Impreza: Wierchomla 2019

Cyklokarpaty 2019

Wyniki kategoria MMOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 MC3 Czas Strata PKT
1 36 Sławomir Dziwisz SST Lubcza
MM3 MMOpen 00:32:13.700(1) 01:18:11.987(1) 01:51:21.509(1) 02:42:47.454 400.0000
2 657 Jan Miłek SST Lubcza
MM1 MMOpen 00:32:14.810(3) 01:19:19.580(2) 01:54:34.563(2) 02:46:04.637 +00:03:17.183 392.0847
3 1799 Maciej Ściga Stowarzyszenie "Rowerowe Świętokrzyskie"
MM4 MMOpen 00:34:16.039(7) 01:25:06.189(3) 02:00:04.132(3) 02:54:44.10 +00:11:56.556 372.6610
4 3507 Michał Golonka KSPO Dentinea 1A
MM3 MMOpen 00:33:53.382(4) 01:26:21.119(6) 02:02:30.385(6) 02:55:21.734 +00:12:34.280 371.3249
5 1601 Zbigniew Krzesiński Żbik-Komańcza
MM2 MMOpen 00:32:14.157(2) 01:26:18.705(5) 02:02:05.270(4) 02:55:23.107 +00:12:35.653 371.2764
6 1996 Jakub Chojnacki Chojnacki MTB Team
MM2 MMOpen 00:34:43.495(9) 01:26:22.819(7) 02:02:41.280(7) 03:00:13.977 +00:17:26.523 361.2900
7 2020 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco
MM4 MMOpen 00:34:12.995(6) 01:26:01.688(4) 02:02:30.380(5) 03:00:14.207 +00:17:26.753 361.2823
8 1784 Andrzej Miłek SST Lubcza
MM4 MMOpen 00:34:42.650(8) 01:28:28.572(8) 02:06:47.842(9) 03:06:02.533 +00:23:15.079 350.0085
9 45 Adam Poniatowski Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MMOpen 00:36:57.779(12) 01:31:53.894(11) 02:10:12.007(11) 03:06:20.890 +00:23:33.436 349.4339
10 555 Jacek Piątek TanieOdzywki Cycling Team
MM5 MMOpen 00:33:58.475(5) 01:28:39.957(9) 02:06:33.435(8) 03:11:21.115 +00:28:33.661 340.2964
11 234 Tomasz Januszczak ROWEROMANIA Sanok
MM3 MMOpen 00:36:07.398(10) 01:30:22.200(10) 02:09:02.808(10) 03:13:41.055 +00:30:53.601 336.1985
12 1834 Bartłomiej Klus
MM3 MMOpen 00:37:04.905(13) 01:34:11.908(14) 02:14:28.340(13) 03:13:50.900 +00:31:03.446 335.9140
13 63 Miłosz Gąsiorowski Motorola Bike Team
MM3 MMOpen 00:38:06.140(17) 01:35:19.614(16) 02:15:51.443(16) 03:16:15.10 +00:33:27.556 331.8028
14 202 Mariusz Rynkiewicz KK24h
MM4 MMOpen 00:37:07.485(14) 01:35:24.370(17) 02:15:29.652(15) 03:19:00.567 +00:36:13.113 327.2024
15 88 Jakub Dybał Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
MM1 MMOpen 00:38:23.049(22) 01:35:54.143(18) 02:16:46.290(17) 03:19:25.540 +00:36:38.086 326.5195
16 9696 Grzegorz Gancarz WM TRISELF
MM4 MMOpen 00:38:21.439(20) 01:37:50.755(23) 02:18:00.559(18) 03:19:49.112 +00:37:01.658 325.8775
17 1781 Mariusz Kupś Vario Bike team
MM5 MMOpen 00:37:13.725(16) 01:37:28.022(22) 02:18:36.317(19) 03:19:49.423 +00:37:01.969 325.8690
18 1855 Leszek Świder KS Luboń Skomielna Biała
MM4 MMOpen 00:41:24.525(40) 01:39:16.859(25) 02:18:48.229(20) 03:20:08.702 +00:37:21.248 325.3459
19 1615 Krzysztof Kubieniec UKS Zawojak-Zawoja
MM3 MMOpen 00:37:12.673(15) 01:33:15.250(12) 02:15:10.219(14) 03:20:31.292 +00:37:43.838 324.7350
20 1841 Paweł Jabłoński SST Lubcza
MM3 MMOpen 00:36:10.037(11) 01:33:18.485(13) 02:14:00.495(12) 03:21:27.949 +00:38:40.495 323.2129
21 460 Patryk Szpiech
MM2 MMOpen 00:38:09.810(18) 01:38:10.805(24) 02:19:03.920(23) 03:21:31.965 +00:38:44.511 323.1056
22 1910 Krzysztof Kosiek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
MM4 MMOpen 00:38:36.727(23) 01:37:21.857(20) 02:18:54.647(22) 03:21:36.144 +00:38:48.690 322.9940
23 81 Grzegorz Rumik BIKE CLUB Janów Lubelski
MM3 MMOpen 00:38:48.165(24) 01:34:59.642(15) 02:18:48.480(21) 03:21:43.330 +00:38:55.876 322.8022
24 4005 Tomasz Bajak iSport Team
MM3 MMOpen 00:41:05.318(34) 01:39:51.924(26) 02:21:28.347(26) 03:26:00.697 +00:43:13.243 316.0810
25 2066 Wacław Ziaja
MM4 MMOpen 00:40:16.520(27) 01:41:04.283(27) 02:23:34.680(27) 03:28:00.047 +00:45:12.593 313.0582
26 1191 Tomasz Radziejowski SST Lubcza
MM5 MMOpen 00:40:16.045(26) 01:42:04.033(28) 02:23:43.695(28) 03:29:31.587 +00:46:44.133 310.7787
27 1816 Lukasz Cioch
MM3 MMOpen 00:38:22.952(21) 01:37:24.545(21) 02:20:23.437(25) 03:30:04.005 +00:47:16.551 309.9794
28 1506 Wojciech Stanek BARAN CYCLING TEAM
MM3 MMOpen 00:38:13.154(19) 01:37:17.650(19) 02:20:17.749(24) 03:30:05.055 +00:47:17.601 309.9536
29 2255 Grzegorz Ziaja
MM3 MMOpen 00:41:36.670(43) 01:44:24.115(35) 02:28:00.167(31) 03:35:26.872 +00:52:39.418 302.2372
30 1802 Maciej Karwowski KK24h
MM4 MMOpen 00:40:47.312(33) 01:42:04.855(29) 02:25:59.909(29) 03:36:17.123 +00:53:29.669 301.0669
31 1798 Grzegorz Orliński
MM4 MMOpen 00:41:09.209(37) 01:46:33.520(38) 02:29:26.655(35) 03:37:43.119 +00:54:55.665 299.0849
32 1610 Tomasz Jaroń Stowarzyszenie "Rowerowe Świętokrzyskie"
MM4 MMOpen 00:41:07.085(36) 01:46:32.572(37) 02:29:24.183(34) 03:40:16.084 +00:57:28.630 295.6232
33 122 Paweł Zawiła BARAN CYCLING TEAM
MM4 MMOpen 00:41:28.922(42) 01:44:06.012(34) 02:30:39.157(37) 03:40:55.132 +00:58:07.678 294.7524
34 1858 Kamil Sorocki SOROCKI.TEAM
MM2 MMOpen 00:40:36.689(32) 01:42:21.412(30) 02:28:10.455(32) 03:41:37.859 +00:58:50.405 293.8053
35 1819 Krzysztof Kachel KrucaFux Cyrchel Team
MM3 MMOpen 00:41:37.729(44) 01:43:36.413(33) 02:30:20.482(36) 03:41:39.520 +00:58:52.066 293.7686
36 2121 Robert Flis BIKE CLUB Janów Lubelski
MM3 MMOpen 00:40:18.558(29) 01:49:14.517(45) 02:33:32.527(41) 03:42:50.130 +01:00:02.676 292.2172
37 1815 Norbert Furtek Rysianka Team
MM3 MMOpen 00:42:00.927(46) 01:47:33.865(40) 02:33:39.347(42) 03:44:07.189 +01:01:19.735 290.5426
38 1603 Wiktor Cozac SST Lubcza
MM2 MMOpen 00:39:53.357(25) 01:42:54.960(31) 02:27:22.185(30) 03:45:11.025 +01:02:23.571 289.1699
39 108 Sławomir Cichoń
MM3 MMOpen 00:40:17.060(28) 01:47:46.228(43) 02:33:31.555(39) 03:46:00.059 +01:03:12.605 288.1242
40 1836 Krystian Szczepański
MM3 MMOpen 00:41:12.230(38) 01:43:30.665(32) 02:28:58.697(33) 03:46:13.479 +01:03:26.025 287.8394
41 4 Piotr Idzi Warczące Szprychy
MM3 MMOpen 00:40:20.224(30) 01:44:29.292(36) 02:30:55.447(38) 03:47:45.484 +01:04:58.030 285.9014
42 751 Paweł Winiarczyk Musi Trochę Boleć Team
MM3 MMOpen 00:41:49.572(45) 01:47:45.752(42) 02:33:32.067(40) 03:48:13.217 +01:05:25.763 285.3224
43 1000 Arkadiusz Matuszewski ROZTOCZE CYCLING TEAM
MM4 MMOpen 00:41:18.245(39) 01:47:39.247(41) 02:35:22.927(44) 03:48:35.380 +01:05:47.926 284.8613
44 116 Edward Cisło
MM3 MMOpen 00:43:04.639(49) 01:52:58.575(51) 02:39:24.085(46) 03:54:08.379 +01:11:20.925 278.1091
45 1322 Tomasz Trela Rysianka Team
MM4 MMOpen 00:41:25.052(41) 01:50:07.152(48) 02:39:00.154(45) 03:55:21.899 +01:12:34.445 276.6612
46 99 Kacper Groński
MM1 MMOpen 00:40:32.088(31) 01:46:34.050(39) 02:35:15.392(43) 03:57:07.285 +01:14:19.831 274.6119
47 1963 Tomasz Nowak MMP Bochnia
MM5 MMOpen 00:44:04.093(52) 01:55:20.333(52) 02:41:11.043(48) 03:58:50.688 +01:16:03.234 272.6304
48 416 Viktor Taranenko Motorola Bike Team
MM2 MMOpen 00:42:23.038(47) 01:49:06.443(44) 02:42:57.353(49) 04:02:09.483 +01:19:22.029 268.9002
49 53 Piotr Mazurkiewicz Rysianka Team
MM4 MMOpen 00:44:41.437(57) 01:49:43.292(46) 02:40:51.820(47) 04:02:28.512 +01:19:41.058 268.5485
50 4011 Artur Musz iSport Team
MM4 MMOpen 00:42:37.547(48) 01:51:20.442(50) 02:44:41.950(50) 04:02:56.332 +01:20:08.878 268.0360
51 1600 Lucjan Bosek FME MTB TEAM
MM3 MMOpen 00:45:43.550(60) 01:58:36.554(59) 02:47:41.015(51) 04:06:53.557 +01:24:06.103 263.7437
52 4008 Wojciech Łazowski iSport Team
MM4 MMOpen 00:47:18.303(64) 01:57:51.370(56) 02:48:45.594(54) 04:07:17.313 +01:24:29.859 263.3214
53 271 Janusz Sulowski BIKE CLUB Janów Lubelski
MM4 MMOpen 00:44:16.535(54) 01:57:19.222(55) 02:52:03.400(57) 04:09:30.510 +01:26:43.056 260.9785
54 483 Paweł Gruszczyk RDT
MM3 MMOpen 00:46:11.269(61) 01:58:49.592(60) 02:56:15.592(59) 04:12:56.704 +01:30:09.250 257.4328
55 52 Konrad Górka
MM4 MMOpen 00:46:16.342(62) 01:58:34.504(58) 02:49:38.172(56) 04:13:00.382 +01:30:12.928 257.3704
56 7808 Michał Trojanowski SOKÓŁ TARNÓW
MM4 MMOpen 00:44:29.920(56) 01:56:05.070(54) 02:49:33.210(55) 04:14:44.724 +01:31:57.270 255.6135
57 373 MATEUSZ KOWALSKI
MM3 MMOpen 00:43:08.087(50) 01:55:47.052(53) 02:47:55.825(53) 04:16:30.604 +01:33:43.150 253.8550
58 6666 Maciek Bobola Rysianka Team
MM4 MMOpen 00:45:11.578(58) 01:58:18.027(57) 02:47:53.932(52) 04:17:31.494 +01:34:44.040 252.8546
59 1964 Piotr Przybyło MMP Bochnia
MM5 MMOpen 00:45:37.700(59) 02:01:41.340(61) 02:52:21.067(58) 04:19:30.762 +01:36:43.308 250.9178
60 718 Marcin Drabik TC Orzeł Spytkowice
MM4 MMOpen 00:51:27.234(69) 02:07:34.663(64) 03:05:09.744(60) 04:35:16.047 +01:52:28.593 236.5567
61 500 Dariusz Kuś RDT
MM4 MMOpen 00:48:41.152(65) 02:03:46.579(63) 03:08:36.000(61) 04:35:24.203 +01:52:36.749 236.4399
62 48 Andrzej Różański
MM4 MMOpen 00:51:24.967(68) 02:09:22.277(65) 03:14:29.109(63) 04:49:11.545 +02:06:24.091 225.1662
63 2510 Wojciech Cichy
MM3 MMOpen 00:49:45.530(66) 02:11:29.783(66) 03:11:19.140(62) 04:51:49.453 +02:09:01.999 223.1356
64 610 Przemysław MROZEK Warczące Szprychy
MM3 MMOpen 00:52:43.697(72) 02:17:51.902(67) 03:34:38.614(64) 05:15:28.504 +02:32:41.050 206.4073
65 1110 Paweł Bielecki Motorola Bike Team
MM4 MMOpen 00:51:54.793(70) 02:31:03.015(69) 03:38:03.435(65) 05:22:28.504 +02:39:41.050 201.9268
DNF 1619 Karol Biskupski MM2 MMOpen 00:41:06.912(35) 01:50:44.634(49) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1783 Tomasz Bogutyn MM4 MMOpen 01:04:22.044(74) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 90 Dominik Gołąbek MTB MOSIR DUKLA MM1 MMOpen 00:51:15.379(67) 02:32:27.070(70) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1820 Rafał Kaczmarczyk MM3 MMOpen 00:46:51.844(63) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 142 Grzegorz Kopytko UZABY MM4 MMOpen 00:52:21.412(71) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 33 Jacek Piskadło Nowy Styl Group Cycling Team MM3 MMOpen 00:43:21.699(51) 01:50:07.107(47) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 3511 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A MM3 MMOpen 00:54:25.777(73) 02:18:22.885(68) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1812 Jakub Wojdyło MM3 MMOpen 00:44:26.800(55) 02:03:38.910(62) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 1989 Kamil Zakrzewski MM3 MMOpen 00:44:16.025(53) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.