 0.0000
31 149 Roman Bielski
OPEN 01:40:26.183 +00:28:34.810 0.0000
32 28 JERZY HADUCH
M6 60+ OPEN 01:40:42.685 +00:28:51.312 0.0000
33 58 Mateusz Bryg Gorlicki Klub Sportów Walki
OPEN 01:41:54.452 +00:30:03.079 0.0000
34 10 Janusz Sanocki Nowy Styl Group Running Team
OPEN 01:43:10.919 +00:31:19.546 0.0000
35 38 Grzegorz Szybisty Kkb Mosir Krosno
OPEN 01:43:46.219 +00:31:54.846 0.0000
36 319 Ryszard Klamut
M6 60+ OPEN 01:44:08.974 +00:32:17.601 0.0000
37 3 Beata Słomska LKS Burzyn
OPEN 01:44:16.115 +00:32:24.742 0.0000
38 55 Marcin Bilski
OPEN 01:44:44.443 +00:32:53.070 0.0000
39 48 Michał Witalis
OPEN 01:44:59.195 +00:33:07.822 0.0000
40 133 Janusz Nowak wolny biegacz
OPEN 01:46:11.393 +00:34:20.020 0.0000
41 20 Sławomir Markuszka
OPEN 01:47:11.043 +00:35:19.670 0.0000
42 146 Magdalena Bieszczad
OPEN 01:47:32.037 +00:35:40.664 0.0000
43 7 Marcin Ciciora
OPEN 01:48:35.303 +00:36:43.930 0.0000
44 100 Kacper Kozioł
OPEN 01:48:48.363 +00:36:56.990 0.0000
45 43 Agnieszka Czyżowicz-Gotfryd SPACE MORSY JASIELSKI KLUB ENDORFIN
OPEN 01:49:02.015 +00:37:10.642 0.0000
46 94 Bogdan Antosz
OPEN 01:49:02.817 +00:37:11.444 0.0000
47 39 Krzysztof Zdeb Kkb Mosir Krosno
OPEN 01:49:03.954 +00:37:12.581 0.0000
48 86 Lubomir Bartuś
OPEN 01:49:13.112 +00:37:21.739 0.0000
49 91 Aleksander Szurek Gorlicka Grupa Biegowa
OPEN 01:49:19.700 +00:37:28.327 0.0000
50 121 Katarzyna Czepiel-Rak Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:49:25.840 +00:37:34.467 0.0000
51 129 Wiktor Więcek
OPEN 01:49:42.303 +00:37:50.930 0.0000
52 315 Bogdan Czekaj Nowy Styl Group Running Team
OPEN 01:50:32.815 +00:38:41.442 0.0000
53 12 Janusz Zaleśny Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 01:50:49.513 +00:38:58.140 0.0000
54 74 Piotr Samborski NP1910JASŁO
OPEN 01:51:12.462 +00:39:21.089 0.0000
55 322 tomasz romański
OPEN 01:56:09.343 +00:44:17.970 0.0000
56 59 Adam Rachwał Maraton Gorlice
OPEN 01:56:12.252 +00:44:20.879 0.0000
57 27 JANUSZ WOŹNIAK PORMAT JEDLICZE BIEGA
OPEN 01:56:21.865 +00:44:30.492 0.0000
58 147 Agnieszka Mazur
OPEN 01:56:24.618 +00:44:33.245 0.0000
59 29 Marek Konopka
OPEN 01:57:15.342 +00:45:23.969 0.0000
60 120 Anna Samborska ULKS Lipinki
OPEN 01:59:58.434 +00:48:07.061 0.0000
61 123 Edward Dudek Rodzinny Klub Biegacza " BACA" Radziechowy
M6 60+ OPEN 02:02:27.665 +00:50:36.292 0.0000
62 136 Anna Brocławik Fizjo Team
OPEN 02:02:37.652 +00:50:46.279 0.0000
63 56 Sławomir Madejczyk
OPEN 02:03:12.859 +00:51:21.486 0.0000
64 145 Urszula Zagórska wolny biegacz
OPEN 02:05:46.117 +00:53:54.744 0.0000
65 150 Tomasz Góra
OPEN 02:06:22.805 +00:54:31.432 0.0000
66 9 Ignacy Wajdowicz Spróchniali Herkulesi
OPEN 02:13:49.722 +01:01:58.349 0.0000
67 134 Małgorzata Furmanek Fizjo Team
OPEN 02:14:27.959 +01:02:36.586 0.0000
68 309 Paweł Nowakowski wolny biegacz
OPEN 02:15:53.017 +01:04:01.644 0.0000
69 102 Marcin Dworzański
OPEN 02:15:55.423 +01:04:04.050 0.0000
70 63 Teresa Mróz
OPEN 02:16:15.967 +01:04:24.594 0.0000
71 114 Marta Niemiec
OPEN 02:20:07.327 +01:08:15.954 0.0000
72 81 Izabela Jedlińska
OPEN 02:24:09.079 +01:12:17.706 0.0000
73 49 Piotr Biały
OPEN 02:38:51.787 +01:27:00.414 0.0000
74 79 Urszula Twardy
OPEN 02:54:01.454 +01:42:10.081 0.0000
DNF 26 Łukasz Frydel Szalone ślimaki OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 137 Dariusz Frydrych Nowy Styl Group Running Team OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 5 Marian Jajeśnica MUKS jedlicze M6 60+ OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 37 Paweł Kondrak OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 64 Wojtek Okarma OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 21 Łukasz Rutkowski OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 125 Katarzyna Smolik OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 83 Sławomir Surmacz OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 25 Paweł Wietecha OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1 Patryk Zabawa Ambasadorzy Festwialu Biegów/Miasto Gorlice OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 24 Wojciech Zapłata OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.