Impreza: Etap 2

Ochotnica 4 Towers MTB 2018

Wyniki kategoria OPEN

Msc. Numer Imię Nazwisko Kraj Team AG Kategoria MC1 MC2 Czas Strata PKT
1 105 Filip Atłas 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
M2 OPEN 00:16:36.962(1) 00:59:20.360(1) 02:52:45.643 0.0000
2 72 Jakub Litawinski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
M2 OPEN 00:16:53.994(4) 00:59:53.992(2) 02:54:53.410 +00:02:07.767 0.0000
3 234 Marcin Kalita
M3 OPEN 00:16:55.434(5) 01:02:24.982(6) 02:59:29.340 +00:06:43.697 0.0000
4 95 István Kovács Ózdi Kerékpáros Egyesület
M4 OPEN 00:18:18.622(10) 01:03:04.815(8) 03:00:55.480 +00:08:09.837 0.0000
5 113 Sebastian Fusowski TA KO Team
M2 OPEN 00:16:38.032(3) 01:00:39.762(4) 03:02:48.785 +00:10:03.142 0.0000
6 213 Maciej Ścierski Tomazi Bike Team
M2 OPEN 00:16:37.475(2) 01:00:39.162(3) 03:08:02.649 +00:15:17.006 0.0000
7 89 Marek Kapica Tomazi Bike Team
M3 OPEN 00:17:44.602(7) 01:02:44.957(7) 03:08:44.863 +00:15:59.220 0.0000
8 202 Michał Różański Trigar MTB team
M2 OPEN 00:17:48.892(8) 01:04:57.887(9) 03:10:46.133 +00:18:00.490 0.0000
9 54 Artur Juszczak Tomazi Bike Team
M4 OPEN 00:18:18.267(9) 01:05:53.085(10) 03:13:03.283 +00:20:17.640 0.0000
10 222 Łukasz Latusik
M2 OPEN 00:17:31.884(6) 01:02:13.422(5) 03:13:19.537 +00:20:33.894 0.0000
11 90 Marcin Tomiak MRÓZROWERY FOLTYN TEAM
M3 OPEN 00:19:33.595(13) 01:07:44.802(12) 03:17:03.300 +00:24:17.657 0.0000
12 203 MACIEJ GŁOWACKI TRUCK PARTNER ZET TRANSPORT NOWY SĄCZ
M3 OPEN 00:19:33.612(14) 01:06:43.909(11) 03:17:05.155 +00:24:19.512 0.0000
13 233 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk
M3 OPEN 00:19:32.454(12) 01:07:49.222(13) 03:18:51.377 +00:26:05.734 0.0000
14 77 Janusz Muller SCS OSOZ RACING TEAM
M4 OPEN 00:19:40.877(15) 01:09:54.130(17) 03:22:04.623 +00:29:18.980 0.0000
15 232 Robert Zembroń Old School MTB Gdańsk
M4 OPEN 00:27:25.168(55) 01:13:50.917(22) 03:22:06.222 +00:29:20.579 0.0000
16 106 Adam Żywicki Cisowianka TEAM
M3 OPEN 00:19:42.399(16) 01:08:19.190(14) 03:24:53.735 +00:32:08.092 0.0000
17 225 krzysztof klich STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
M4 OPEN 00:19:47.577(17) 01:09:02.247(15) 03:26:15.460 +00:33:29.817 0.0000
18 92 Paweł Kowalski Sklepbicykl.pl-Perfectsource
M3 OPEN 00:21:11.985(22) 01:13:45.344(21) 03:26:16.592 +00:33:30.949 0.0000
19 78 Adam Ślązak SCS OSOZ RACING TEAM
M4 OPEN 00:21:35.155(23) 01:12:27.108(18) 03:29:03.175 +00:36:17.532 0.0000
20 248 Wojciech Jegliński Old School MTB Gdańsk
M4 OPEN 00:23:25.712(37) 01:15:50.195(26) 03:35:28.827 +00:42:43.184 0.0000
21 52 TOMASZ BRYCKI Tomazi Bike Team
M4 OPEN 00:20:30.357(18) 01:15:23.919(24) 03:35:57.137 +00:43:11.494 0.0000
22 112 Witold Ciesielski Tczewski Klub Rowerowy
M4 OPEN 00:20:56.539(20) 01:13:11.980(19) 03:39:20.465 +00:46:34.822 0.0000
23 229 Mateusz Łupiński GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW
M2 OPEN 00:22:01.032(25) 01:15:41.582(25) 03:42:08.065 +00:49:22.422 0.0000
24 237 Przemek Babiarz Luk-Connect Racing Team
M3 OPEN 00:22:08.897(26) 01:16:57.965(29) 03:44:46.440 +00:52:00.797 0.0000
25 75 Mirosław Cudzich SYMPTOM
M4 OPEN 00:23:25.425(36) 01:18:15.344(31) 03:45:08.087 +00:52:22.444 0.0000
26 251 mariusz liberda
M4 OPEN 00:23:38.552(42) 01:19:34.344(35) 03:45:15.977 +00:52:30.334 0.0000
27 93 Łukasz Szlązak Tomazi Bike Team
M4 OPEN 00:22:11.400(27) 01:16:21.297(27) 03:45:18.317 +00:52:32.674 0.0000
28 104 József Bahul Ózdi Kerékpáros Egyesület
M3 OPEN 00:21:46.660(24) 01:14:56.765(23) 03:50:13.692 +00:57:28.049 0.0000
29 88 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM
M4 OPEN 00:23:25.909(38) 01:17:38.042(30) 03:50:30.817 +00:57:45.174 0.0000
30 252 Karolina Kukuła PROFIDEA KRAKÓW
OPEN 00:20:35.989(19) 01:16:51.882(28) 03:51:43.392 +00:58:57.749 0.0000
31 84 Tomasz Ruszkowski Cyclo Trener Team
M4 OPEN 00:22:22.760(29) 01:18:23.855(32) 03:51:47.052 +00:59:01.409 0.0000
32 87 Ewelina Bojdzińska VELCREDO
OPEN 00:22:45.707(31) 01:22:11.823(42) 03:55:44.464 +01:02:58.821 0.0000
33 99 Bartłomiej Górny Saint-Gobain SQUAD
M3 OPEN 00:22:51.869(33) 01:20:32.445(38) 03:57:05.840 +01:04:20.197 0.0000
34 66 Andrzej Lackowski BIKE ROOM TEAM
M3 OPEN 00:22:11.567(28) 01:19:18.700(34) 03:58:29.007 +01:05:43.364 0.0000
35 207 Tomasz Tuniewicz Team MUSTANG Pasłęk
M4 OPEN 00:23:03.880(34) 01:19:04.560(33) 03:58:29.412 +01:05:43.769 0.0000
36 216 Sławek Żuk
M3 OPEN 00:22:47.762(32) 01:21:10.764(40) 03:59:43.172 +01:06:57.529 0.0000
37 55 Piotr Mermela MRÓZROWERY FOLTYN TEAM
M3 OPEN 00:23:07.837(35) 01:21:27.827(41) 04:01:16.504 +01:08:30.861 0.0000
38 224 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia
M3 OPEN 00:23:27.524(39) 01:20:12.968(36) 04:05:35.167 +01:12:49.524 0.0000
39 63 Paweł Tasior TA KO Team
M4 OPEN 00:23:45.223(43) 01:22:15.685(43) 04:08:45.899 +01:16:00.256 0.0000
40 211 Artur Komsta BauMar Brothers
M4 OPEN 00:23:35.722(40) 01:21:05.074(39) 04:09:32.915 +01:16:47.272 0.0000
41 209 Łukasz Stelmach Luk-Connect Racing Team
M3 OPEN 00:22:23.813(30) 01:20:26.567(37) 04:13:14.129 +01:20:28.486 0.0000
42 236 Paula Juchniewicz CST 7R MTB Team
OPEN 00:24:40.830(45) 01:27:45.515(50) 04:14:34.125 +01:21:48.482 0.0000
43 218 Dagmara Ochot
OPEN 00:25:21.457(50) 01:29:22.483(51) 04:21:54.889 +01:29:09.246 0.0000
44 221 Karolina Chwiej VELCREDO
OPEN 00:28:01.579(57) 01:34:17.358(54) 04:27:00.437 +01:34:14.794 0.0000
45 61 Łukasz Sędłak CELLFAST MTB TEAM/Rowerplus.pl
M3 OPEN 00:23:36.402(41) 01:25:04.423(44) 04:27:00.812 +01:34:15.169 0.0000
46 97 Przemysław Zając UNIT MARTOMBIKE TEAM
M3 OPEN 00:25:13.983(47) 01:26:03.047(46) 04:27:35.937 +01:34:50.294 0.0000
47 98 Piotr Kurowski Yanosik Team
M3 OPEN 00:25:54.140(51) 01:27:42.639(49) 04:36:00.497 +01:43:14.854 0.0000
48 228 Łukasz Meyer Luk-Connect Racing Team
M3 OPEN 00:26:50.124(54) 01:33:33.159(52) 04:39:39.044 +01:46:53.401 0.0000
49 240 ALICJA ROLBIECKA Luk-Connect Racing Team
OPEN 00:26:49.582(53) 01:33:40.297(53) 04:39:39.650 +01:46:54.007 0.0000
50 212 Bogusław Brzeźny
M5 OPEN 00:25:14.320(48) 01:34:33.982(55) 04:42:47.920 +01:50:02.277 0.0000
51 94 Péter Csépányi Ózdi Kerékpáros Egyesület
M4 OPEN 00:24:53.550(46) 01:27:33.822(48) 04:43:58.677 +01:51:13.034 0.0000
52 103 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület
M4 OPEN 00:23:59.162(44) 01:27:23.383(47) 04:43:59.928 +01:51:14.285 0.0000
53 68 Paweł Paluchowski MGG Dobry Kurs
M4 OPEN 00:28:02.118(58) 01:34:59.385(56) 04:50:52.664 +01:58:07.021 0.0000
54 101 Paulina Trofimiec BIKEBOARD
OPEN 00:26:49.105(52) 01:37:49.899(57) 04:55:04.069 +02:02:18.426 0.0000
55 219 Andrzej Różański
M3 OPEN 00:27:48.757(56) 01:38:56.667(58) 04:55:04.593 +02:02:18.950 0.0000
56 238 Kasia Rompa Luk-Connect Racing Team
OPEN 00:29:23.689(59) 01:44:34.680(59) 05:00:49.449 +02:08:03.806 0.0000
57 245 Maciej Paszkiewicz
M5 OPEN 00:31:45.624(62) 01:49:26.642(60) 05:01:09.160 +02:08:23.517 0.0000
58 49 Iwona Joskowska Luk-Connect Racing Team
OPEN 00:29:26.068(60) 01:49:27.620(61) 05:08:26.073 +02:15:40.430 0.0000
DNF 60 Adrian Boruta Tomazi Bike Team M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 220 DOROTA BRZEŚKIEWICZ Mińska Grupa Rowerowa OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 85 Paweł Bukalski VELCREDO M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 241 Łukasz Byszewski M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 210 Robert Czarnowski KS OXYGEN URSUS M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 235 Piotr Imioła M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 230 MICHAŁ KĄDZIOŁKA M3 OPEN 00:18:43.487(11) 01:09:21.897(16) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 215 Marcin Kędziora M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 83 Marcin Kulesza M2 OPEN 00:30:39.387(61) 01:49:57.590(62) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 249 Wojciech Maciaczyk M3 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 53 Dominika Michalak Trigar MTB team OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 73 Paweł Mucha Cyklo Jura Zabierzów M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 246 Franciszek Paszkiewicz M2 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 79 Łukasz Różański Trigar MTB team M2 OPEN 00:25:19.992(49) 01:26:01.908(45) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 243 Piotr Sędecki BauMar Brothers M3 OPEN 00:21:04.337(21) 01:13:31.260(20) DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 226 Marta Tłumak STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM OPEN DNF Nie ukończyła Nie ukończyła
DNF 217 Michał Urbankowski BIKEBOARD M4 OPEN DNF Nie ukończył Nie ukończył
DNF 70 Zbigniew Zielonka SCS OSOZ RACING TEAM M5 OPEN 00:39:11.807(63) DNF Nie ukończył Nie ukończył
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.