Przejdź do strony Timedo.pl Polish English  

Impreza: Etap 3

NTRCH 2018

Wyniki kategoria M2



Miejsce Numer Imię Nazwisko Kraj Team Kategoria MC1 MC2 MC3 MC4 MC5 Czas Strata PKT
1 137 Marcin Ziemianek Cycling CLUB
M2 00:28:28.819(2) 00:55:49.534(4) 01:23:03.049(5) 01:50:39.503(2) 02:19:14.430(3) 02:50:38.000 0.0000
2 107 michał czapla AGROCHEST TEAM
M2 00:28:46.223(11) 00:55:41.075(1) 01:22:48.977(1) 01:50:53.983(4) 02:18:57.490(1) 02:50:38.810 +00:00:00.810 0.0000
3 106 Krzysztof Celary BIKEBOARD
M2 00:28:30.425(4) 00:55:50.354(6) 01:22:49.897(2) 01:50:37.787(1) 02:19:05.959(2) 02:51:09.232 +00:00:31.232 0.0000
4 132 Jan Śmietana POC division Poland
M2 00:28:36.344(7) 00:55:49.625(5) 01:23:04.578(7) 01:52:52.195(5) 02:22:19.702(4) 02:55:47.963 +00:05:09.963 0.0000
5 138 Patryk Wójcik IN MOGILANY CYCLING TEAM
M2 00:28:28.312(1) 00:58:08.058(14) 01:26:49.127(8) 01:54:48.747(7) 02:24:37.440(6) 02:59:01.745 +00:08:23.745 0.0000
6 136 Paweł Zaczyk 72D OSHEE WINDSPORT TEAM
M2 00:28:29.232(3) 00:55:48.312(3) 01:23:04.119(6) 01:52:52.740(6) 02:23:41.015(5) 03:00:18.538 +00:09:40.538 0.0000
7 130 Paweł Słomski SCANDAGRA
M2 00:28:37.422(8) 00:56:28.457(8) 01:26:50.232(10) 01:56:25.012(9) 02:27:10.152(9) 03:00:26.980 +00:09:48.980 0.0000
8 105 Amadeusz Brachaczek
M2 00:28:46.059(10) 00:57:26.234(9) 01:26:50.125(9) 01:55:14.699(8) 02:26:12.755(7) 03:00:31.844 +00:09:53.844 0.0000
9 131 Grzegorz Sulima VeloGd
M2 00:28:53.632(16) 00:57:35.382(12) 01:27:08.635(13) 01:56:40.539(12) 02:27:10.974(10) 03:01:30.875 +00:10:52.875 0.0000
10 126 Łukasz Pękala
M2 00:28:49.127(14) 00:57:36.862(13) 01:27:06.115(12) 01:56:38.962(10) 02:27:06.955(8) 03:01:43.194 +00:11:05.194 0.0000
11 133 Piotr Twardosz Sports Camp
M2 00:28:53.727(17) 00:57:34.692(11) 01:27:05.654(11) 01:56:39.630(11) 02:27:58.687(11) 03:04:25.699 +00:13:47.699 0.0000
12 120 Tomasz Matoga TKKF UKLEJNA Myślenice
M2 00:29:45.490(24) 00:59:14.432(23) 01:29:20.087(15) 01:59:56.527(18) 02:30:01.824(12) 03:04:26.187 +00:13:48.187 0.0000
13 127 Michał Sakowski Decathlon Racing Team
M2 00:29:52.548(25) 00:59:14.389(22) 01:29:26.499(16) 01:59:39.777(13) 02:30:02.327(13) 03:04:26.702 +00:13:48.702 0.0000
14 108 Maciej Etgens ROGELLI TEAM
M2 00:29:19.215(19) 00:59:06.564(16) 01:29:26.902(17) 01:59:51.380(15) 02:30:47.068(15) 03:05:00.903 +00:14:22.903 0.0000
15 135 Wojciech Wojtas
M2 00:29:41.984(23) 00:59:13.744(20) 01:29:36.634(18) 01:59:55.527(17) 02:30:51.443(16) 03:05:03.394 +00:14:25.394 0.0000
16 113 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna
M2 00:28:55.717(18) 00:59:03.240(15) 01:29:19.944(14) 01:59:50.375(14) 02:30:32.335(14) 03:05:03.478 +00:14:25.478 0.0000
17 109 Łukasz Grabarczyk
M2 00:28:49.590(15) 00:59:12.157(19) 01:29:38.225(20) 01:59:52.374(16) 02:30:51.929(17) 03:05:06.137 +00:14:28.137 0.0000
18 101 Matthieu Adamczyk Pedalada de Mañana
M2 00:29:35.907(21) 00:59:13.849(21) 01:29:39.542(21) 01:59:57.289(19) 02:30:55.002(18) 03:05:10.850 +00:14:32.850 0.0000
19 118 Mateusz Laszczyk AGROCHEST TEAM
M2 00:28:46.630(12) 00:55:44.669(2) 01:22:52.572(3) 02:00:30.560(20) 02:32:33.259(19) 03:08:47.979 +00:18:09.979 0.0000
20 110 Mateusz Grabarski VeloGd
M2 00:29:57.043(26) 01:01:10.705(26) 01:32:45.967(25) 02:04:09.445(21) 02:35:45.320(21) 03:10:28.005 +00:19:50.005 0.0000
21 122 Piotr Michałowski
M2 00:29:58.097(28) 01:01:11.737(27) 01:32:44.437(23) 02:04:09.965(23) 02:35:44.734(20) 03:10:36.234 +00:19:58.234 0.0000
22 103 Michał Bielski KUKUCZSPORT.PL
M2 00:29:57.207(27) 01:01:10.062(25) 01:32:43.998(22) 02:04:09.844(22) 02:35:52.324(22) 03:11:24.972 +00:20:46.972 0.0000
23 139 Jakub Haligowski IN MOGILANY CYCLING TEAM
M2 00:28:30.812(5) 01:01:47.499(28) 01:32:45.483(24) 02:04:24.655(25) 02:38:10.420(23) 03:15:57.817 +00:25:19.817 0.0000
24 123 Bartosz Mitmański Fenix Tychy
M2 00:29:37.089(22) 00:59:11.339(18) 01:29:37.050(19) 02:04:15.613(24) 02:41:37.714(24) 03:21:10.800 +00:30:32.800 0.0000
25 102 Tomek Baran
M2 00:28:39.942(9) 00:57:26.619(10) 01:36:55.864(26) 02:10:37.537(26) 02:44:19.630(25) 03:21:11.210 +00:30:33.210 0.0000
26 124 Jakub Młynarczyk Sports Camp
M2 00:31:29.475(31) 01:04:22.223(31) 01:37:40.029(27) 02:11:42.003(27) 02:47:05.514(26) 03:25:03.912 +00:34:25.912 0.0000
27 112 Michał Kochanowski 28"
M2 00:30:25.370(29) 01:03:46.949(30) 01:37:53.528(28) 02:12:17.987(28) 02:47:41.862(27) 03:26:59.119 +00:36:21.119 0.0000
28 104 Michał Błażejewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team
M2 00:28:33.555(6) 01:01:04.312(24) 01:50:44.925(30) 02:19:13.152(30) 03:35:30.540 +00:44:52.540 0.0000
29 125 Jan Pawłowski VeloGd
M2 00:30:39.524(30) 01:03:13.762(29) 01:38:18.062(29) 02:13:34.307(29) 03:39:44.910 +00:49:06.910 0.0000
30 119 Michał Lewandowicz VINCI WHEELS
M2 00:28:47.704(13) 00:55:54.768(7) 01:23:01.540(4) 01:50:44.627(3) 03:45:27.249 +00:54:49.249 0.0000
Jeżeli masz jakiś problem, pytania pisz na adres pomoc@timedo.pl - odpiszemy najszybciej jak się da.