Impreza: Klasyk Beskidzki 2019

Brak cyklu

Wyniki kategoria M0

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria Czas Strata PKT
1 518 Kacper Krawiec WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 01:42:09.522 0.0000
2 517 Dawid Sędzik
M0 M0 01:46:06.080 +00:03:56.558 0.0000
3 522 Filip Jarzyna WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 01:46:59.454 +00:04:49.932 0.0000
4 520 Marcin Karcz WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 01:47:04.660 +00:04:55.138 0.0000
5 38 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała
M0 M0 01:47:10.229 +00:05:00.707 0.0000
6 523 Kacper Smreczek WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 01:47:17.559 +00:05:08.037 0.0000
7 184 Emil Kopek
M0 M0 01:47:24.200 +00:05:14.678 0.0000
8 434 Jan Śmietana AGH cycling team
M0 M0 01:47:25.574 +00:05:16.052 0.0000
9 200 Adrian Krawczyk BodyiCoach Team
M0 M0 01:49:45.332 +00:07:35.810 0.0000
10 178 Łukasz Kogutowicz BodyiCoach Team
M0 M0 01:49:51.990 +00:07:42.468 0.0000
11 540 Szymon Łapsa WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 01:50:06.372 +00:07:56.850 0.0000
12 99 Wojtek Gibas-Nakatani OKR Passionbike
M0 M0 01:50:09.729 +00:08:00.207 0.0000
13 387 Dominik Siwiec Tanie Odżywki.pl Cycling Team
M0 M0 01:50:24.745 +00:08:15.223 0.0000
14 70 Hubert Dudzik Java - Woda Alkaliczna
M0 M0 01:50:39.512 +00:08:29.990 0.0000
15 535 Patryk Marcinkowski WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 01:52:30.075 +00:10:20.553 0.0000
16 193 Dawid Koza
M0 M0 01:53:22.030 +00:11:12.508 0.0000
17 69 Kamil Dudek
M0 M0 01:54:48.439 +00:12:38.917 0.0000
18 513 Jakub Żurek 72D ROWMIX JAVA TEAM
M0 M0 01:55:32.609 +00:13:23.087 0.0000
19 12 Cezary Baran
M0 M0 01:58:05.067 +00:15:55.545 0.0000
20 426 Marcin Sztuka
M0 M0 01:58:06.730 +00:15:57.208 0.0000
21 313 Kamil Piekarczyk BodyiCoach Team
M0 M0 02:00:21.002 +00:18:11.480 0.0000
22 525 Dariusz Niewiadomy WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 02:00:21.580 +00:18:12.058 0.0000
23 528 jan głowacki WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 02:00:24.523 +00:18:15.001 0.0000
24 432 Bartłomiej Szyszlak
M0 M0 02:01:06.189 +00:18:56.667 0.0000
25 526 Błażej Pędzimąż WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 02:02:05.177 +00:19:55.655 0.0000
26 527 dawid szczurek WLKS Krakus bbc CZAJA
M0 M0 02:02:07.027 +00:19:57.505 0.0000
27 521 Jakub Waśniowski
M0 M0 02:03:32.120 +00:21:22.598 0.0000
28 411 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała
M0 M0 02:06:32.215 +00:24:22.693 0.0000
29 103 Dariusz Gogola
M0 M0 02:07:26.750 +00:25:17.228 0.0000
30 295 Wojciech Palczewski Bike Team Łąkta Górna
M0 M0 02:08:22.840 +00:26:13.318 0.0000
31 260 Jędrzej Miśniakiewicz Pogoń Aptiv
M0 M0 02:08:33.282 +00:26:23.760 0.0000
32 269 Jakub Mytyś
M0 M0 02:10:34.649 +00:28:25.127 0.0000
33 363 Marcin Rybka
M0 M0 02:11:36.629 +00:29:27.107 0.0000
34 34 Błażej Bugno
M0 M0 02:19:24.999 +00:37:15.477 0.0000
35 301 Miłosz Panyło
M0 M0 02:20:59.693 +00:38:50.171 0.0000
36 86 Kamil Filipek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
M0 M0 02:22:50.934 +00:40:41.412 0.0000
37 444 Arkadiusz Tłustowski
M0 M0 02:50:40.372 +01:08:30.850 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.