Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 3

NTRCH 2018

Wyniki kategoria M3



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 MC3 MC4 MC5 Czas Strata PKT
1 51 Mariusz Pałyga Absolutebikes team
M3 00:28:30.980(7) 00:55:40.509(2) 01:22:49.362(9) 01:50:24.280(3) 02:18:55.392(7) 02:50:04.382 0.0000
2 69 Marek Wojnarowski 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
M3 00:28:31.865(10) 00:55:55.884(18) 01:22:45.897(5) 01:50:32.377(10) 02:18:14.244(1) 02:50:23.805 +00:00:19.423 0.0000
3 46 Michał Nabiałek SCOUT CZĘSTOCHOWA
M3 00:28:41.105(25) 00:55:43.262(7) 01:22:48.787(8) 01:50:29.805(8) 02:18:51.970(3) 02:50:26.027 +00:00:21.645 0.0000
4 50 Daniel Packi TEAM HUROM
M3 00:28:29.457(5) 00:55:50.304(12) 01:23:01.015(13) 01:50:36.292(11) 02:18:58.904(11) 02:50:27.147 +00:00:22.765 0.0000
5 21 Jarosław Górecki KOLARSKI.EU
M3 00:28:31.392(9) 00:55:43.102(6) 01:22:43.427(2) 01:50:25.875(7) 02:18:50.959(2) 02:50:29.142 +00:00:24.760 0.0000
6 32 Marcin Kobiałka Ośka Warszawa
M3 00:28:28.469(2) 00:55:41.699(4) 01:22:44.817(4) 01:50:23.780(2) 02:18:54.469(4) 02:50:30.064 +00:00:25.682 0.0000
7 25 Maciej Habrat 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
M3 00:28:28.818(3) 00:55:40.970(3) 01:22:42.252(1) 01:50:22.280(1) 02:18:54.967(6) 02:50:30.584 +00:00:26.202 0.0000
8 22 Lech Gradziński Varso
M3 00:28:32.885(12) 00:55:45.200(10) 01:22:47.523(6) 01:50:24.822(5) 02:18:54.940(5) 02:50:36.315 +00:00:31.933 0.0000
9 35 Marcin Korzeniowski AGROCHEST TEAM
M3 00:28:27.940(1) 00:55:32.015(1) 01:22:44.414(3) 01:50:53.615(14) 02:18:57.915(9) 02:50:43.087 +00:00:38.705 0.0000
10 16 Michał Fonał dadelo.pl
M3 00:28:30.309(6) 00:55:52.752(16) 01:22:51.032(10) 01:50:30.405(9) 02:18:58.529(10) 02:50:43.554 +00:00:39.172 0.0000
11 67 Jakub Wach IN MOGILANY CYCLING TEAM
M3 00:28:42.502(27) 00:55:44.194(9) 01:23:00.065(12) 01:50:36.432(12) 02:19:12.125(12) 02:50:45.042 +00:00:40.660 0.0000
12 70 Marcin Wojtal Michelin Bloomnet Team
M3 00:28:29.362(4) 00:55:43.600(8) 01:22:47.967(7) 01:50:24.704(4) 02:18:56.404(8) 02:51:23.227 +00:01:18.845 0.0000
13 55 Michał Przybysz Varso
M3 00:28:35.377(15) 00:55:42.100(5) 01:26:11.082(21) 01:53:58.554(15) 02:22:17.652(14) 02:55:47.442 +00:05:43.060 0.0000
14 75 Jakub Rycąbel Cycling CLUB
M3 00:28:39.452(21) 00:56:08.417(23) 01:25:26.827(16) 01:53:59.412(16) 02:22:18.697(16) 02:55:50.047 +00:05:45.665 0.0000
15 5 Tomasz Błądek PUŁAVELO
M3 00:28:41.503(26) 00:55:51.845(15) 01:23:03.627(14) 01:50:43.389(13) 02:22:18.237(15) 02:55:51.425 +00:05:47.043 0.0000
16 39 Kamil Kurzyk Fala
M3 00:28:40.594(24) 00:57:13.102(25) 01:27:05.107(25) 01:56:37.484(23) 02:27:10.173(26) 03:00:27.808 +00:10:23.426 0.0000
17 10 Bartłomiej Czarnecki Absolutebikes team
M3 00:28:47.067(28) 00:56:10.900(24) 01:25:27.749(18) 01:55:15.222(20) 02:26:13.180(20) 03:00:31.459 +00:10:27.077 0.0000
18 26 Bartłomiej Iskrzycki Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:28:37.575(20) 00:55:58.845(21) 01:25:27.952(19) 01:55:15.077(19) 02:26:12.628(19) 03:00:32.504 +00:10:28.122 0.0000
19 7 Łukasz Boroński
M3 00:28:55.377(33) 00:57:36.488(29) 01:27:08.310(28) 01:56:38.095(24) 02:27:08.118(21) 03:00:32.930 +00:10:28.548 0.0000
20 2 Marcin Baran Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
M3 00:28:50.162(29) 00:57:35.244(28) 01:27:05.514(26) 01:56:39.178(26) 02:27:09.035(22) 03:00:36.735 +00:10:32.353 0.0000
21 20 Maciej Głowacki BIKEBOARD
M3 00:28:35.055(14) 00:55:55.777(17) 01:25:15.287(15) 01:55:13.765(17) 02:26:10.734(17) 03:00:43.858 +00:10:39.476 0.0000
22 66 Patrycjusz Urbanek Cycling CLUB
M3 00:28:53.075(31) 00:57:25.794(26) 01:26:49.548(23) 01:55:14.070(18) 02:26:11.302(18) 03:00:45.034 +00:10:40.652 0.0000
23 9 Dawid Budziński TTS Cycling Team
M3 00:28:55.172(32) 00:57:31.649(27) 01:27:08.612(29) 01:56:40.227(27) 02:27:11.700(28) 03:01:45.357 +00:11:40.975 0.0000
24 77 Maciej Proficz 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
M3 00:28:40.362(23) 00:55:57.023(19) 01:25:29.492(20) 01:56:03.259(22) 02:27:11.104(27) 03:02:52.607 +00:12:48.225 0.0000
25 36 Tomasz Koszarek Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:28:31.340(8) 00:56:03.439(22) 01:26:50.194(24) 01:56:38.524(25) 02:27:10.064(25) 03:02:53.047 +00:12:48.665 0.0000
26 48 Andrzej Niziolek Thule-JMP-Apteka Gemini
M3 00:28:32.227(11) 00:55:50.742(13) 01:25:27.388(17) 01:56:03.000(21) 02:27:09.934(24) 03:02:53.539 +00:12:49.157 0.0000
27 13 Marcin Domin Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:28:52.805(30) 00:57:37.839(30) 01:27:08.227(27) 01:56:41.752(29) 02:27:12.520(29) 03:02:54.502 +00:12:50.120 0.0000
28 62 Jakub Surówka Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:28:36.059(17) 00:55:57.457(20) 01:26:24.513(22) 01:56:40.743(28) 02:27:09.595(23) 03:02:56.530 +00:12:52.148 0.0000
29 71 MARCIN WRÓBEL JAS-KOLKA
M3 00:29:19.747(35) 00:59:03.512(31) 01:29:27.612(32) 01:59:57.424(35) 02:30:44.467(30) 03:04:59.753 +00:14:55.371 0.0000
30 37 Florian Kremerskothen CYCLE-INNOVATE BikeFitting
M3 00:29:02.762(34) 00:59:12.825(37) 01:29:34.552(34) 01:59:57.882(36) 02:30:53.452(35) 03:05:02.295 +00:14:57.913 0.0000
31 18 Norbert Gałązka Retro Stork Team
M3 00:29:37.985(41) 00:59:09.187(33) 01:29:36.197(35) 01:59:52.252(31) 02:30:52.094(34) 03:05:02.800 +00:14:58.418 0.0000
32 38 Tomasz Krzymiński Musli4u
M3 00:29:36.635(40) 00:59:09.599(34) 01:29:27.069(31) 01:59:53.297(33) 02:30:49.968(31) 03:05:04.965 +00:15:00.583 0.0000
33 14 Pierre-François Drouin
M3 00:29:35.044(38) 00:59:10.170(35) 01:29:37.197(36) 01:59:52.724(32) 02:30:53.597(36) 03:05:05.417 +00:15:01.035 0.0000
34 60 Mateusz Sarapata
M3 00:29:34.900(37) 00:59:10.545(36) 01:29:34.119(33) 01:59:53.474(34) 02:30:51.552(33) 03:05:05.468 +00:15:01.086 0.0000
35 12 Tomasz Dembowski BSK Miód Kozacki
M3 00:29:35.494(39) 00:59:04.032(32) 01:29:25.600(30) 01:59:51.829(30) 02:30:50.488(32) 03:05:08.162 +00:15:03.780 0.0000
36 74 Michał Ziomek CFE Team
M3 00:30:35.465(48) 01:01:12.209(44) 01:32:43.868(39) 02:04:08.964(39) 02:35:44.094(39) 03:09:08.674 +00:19:04.292 0.0000
37 73 Łukasz Wyczesany zdrowe ceny racing team
M3 00:29:55.540(44) 01:01:09.585(39) 01:32:42.412(38) 02:04:12.848(41) 02:35:43.524(38) 03:09:08.707 +00:19:04.325 0.0000
38 19 Tomasz Glazer Agregaty EPS System
M3 00:30:12.600(45) 01:01:11.305(41) 01:32:46.469(42) 02:04:06.303(37) 02:35:44.662(40) 03:10:24.334 +00:20:19.952 0.0000
39 52 Piotr Piątek VeloGd
M3 00:30:30.305(47) 01:01:12.153(43) 01:32:45.762(41) 02:04:13.005(42) 02:35:47.690(41) 03:10:29.150 +00:20:24.768 0.0000
40 6 Pavel Borisenok
M3 00:29:43.029(42) 01:01:11.267(40) 01:32:46.827(43) 02:04:13.435(43) 02:35:52.145(42) 03:10:31.044 +00:20:26.662 0.0000
41 33 Jędrzej Konwerski
M3 00:30:36.952(50) 01:01:19.017(47) 01:32:32.693(37) 02:04:06.449(38) 02:35:41.612(37) 03:11:24.855 +00:21:20.473 0.0000
42 23 Bartłomiej Grodecki PGE Obrót S.A.
M3 00:30:13.647(46) 01:01:13.635(46) 01:32:46.827(44) 02:04:11.312(40) 02:36:04.370(43) 03:13:04.587 +00:23:00.205 0.0000
43 41 Maciej Lesiak TTS Cycling Team
M3 00:29:54.167(43) 01:01:13.304(45) 01:32:53.397(46) 02:04:29.545(46) 02:38:05.927(45) 03:15:09.328 +00:25:04.946 0.0000
44 31 Gregor Kiecko CYCLE-INNOVATE BikeFitting
M3 00:30:40.972(52) 01:01:11.752(42) 01:32:44.310(40) 02:04:16.937(44) 02:36:11.995(44) 03:15:42.910 +00:25:38.528 0.0000
45 15 Michał Dukaczewski
M3 00:30:38.834(51) 01:01:46.087(48) 01:32:48.000(45) 02:04:23.118(45) 02:39:59.567(46) 03:20:22.062 +00:30:17.680 0.0000
46 63 Łukasz Tomala BIKEHEAD
M3 00:31:28.135(55) 01:04:27.645(53) 01:37:41.057(50) 02:10:39.537(47) 02:44:33.214(47) 03:22:21.403 +00:32:17.021 0.0000
47 44 Tomasz Mazurkiewicz
M3 00:30:41.315(53) 01:03:05.233(49) 01:37:11.347(47) 02:10:51.715(49) 02:45:07.514(48) 03:23:12.529 +00:33:08.147 0.0000
48 56 Michał Ranik Goggle Pro Active Eyewear
M3 00:31:35.960(57) 01:04:26.085(52) 01:37:40.409(49) 02:10:48.680(48) 02:45:07.902(49) 03:23:12.939 +00:33:08.557 0.0000
49 68 Paweł Wiśniewski VeloGd
M3 00:30:36.889(49) 01:03:05.597(50) 01:37:26.382(48) 02:11:09.282(50) 02:47:34.685(52) 03:24:50.555 +00:34:46.173 0.0000
50 24 Piotr Gruba LPP TEAM
M3 00:31:15.557(54) 01:04:25.650(51) 01:37:52.515(51) 02:12:17.490(51) 02:46:51.322(50) 03:24:54.184 +00:34:49.802 0.0000
51 59 Łukasz Sacha TTS Cycling Team
M3 00:32:06.194(58) 01:05:58.373(56) 01:39:25.450(54) 02:13:05.913(52) 02:47:34.294(51) 03:25:19.515 +00:35:15.133 0.0000
52 3 Tomasz Bartnik Ośka Warszawa
M3 00:31:30.015(56) 01:05:19.490(54) 01:39:24.955(53) 02:13:15.720(54) 02:47:37.287(53) 03:26:24.549 +00:36:20.167 0.0000
53 43 Mateusz Małecki 111.kegel.pl
M3 00:32:41.977(59) 01:05:54.207(55) 01:38:59.830(52) 02:13:06.162(53) 02:49:43.180(54) 03:30:26.334 +00:40:21.952 0.0000
54 61 Andre Surmann CYCLE-INNOVATE BikeFitting
M3 00:34:28.000(65) 01:10:27.164(59) 01:46:58.10(58) 02:24:05.767(58) 03:48:37.285 +00:58:32.903 0.0000
55 45 Tomasz Mogilski Nowotarski Klub Kolarski
M3 00:33:48.802(60) 01:10:02.617(57) 01:46:22.875(56) 02:23:48.648(56) 03:48:38.775 +00:58:34.393 0.0000
56 29 Philip Kaczmarowski CYCLE-INNOVATE BikeFitting
M3 00:28:36.449(18) 01:14:45.647(65) 01:48:47.959(60) 02:24:05.057(57) 03:48:42.097 +00:58:37.715 0.0000
57 8 Jerzy Brakoniecki BTWIN Racing Team
M3 00:34:01.624(61) 01:10:17.550(58) 01:46:35.530(57) 02:23:20.449(55) 03:48:55.820 +00:58:51.438 0.0000
58 47 Tomasz Niedzielski
M3 00:34:30.503(67) 01:10:40.760(61) 01:46:58.102(59) 02:24:17.680(59) 03:50:32.383 +01:00:28.001 0.0000
59 17 Paweł Fronczak Roche Cycling Team
M3 00:34:05.334(62) 01:10:39.338(60) 01:49:48.199(61) 02:27:47.775(60) 03:54:14.344 +01:04:09.962 0.0000
60 53 Tomasz Podczaszy
M3 00:34:17.872(64) 01:12:34.612(63) 01:50:55.180(62) 02:30:53.088(61) 03:58:58.143 +01:08:53.761 0.0000
61 58 Olaf Rozwadowski KUKUCZSPORT.PL
M3 00:34:17.420(63) 01:10:55.195(62) 01:51:53.300(63) 02:38:28.463(62) 04:06:37.567 +01:16:33.185 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.