Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 3

NTRCH 2018

Wyniki kategoria M4



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 MC3 MC4 MC5 Czas Strata PKT
1 155 Damian Bartoszek SCS OSOZ Racing Team
M4 00:28:28.405(2) 00:55:40.509(2) 01:22:43.282(2) 01:50:23.394(2) 02:18:51.414(2) 02:50:29.549 0.0000
2 200 Piotr Szafraniec Ekoi Velonews.pl
M4 00:28:31.497(4) 00:55:52.210(6) 01:22:59.485(5) 01:50:45.502(8) 02:19:12.540(6) 02:50:32.732 +00:00:03.183 0.0000
3 199 Daniel Sumara GATTA BIKE-RS
M4 00:28:36.885(8) 00:55:54.279(8) 01:23:02.440(8) 01:50:39.355(7) 02:19:14.099(7) 02:50:36.270 +00:00:06.721 0.0000
4 182 Dariusz Miśkiewicz dmtex
M4 00:28:41.954(10) 00:55:50.089(5) 01:22:49.547(4) 01:50:32.013(4) 02:18:56.040(4) 02:50:43.847 +00:00:14.298 0.0000
5 187 Krystian Piróg Thule-JMP-Apteka Gemini
M4 00:28:28.247(1) 00:55:40.132(1) 01:22:42.903(1) 01:50:22.879(1) 02:18:50.377(1) 02:50:44.367 +00:00:14.818 0.0000
6 171 TOMASZ KOWALSKI Bike Center Atak Sport Świdnica
M4 00:28:40.914(9) 00:55:53.887(7) 01:23:02.019(7) 01:50:35.879(5) 02:19:11.952(5) 02:51:30.904 +00:01:01.355 0.0000
7 173 Ernest Kurowski AGK NEXELO KUROWSKI TEAM
M4 00:28:29.802(3) 00:55:42.677(3) 01:22:48.385(3) 01:50:25.705(3) 02:18:55.882(3) 02:54:00.092 +00:03:30.543 0.0000
8 176 Bartosz Latawiec Varso
M4 00:28:35.539(7) 00:55:58.329(9) 01:25:03.910(9) 01:53:58.965(9) 02:22:19.128(8) 02:55:47.710 +00:05:18.161 0.0000
9 195 Mirosław Sólnica GATTA BIKE-RS
M4 00:28:45.122(12) 00:57:37.472(20) 01:26:49.710(13) 01:55:14.535(11) 02:26:11.634(10) 03:00:29.063 +00:09:59.514 0.0000
10 163 Wojciech Dworczyk TTC BERETTA TORUŃ
M4 00:28:54.160(19) 00:57:34.832(14) 01:27:07.172(17) 01:56:38.594(16) 02:27:08.525(15) 03:00:31.417 +00:10:01.868 0.0000
11 197 Marek Stram Retro Stork Team
M4 00:28:54.725(20) 00:57:36.352(16) 01:27:08.107(19) 01:56:41.579(19) 02:27:07.957(14) 03:00:31.600 +00:10:02.051 0.0000
12 167 Piotr Huzior Nowotarski Klub Kolarski
M4 00:28:32.945(5) 00:57:21.190(13) 01:27:00.770(14) 01:56:37.654(13) 02:27:07.154(12) 03:00:31.955 +00:10:02.406 0.0000
13 169 Dariusz Kaleta
M4 00:28:46.195(14) 00:56:46.204(11) 01:26:23.520(10) 01:55:16.887(12) 02:26:12.282(11) 03:00:32.447 +00:10:02.898 0.0000
14 157 Piotr Biernawski Nowotarski Klub Kolarski
M4 00:28:44.159(11) 00:56:45.694(10) 01:26:23.945(11) 01:55:14.143(10) 02:26:10.600(9) 03:00:34.167 +00:10:04.618 0.0000
15 202 Paweł Światlak SEVEN Perceptus Team
M4 00:28:53.217(17) 00:57:37.300(19) 01:27:07.597(18) 01:56:38.999(17) 02:27:07.520(13) 03:00:35.737 +00:10:06.188 0.0000
16 154 Janusz Bala Thule-JMP-Apteka Gemini
M4 00:28:52.613(15) 00:57:36.869(18) 01:27:08.767(20) 01:56:41.020(18) 02:27:10.967(17) 03:02:56.567 +00:12:27.018 0.0000
17 194 Mirek Soból Nowotarski Klub Kolarski
M4 00:28:52.697(16) 00:57:35.283(15) 01:27:06.244(15) 01:56:38.034(14) 02:27:10.538(16) 03:03:05.947 +00:12:36.398 0.0000
18 203 Tomasz Urbanowicz Miłosław Fortuna Team
M4 00:28:53.253(18) 00:57:36.469(17) 01:27:06.754(16) 01:56:38.174(15) 02:27:40.272(18) 03:04:21.577 +00:13:52.028 0.0000
19 168 Tomasz Kaczorowski Thule-JMP-Apteka Gemini
M4 00:29:20.827(23) 00:58:53.165(21) 01:29:19.462(21) 01:59:48.385(20) 02:29:33.490(19) 03:04:24.810 +00:13:55.261 0.0000
20 156 Maciej Bernolak Ośka Warszawa
M4 00:29:34.042(25) 00:59:08.622(22) 01:29:25.002(22) 01:59:49.839(21) 02:30:44.365(20) 03:05:00.859 +00:14:31.310 0.0000
21 174 Grzegorz Kuzia
M4 00:29:42.414(30) 00:59:12.670(28) 01:29:34.724(26) 01:59:53.924(23) 02:30:53.094(24) 03:05:02.395 +00:14:32.846 0.0000
22 165 Tomasz Fidytek Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
M4 00:29:34.520(27) 00:59:09.769(25) 01:29:28.057(23) 01:59:51.732(22) 02:30:51.062(22) 03:05:04.617 +00:14:35.068 0.0000
23 205 Tomasz Wąsowski
M4 00:29:28.412(24) 00:59:08.717(23) 01:29:33.630(25) 02:00:02.915(27) 02:30:53.892(25) 03:05:05.042 +00:14:35.493 0.0000
24 164 Piotr Dyzio SuperDrob bike team
M4 00:29:41.567(28) 00:59:12.044(27) 01:29:38.077(29) 01:59:54.297(24) 02:30:52.582(23) 03:05:05.939 +00:14:36.390 0.0000
25 190 Maciej Prajel Huzar Bike Academy
M4 00:29:34.330(26) 00:59:09.060(24) 01:29:33.242(24) 01:59:55.844(26) 02:30:50.922(21) 03:05:07.724 +00:14:38.175 0.0000
26 152 Roman Abramczyk
M4 00:29:00.252(21) 00:59:11.224(26) 01:29:35.670(27) 01:59:54.987(25) 02:30:54.125(26) 03:05:09.122 +00:14:39.573 0.0000
27 193 Mirosław Słomski SCANDAGRA
M4 00:29:42.572(31) 00:59:18.944(30) 01:29:38.10(28) 02:00:11.519(28) 02:31:21.197(27) 03:08:46.524 +00:18:16.975 0.0000
28 207 Marek Żelazny Huzar Bike Academy
M4 00:30:39.963(37) 01:01:12.669(33) 01:32:44.920(33) 02:04:13.374(32) 02:35:51.782(31) 03:10:26.375 +00:19:56.826 0.0000
29 206 Robert Wierucki Legion serwis active jet
M4 00:30:01.229(33) 01:01:10.847(32) 01:32:41.722(32) 02:04:05.880(31) 02:35:42.725(28) 03:10:47.092 +00:20:17.543 0.0000
30 184 Sławek Niciński Team LRP Poland
M4 00:29:41.977(29) 00:59:18.754(29) 01:29:51.729(30) 02:03:33.298(29) 02:36:09.580(32) 03:12:08.692 +00:21:39.143 0.0000
31 160 Ryszard Cimoszuk Grupa Szalonych Rowerzystów
M4 00:29:58.062(32) 01:01:10.690(31) 01:32:40.645(31) 02:04:05.315(30) 02:35:43.867(29) 03:13:15.393 +00:22:45.844 0.0000
32 179 Ryszard Miadziołko Nowotarski Klub Kolarski
M4 00:32:15.297(42) 01:03:55.925(37) 01:36:00.378(36) 02:08:54.247(34) 02:42:45.915(33) 03:20:15.354 +00:29:45.805 0.0000
33 170 Krzysztof Kępa Nowotarski Klub Kolarski
M4 00:28:33.889(6) 00:55:48.689(4) 01:22:59.592(6) 01:50:37.960(6) 02:44:03.605(34) 03:21:11.119 +00:30:41.570 0.0000
34 183 Janusz Muller SCS OSOZ Racing Team
M4 00:30:37.799(35) 01:05:53.590(40) 01:39:22.955(40) 02:12:26.267(36) 02:46:55.930(35) 03:24:50.673 +00:34:21.124 0.0000
35 161 Cyprian Czarniecki
M4 00:30:38.374(36) 01:03:13.609(36) 01:37:40.893(37) 02:12:24.150(35) 02:46:56.349(36) 03:26:08.707 +00:35:39.158 0.0000
36 198 Gabriel Sulka Nowotarski Klub Kolarski
M4 00:32:06.373(40) 01:05:54.640(41) 01:39:05.767(39) 02:13:40.890(37) 02:49:45.692(37) 03:30:26.427 +00:39:56.878 0.0000
37 172 Michał Krystosiak MyBike.pl - Road Team
M4 00:31:34.554(38) 01:04:29.048(38) 01:38:24.694(38) 02:13:58.307(38) 03:42:58.379 +00:52:28.830 0.0000
38 201 Tomasz Śmietana POC division Poland
M4 00:34:18.420(45) 01:10:14.685(44) 01:47:00.158(44) 02:22:23.275(41) 03:45:43.332 +00:55:13.783 0.0000
39 181 Maciej Mierzejewski
M4 00:31:38.643(39) 01:05:47.219(39) 01:42:05.293(41) 02:19:48.767(39) 03:47:07.063 +00:56:37.514 0.0000
40 162 Robert Czarnowski KS OXYGEN URSUS
M4 00:34:03.772(43) 01:10:35.785(45) 01:47:03.149(45) 02:23:38.624(42) 03:48:08.987 +00:57:39.438 0.0000
41 209 Rafal Bankowski
M4 00:34:05.298(44) 01:10:03.565(43) 01:46:23.475(43) 02:23:48.172(43) 03:51:09.217 +01:00:39.668 0.0000
42 189 Dariusz Potoniec JAS-KOLKA
M4 00:32:12.788(41) 01:06:32.017(42) 01:43:44.385(42) 02:21:08.207(40) 04:27:35.417 +01:37:05.868 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.