Impreza: Etap 2

Ochotnica 4 Towers MTB 2018

Wyniki kategoria M3

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 234 Marcin Kalita
M3 M3 00:16:55.434(1) 01:02:24.982(1) 02:59:29.340 0.0000
2 89 Marek Kapica Tomazi Bike Team
M3 M3 00:17:44.602(2) 01:02:44.957(2) 03:08:44.863 +00:09:15.523 0.0000
3 90 Marcin Tomiak MRÓZROWERY FOLTYN TEAM
M3 M3 00:19:33.595(5) 01:07:44.802(4) 03:17:03.300 +00:17:33.960 0.0000
4 203 MACIEJ GŁOWACKI TRUCK PARTNER ZET TRANSPORT NOWY SĄCZ
M3 M3 00:19:33.612(6) 01:06:43.909(3) 03:17:05.155 +00:17:35.815 0.0000
5 233 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk
M3 M3 00:19:32.454(4) 01:07:49.222(5) 03:18:51.377 +00:19:22.037 0.0000
6 106 Adam Żywicki Cisowianka TEAM
M3 M3 00:19:42.399(7) 01:08:19.190(6) 03:24:53.735 +00:25:24.395 0.0000
7 92 Paweł Kowalski Sklepbicykl.pl-Perfectsource
M3 M3 00:21:11.985(9) 01:13:45.344(9) 03:26:16.592 +00:26:47.252 0.0000
8 237 Przemek Babiarz Luk-Connect Racing Team
M3 M3 00:22:08.897(11) 01:16:57.965(11) 03:44:46.440 +00:45:17.100 0.0000
9 104 József Bahul Ózdi Kerékpáros Egyesület
M3 M3 00:21:46.660(10) 01:14:56.765(10) 03:50:13.692 +00:50:44.352 0.0000
10 99 Bartłomiej Górny Saint-Gobain SQUAD
M3 M3 00:22:51.869(15) 01:20:32.445(15) 03:57:05.840 +00:57:36.500 0.0000
11 66 Andrzej Lackowski BIKE ROOM TEAM
M3 M3 00:22:11.567(12) 01:19:18.700(12) 03:58:29.007 +00:58:59.667 0.0000
12 216 Sławek Żuk
M3 M3 00:22:47.762(14) 01:21:10.764(16) 03:59:43.172 +01:00:13.832 0.0000
13 55 Piotr Mermela MRÓZROWERY FOLTYN TEAM
M3 M3 00:23:07.837(16) 01:21:27.827(17) 04:01:16.504 +01:01:47.164 0.0000
14 224 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia
M3 M3 00:23:27.524(17) 01:20:12.968(13) 04:05:35.167 +01:06:05.827 0.0000
15 209 Łukasz Stelmach Luk-Connect Racing Team
M3 M3 00:22:23.813(13) 01:20:26.567(14) 04:13:14.129 +01:13:44.789 0.0000
16 61 Łukasz Sędłak CELLFAST MTB TEAM/Rowerplus.pl
M3 M3 00:23:36.402(18) 01:25:04.423(18) 04:27:00.812 +01:27:31.472 0.0000
17 97 Przemysław Zając UNIT MARTOMBIKE TEAM
M3 M3 00:25:13.983(19) 01:26:03.047(19) 04:27:35.937 +01:28:06.597 0.0000
18 98 Piotr Kurowski Yanosik Team
M3 M3 00:25:54.140(20) 01:27:42.639(20) 04:36:00.497 +01:36:31.157 0.0000
19 228 Łukasz Meyer Luk-Connect Racing Team
M3 M3 00:26:50.124(21) 01:33:33.159(21) 04:39:39.044 +01:40:09.704 0.0000
20 219 Andrzej Różański
M3 M3 00:27:48.757(22) 01:38:56.667(22) 04:55:04.593 +01:55:35.253 0.0000
DNF 60 Adrian Boruta Tomazi Bike Team M3 M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 85 Paweł Bukalski VELCREDO M3 M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 241 Łukasz Byszewski M3 M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 230 MICHAŁ KĄDZIOŁKA M3 M3 00:18:43.487(3) 01:09:21.897(7) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 215 Marcin Kędziora M3 M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 249 Wojciech Maciaczyk M3 M3 DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 243 Piotr Sędecki BauMar Brothers M3 M3 00:21:04.337(8) 01:13:31.260(8) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.