Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Łańcucki Klasyk Szosowy 2018

Cykl Łańcuckich Wyścigów 2018

Wyniki kategoria OPEN



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria Czas Strata PKT
1 144 Marek Wojnarowski 72D Oshee Windsport Team
OPEN 02:01:35.217 0.0000
2 377 Andrea Natali Team Rodman Azimut
OPEN 02:01:55.773 +00:00:20.556 0.0000
3 132 Mateusz Laszczyk AGROCHEST TEAM
OPEN 02:02:15.425 +00:00:40.208 0.0000
4 152 Krzysztof Smola
OPEN 02:02:29.344 +00:00:54.127 0.0000
5 326 Kamil Maj LKK Lublin
OPEN 02:02:37.649 +00:01:02.432 0.0000
6 225 Dawid Job
OPEN 02:02:37.740 +00:01:02.523 0.0000
7 307 Radosław Wasilewski BSK Miód Kozacki
OPEN 02:02:38.080 +00:01:02.863 0.0000
8 133 Maciej Wydra Zbiórka Kwiatkowskiego
OPEN 02:02:38.087 +00:01:02.870 0.0000
9 316 Paweł Pukas Vipack Team
OPEN 02:02:38.240 +00:01:03.023 0.0000
10 207 Adam Wolański BKK Hydrogeotechnika
OPEN 02:02:38.562 +00:01:03.345 0.0000
11 321 damian Malita
OPEN 02:02:38.565 +00:01:03.348 0.0000
12 250 Kamil Mieszczak
OPEN 02:02:38.682 +00:01:03.465 0.0000
13 391 Mateusz Burda STS Jordan Wola Mała
OPEN 02:02:38.828 +00:01:03.611 0.0000
14 235 Rafał Wrożyna Jafi Sport Bike Team
OPEN 02:02:39.267 +00:01:04.050 0.0000
15 338 Sebastian Chłanda Grupetto Gorlice
OPEN 02:02:39.705 +00:01:04.488 0.0000
16 363 Piotr Biernacki SST Lubcza
OPEN 02:02:39.709 +00:01:04.492 0.0000
17 264 Patryk Burda STS Jordan Wola Mała
OPEN 02:02:40.323 +00:01:05.106 0.0000
18 211 Grzegorz Warchoł KRZEPA Tarnów
OPEN 02:02:40.947 +00:01:05.730 0.0000
19 317 Marcin Sieńko BSK Miód Kozacki
OPEN 02:02:43.387 +00:01:08.170 0.0000
20 331 Mateusz Kuźmik NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:02:49.830 +00:01:14.613 0.0000
21 315 Bartłomiej Milczanowski Eternia
OPEN 02:04:37.100 +00:03:01.883 0.0000
22 304 Adam Gawlik TanieOdzywki.pl Cycling Team
OPEN 02:04:49.047 +00:03:13.830 0.0000
23 249 Artur Sroka NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:06:12.785 +00:04:37.568 0.0000
24 237 Konrad Dziadowiec
OPEN 02:06:13.295 +00:04:38.078 0.0000
25 142 Tomasz Kloc R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
OPEN 02:06:16.790 +00:04:41.573 0.0000
26 310 Łukasz Kloc TanieOdzywki.pl Cycling Team
OPEN 02:06:18.954 +00:04:43.737 0.0000
27 199 Arthur Gągała ,,Martinez,, Sporting Tavira
OPEN 02:08:29.810 +00:06:54.593 0.0000
28 190 Robert Szczuc Team Satel
OPEN 02:09:16.295 +00:07:41.078 0.0000
29 193 Marcin Biniek 72D Oshee Windsport Team
OPEN 02:09:16.755 +00:07:41.538 0.0000
30 146 JERZY MYZIA
OPEN 02:09:18.950 +00:07:43.733 0.0000
31 296 Paweł Zaczyk 72D Oshee Windsport Team
OPEN 02:09:19.060 +00:07:43.843 0.0000
32 385 Michał Peliszko Fil-Bike Specialized Rzeszów
OPEN 02:09:19.360 +00:07:44.143 0.0000
33 234 Janusz Łodej ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:09:19.852 +00:07:44.635 0.0000
34 226 Jerzy Rostek Erkado RT KRAŚNIK
OPEN 02:09:19.917 +00:07:44.700 0.0000
35 345 Mateusz Prokop
OPEN 02:09:22.104 +00:07:46.887 0.0000
36 189 Artur Kozak BSK Miód Kozacki
OPEN 02:09:59.339 +00:08:24.122 0.0000
37 200 Wojtek Wardziak Jafi Sport Bike Team
OPEN 02:09:59.879 +00:08:24.662 0.0000
38 208 Kacper Czudec ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:10:01.512 +00:08:26.295 0.0000
39 139 GRZEGORZ PAWŁOWSKI EWODD TEAM
OPEN 02:10:02.935 +00:08:27.718 0.0000
40 282 Jacek Ciecieręga DKK GRYF Dębica
OPEN 02:10:10.305 +00:08:35.088 0.0000
41 205 Jarosław Rysz ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:10:26.737 +00:08:51.520 0.0000
42 392 Wojciech Kuziara
OPEN 02:10:26.774 +00:08:51.557 0.0000
43 159 Piotr Mierzwa Fil-Bike Specialized Rzeszów
OPEN 02:10:28.405 +00:08:53.188 0.0000
44 303 Zbigniew Zając BSK Miód Kozacki
OPEN 02:10:29.537 +00:08:54.320 0.0000
45 262 Maciej Niewolański Łyda Musi Podawać
OPEN 02:10:29.904 +00:08:54.687 0.0000
46 196 PIOTR KIEŁKOWSKI Jafi Sport Bike Team
OPEN 02:10:31.712 +00:08:56.495 0.0000
47 236 Tomasz Bury
OPEN 02:11:06.739 +00:09:31.522 0.0000
48 271 Grzegorz Bożek Team Satel
OPEN 02:11:07.070 +00:09:31.853 0.0000
49 267 Wojciech Piekło ŁTC
OPEN 02:11:07.862 +00:09:32.645 0.0000
50 244 Piotr Laskowski
OPEN 02:11:08.152 +00:09:32.935 0.0000
51 340 Krzysztof Szary BikeAtelier Team
OPEN 02:11:08.320 +00:09:33.103 0.0000
52 247 damian suszek
OPEN 02:11:09.400 +00:09:34.183 0.0000
53 283 Cyprian Czarniecki
OPEN 02:11:13.990 +00:09:38.773 0.0000
54 227 Rafał Rybka TanieOdzywki.pl Cycling Team
OPEN 02:11:17.747 +00:09:42.530 0.0000
55 333 Konrad Zieliński NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:11:37.917 +00:10:02.700 0.0000
56 149 Mateusz Szymbara ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:11:47.265 +00:10:12.048 0.0000
57 183 Kamil Tanikowski
OPEN 02:14:04.463 +00:12:29.246 0.0000
58 248 Kuba Kosiński AXEL SPORT Racing Team
OPEN 02:14:10.039 +00:12:34.822 0.0000
59 174 Hubert Jakubowski No Limited Racing Wheels
OPEN 02:14:27.039 +00:12:51.822 0.0000
60 373 Kamil Kaczmarski Deloitte Adventure Team
OPEN 02:14:38.575 +00:13:03.358 0.0000
61 182 Grzegorz Kania
OPEN 02:15:28.713 +00:13:53.496 0.0000
62 330 Piotr Bujak
OPEN 02:15:29.117 +00:13:53.900 0.0000
63 346 Wojciech Piróg Team Satel
OPEN 02:15:29.484 +00:13:54.267 0.0000
64 381 Kamil Kowal Team Satel
OPEN 02:15:30.075 +00:13:54.858 0.0000
65 171 Mariusz Łabędzki
OPEN 02:15:31.129 +00:13:55.912 0.0000
66 215 Marek Bury BSK Miód Kozacki
OPEN 02:18:15.240 +00:16:40.023 0.0000
67 230 Rafał Cygan Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 02:18:20.920 +00:16:45.703 0.0000
68 341 Jan Pilch TKKF Uklejna Myslenice
OPEN 02:18:38.147 +00:17:02.930 0.0000
69 278 Grzegorz Sowa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
OPEN 02:18:48.840 +00:17:13.623 0.0000
70 233 Jakub Niemiec Cafe Racing
OPEN 02:18:48.925 +00:17:13.708 0.0000
71 292 Michał Piotr Tomaka
OPEN 02:18:49.085 +00:17:13.868 0.0000
72 158 Michał Opaliński Fil-Bike Specialized Rzeszów
OPEN 02:18:50.540 +00:17:15.323 0.0000
73 361 Michał Kiełboń PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 02:18:51.537 +00:17:16.320 0.0000
74 351 Tomasz Bodurka
OPEN 02:19:09.592 +00:17:34.375 0.0000
75 164 Tomasz Skowroński Cyclo Centrum Team
OPEN 02:19:35.027 +00:17:59.810 0.0000
76 380 Kamil Dudek
OPEN 02:19:37.502 +00:18:02.285 0.0000
77 342 Błażej Superson STS Jordan Wola Mała
OPEN 02:19:38.682 +00:18:03.465 0.0000
78 362 Tomasz Glazer
OPEN 02:19:40.127 +00:18:04.910 0.0000
79 357 Robert Flis BIKE CLUB Janów Lubelski
OPEN 02:19:41.160 +00:18:05.943 0.0000
80 243 Piotr Koziarz
OPEN 02:19:42.350 +00:18:07.133 0.0000
81 266 Adam Łyszczarz
OPEN 02:19:43.377 +00:18:08.160 0.0000
82 257 Grzegorz Bojarski
OPEN 02:19:45.110 +00:18:09.893 0.0000
83 281 Tomasz Nowak
OPEN 02:19:45.554 +00:18:10.337 0.0000
84 259 Waldemar Malinowski EXET
OPEN 02:19:53.267 +00:18:18.050 0.0000
85 268 Rafał Grubman Laluś Squad
OPEN 02:19:54.375 +00:18:19.158 0.0000
86 218 Przemysław Karasek
OPEN 02:19:54.830 +00:18:19.613 0.0000
87 339 Artur Kółko
OPEN 02:20:20.179 +00:18:44.962 0.0000
88 145 Edward Kurdziel ŁTC
OPEN 02:20:21.014 +00:18:45.797 0.0000
89 322 Marcin Stopyra Team Satel
OPEN 02:22:15.663 +00:20:40.446 0.0000
90 280 Radosław Mich
OPEN 02:22:16.277 +00:20:41.060 0.0000
91 285 Gabriel Sowa DKK GRYF Dębica
OPEN 02:22:32.207 +00:20:56.990 0.0000
92 181 Leszek Rząsa Laluś Squad
OPEN 02:22:32.764 +00:20:57.547 0.0000
93 327 Wojciech Ślęk
OPEN 02:22:34.230 +00:20:59.013 0.0000
94 286 Piotr Oczoś Łyda Musi Podawać
OPEN 02:23:28.407 +00:21:53.190 0.0000
95 168 Filip Peliszko Laluś Squad
OPEN 02:23:28.459 +00:21:53.242 0.0000
96 173 Jacek Bereza
OPEN 02:23:28.850 +00:21:53.633 0.0000
97 299 Artur Wojtowicz
OPEN 02:23:29.410 +00:21:54.193 0.0000
98 376 Mateusz Fortuna STS Jordan Wola Mała
OPEN 02:23:29.510 +00:21:54.293 0.0000
99 276 witold szałyga Gomar Rzeszów
OPEN 02:23:30.370 +00:21:55.153 0.0000
100 312 Krzysztof Antochów
OPEN 02:23:30.492 +00:21:55.275 0.0000
101 308 Jakub Jamrozik ŁTC
OPEN 02:23:31.597 +00:21:56.380 0.0000
102 302 Mateusz Micek
OPEN 02:23:36.229 +00:22:01.012 0.0000
103 216 Arkadiusz Skalik
OPEN 02:23:38.460 +00:22:03.243 0.0000
104 255 Ernest Horoszko SWR Sosbike Sanok
OPEN 02:23:48.735 +00:22:13.518 0.0000
105 313 Dariusz Grudniak WS-TECH MTB TEAM SANOK
OPEN 02:23:56.014 +00:22:20.797 0.0000
106 269 Jerzy Żuber Roweromania
OPEN 02:24:05.255 +00:22:30.038 0.0000
107 388 Ryszard Dziura IPA Rzeszów Racing Team
OPEN 02:25:03.017 +00:23:27.800 0.0000
108 290 Adrian Puc Łyda Musi Podawać
OPEN 02:25:34.733 +00:23:59.516 0.0000
109 195 Wojciech Bartyński PGE Obrót S.A.
OPEN 02:26:42.622 +00:25:07.405 0.0000
110 324 Maciej Peszek STS Jordan Wola Mała
OPEN 02:26:43.890 +00:25:08.673 0.0000
111 240 Mateusz Nikipiło
OPEN 02:27:07.080 +00:25:31.863 0.0000
112 284 Antoni Brzuski Brzuski rowery-Narty
OPEN 02:27:07.500 +00:25:32.283 0.0000
113 130 Andrzej Ulman KM PSP Przemyśl
OPEN 02:27:07.504 +00:25:32.287 0.0000
114 337 Jan Hulbój SP13
OPEN 02:27:08.154 +00:25:32.937 0.0000
115 178 MIESZKO KOWALIK ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:27:46.674 +00:26:11.457 0.0000
116 369 Sławomir Bester
OPEN 02:28:06.325 +00:26:31.108 0.0000
117 203 Krzysztof Rutkowski Jafi Sport Bike Team
OPEN 02:28:11.947 +00:26:36.730 0.0000
118 289 Witold Pizło NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:28:16.693 +00:26:41.476 0.0000
119 253 Wacław Sułowski sport serwis sandomierz
OPEN 02:28:24.009 +00:26:48.792 0.0000
120 220 Jakub Sobień KP PSP Przeworsk
OPEN 02:28:26.172 +00:26:50.955 0.0000
121 397 Bartłomiej Mazurkiewicz
OPEN 02:28:27.175 +00:26:51.958 0.0000
122 231 Zbigniew Pisiak SWR Sosbike Sanok
OPEN 02:28:27.627 +00:26:52.410 0.0000
123 166 Tadeusz Czwarkiel
OPEN 02:28:28.132 +00:26:52.915 0.0000
124 251 Marcin Posiak NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:28:29.212 +00:26:53.995 0.0000
125 395 Jacek Szczupak ŁTC
OPEN 02:28:34.574 +00:26:59.357 0.0000
126 279 Zbigniew Gorczyca Team Satel
OPEN 02:28:50.927 +00:27:15.710 0.0000
127 170 MICHAŁ PAWĘZKA Vipack Team
OPEN 02:28:58.724 +00:27:23.507 0.0000
128 375 Kamil Kulpa Miłośnicy Dwóch Pedałów
OPEN 02:30:54.257 +00:29:19.040 0.0000
129 197 Szymon Kozłowski ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:30:59.560 +00:29:24.343 0.0000
130 212 Mateusz Żygadło
OPEN 02:31:01.970 +00:29:26.753 0.0000
131 328 Maciej Nawrot
OPEN 02:31:02.144 +00:29:26.927 0.0000
132 219 Michał Palczak Pro-Familia
OPEN 02:31:03.234 +00:29:28.017 0.0000
133 335 Piotr Szczepański
OPEN 02:31:03.663 +00:29:28.446 0.0000
134 319 Przemysław Such NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:31:04.295 +00:29:29.078 0.0000
135 336 Adam Kuta
OPEN 02:31:08.570 +00:29:33.353 0.0000
136 156 Waldemar Rusowicz Erkado RT KRAŚNIK
OPEN 02:31:09.117 +00:29:33.900 0.0000
137 263 Józef Ciurko
OPEN 02:31:10.580 +00:29:35.363 0.0000
138 148 Pawel Kedzierski
OPEN 02:32:24.542 +00:30:49.325 0.0000
139 188 Maciej Nosal
OPEN 02:32:44.105 +00:31:08.888 0.0000
140 297 Jan Kruczek
OPEN 02:33:32.159 +00:31:56.942 0.0000
141 202 Jarosław Niedźwiedzki Model Bike Team
OPEN 02:33:34.183 +00:31:58.966 0.0000
142 213 Tomasz Obszyński Vipack Team
OPEN 02:33:35.892 +00:32:00.675 0.0000
143 246 Łukasz Drągiewicz Z blatu po świecie
OPEN 02:34:34.857 +00:32:59.640 0.0000
144 198 Arkadiusz Magda
OPEN 02:35:22.840 +00:33:47.623 0.0000
145 366 Piotr Sarnicki
OPEN 02:36:26.642 +00:34:51.425 0.0000
146 239 Filip Szczeklik
OPEN 02:37:38.985 +00:36:03.768 0.0000
147 258 Andrzej Konrad Cycles Kosina
OPEN 02:38:01.650 +00:36:26.433 0.0000
148 329 Mateusz Hejnosz
OPEN 02:38:02.132 +00:36:26.915 0.0000
149 387 Tomasz Szalacha
OPEN 02:38:39.844 +00:37:04.627 0.0000
150 288 Tomasz Jakubiec
OPEN 02:39:01.715 +00:37:26.498 0.0000
151 398 Krzysztof Gajewski
OPEN 02:39:02.045 +00:37:26.828 0.0000
152 305 Damian Franuszkiewicz
OPEN 02:39:15.460 +00:37:40.243 0.0000
153 300 Małgorzata Sucha Ebicom PM Bike Racing Team
OPEN 02:39:24.000 +00:37:48.783 0.0000
154 275 Andrzej Gwóźdź Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
OPEN 02:39:32.002 +00:37:56.785 0.0000
155 217 Maciej Gawroński Cafe Racing
OPEN 02:40:14.780 +00:38:39.563 0.0000
156 325 Paweł Szklarz
OPEN 02:40:19.264 +00:38:44.047 0.0000
157 187 Marcin Szydło
OPEN 02:40:22.360 +00:38:47.143 0.0000
158 222 Patryk Wacławek IPA Rzeszów Racing Team
OPEN 02:40:25.587 +00:38:50.370 0.0000
159 256 Tomasz Mędroń AXEL SPORT Racing Team
OPEN 02:40:26.179 +00:38:50.962 0.0000
160 293 Monika Mach-Wała NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:40:29.182 +00:38:53.965 0.0000
161 384 Renata Glazer
OPEN 02:40:29.682 +00:38:54.465 0.0000
162 177 Maciej Panek Cafe Racing
OPEN 02:40:49.313 +00:39:14.096 0.0000
163 221 Piotr Krawczyk R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl
OPEN 02:40:51.028 +00:39:15.811 0.0000
164 359 Marcin Krzywonos PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
OPEN 02:42:15.123 +00:40:39.906 0.0000
165 223 Piotr Pietrzak SST Lubcza
OPEN 02:44:12.669 +00:42:37.452 0.0000
166 365 Tomasz Magiera
OPEN 02:44:31.734 +00:42:56.517 0.0000
167 334 radosław Mazurek
OPEN 02:44:58.615 +00:43:23.398 0.0000
168 150 Krzysztof Rainer
OPEN 02:45:05.529 +00:43:30.312 0.0000
169 374 Paweł Longosz IPA Rzeszów Racing Team
OPEN 02:45:55.004 +00:44:19.787 0.0000
170 140 Piotr Pięta
OPEN 02:45:58.549 +00:44:23.332 0.0000
171 382 Marcin Grela Krwawe Suty
OPEN 02:46:00.155 +00:44:24.938 0.0000
172 273 Zbigniew Arak Kamaro Sport Line
OPEN 02:46:24.927 +00:44:49.710 0.0000
173 136 Marcin Gąsior Laluś Squad
OPEN 02:46:44.775 +00:45:09.558 0.0000
174 274 maciej kurbiel Team Satel
OPEN 02:47:38.347 +00:46:03.130 0.0000
175 344 Robert Dębicki sport serwis sandomierz
OPEN 02:47:42.630 +00:46:07.413 0.0000
176 209 Bartłomiej Telega
OPEN 02:47:46.245 +00:46:11.028 0.0000
177 323 Remigiusz Ciężkal
OPEN 02:47:46.320 +00:46:11.103 0.0000
178 165 Pawel Wrona Cyclo Centrum Team
OPEN 02:48:08.409 +00:46:33.192 0.0000
179 176 Rafał Kaczmarczyk
OPEN 02:48:23.187 +00:46:47.970 0.0000
180 314 DANIEL SICIŃSKI ŁTC
OPEN 02:48:48.890 +00:47:13.673 0.0000
181 241 Andrzej Markowicz Cycles Kosina
OPEN 02:49:27.657 +00:47:52.440 0.0000
182 194 Dominik Lech ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:49:47.862 +00:48:12.645 0.0000
183 186 Bartosz Kurzydło ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:49:48.070 +00:48:12.853 0.0000
184 192 Mateusz Łagoda ZKS Stal Rzeszów
OPEN 02:49:48.310 +00:48:13.093 0.0000
185 155 Monika Mazurek
OPEN 02:50:13.084 +00:48:37.867 0.0000
186 153 Cezary Pyzikowski
OPEN 02:50:13.368 +00:48:38.151 0.0000
187 318 Mateusz Rogowski NSB INŻYNIERIA Trilux Team
OPEN 02:50:21.965 +00:48:46.748 0.0000
188 367 Dominika Żurek IPA Rzeszów Racing Team
OPEN 02:50:23.049 +00:48:47.832 0.0000
189 343 Tadeusz Zając
OPEN 02:50:35.379 +00:49:00.162 0.0000
190 163 Adam German
OPEN 02:51:01.155 +00:49:25.938 0.0000
191 309 Wojciech Tkaczyk
OPEN 02:53:46.284 +00:52:11.067 0.0000
192 141 Jerzy Kmon
OPEN 02:54:53.077 +00:53:17.860 0.0000
193 143 Michał Podolak
OPEN 02:55:01.302 +00:53:26.085 0.0000
194 129 Małgorzata Budzyńska
OPEN 02:57:26.905 +00:55:51.688 0.0000
195 134 michal mroczek
OPEN 03:01:08.147 +00:59:32.930 0.0000
196 370 Maciek Zdeb
OPEN 03:01:22.480 +00:59:47.263 0.0000
197 161 Janusz Czajka
OPEN 03:03:03.072 +01:01:27.855 0.0000
198 378 Adrian Kuś Łyda Musi Podawać
OPEN 03:03:46.093 +01:02:10.876 0.0000
199 138 Waldemar Łodej ZKS Stal Rzeszów
OPEN 03:04:41.722 +01:03:06.505 0.0000
200 301 Witold Cisło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
OPEN 03:05:24.060 +01:03:48.843 0.0000
201 135 Paulina Bartoszek STS Jordan Wola Mała
OPEN 03:09:05.223 +01:07:30.006 0.0000
202 131 Hubert Olechowski
OPEN 03:11:40.519 +01:10:05.302 0.0000
203 229 Grzegorz Świder IPA Rzeszów Racing Team
OPEN 03:50:18.305 +01:48:43.088 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.