Impreza: Wierchomla 2019

Cyklokarpaty 2019

Wyniki kategoria HMOpen

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 Czas Strata PKT
1 1803 PAWEŁ GALIK
HM4 HMOpen 00:31:34.645(1) 01:18:35.849 200.0000
2 6 Patryk Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HMOpen 00:31:51.177(3) 01:19:34.615 +00:00:58.766 197.5384
3 1856 Paweł Dryniak Politechnika Krakowska
HM2 HMOpen 00:31:35.129(2) 01:20:54.890 +00:02:19.041 194.2721
4 55 Łukasz Turek Nowy Styl Group Cycling Team
HM3 HMOpen 00:32:24.292(4) 01:22:51.729 +00:04:15.880 189.7066
5 997 Konrad Zieliński NSB Sport Team Rzeszów
HM2 HMOpen 00:33:32.324(5) 01:26:17.454 +00:07:41.605 182.1686
6 1800 Michał Rozmund
HM1 HMOpen 00:33:33.829(6) 01:27:07.265 +00:08:31.416 180.4328
7 1613 Maciej Uruski ROWEROMANIA Sanok
HM4 HMOpen 00:34:41.743(8) 01:29:13.890 +00:10:38.041 176.1653
8 7 Jakub Obitko
HM1 HMOpen 00:33:42.195(7) 01:30:43.955 +00:12:08.106 173.2508
9 230 Marek Łuczkiewicz
HM3 HMOpen 00:35:12.862(11) 01:30:59.342 +00:12:23.493 172.7625
10 1874 Czesław Łuszcz ROWEROMANIA Sanok
HM4 HMOpen 00:35:11.740(10) 01:32:03.570 +00:13:27.721 170.7537
11 4444 Michał Jajko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM1 HMOpen 00:36:24.262(12) 01:33:14.198 +00:14:38.349 168.5979
12 1333 Piotr Gryzło UZABY
HM2 HMOpen 00:35:09.782(9) 01:33:34.282 +00:14:58.433 167.9947
13 1108 Tomasz Ruszkowski
HM4 HMOpen 00:37:39.167(14) 01:34:03.215 +00:15:27.366 167.1334
14 54 Norbert Skiba Klub Kolarski Jeżowe MTB
HM2 HMOpen 00:37:44.179(16) 01:35:07.445 +00:16:31.596 165.2525
15 1860 Piotr Marzuchowski ROWEROMANIA Sanok
HM1 HMOpen 00:38:25.315(18) 01:35:48.202 +00:17:12.353 164.0808
16 222 Jakub Bryl
HM2 HMOpen 00:37:39.617(15) 01:36:36.127 +00:18:00.278 162.7241
17 144 Miłosz Panyło
HM1 HMOpen 00:39:57.257(23) 01:38:52.382 +00:20:16.533 158.9867
18 1850 Marcin Wielosik NOVOMATIC Technologies Poland
HM2 HMOpen 00:37:59.987(17) 01:39:20.680 +00:20:44.831 158.2319
19 1805 Marek Rechlecki POGOŃ APTIV
HM4 HMOpen 00:38:44.957(19) 01:39:34.548 +00:20:58.699 157.8646
20 477 Artur Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM3 HMOpen 00:37:33.740(13) 01:40:25.612 +00:21:49.763 156.5268
21 747 Norbert Szczotkowski SST Lubcza
HM2 HMOpen 00:40:45.130(27) 01:40:59.052 +00:22:23.203 155.6629
22 1609 Filip Musz iSport Team
HM2 HMOpen 00:41:55.170(40) 01:41:51.477 +00:23:15.628 154.3276
23 3513 Hugo Łazarów KSPO Dentinea 1A
HM1 HMOpen 00:40:38.938(25) 01:42:00.298 +00:23:24.449 154.1052
24 1412 Marcin Osipowicz
HM3 HMOpen 00:39:17.154(20) 01:42:09.957 +00:23:34.108 153.8624
25 3773 Zenon Piziak NSB Sport Team Rzeszów
HM5 HMOpen 00:39:55.679(22) 01:42:54.309 +00:24:18.460 152.7571
26 979 Dawid Lipka
HM4 HMOpen 00:39:29.447(21) 01:45:16.799 +00:26:40.950 149.3114
27 726 Tadeusz Głodkiewicz Nowotarski Klub Kolarski
HM4 HMOpen 00:41:58.237(41) 01:46:00.660 +00:27:24.811 148.2818
28 1840 Marcin Hałasowski ROWEROMANIA Sanok
HM3 HMOpen 00:40:47.137(28) 01:46:11.387 +00:27:35.538 148.0321
29 6968 Andrzej Jerzykowski
HM0 HMOpen 00:40:27.364(24) 01:46:29.989 +00:27:54.140 147.6012
30 98 Norbert Sudia MTB MOSIR DUKLA
HM2 HMOpen 00:41:41.160(37) 01:46:36.737 +00:28:00.888 147.4455
31 2 Konrad Zima MTB MOSIR DUKLA
HM2 HMOpen 00:41:46.302(38) 01:46:37.129 +00:28:01.280 147.4364
32 9997 Sławomir Żurek Klub Kolarski Jeżowe MTB
HM3 HMOpen 00:41:37.737(36) 01:46:37.658 +00:28:01.809 147.4242
33 1717 Staszek Martowicz IRON Team
HM3 HMOpen 00:40:54.562(30) 01:47:36.173 +00:29:00.324 146.0881
34 1991 Błażej Orłowski
HM2 HMOpen 00:41:28.708(33) 01:48:17.467 +00:29:41.618 145.1596
35 1957 Tadeusz Bieniek SST Lubcza
HM6 HMOpen 00:40:53.512(29) 01:48:52.150 +00:30:16.301 144.3889
36 1725 Adam Bałos KrucaFux Cyrchel Team
HM4 HMOpen 00:41:01.377(31) 01:49:24.432 +00:30:48.583 143.6788
37 911 Mateusz Lachowski
HM2 HMOpen 00:40:42.355(26) 01:49:52.084 +00:31:16.235 143.0761
38 1785 Jacek Ryba
HM4 HMOpen 00:41:25.955(32) 01:49:55.370 +00:31:19.521 143.0048
39 2000 Marcin Głowacki Dobrzy Ludzie Team
HM4 HMOpen 00:44:18.080(55) 01:51:15.107 +00:32:39.258 141.2966
40 2507 Jakub Lipko SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM2 HMOpen 00:41:47.614(39) 01:51:25.440 +00:32:49.591 141.0782
41 1621 Roman Kowalski SPORT SERWIS SANDOMIERZ
HM4 HMOpen 00:43:06.675(47) 01:51:26.252 +00:32:50.403 141.0611
42 96 Mateusz Bełko
HM2 HMOpen 00:43:26.975(49) 01:51:32.533 +00:32:56.684 140.9287
43 1789 Dariusz Faron
HM4 HMOpen 00:41:59.990(42) 01:51:33.515 +00:32:57.666 140.9080
44 8888 Piotr Grzebień
HM4 HMOpen 00:41:34.428(35) 01:51:35.123 +00:32:59.274 140.8742
45 1382 Zbigniew Adam
HM5 HMOpen 00:41:34.284(34) 01:51:40.190 +00:33:04.341 140.7676
46 1125 Sławomir Stróżak
HM3 HMOpen 00:44:26.670(58) 01:51:45.940 +00:33:10.091 140.6469
47 1826 Ryszard Mecha UKS KRZYWACZKA
HM3 HMOpen 00:42:35.043(46) 01:52:21.740 +00:33:45.891 139.9001
48 1981 Radosław Szymański BIKE CLUB Janów Lubelski
HM3 HMOpen 00:43:49.267(50) 01:52:26.080 +00:33:50.231 139.8101
49 515 Franciszek Wantuch
HM5 HMOpen 00:42:09.095(43) 01:52:32.388 +00:33:56.539 139.6794
50 1404 Artur Krzemień
HM3 HMOpen 00:43:57.075(51) 01:54:01.388 +00:35:25.539 137.8623
51 1782 Wacław Stasiowski Dębicki Klub Kolarski GRYF
HM5 HMOpen 00:44:07.297(54) 01:55:36.540 +00:37:00.691 135.9712
52 6969 Alan Sznajder
HM0 HMOpen 00:44:01.144(53) 01:56:57.355 +00:38:21.506 134.4053
53 2305 Marek Bieszczad MOUNTAIN TEAM
HM3 HMOpen 00:44:21.710(57) 01:57:37.915 +00:39:02.066 133.6329
54 1851 Maksym Organek
HM2 HMOpen 00:45:25.725(60) 01:58:02.200 +00:39:26.351 133.1747
55 788 Jakub Wańcowiat Baszta Bikesport Lesko
HM2 HMOpen 00:42:25.619(44) 01:58:15.485 +00:39:39.636 132.9253
56 1211 Krzysztof Robak Eldrut Team
HM2 HMOpen 00:45:16.934(59) 01:58:26.814 +00:39:50.965 132.7134
57 7252 Patryk Urban BIKE CLUB Janów Lubelski
HM1 HMOpen 00:44:00.525(52) 01:58:33.207 +00:39:57.358 132.5942
58 182 Bogdan Kozłowski Klub Kolarski Jeżowe MTB
HM3 HMOpen 00:46:18.209(63) 01:58:41.750 +00:40:05.901 132.4351
59 1801 Łukasz Gądor
HM4 HMOpen 00:46:44.017(72) 01:59:15.297 +00:40:39.448 131.8142
60 1212 Piotr Krempa Eldrut Team
HM3 HMOpen 00:46:15.520(62) 01:59:34.739 +00:40:58.890 131.4570
61 1780 Kamil Prusak
HM5 HMOpen 00:44:18.480(56) 01:59:57.962 +00:41:22.113 131.0329
62 321 Marek Bajorski
HM3 HMOpen 00:47:12.330(74) 02:00:27.225 +00:41:51.376 130.5023
63 1608 Józef Kołodziejczak Kolosport Żywiec
HM6 HMOpen 00:45:58.300(61) 02:00:28.667 +00:41:52.818 130.4763
64 1830 Przemysław Drożyński PLAST-MET TEAM MTB
HM3 HMOpen 00:46:25.765(65) 02:00:41.035 +00:42:05.186 130.2535
65 1862 Karol Stańko Aktywny Pruchnik
HM0 HMOpen 00:42:27.799(45) 02:01:08.623 +00:42:32.774 129.7591
66 475 Eugeniusz Stój
HM6 HMOpen 00:43:11.827(48) 02:01:22.012 +00:42:46.163 129.5205
67 1199 Arkadiusz Opozda NOVOMATIC Technologies Poland
HM3 HMOpen 00:49:03.110(80) 02:01:22.502 +00:42:46.653 129.5118
68 1604 Piotr Gądor
HM4 HMOpen 00:46:36.504(68) 02:02:36.114 +00:44:00.265 128.2158
69 1616 Artur Maslowski SST Lubcza
HM3 HMOpen 00:46:42.670(70) 02:03:21.005 +00:44:45.156 127.4381
70 114 Krystian Walytek SST Lubcza
HM1 HMOpen 00:47:50.030(78) 02:03:25.883 +00:44:50.034 127.3541
71 50 Robert Fido
HM4 HMOpen 00:46:54.424(73) 02:04:32.600 +00:45:56.751 126.2171
72 1863 Jakub Czupryna
HM0 HMOpen 00:46:23.052(64) 02:04:40.175 +00:46:04.326 126.0893
73 707 Peter Olejník MTB Stará Ľubovňa
HM4 HMOpen 00:46:34.265(67) 02:05:06.595 +00:46:30.746 125.6455
74 1618 Łukasz Dołżycki Żbik-Komańcza
HM0 HMOpen 00:46:31.427(66) 02:05:35.805 +00:46:59.956 125.1585
75 277 Paweł Modrzejewski Team Larix Capital
HM3 HMOpen 00:47:32.282(76) 02:05:45.227 +00:47:09.378 125.0022
76 503 Krystian Wróbel
HM1 HMOpen 00:46:36.917(69) 02:06:31.437 +00:47:55.588 124.2413
77 3512 Grzegorz Tympalski KSPO Dentinea 1A
HM4 HMOpen 00:49:33.822(83) 02:08:07.247 +00:49:31.398 122.6928
78 998 Bartosz Wesołowski UZABY
HM3 HMOpen 00:49:40.105(85) 02:08:20.020 +00:49:44.171 122.4893
79 173 Jarosław Plata
HM4 HMOpen 00:47:23.644(75) 02:08:50.449 +00:50:14.600 122.0071
80 474 Waldemar Buczek MTB Brzozów Racing Team
HM6 HMOpen 00:49:30.857(82) 02:09:11.050 +00:50:35.201 121.6828
81 1873 Marcin Skuciński Stowarzyszenie "Rowerowe Świętokrzyskie"
HM4 HMOpen 00:51:04.790(91) 02:10:42.062 +00:52:06.213 120.2706
82 168 Gabriel Gorczyca
HM3 HMOpen 00:47:47.609(77) 02:10:42.520 +00:52:06.671 120.2636
83 1977 Norbert Sznajder
HM4 HMOpen 00:47:55.300(79) 02:12:57.392 +00:54:21.543 118.2303
84 2501 Witold Cisło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
HM4 HMOpen 00:50:23.214(88) 02:13:30.945 +00:54:55.096 117.7351
85 1707 Michal Mikita
HM3 HMOpen 00:49:54.577(86) 02:18:12.675 +00:59:36.826 113.7353
86 1177 Adam Stręciwilk BIKE CLUB Janów Lubelski
HM3 HMOpen 00:50:52.274(89) 02:18:36.465 +01:00:00.616 113.4099
87 494 Artur Panyło
HM4 HMOpen 00:53:18.870(96) 02:20:43.139 +01:02:07.290 111.7084
88 1824 Rafał Szaluś
HM3 HMOpen 00:52:51.689(95) 02:21:17.997 +01:02:42.148 111.2491
89 1402 Adrian Długokęcki
HM3 HMOpen 00:56:38.882(104) 02:21:54.759 +01:03:18.910 110.7688
90 2310 Grzegorz Kluska-Karolczak
HM3 HMOpen 00:54:23.120(97) 02:22:05.922 +01:03:30.073 110.6238
91 1779 Anton Karasinsky
HM5 HMOpen 00:49:35.030(84) 02:23:27.657 +01:04:51.808 109.5733
92 1861 Patryk Budzinski
HM1 HMOpen 00:50:16.147(87) 02:23:35.077 +01:04:59.228 109.4790
93 1794 Zanonimizowano Zanonimizowano Biegacze Urozmaicone
HM4 HMOpen 00:56:21.925(102) 02:23:52.507 +01:05:16.658 109.2579
94 1853 Sergiusz Rostek
HM2 HMOpen 00:52:32.590(94) 02:24:30.614 +01:05:54.765 108.7777
95 777 Krzysztof Śladowski
HM4 HMOpen 00:55:20.187(100) 02:24:31.159 +01:05:55.310 108.7709
96 1786 Paweł Gumienik
HM4 HMOpen 00:55:33.494(101) 02:25:18.005 +01:06:42.156 108.1864
97 65 Andrzej Przewiezlikowski
HM4 HMOpen 00:49:24.763(81) 02:26:35.367 +01:07:59.518 107.2348
98 1973 Robert CYBART BIKE CLUB Janów Lubelski
HM4 HMOpen 00:55:09.669(98) 02:27:52.057 +01:09:16.208 106.3079
99 1859 Rafał Nita BIKE CLUB Janów Lubelski
HM2 HMOpen 00:50:55.490(90) 02:30:19.690 +01:11:43.841 104.5679
100 1825 Marcin Szarzyński UKS KRZYWACZKA
HM3 HMOpen 00:52:16.880(92) 02:30:28.550 +01:11:52.701 104.4653
101 1866 Adrian Czarnawski MTB MOSIR DUKLA
HM0 HMOpen 00:55:12.857(99) 02:30:38.719 +01:12:02.870 104.3477
102 1612 Krzysztof Gałczyński
HM3 HMOpen 00:46:43.944(71) 02:30:50.710 +01:12:14.861 104.2095
103 1248 Jan Grudo Motorola Bike Team
HM3 HMOpen 00:52:21.852(93) 02:31:30.619 +01:12:54.770 103.7520
104 1790 Marcin Krężelok
HM4 HMOpen 00:59:58.785(107) 02:32:21.650 +01:13:45.801 103.1728
105 6113 Sebastian Kuca Rysianka Team
HM3 HMOpen 00:59:14.343(105) 02:37:51.017 +01:19:15.168 99.5848
106 1401 Tomasz Urbanek MediaGrafKrosno
HM4 HMOpen 01:00:11.778(108) 02:37:55.722 +01:19:19.873 99.5354
107 1849 Joachim Kawa
HM2 HMOpen 01:03:39.694(109) 02:53:23.744 +01:34:47.895 90.6568
108 2502 KAZIMIERZ KŁOSOWICZ KS STRZYŻÓW MTB TEAM
HM6 HMOpen 00:59:48.120(106) 03:05:29.432 +01:46:53.583 84.7455
109 1854 Artur Szubski SST Lubcza
HM2 HMOpen 00:56:35.753(103) 03:06:50.730 +01:48:14.881 84.1310
110 1551 Tomasz Pajor
HM3 HMOpen 01:20:28.437(110) 03:48:27.952 +02:29:52.103 68.8046
DNF 9203 Przemysław Ciak Klub Kolarski Jeżowe MTB HM2 HMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 92 Łukasz Radwański HM3 HMOpen DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.